משחקים להורדה !

כל שבוע יתוספו עוד 5 משחקים חדשים 2008

 

 

 

שם: אפקט המסה
 (2008)  Mass Effect
 
הורדה ישירה: הורדה

תקציר:

 

במשחק אנחנו נכנסים לנעליו של המפקד שפרד, שנוכל לקבוע בתחילת המשחק את המקצוע שלו, נתונים ומין. שפרד הוא חייל בברית מערכות בני האדם וסמל ראשון על הספינה SSV Normandy. משימתם של חברי הצוות היא לאתר שדר מסתורי של גזע חייזרים עתיק בשם פרות'יאנים שבני האדם משתמשים בטכנולוגיה שלהם כדי לטייל ביקום. כדי לעזור לצוות, ברית מערכות בני האדם שולחת נציג משורות גזע החייזרים בשם טוריאנים, במטרה לגלות שרידים של טכנולוגיה של אותו גזע.

במשחק אנחנו נוכל לבחור לשפרד מספר של מקצועות, כאשר כל מקצוע נותן לשחקן יכולות אחרות ודרכים שונות להתמודד עם האתגרים שבמשחק. נוכל לבחור מבין חייל, דמות בעלת יכולות קרב מתקדמות, מהנדס, דמות שמתמחה ביצור ושימוש בחפצים ונשקים, מתלמד, שהוא מתמחה ביכולות האנרגיה האפלה, המסתננים שמשתמשים בהסוואה ומתקפות פתע, השומרים, שמתמחים בלוחמה ושימוש באנרגיה האפלה והסייר, שהוא שילוב של חייל ומתלמד. לכול דמות יש יכולות מיוחדות ונתונים שונים, אין מקצוע טוב יותר, כל המקצועות שווים. השחקן גם יכול לבחור רקע, בין אם זה לוחם וותיק או טייס חלל, לכול רקע יש את ההשפעה המיוחדת שלו על הדמות ועל עולם המשחק, בעיקר על דמויות במשחק, התגובה שלהם תשתנה בהתאם לרקע שלהם ותשפיעה על הדרך שבה אתם מתקדמים במשחק.

 
קרב הממלכות + חורף הזאב / Battle Realms + Winter Of The Wolf  
 
הורדה ישירה: הורדה
תקציר:
משחק אסטרטגיה בזמן-אמת חדש ומרענן אשר משנה את חוקי המשחק בז`אנר. Battle Realms הוא משחק בעל סגנון יחודי משלו, אשר משנה את תהליך בניית הצבאות, הכלכלה והלחימה. במקום לבנות עשרות יחידות זהות, לדוגמה, נוכל לתכנן את פיתוחו של כל חייל על ידי שנעביר אותו שרשרת אימונים שאנחנו נבחר. בכך ניתן להכשיר כל סמוראי בשילוב של יכולות סייף, רכיבה, קשת וקסם במספר רב של ערבובים שונים. מכיוון שלא ניתן לבנות צבא גדול יותר מאשר שלושים חיילים, התוצאה היא שכל שחקן יוצר לעצמו קבוצה קטנה ומיוחדת של לוחמים. גם הקרבות עצמם מיוחדים ומרתקים. לכל יחידה יהיו, לפיכך, שילוב של יכולות אשר שמורות רק לה. כאשר הסמוראים יגשו להלחם אחד בשני, הם לא יעמדו במקום - במקום זאת, הם יקפצו ויסתחררו (במיטב מסורת סרטי הקונג-פו), ישתמשו בקומבואים ובמכות מיוחדות. הוסיפו לכל זה סיפור מרתק, ארבעה צבאות מגוונים, גרפיקה צבעונית ונהדרת ותשתית כלכלית לא-שגרתית ותקבלו משחק מיוחד ומושך. רוצים משחק אסטרטגיה בזמן-אמת חדש וחדשני? קיבלתם.

 
 
קרב הממלכות + חורף הזאב / Battle Realms + Winter Of The Wolf  
  
הורדה ישירה: הורדה
תקציר:
'מירוצי רחוב סינדיקט' מאפשר לשחקנים לנהוג בנופי הערים פילדפלפיה, מיאמי ולוס אנג'לס. ישנם יותר מ-20 סוגי רכבים לבחירה, וכולם ניתנים לשינוי והתאמה לסגנון נהיגה מסוים. השחקנים יוכלו להתחרות באירועים בלתי חוקיים או מאושרים באופן רשמי על מנת להרויח מזומנים, מכוניות ונשים. המירוצים יציבו את השחקן מול מספר מתחרים ומול סכנתם של כוחות משטרה המשתוקקים להביא לסוף המירוצים הבלתי חוקיים.
 
 
 
שליח השאול (2007) / Infernal
  
הורדה ישירה: הורדה - חלק 1
הורדה - חלק 2
הורדה - חלק 3
הורדה - חלק 4
אם אני אצטרך לתאר את Infernal במילה אחת, המילה הזאת תהיה "וואו".
מדובר במשחק הרפתקאות-אקשן שמתרחש בימינו אנו, בו אתם משחקים מלאך שסרח, ומשתתף בקרב המסלים בין כוחות הטוב והרוע. מלבד מגוון רחב של נשקים, עומדים לרשותכם גם כוחות על-טבעיים כמו טלפורטציה, טלקינזיס, ושאיבת כוח החיים של נשמות האויב על מנת לחדש את שלכם.

המשחק מבטיח להיות בחזית הטכנולוגיה, עם עולם ריאליסטי עשיר גרפית המבוסס על מקומות אמיתיים באמריקה ואירופה. טכנולוגיית ה Ageia PhysX מאפשרת אינטראקציה גדולה ביותר עם העולם הממוחשב, עם מגוון רחב של חפצים, מבנים ורכבים שאפשר להשתמש בהם, להשפיע עליהם, או להרוס אותם.

אינטראקציה נוספת בעולם של Infernal תקיימו עם דמויות חזקות ועוצמתיות, יריבים אינטיליגנטים שישתמשו ביתרונות העולם לטובתם ונגדכם. החברות שעומדות מאחורי המשחק (Playlogic ו Metropolis) ידועות בהבנתן מה השחקנים רוצים, והיכולת שלהן לספק להם את זה. יהיה שמח.

 
 
 
ניהול גן חיות 2 + קראק Zoo Tycoon 2   
 
הורדה ישירה: הורדה
קראק

תקציר:

ההמשך לסימולציית ניהול גן-החיות מופיע עם מנוע גראפי תלת-מימדי (לעומת המנוע האיזומטרי של המשחק המקורי) ואפשרויות משחק חדשות כמו: ביקור מגובה העיניים, אינטראקציה עם החיות שנמצאות בגן. בסה"כ יהיו שלושה מצבי משחק: משימות, שיטוט חופשי, ו"ארגז חול" שבו נוכל להשתעשע ביצירת גני חיות בלי מטרה מוגדרת.

 
 
 
 שחור ולבן: אי היצורים / Black and White Creature Isle   
 
הורדה ישירה: הורדה
במשחק יש סדרה של איים ותושביהם מחכים לשחקן האל שיגאל אותם מאל מרושע הכובש אותם בזה אחר זה. השחקן לא חייב להיכנס לתפקיד "האל הטוב", ויכול לבחור לשלוט בתושבים דרך זריעת הרס ופחד. משאביו של האל: יד שיכולה להשפיע כמעט על כל חלק וחלק של העולם, קסמיםניסים, יצור ענק ניתן לאילוף, והחשוב מכל: אמונתם של בני האדם הקטנים שמתרוצצים שם למטה
+
התוספת המבוקשת למשחק האסטרטגיה המצליח Black and White משנה את הפוקוס של המשחק על היצור שלנו, אותו טיטאן שאנחנו מגדלים מלידה. התחרות כעת לא תהיה מול אלים אחרים כי אם מול יצורים אחרים, במאמץ לפתח את היצור החכם ביותר והפרס האבולציוני האולטימטיבי - הזכות להתרבות עם טיטאנית, וליצור תינוקות שאותם יאמן ויגדל היצור שלנו בדיוק כמו שאנחנו גידלנו אותו.
 
 
 
  גיהנום בויאטנם / Hell In VietNam   
 
הורדה ישירה: הורדה - חלק 1
הורדה - חלק 2
הורדה - חלק 3
לא הרבה משחקים ניסו לשחזר את מלחמת ויאטנם למען צרכי בידור. אולי הטראומה של האומה האמריקאית - מהשווקים הגדולים ביותר של משחקי הוידאו - עדיין טרייה מדי, אולי פשוט קשה מדי לעשות ג'ונגל ריאליסטי ואויבים שיכולים להשתמש בסביבה הזאת, אני לא יודע. מי שבכל זאת מנסה עכשיו היא חברת City Interactive הפולנית, שהתמקדה עד עכשיו בעיקר במשחקים נמוכי פרופיל. הסיפור יציג בפנינו 8 משימות ארוכות בנעלי קצין אמריקאי בויאטנם, עם הבטחה לשחזור ריאליסטי של כלי נשק וציוד בו השתמשו שני הצדדים בקונפליקט. רק חבל ששם המשחק

 
 
 
 משחקים להורדה>> פרוייקט עדן (2003) / Project EDEN 

  
 
הורדה ישירה: הורדה
תקציר:
צפיפות האוכלוסין על פני כדור הארץ הגיעה לרמה גבוהה וחמורה, ובניית מגדלי מגורים עצומים בערים ענקיות הפכה להיות דבר שבשגרה. גורדי השחקים החדשים דורשים תכנון עירוני מתוחכם שכולל שבילים, מנהרות ומעברים בגובה של עשרות קילומטרים. במציאות הזו מתרחשת עלילת המשחק Project Eden. השחקנים שולטים בקבוצות של ארבעה חברי UPA (הסוכנות להגנה עירונית) – יחידת עילית שעוסקת בטיפול בהפרעות ומטרדים בעיר העתיד, והם נקראים לדגל כדי לטפל בבעיה שצצה במפעל לייצור בשר... מה קורה כאשר הם מתחילים לחקור את הפרשה המסתורית? שחקו ותגלו! הוראות התקנה התקנה רגילה בסוף להיכנס לתיקיה קראק להעתי אותו לתיקיה שבה התקנו את המשחק

 

 
 
 טרקטורון שטח אלים: עקבות לוהטים (2006) / ATV Offroad Fury Blazin Trails   
 
הורדה ישירה:
הורדה - חלק 1
הורדה - חלק 2
משחק חדש המבוסס כהמשך לסידרת משחקי ה ATV Offroad המצוינים של הפלייסטיישן 2 למחשב . התחרו במגוון מסלולים בשטח הפתוח, הכל בה בחשבון ואין פני שטח שאינם ניתנים למעבר, הכל תלוי ביכולת הנהיגה והתמרון שלכם. תפסו על הרים, חצו נהרות, וקפצו בין ומעל מכשולים והכל כדי להגיע לקו הסיום ולנצח במרוץ. משחק נהיגת אקסטרים המשלב יותר מ 24 כלי נהיגת שטח ביותר מ 30 מסלולים מיוחדים. לבחירתכם אפשרות לבחירת זווית נהיגה בגוף ראשון או בגוף שלישי. המשחק מרובה שפות, ובשיטת השידור האירפואית

 

 
 
 אגדות המבצר (2006) / Stronghold Legends 

  
 
הורדה ישירה: הורדה - חלק 1
הורדה - חלק 2
Stronghold Legends הינו משחק דרמטי לסדרה, הכוללת טווח רחב של חידושי משחקיות - סגנון כיבוש אסטרטגי חדש, מצבים מקוונים מרגשים, ועוד. השחקנים יוכלו לשחק כמלך ארתור ואביריו, הרוזן ולאד דרקול, או לחיות מחדש את סיפורי הגבורה של זיגפריד מהמיתולוגיה הגרמנית, ב-24 משימות הסובבות שלושה קמפיינים יחודיים.

 

עידן האימפריות 3 (2007) / Age of Empires III 


  
 
הורדה ישירה: הורדה
אחד ממשחקי האסטרטגיה בזמן אמת הפופולריים ביותר חוזר ובענק! Age of Empires 3 ממשיך את סדרת המשחקים המצליחים מהנקודה בה נעצר קודמו. כעת עליכם להיכנס לנעליהם של אחד ממנהיגי התרבויות בזמן יישוב העולם החדש. שחקו כאחת מתרבויות המתיישבים, המחפשות אחרי טריטוריות חדשות ומשאבים לא מנוצלים או כאחת מהתרבויות המקומיות, אשר רוצות לשמור על אדמתן ומנהגיהן מפני פולשים זרים. המשחק עשיר בצורה יוצאת דופן, הן מבחינה ויזואלית והן מבחינה אסטרטגית. במהלך המשחק תוכלו לראות כיצד העולם סביבכם חי ונושם, החל ממזג האויר, דרך החי והצומח ועד לזמן ביממה. הפירוט הרב שקיים במשחק שם את כל קודמיו ומתחריו רחוק מאחוריו.

 

סימס 2: דלוקס / Sims 2 Deluxe  

  
 
הורדה ישירה: הורדה - חלק 1
הורדה - חלק 2
הורדה - חלק 3
הורדה - חלק 4
הורדה - חלק 5
חבילה חדשה של המשחק הנמכר ביותר בעולם ה-"Sims 2" כעת מכילה בתוכה את המשחק המקורי המגיע על גבי תקליטור DVD אחד ואת חבילת ההרחבה–חיי הלילה צרו, בנו, שלטו, קיבעו והחליטו איך לנהל את החיים של הסימס שלכם, בידכם לקבוע את גורלם אחרי שסיימתם לבנות את המשפחה המושלמת שלכם הוציאו אותם לבלות.

 

ספיידרמן: הסרט (2004) / SpiderMan The Movie 


  
 
הורדה ישירה: הורדה - חלק 1
הורדה - חלק 2
משחק אקשן ופעולה אשר מכניס את המשתמש אל תוך נעליו של ספיידרמן, ומאפשר לכם להשתמש בכל התכונות העכבישיות שלו, כגון: טוויית רשתות על מנת לנוע ממקום למקום ומבניין לבניין, באמצעות ירי של חוטי רשת, תוכל גם להיצמד לקירות ולתקרות, עליהם תוכל גם לטייל מלאי הרשתות שלכם ישמש אתכם גם לחיסול אויבים: תוכלו ללכוד אויבים ברשתות, לירות עליהם כדורי רשת ולחזק את אגרופיכם ע"י יצירת רשת דקרים מסביבם. אך כלי הנשק העיקרי שלכם יהיה כוחכם הפיזי' תוכלו לבעוט ברגליכם, להכות באגרופיכם, ולזרוק חפצים כבדים על האויבים שלכם. ניתן גם לבצע שילובים שונים של אגרופים, בעיטות (Combos) וטוויית רשתות על מנת להביא ליכולת התקפית משופרת. ואם כבר תכונות עכביש, אז ספיידי מצויד גם בחוש העכביש הידוע: ראשו יזהר כאשר יזהה סכנה מתקרבת, וחצים אדומים יסמנו את המקום בהם נמצאים אויביכם. ובקיצור הזדמנות נהדרת להחיות את הסרט באמצעות משחק מחשב, ולזכות להביס את כל האויבים ובראשם את הגובלין הירוק, תוך כדי שימוש בכל יתרונות העכבישיים שלכם.

 

וול-אי (2008) / Wall-E 


  
  
הורדה ישירה: הורדה - חלק 1
הורדה - חלק 2
הורדה - חלק 3
הרפתקה מדהימה ע"פ הסרט החדש של דיסני. כשהאנושות נאלצת לנטוש את כדור הארץ, רובוט קטן בשם "WALL-E" (קיצור לרובוט אוסף אשפה מדגם כדור הארץ) שומר על הגחלת בוערת. מאות שנים מאוחר יותר, רובוטית חיפוש קטנה וחצופה בשם EVE מגיעה חזרה לכדור הארץ, ו-WALL-E מתאהב במהרה. כשהיא נקראת חזרה לכוכב שלה, הרובוט וכמה מחבריו יוצאים לחפש אחריה ברחבי הגלקסיה. במהלך המסע תיחשפו ל-9 עולמות שמלאים באין ספור פעילויות שונות, מבחר משימות מדהימות, התחמקות מאויבים מסוכנים, פתירת פאזלים וניווט הדרך בעולם מודרני.

 

מתיישבים 6 : עלייתה של אימפריה (2008) / The Settlers VI Rise Of An Empire 


  
  
הורדה ישירה: הורדה - חלק 1
הורדה - חלק 2
הורדה - חלק 3
הורדה - חלק 4
Settlers: Rise of an Empire הוא המשחק השישי בסדרת Settlers שבהם היינו אחראיים על הקמה, הגנה ופיתוח כפר בימי הביניים והפיכתו לעיר משגשגת. כבר מהמשחקים הראשונים המשחק היה טוב מאוד והיה ממשחקי הניהול המוצלחים ביותר. Rise of an Empire מנצל את החוזק של דור המחשבים ושם דגש רב מאוד על פרטים, גדולים וקטנים כאחד. האנשים נראים ונשמעים שונה אחד מהשני, חיות בר מגוונות, בעלי חיים מבוייתים, עיצובי בתים ומבנים. הכל מכוון כדי להשלים את המשחקיות המצוינת של הסדרה שעד עכשיו עיקר המיקוד היה למצוא את הנוסחה המנצחת למשחק ניהול.

אנחנו נתחיל רק עם מספר בתים. בלי חומה, בלי כבישים, בלי כלום. רק בניין ראשי וכמה בתי אב שבהם יגורו העובדים. מזה נתפתח לעיר גדולה ומפותחת. אבל המשימה לא קלה, צריך לדאוג לאוכל - אז יוצאים לצוד. אבל אם נצוד יותר מדי אז אוכלוסיית החיות תקטן ובשנה הבאה לא יהיה מספיק אוכל. אז אפשר לנסות לביית חיות בשביל החלב ולפתח תעשייה חלבית. אבל אנשים לא יכולים לחיות רק מגבינה... וכן הלאה. צריך לדאוג לכל מיני בעיות באופן כמעט שוטף ולשים לב שלא נגרום נזק בלתי הפיך (גם במציאות זה נכון חברים וחברות). לכן המשחק משלב בצורה מעולה את הרצון והצרכים של האנשים שלך לבין הטבע והנסיון לשמר אותו. בכלל, הטבע משחק תפקיד עיקרי במשחק. יבולים נהיים מוכנים רק באביב, לכן החורף היא עונה קשה שצריך להתכונן לה ולמלא את מחסני המזון, אחרת יהיה רעב בעיר, ורעב מוביל לרוב למוות לא נעים.

 

לוחמי הסמוראי 2 (2008) / Samurai Warriors 2   
  
הורדה ישירה: הורדה - חלק 1
הורדה - חלק 2
הורדה - חלק 3
הורדה - חלק 4
לפני שנים רבות, בממלכה עתיקה נוצר לו משחק hack & slash בשם samurai warriors. המשחק הביא בפנינו שילוב של משחקי מכות בסגנון soul calibur ומשחקי בתור וקצץ בסגנון דיאבלו האגדי, במקום ללחוץ כמו מטורפים על הכפתורים עד שהאצבע נופלת, יכולנו לבצע מתקפות שונות על ידי קומבינציות של מקשים ולמעשה לשלוט בשדה הקרב בצורה הרבה יותר עמוקה.

מספר שנים עברו, ובאותה ממלכה עתיקה החליטו להוציא המשך למשחק הנהדר, רק עם מספר שינויים מרהיבים, עכשיו, אנחנו יכולים לשלוט על צבאות ענקיים, להוביל מתקפות על טירות עתיקות כנגד צבאות של יצורי אופל או כנגד מפלצות ענקיות. כמובן שבכדי לנצח, אנו חמושים בלהבים חדות ויכולות מיוחדות שאנחנו יכולים לבצע על ידי שימוש נכון במקשים ולהפוך לכוח הרסני על שדה הקרב.

 

ביצועים מעל למהירות המותרת (2008) / OverSpeed High Performance Street Racing 


  
  
הורדה ישירה: הורדה:
הורדה
עוד משחק מסדרת משחקי מרוצי רחוב. כל תושבי העיר לוס אנג'לס שבה מתרחש המשחק יושנים והרכבים שלהם עומדים ברחובות אתם תוכלו להרוס להם את המכוניות ע"י התנגשויות בהם. לוס אנג'לס מחולק במשחק ל 4 חלקים ובכל חלק ישנם 2 עד 3 כבישים מהירים שבהם תוכלו להתחרות ולערוך מרוצים. במשחק תוכלו לנסוע ברחובות במהירות שרק תרצו ואין משטרה שתרדוף אתכם. במהלך המשחק תוכלו גם לרכוש מכוניות חדשות וכמובן לשפר ולאבזר אותם מחדש.

 


שנת יציאה: 2008
זאנר: ספורט-כדורגל
שרת: megaupload (מדריך הורדדה)
המשחק מיועד ל: PC (למחשב)
תקציר:
אופא יורו 2008 בייצוג ויזואלי מדהים של השחקנים הטובים בעולם. עם סגנון משחק חדש, " Captain Your Country", אשר מאפשר לשחקנים להלביש אותם בחולצה הלאומית שלהם . עוברים דרך 8 שלבים מדהימים בכדי להיות זכאים בסוף להנהלת קבוצתך ואז להובילה במלחמה על האליפות כנגד יריביך. הובל את קבוצתך, שחק לצד הגיבורים שלך ותגרום להם להגיע לאליפות, לכבוד ולתהילה במשחק הרשמי של 8UEFA EURO 200.

מאפייני המשחק:

 • היו הקפטנים של הנבחרת

 • אליפות אירופה 2008 של אופ"א עשו היסטוריה בזמן שתלחמו כדי לזכות באליפות, החל מהשלבים המוקדמים ועד לגמר.

 • היו הקפטנים צרו את דמותכם במשחק והובילו את אנגליה, הולנד, ספרד ואחרות לתהילה אירופאית.

 • הקמפיין האירופאי שלטו באירופה במגרש ומחוץ לו, מדינה אחת בכל פעם.

 • ידית הבעיטה השתמשו בידית האנלוגית הימנית כדי לבצע בעיטות חופשיות בדיוק ובעוצמה מושלמים.


  הורדה:
  הורדה

  סיסמה:
  WWW.ZAP-GAME. COM

   

   


  שנת יציאה: 2007
  זאנר: בנייה
  שרת: fileflyer
  המשחק מיועד ל: PC (למחשב)
  תקציר:
  המשחק השלישי בסדרת משחקי הטייקון הטובה ביותר בעולם. בה אתם משחקים את המנהל של רשת גני שעשועים. עם גרפיקה תלת מימדית מדהימה. תכונות: בקרות מצלמה תלת מימדית: תנועת מצלמה זורמת, בקרות זום ללא מגבלה וארבע ערכות בקרת מצלמה מוגדרות מראש שמאפשרות לכם לראות את פארק השעשועים שלכם, מכל עמדה שתוכל לעזור לכם. מתמונה בזוית רחבה של כל הפארק שלכם, ועד להתמקדות קיצונית של הבעות פנים. סעו על המתקנים-מצלמת רכבת ההרים COASTERCAM: עם מצלמת רכבת ההרים החדשה תוכלו עכשיו לעלות על כל מתקן בפארק השעשועים שלכם. חוו מיד את כוחות הG- שיכולים לגרום לערפול מוחכם ומצד שני חוו טיול רגוע בפארק בקרון חד-פס, על מעלית סקי, או הנאות מסחררות בקרוסלה וגלגל ענק. אנשים חדשים לחלוטין: האנשים-עובדי ואורחי הפארק, מגיעים בצורות, צבעים וגדלים רבים. כעת הם גם יופיעו בקבוצות, כגון משפחות, זוגות או חברים. ומדי פעם יצוץ ידוען כדי לרגש את מעריציו. תוכלו לשנות את מראה אנשיכם בעזרת כלי תכנון האנשים החדש. יום ולילה: הדברים יראו אחרת לאחר שקיעת השמש-הכוכבים ייצאו, האורות יידלקו ורכבות ההרים יהיו למפחידות יותר. בלילה פארק השעשועים צריך להיות ידידותי לבני נוער, אבל במהלך היום, הפארק שלכם צריך להתאים למשפחות.האתגר הוא למצוא איזון משמח. בקרות משחק ובניית רכבות הרים משופרות: השלמה אוטומטית בעת בניית רכבת הרים, ובקרות משחק משופרות. אמן ערבוב הזיקוקים: גרו את המבקרים עם תצוגת זיקוקים מהממת,שהופעתם מתואמת לספריית המוזיקה האישית שלכם. PHOTOSTORY 3 ואתרי צילום: כעת תוכלו להציב אתרי צילום בסמוך ליצירות הנוף המועדפות עליכם, כדי לאפשר לאנשים לעצור ולחפש תנוחה, בעת שמדריך הקבוצה מצלם תמונה. רכבות הרים מ- Rollercoaster Tycoon ו-Rollercoaster Tycoon 2: תוכלו לטעון כל רכבת הרים שיצרתם באחד מן המשחקים הקודמים. חמש קטגוריות של ערכות נושא: כללית, מפחיד, מדע בדיוני, מערבון, הרפתקה. רמות הקושי של המשחק: ניתן לשחק את התסריטים בכל רמות הקושי:שוליה, יזם ואיל-הון. כשתתחילו לשחק רק שליש מהתסריטים יהיו זמינים, כשהשאר נעולים וישתחררו רק אחרי שתשלימו תסריטים ברמת השוליה. ארגז חול: זרקו את כל זהירותכם אל כל רוחות השמים והשתחררו מכל הכבלים של משחק תסריט רגיל. כאן תוכלו להגיע להישג הגדול ביותר בתחומי פארקי השעשועים מבלי שתצטרכו לדאוג לגבי כסף, זמן או מגבלות אחרות. התנסו כאוות נפשכם בכל היבט של המשחק.

  הוראות התקנה:
  את המשחק הזה יש להפעיל עם התוכנה Daemon Tools,זהו המשחק המלא עם האפשרות לעשות עדכונים למשחק!

  מדריך להפעלת הקראק:
  הפעילו עם התוכנה Daemon Tools,ולחצו Install.
  אחרי שסיימתם תחזרו לחלון איפה שלחצתם Install ותלחצו Updates.
  עכשיו הופיע לכם החלון של העדכונים.
  אחרי שיופיע לכם עוד חלון תלחצו אישור.
  אחרי שזה סיים להוריד לכם את העדכונים,יופיע לכם חלון חדש,בו תלחצו אישור.
  עכשיו זה מתקין את הדברים,זה יקח די הרבה זמן,אסור לבטל את זה או להכנס למשחק באמצע!או שזה לא יפעל!
  עכשיו שזה סיים,הקובץ exe שמפעיל את המשחק הפך מ-RCT3.exe ל-RCT3plus.exe.
  עכשיו תעתיקו את הקראק לתיקיה הזאתי של המשחק(איפה שהתקנתם) וזהו!

  Serial Number:
  xa3d-fwp8-ullk-s7j2-etwn-45ul


  הורדה:
  הורדה
  קראק

  סיסמה:
  www.zap-game .com

  תמונות מהמשחק:
  תמונה מספר 1 תמונה מספר 2

   

   


  שנת יציאה: 2006
  זאנר: אסטרטגיה
  שרת: uploadmachine
  המשחק מיועד ל: PC (למחשב)
  תקציר:
  המשחק הוא חבילת הרחבה למשחק הבסיס שאותו ניתן למצוא באתר ב חיפוש. המשחק הינו חבילת הרחבה למשחק Zoo Tycoon 2 [שניתן למצוא בעזרת חיפוש באתר] המוסיף את האפשרות לבנות פארק ימי, סטייל הדולפינריום ז"ל. המשחק מכיל למעלה מעשרים סוגי חיות ים, החל מחיות חמודות כמו דיונונים וכלה בטורפים אכזריים כמו כרישים לבנים. בנוסף, הוא מאפשר לשחקן לצפות בחיות בפעולה: רכיבה על דולפין, פעלולים המבוצעים על ידי לוויתנים ושאר מופעי חיות הם למעשה ליבת התוסף והחידוש המרענן בו. כמובן שיש לדאוג לפריטים הקטנים בכדי לנהל מפגן כהילכתו. בשל כך, עומדים לרשות השחקן גם חמישה סוגי צעצועים לתבל בהם את המופע


  הורדה:
  הורדה - חלק 1
  הורדה - חלק 2

  סיסמה:
  www.zap-game.com

  תמונות מהמשחק:
  תמונה מספר 1 תמונה מספר 2

 • כל הזכויות לאתר שמורות לבעל האתר ולו בלבד ,אם ראיתם חומר פוגע אנא דווחו לנו ונורידו , האתר נבנה על ידי יו-יו בניית אתרים בחינם כנסו ובנו לכם אתר בחינם שייך ליו-יו אתר פנאי לילדים ונוער האתר שיש בו הכל
  דיווח על אתר
  משחקים | אתרים לבנות | משפטים לפייסבוק | סרטונים מצחיקים | רקעים | בדיחות | משחקים יפים | משחקי בנות | משחקים לאייפון | משחקים חינם | חיפוש משחקים | משחקים וירטואלים |
  משחקי דפדפן | דפי צביעה | עולם הדוגמניות | קונטר סטרייק | אתרים לילדים | 250 משחקים | עולם המשחקים | באבלס | תמונות מצחיקות | סטטוסים לפייסבוק | טריוויה | קטנטנים | 200 משחקים | טיפו משחקים - 365 משחקים |