משחקים מלאים:
 
 
 
 

AGE OF EMPIRES III :שם המשחק

קטגוריה: אסטרטגיה

MB משקל: 365

 

 

 

ציון: 4.4          להורדה לחץ כאן

06 FIFA World Cup :שם המשחק

קטגוריה: ספורט

MB משקל: 343

 

 

 

ציון: 4.3         להורדה לחץ כאן  

Zoo Tycoon 2 :שם המשחק

קטגוריה: אסטרטגיה

MB משקל: 224

 

 

 

ציון: 3.9          להורדה לחץ כאן

Rise of Legends :שם המשחק

קטגוריה: פעולה

MB משקל: 620

 

 

 

ציון: 4.7          להורדה לחץ כאן

 

Age of Mythology :שם המשחק

קטגוריה: אסטרטגיה

MB משקל: 345

 

 

 

ציון: 4.1          להורדה לחץ כאן

 

Worms world party :שם המשחק

קטגוריה: בלה

MB משקל: 36.9

 

 

 

ציון: 3.2          להורדה לחץ כאן

 

City Life :שם המשחק

קטגוריה: אסטרטגיה

MB משקל: 496

 

 

 

ציון: 4.3          להורדה לחץ כאן

 

Heroes V :שם המשחק

קטגוריה: אסטרטגיה

MB משקל: 668

 

 

 

ציון: 4.6          להורדה לחץ כאן

:שם המשחק

Need for Speed Most Wanted

קטגוריה: מרוצים

MB משקל: 544

 

 

ציון: 5.0          להורדה לחץ כאן

Battlefield 2 :שם המשחק

קטגוריה: פעולה

MB משקל: 546

 

 

 

ציון: 4.8          להורדה לחץ כאן

 
 
 
 
 


אחרי שהבאתי לכם משחקים כמו GTA, Gunz ו- America's Army, הגיע חג הפסח כדי להראות לכם שדם, יזע ודמעות קיימים גם מחוץ להגדה.

עשרת המשחקים שלפניכם הם ללא ספק דרך מצויינת להעביר את חופשת הפסח ואת הזמן הפנוי שלכם. אל דאגה, אין צורך לבזבז את הכסף שהרווחתם ממציאת האפיקומן, מאחר שכל אחד ואחד מהמשחקים המלאים הללו אינו עולה אגורה.

להזכירכם: המשחקים בכתבה מופיעים על פי גודל קובץ ההורדה שלהם מהגדול לקטן, ומאוד מומלץ לגשת לאתרי הבית של המשחקים על מנת לקרוא בפירוט את דרישות המערכת שלהם.

ובנימה אופטימית זו, אפשר להתחיל.
 
אסטרטגיה: S.W.I.N.E
זוכרים את משחק האסטרטגיה הקלאסי Command&Conquer? אותו משחק שהכניס את הביטוי "בזמן אמת" ללקסיקון המשחקים שלנו וזכה לשלל נסיונות חיקוי כאלה ואחרים, מוצלחים יותר ופחות? S.W.I.N.E אינו מתיימר להיות חיקוי רציני של המשחק, אלא בדיוק ההיפך - מעין פרודיה עשויה היטב על הז'אנר המצליח.

S.W.I.N.E הופץ בעבר כמשחק מסחרי לכל דבר, אך שוחרר לחופשי לכבוד חג המולד האחרון (תודה סנטה!). אחד הסימנים הבולטים לכך, פרט לגרפיקה המדהימה והסאונד המשובח, הוא אפשרות ה-Tutirial (הדרכה) הקיימת כבר במסך הפתיחה. חזיר חביב המציג עצמו בתור סמל המחלקה שלכם, יעבור אתכם על פעולות בסיסיות כגון תזוזה, שליטה וניווט, וכמובן תפעול היחידות והיציאה לקרב. אחרי שהבנתם מי נגד מי, תוכלו לבחור במשחק מערכה לשחקן יחיד, משחק מול חבר נוסף בחיבור ישיר (IP), לשחק באמצעות חיבור LAN (רשת ביתית, למשל) או עם שחקנים אחרים באינטרנט.

במשחק המערכה לשחקן יחיד, תוכלו לבחור באיזה צד תהיו במלחמה: הארנבים, או החזירים. כך או כך, לפני כל משימה תקבלו תדרוך מלא ומפורט מה בדיוק צפוי לכם, ובהמשך תוכלו גם לרכוש, למכור או לשדרג כלי רכב לצבא שלכם.

להורדה
(716MB)
 
מלחמה: Ground Control
"דברים טובים קורים למי שמחכה", הוא כנראה משפט המפתח לתיאור משחק הפעולה-אסטרטגיה של חברת Sierra משנת 2000, שמוצע בחינם ובגירסתו המלאה. המשחק הוא כותר ראשון מתוך שני משחקים (השני משנת 2004), אשר משלבים את סגנון משחקי ה-RTS (אסטרטגיה בזמן אמת, בדומה ל-S.W.I.N.E), עם משחקי פעולה עתידניים המתרחשים בסביבה תלת מימדית מלאה.

בשונה ממשחקי אסטרטגיה רגילים בהם זווית הצפיה היא לרוב דו מימדית וממבט על, ושבהם יש לאסוף משאבים ולבנות בסיס וצבא גדולים, GC מתאפיין בקצב מהיר יותר של משחק ודוגל בהפעלת שיקול דעת מהיר. בכל קרב (שלפניו תקבלו תדרוך מלא כמובן), עליכם לשמור על יחידת קרב ממונעת הנקראת APC, שבה כביכול אתם יושבים, ואם היא תושמד, המשימה תיכשל.

לאחר בחירת מיקום הנחתת הכוחות שלכם, עליכם להובילם לעבר שטח האויב על מנת להשלים את המשימה. במהלך הקרב עליכם להתחשב בגורמים אסטרטגיים שונים אשר ישפיעו עליו, כגון פני השטח (ירי מעל הר או מתוך מישור), זווית ההתקפה (חזית רכב האויב מצויידת בשריון לעומת חלקו האחורי אשר חשוף לפגיעות), הסוואה (מיקום הכוח בצלע הר תורמת להסתרתו מעין האויב) ועוד פרמטרים מציאותים שונים שלא מצאנו במשחקים אחרים.

בנוסף למשחק המערכה (עלילה) ניתן לשחק ברשת עם שחקנים נוספים מהעולם, או להתחבר ישירות למחשב אחר באמצעות האינטרנט או הרשת הביתית.

להורדה
(476MB)
 
הרפתקאות (קווסט): The white chamber
"בחורה צעירה מתעוררת בתוך חדר חשוך ומסתורי, כשהיא שוכבת בתוך ארוך קבורה זוהר ומוזר. מהו אותו מקום? מה היא עושה שם בדיוק? ומי זו אותה בחורה? במהלך סיורה במקום המשונה והמעוות שבו היא נלכדה, היא מנסה למצוא תשובות לאותן שאלות, אשר יובילו אותה בסופו של דבר לחדר הלבן המכיל את האמת".

למרות שסיפור העלילה במשחק, המזכיר עד כדי כאב את הסרט "קיוב" (Cube) אינו מתוחכם במיוחד, המשימות אותן תצטרכו לעבור רחוקות מלהיות פשוטות. כמו בכל קווסט טיפוסי, עליכם להוביל את הנערה הצעירה בין החדרים, לאסוף חפצים ולפזר בסופו של דבר את המסתורין האופף את המקום המוזר שבו היא נמצאת. השליטה במשחק פשוטה מאין כמוה, וכוללת בסך הכל הליכה ממקום למקום, צפייה בחפצים השונים ושימוש בהם. הגרפיקה הדו מימדית מרשימה ומיוחדת במינה, מזכירה את סגנון האנימציה היפני - "מנגה". בתחילת המשחק ובסיומו תוכלו גם להתרשם מקטעי אנימציה שצוירו ביד, וכמובן מהפסקול המצמרר התורם לאווירת האימה שבו.

הדבר המפתיע ביותר במשחק, הוא דווקא הרקע שלו. מדובר בחברת משחקים עצמאית (ולא מסחרית), שפשוט יצרה אותו להנאתם של הגולשים הצמאים לעניין וגיוון אומנותיים, ועל כן הוא ניתן להנאתכם ללא תשלום. כחלק מהגיוון שהחברה כה גאה בו, המשחק כולל 8 אפשרויות שונות לסיומו, ואפילו מספר "ביצי פסחא" (Easter eggs, קטעים חבויים שאינם קשורים לעלילה) שיפתיעו ברגעים הכי לא צפויים.

להורדה
(306MB)
 
מכוניות: Trackmania Nations ESWC
לחברת "נדאו", האחראית על סדרת המשחקים Trackmania, אפשר רק להודות עבור הכותר האחרון והמיוחד בסדרה. גירסה זו, אשר הוכנה במיוחד עבור תחרות ה-Electronic Sports World Cup (או בקיצור ESWC) ומופצת בחינם לשם כך, מתעלמת לחלוטין מהסביבה הקלאסית של המשחקים הקודמים בסדרה (כגון מדבר או או עיר), וממקמת את התחרות באצטדיון ענק. התחרות, כמו כל מירוץ מכוניות רגיל היא קרב על המקום הראשון, בזמן הטוב ביותר, אבל במקרה שלפנינו הדרך לשם אינה רגילה כלל.

המשחק כולל אפשרות לשחקן יחיד, בו תוכלו להתאמן בסוגים שונים של מסלולים מיוחדים, המחולקים על פי רמות קושי שונות: כ-30 מסלולים למתחילים, 30 למתקדמים, 30 למומחים ו-10 למקצוענים (סך הכל 100 מסלולים שונים). המגוון הזה יעזור לכם לרכוש מיומנות חסרת פשרות, אותה תצטרכו להפגין כאשר תתחרו מול שחקנים נוספים מהעולם, באינטרנט. פרט לכך, תוכלו לבנות בעצמכם מסלולים, אם מאסתם בקיימים או שהתחרות ברשת גדולה עליכם.

בשונה ממרוצי מכוניות קלאסיים כמו Need 4 Speed, המסלולים בהם תתחרו רחוקים מלהיות רגילים: הם יתפתלו, יתעקלו, יתהפכו וגם יקטעו לחלוטין, עמודים ובורות יונחו באמצע המסלול, משטחי האצה והאטה ירצפו חלקים ממנו וסביר להניח שתמצאו את עצמכם מעופפים בשלב זה או אחר של המירוץ אל מחוץ לגבולות המסלול.

להורדה
(265MB)
 
משחק תפקידים: Mu
אם אתם מתגעגעים לאווירה המצמררת, המיסתורית והמפחידה משהו של סדרת משחקי Ultima, יש סיכוי גדול ש-Mu יצליח לרגש אתכם. לא מדובר בקווסט ארוך ומפרך בו יש לדבר עם אינספור דמויות ולאסוף חפצים משונים, אלא במשחק רשת מרובה משתתפים (MMORPG), בו תוכלו להתחיל לשוטט בעולם החדש ולהילחם עם יצורים משונים כבר מהרגע הראשון.

עליכם להירשם תחילה באתר הבית וליצור חשבון משתמש (על מנת להתחבר לאחד משרתי המשחק). מומלץ מאוד לבחור בהפעלות הראשונות שרתים שאינם עמוסים, מאחר שגם מחשבים חזקים עשויים לקרטע בשל העומס הרב. לצורך הכרת המשחק והתרגול הראשוני, עדיף להתנסות בשרתים ה"ריקים" יחסית. לאחר הכניסה לשרת, תתבקשו ליצור את הדמות שלכם מבין 3 דמויות אפשריות: קוסם, אביר ואלף, ולאחר מספר שניות - המשחק יתחיל.

מהרגע שתצללו למשחק, תוכלו לראות את דמותכם מוקפת בדמויות נוספות שזזות ממקום למקום או סתם נחות להנאתן. אם תטיילו לאזור הדרומי של העולם, תוכלו להבחין (ולשמוע) ביצורים קטנים ולא ממש ידידותיים שיעזרו לכם להשיג קצת כסף ונסיון - אם תהרגו אותם כמובן. לשם כך, עליכם להשתמש בנשק כלשהו (או בידיים), ובכלי נשק כישופי כגון כדורי אש. קליק שמאלי משמש למכות, וקליק ימני לשימוש בנשק הכישופי. לאחר שתצברו נסיון וכסף, תוכלו לקנות כלי נשק אמיתייים, ולהילחם מול אויבים חזקים יותר, בשיתוף פעולה עם שאר השחקנים בעולם.

להורדה
(221MB)
 
פלטפורמה: MapleStory
מי שדווקא לא מתלהב ממשחקי המכות, המלחמה והאנדרנלין המתפרץ, והיה מעדיף לשחק ב"סופר מאריו" כל היום, פשוט חייב לנסות את MapleStory, משחק פלטפורמה מתקתק שירגיע אפילו את צמאי הדם שבכם. כמו ברבים מהמשחקים מרובי המשתתפים הדורשים חיבור לרשת, גם הפעם יהיה עליכם ליצור חשבון משתמש לפני שתוכלו להתחיל לשחק בפועל, אך בשלב הזה אתם ודאי כבר מורגלים לתהליך המעיק.

לאחר יצירת הדמות שלכם (עד 3 לחשבון אחד) בשלב הראשוני, תעברו מעין תוכנית היכירות\אימונים קצרה ופשוטה שתסביר לכם איפה בדיוק אתם "נמצאים", כיצד שולטים על הדמות שלכם ומה בכלל עושים איתה. לאחר השלמת שלב זה, תעברו (בהפלגה) לאי "ויקטוריה", שם תוכלו לבחור את הדרך שלכם בעולם המייפל, ולהיכנס לערים שונות על פי האופי שלהן. למשל, Kerning היא העיר האפלה והמסוכנת של הגנבים, Ellinia היא עיר יפהפיה של קוסמים, Perion היא מקומם של הלוחמים ו-Henesys שייכת לקשתים.

מטרתכם במשחק היא לשוטט בעולמות המשונים, להילחם במפלצות קטנות ולזכות בנסיון, אביזרים, כסף ובונוסים שונים. אם לא בא לכם לצאת למסע חיסולים, תוכלו פשוט לשוחח עם שחקנים אחרים ולשחק איתם במיני משחקים (כגון משחק קלפים), לקנות חיית מחמד בחנות המקומית, ליצור קבוצות חברים וכן הלאה.

להורדה
(204MB)
 
ספורט (גולף): Albatross18
אנחנו יודעים שאתם מתים על כדוגל, כדורסל, מרוצי מכוניות ושאר משחקי ספורט שונים, ולשם כך בדיוק הבאנו לכם את ההיפך הגמור: גולף. בניגוד למה שאתם ודאי חושבים, זהו אינו משחק של זקנים, משועממים או בעלי כישורים נחותים, ותתפלאו עד כמה הכנסת כדור לתוך חור קטנטנן ממרחק של עשרות מטרים, יכולה להיות משימה בלתי אפשרית.

Albatross18 מיועד בעיקר למשחק באמצעות הרשת, כלומר עם שחקנים נוספים מכל העולם, אך ניתן לשחק בו במצב "משפחה", בו עד 4 שחקנים יכולים להשתתף בטורנירים פרטיים ללא מגבלות כלשהן. במצב המשחק הרגיל, תוכלו להצטרף למשחקים של משתתפים אחרים או ליצור משחק פנוי ולהמתין ששחקנים נוספים יצטרפו אליכם. במשחק עצמו תוכלו ליהנות מהגרפיקה היפהפיה, המוסיקה הפסטורלית וללא ספק מהממשק הנוח והשליטה הפשוטה.

למרות שגיימרים מנוסים לא יתקשו ללמוד כיצד מתפעלים מקל גולף, חלק מאוד חשוב במשחק הוא הבנתו, וכמובן גם תכנון נכון של החבטות. לשם כך, בתחילת המשחק תוכלו לעבור הדרכה אישית צמודה אשר תסביר לכם כיצד מכים בכדור, באיזה מקל כדאי להשתמש ובאילו מצבים, כיצד ניתן לשפר את הכוונון וכדומה. כאשר תתחילו לשחק בקבוצות עם שחקנים מכל העולם, תבינו עד כמה גולף יכול להיות מהנה באותה מידה כמו כל משחק ספורט אחר.

להורדה
(161MB)
 
מכות קלאסי: Beats of Rage
זה לא שאנחנו מעודדים אלימות, חלילה, אבל יש מצבים שחייבים להילחם בהם. אחד מהם הוא Beats of Rage, משחק ארקייד המזכיר מעט את אותם ימים בהם מכשיר ה"סגה" שלט בבתים ובקניונים, ואפילו יש שיציינו את Golden Axe האגדי באותה נשימה. במשחק זה עליכם לעזור למנדי, מקס וקוּלה - שלושה חברים צעירים שמאסו באי הצדק והפשע השורר בעיר שלהם, והחליטו לנקות אותה מכל העבריינים שהשתלטו על הרחובות.

המשחק מיועד לשחקן בודד או שני שחקנים, וכל שחקן יכול לבחור את אחת משלושת הדמויות המשתתפות, כשלכל אחת מהן קיימות שיטות לחימה שונות וכוחות מיוחדים נוספים. כמו כן, קיימים שישה שלבים במשחק, ואם תסיימו את כולם תוכלו לשחק בשלב בונוס מיוחד. אם אין לכם בעיה לגלות את מקשי השליטה בדמויות בכוחות עצמכם, תוכלו להתחיל לכסח את כל מי שבא מולכם ללא עיכובים נוספים, אך דעו כי ניתן גם להגדיר את מקשי המקלדת או הגו'יסטיק על פי נוחיותכם.

למרות שישנן 3 רמות קושי לבחירה, נראה כי ניתן להתגבר על מרבית השלבים גם ברמה הקשה ביותר, וסביר להניח שככל שתתמודדו מול אויבים רבים יותר, כך תגדל הנאתכם מהמשחק. והנה טיפ שסביר להניח שהייתם מגלים גם בכוחות עצמכם: כדי להשתמש בכוח המיוחד של כל דמות, לחצו פעמיים על הכפתור אותו הגדרתם כ"קדימה", ולחצו מיד לאחר מכן על הכפתור איתו אתם מכים.

להורדה
(53MB)
 
מדיטציה: Cloud
אין ספק שמשחקים יפניים נוטים להיות מוזרים ולא מובנים, אבל מה שבטוח הוא, שהם מיוחדים ומעוררי השתאות. המשחק שלפניכם לא יעזור לכם להוציא אגרסיות מודחקות על ידי חיסול יצורים קטנים וירוקים, לא ישפר את הזיכרון שלכם וגם לא יפתח אצלכם יכולות אסטרטגיות מורכבות. מטרת המשחק היא בעצם לברוח מכל אלה, ולתת לכם מעט שלוות נפש מכל ה"רעש" וההמולה היומיומית.

באמצעות העכבר, אתם שולטים על ילד יפני (לבוש בשמלה) המרחף לו בשמיים ללא הפרעה, ותפקידו לעזור לעננים המפוזרים להתחבר אחד לשני. כדי לעשות זאת, עליכם לאתר את הענן הבהיר ביותר בסביבה (הנקרא Pure Cloud) ולגרור אותו לעבר העננים הרגילים שמסביב (Natural Clouds). כאשר תתמקמו ליד אותו ענן בהיר ותלחצו ממושכות על לחצן העכבר השמאלי, ימשך הענן לעבריכם ותוכלו להתעופף לענן הסמוך כשהוא בעקבותיכם.

אל תצפו לתרועת חצוצרות כאשר תסיימו לחבר את כל העננים, ואפילו לא לטבלת הניקוד הגבוה. אין פה תחרות, אין שלבים שיש לעבור (מלבד מספר מפות שתוכלו להשלים) וגם לא זמן מוקצב. פשוט קחו את הזמן להירגע, ונסו להינות מהריחוף השליו בין העננים. ואם ימאס לכם, תמיד תוכלו להפסיק ולהתחיל לפוצץ דברים עם אחד מהמשחקים האחרים שאוזכרו בכתבה.

אגב, תוכלו להוריד את הפסקול המקסים והרגוע של המשחק מכאן, ולעשות איתו מדיטציה (או סתם להירדם איתו בלילה).

להורדה
(40MB)
 
סימולציה (בקטנה): Blockland
אפשר לומר כמעט בודאות כי אחת מההנאות הגדולות מתקופת הילדות של רבים מאיתנו - הוא הלגו. הלבנים הקטנות שאמא כל כך פחדה שנכניס לפה וניחנק, האנשים החמודים שהיינו מכניסים למיקרו רק כדי לראות אותם נמסים (ועדיין הם היו מחייכים) - כולם הצליחו בצורה זו או אחרת, להעביר לנו שעות על גבי שעות של זמן עודף. ואם השם "לגו" מזכיר לכם נשכחות אבל אין לכם קופסה מלאה בחלקים מאובקים - אמרו יפה שלום לגירסה הממחושבת שלו.

Blockland הוא פשוטו כמשמעו עולם לגו תלת-מימדי. תוכלו לבחור עולם קיים (או להוריד עולמות מאתר הבית) ולהתחיל לבנות לכם את בית החלומות שלכם - מאבני לגו. במקרה זה, ההעתק נאמן למקור והצורה, ההרגשה ואפילו אנשי הלגו עצמם נראים אחד לאחד כמו הדבר האמיתי. תוכלו להצטרף לשחקנים נוספים ברשת ולעזור להם לבנות בניינים (או להרוס אותם, תלוי עד כמה אתם רעים), או לארח משחקים ולהזמין חברים להשתתף בהקמת בניין עזריאלי חדש. השליטה והבניה דורשים מעט תרגול, ועל כן מומלץ לבקר באתר הבית ולקרוא את ההוראות.

להורדה
(8.67MB)
 
 
 
 

שם: האופנוען והתפוחים
מידע נוסף: המשחק האהוב והמוכר חזר למסכים! הורידו את המשחק, התקינו אותו, וחזרו לעולם שבו אתם מגלמים דמות של אופנוען דו מימדי שאוכל תפוחים ועובר שלבים. אם התהפכתם - נפסלתם
הורדהשם: סופר מריו והפטריות
מידע נוסף: נו.. סופר מריו - מי לא מכיר? המשחק האידיאלי ליום משעמם או לשיעור מחשבים משעמם בבית ספר. הקובץ יחסית קטן, אז אין צורך להתקמצן! :) גודל: 2.5 מגה
הורדהשם: Sonic the Hedgehog 2
מידע נוסף: אמרו שלום לסוניק! וגם ל-Tails, חברו הצהבהב שחובר אליו במשחק השני בסדרה, משחק שנחשב בעיני רבים הטוב ממשחקי סוניק המוקדמים. גם ד"ר רובוטניק חוזר, והפעם יש לו תוכניות על נשק אימתני בשם "ביצת המוות". סוניק יוצא לאסוף את שבעת יהלומי (או ליתר דיוק, אזמרגדי) התוהו שיתנו לו את הכוח לנצח את רובוטניק וצבא הרובוטים שלו
הורדהשם: Warcraft 2
מידע נוסף: משחק אסטרטגיה שווה, שבו אתם, בני האדם או האורקים צריכים לנצח בקרבות, מלחמות, ולגבור על יריבים
הורדהשם: Airxonix - סוגר שטחים
מידע נוסף: משחק המסוק האהוב והמוכר, בגרסה מלאה וחינמית! נמאס לכם לשחק רק בגרסה הכי קלה של המשחק? אז עכשיו יש לכם 5 מסלולי שלבים ואפשרות שמירת משחק באמצע
הורדהשם:
מידע נוסף: משחק אקשן ופעולה, שבו אתם מגלמים דמות אופנוען, המשתתף במירוצים. נסו להגיע ראשונים בכל המרוצים, ולהביס את שאר המתחרים. כשעברתם את קו הסיום, ניצחתם
הורדהשם: Chicken Invaders 3
מידע נוסף: הצילו! הם חזרו! ברחו! ברחו! הצילו את נפשתיכם! הצילו! הם חזרו! אההה! תוהים מי זה? אז הם אותם תרנגולות, שפולשים ורוצים להשתלט על העולם, רק שהפעם, הם רגוזים מהפעם האחרונה שהבסנו אותם (בגרסה הקודמת, למי שלא הבין). אז רק כאן, במומו, תוכלו להלחם מול בוסים חדשים, 120 שלבים מטורפים, ואויבים מסוכנים, שרוצים להפוך את כולנו, לסטייקים! עליכם להביס אותם, בעזרת שישה יריות חדשות ומשוכללות, גרפיקה מגניבה ותלת-מימדית, ומשחק שווה חבל על הזמן
הורדהשם: אלאדין
מידע נוסף: מכירים את אלאדין? גם אם כן וגם אם לא, שווה להוריד את משחק הפלטפורמה הזה. אמנם הוא ישן ודו מימדי, אך יספק לכם שעות של הנאה. עלילת המשחק תואמת את הסרט, וגם כאן תצטרכו להתמודד לבסוף עם ג'אפר הרשע. המשחק פשוט להבנה וכולל מוזיקה שמזכירה במעט את אלאדין. היו זמנים
הורדהשם: מלך האריות
מידע נוסף: מלך האריות של דיסני, חוזר למסכים. משחק מחשב חמוד במיוחד, הגיע למומו. הורידו אותו פה, וחזרו למסע עם סימבה, נאלה, ושאר הדמויות מהסרט. משחק קלאסי, המיועד לילדים ולכל מי שאוהב קלאסיקות, ומשחקים פשוטים ולא מסובכים . מוזיקה נחמדה עם שירים שיזכירו לכם קצת את מלך האריות
הורדהשם: ריימן 2
מידע נוסף: ריימן 2 - המשחק המוכר לכולם להורדה בקלי קלות.. המשחק מיועד לחובבי משחקי פעולה ובכלל לכולם... בגירסא זו ריימן יוצא להציל את העולם בו הוא חי
הורדהשם: MapleStory
מידע נוסף: משחק און ליין ורב משתתפים וממכר בטירוף. עליכם ליצור דמות ( או דמויות ) משלכם ולסייר איתה ברחבי העולמות הרבים במשחק, על מנת להילחם במפלצות קטנות ולזכות בנסיון, אביזרים, כסף ובונוסים שונים. בשלב מתקדם יותר במשחק יהיה עליכם לבחור את אופייה של דמותכם מתוך 4 דמויות אפשריות: לוחם, קוסם, קשת או גנב. בכל שלב במשחק ניתן לשוחח עם השחקנים האחרים בקלות ואפילו לשחק איתם במיני-משחקים להפגת השעמום. שימו לב, כדי לשחק תצטרכו להירשם באתר המשחק ולקבל משתמש וסיסמא: www.mapleglobal.com
הורדהשם: Little Fighter 2
מידע נוסף: משחק מכות רב משתתפים. במשחק זה רבות דמויות קטנות שלכל אחת אפשרות לבעוט, לתת אגרוף או להשתמש בנשק נגד המתחרים האחרים. עד 4 שחקנים יכולים להשתמש במחשב אחד, וניתן לצרף עוד 4 דרך הרשת. ישנה תמיכה בג`ויסטיק
הורדהשם: Chicken Invaders 2
מידע נוסף: משחק ארקייד מגניב בו עליכם להילחם בתרנגולות האכזריות. שחקו עם העכבר או המקלדת ונסו לאסוף בונוסים ולעבור כמה שיותר שלבים. חושבים שתצליחו להגיע לשמש ולסיים את המשחק
הורדהשם: Icy Tower
מידע נוסף: אייסי טאוור בלה בלה
הורדה

 
 

 
 


אם החופש הגדול מתחיל לשעמם או שחופשת הסמסטר הקרובה נראית ארוכה מדי (יש בכלל דבר כזה?), אולי עשרת המשחקים שליקטנו עבורכם יעזרו לכם לשרוף בכיף את הזמן הפנוי. גם הפעם, אספנו משחקים מסוגים שונים כדי שתוכלו לבחור את הז'אנולה, ארקייד ומכות, ועד לסימולציות חלל וקרב מתוחכמות, משחק תפקידים, הרפתקאות והיגיון.

להזכירכם, המשחקים בכתבה מופיעים על פי גודל קובץ ההורדה שלהם, מהגדול לקטן. כמו כן מומלץ מאוד לא להתעצל ולגשת לאתרי הבית של המשחקים על מנת לקרוא בפירוט את דרישות המערכת שלהם, לפני שמורידים.

בהצלחה!
Facade - מחשבה
קשה לקרוא למה שאתם רואים משחק, מאחר שאין בו פסילות, שלבים או אפילו יריבים, ל הזוג כלפיכם וכלפי עצמם.

את הדמות שלכם אתם לא רואים או שומעים, אלא צופים במתרחש בדירה התלת מימדית מתוך נקודת מבטה. כדי ללכת היעזרו במקשי החיצים וכדי לכתוב את הטקסט שתרצו "להגיד" פשוט הקלידו אותו באנגלית וסיימנו במקש אנטר. תוכלו להרים חפצים (אשר יגרמו להתפתחות או הידדרות המצב), לנשק, לחבק או להתעמת עם הזוג (קיים חיווי לכך בסמוך לסמן העכבר) ולשוטט בדירה כדי לעורר תגובות כלשהן. אל תנסו לכתוב משפטים ארוכים או שאלות נוקבות. פשוט חשבו על מילות מפתח חשובות שהזוג צריך לשמוע על מנת לעורר תגובה מצידם. נסו את המילים: drink, romance, love, angry וכן הלאה.

להורדה
(781MB)
Silver Wings - ארקייד
זוכרים את משחק ה-DOS הקלאסי "Tyrian "? מסתבר שחברת משחקים עצמאית מרומניה בשם Bampusht, החליטה לקחת על כתפיה פרוייקט רציני והפכה את המשחק הקלאסי לגירסה המתאימה מעט יותר לשנות האלפיים. עם סרטוני אנימציה בתלת מימד, קטעי מעבר המשלבים שחקנים אמיתיים וסאונד מושקע במיוחד, Silver Wings נראית רעננה מתמיד.

למרבה השמחה, המשחק אינו דורש חיבור לרשת, רישום באתר הבית או הצטרפות לשרתי משחק עמוסים. מדובר במשחק מערכה שבו יהיה עליכם לעבור את השלבים אחד אחרי השני, כאשר בכל שלב תוכלו כמובן לאסוף שפצורים ושיפורים לחללית. בתחילת המשחק, לאחר הגדרת שם השחקן שלכם, תוכלו לבחור אחת מבין שתי חלליות קיימות: המשוריינת אך הכבדה או הפגיעה אך הקלילה. לאחר הבחירה, המשחק יתחיל כאשר ברקע תוכלו לשמוע את אנשי הצוות מדברים ביניהם בקשר.

אם תיפסלו באחד השלבים, תוכלו לנסות ולעבור אותו מחדש, אך כל הבונוסים שצברתם עד כה לא יוחזרו לכם ותאלצו להתמודד מול כל האויבים עם הנשק הבסיסי ביותר. אם תרצו לצאת מהמשחק ולהמשיכו לאחר מכן, תוכלו לעשות זאת על ידי טעינת שם השחקן שהגדרתם קודם, אך גם הפעם תחזרו לתחילתו של השלב האחרון אליו הגעתם, וללא כלי הנשק והעזרים שהצלחתם לצבור.

להורדה
(562MB)
Flyff - מולטיפלייר
משחק תפקידים רב משתתפים זה (MMORPG) מתגאה בעובדה שבעולם הפנטזיה שבו משחקים המשתתפים ניתן להתעופף ממקום למקום (באמצעות אביזרים שונים), ומכאן גם נובע שמו המעט מוזר -ראשי תיבות של "Fly for fun". אך עד שתוכלו לקנות מטאטא קסמים ולרחף לכם בין חלקיו השונים של העולם, יהיה עליכם לעבוד לא מעט.

תחילה עליכם ליצור חשבון משתמש באתר המשחק, ולאשר את החשבון תוך 3 שעות באמצעות לינק שישלח אליכם במייל (לכן אל תתפתו להזין כתובת שגויה). לאחר הפעלת המשחק עצמו, יהיה עליכם להתאזר בסבלנות ולהוריד עשרות MBמגהבייטים של עדכוני משחק. התהליך עשוי להימשך כמה שעות ועל כן מומלץ לבצע אותו במהלך הלילה, או כשאינכם מול המחשב.

אחרי שהתגברתם על כל העכבות הטכניות, תוכלו להתחיל סוף סוף את המשחק עצמו, לבחור את שרת המשחק וליצור עד 3 דמויות שבהם תוכלו לשחק (אחת בכל זמן נתון). הדמויות הללו יכולות להיות זכר או נקבה ופרט לשם, צבע העיניים, סוג השיער והפנים - אין ממש בחירה לגבי אופי הדמות או יכולותיה. אלה יקבעו בהמשך. כאשר תיכנסו לעולם הנקרא יבשת Roika, תוכלו לעבור הדרכה באמצעות אינפופנג - סוג של פינגווין שיסביר לכם אודות השליטה, הסביבה והתצוגה במשחק. אחרי שסיימתם את ההדרכה (או אם בחרתם לדלג), תוכלו להתחיל ולהרוג מפלצות.

בתור דמויות בדרגה 1 (הנקראות Vagrant), אין לכם דאגות על הראש פרט הנסיון והכסף שעליכם להשיג על מנת להגיע לדרגה 15. לשם כך, יהיה עליכם לחפש נקודות צהובות על המסך, המייצגות יצורים שניתן להרוג, ולאסוף את האביזרים והכסף שהם מספקים לאחר הבסתם. כאשר תגיעו לרמה 15, תוכלו לבחור את סוג ההתמחות שלכם (שכיר חרב, קוסם או תומך לחימה), ולהתחיל ללמוד מיומנויות רלוונטיות לאופי הדמות.

להורדה
(478MB)
Babylon 5 - סימולציית חלל
במסגרת קטגוריית ה"משחק שקשה להאמין שהוא חינמי לחלוטין", זוכה הפעם (ובגדול) בבילון 5. ניסיתי לבדוק מתי תקפוץ הודעה המבקשת ממני לרכוש את המשחק או מתי אגיע לשלב המוגבל למשתמשים רשומים - אבל פשוט לא מצאתי. בבילון 5 הוא משחק שנוצר במסגרת פרויקט מיוחד על ידי מעריצי הסדרה המצויינת, והעלילה שלה מבוססת כמובן על המציאות מתוך עולם הסדרה.

אתם נכנסים לתמונה בתור אחד מטייסי הקרב החדשים של כוחות כדור הארץ, ועם תחילת המשחק תוכלו ליצור את פרופיל המשתמש שלכם על מנת לטעון אותו ולהמשיך מהנקודה בה הפסקתם בעתיד. המשחק עצמו כולל שני חלקים עיקריים, שכל אחד מהם מושקע ומרשים בפני עצמו. החלק הראשון, הוא תוכנית אימונים שתעזור לכם ללמוד צעד אחד צעד כיצד שולטים על החללית שלכם, מנווטים בחלל, נכנסים לקרב, נוחתים בתחנת החלל וכן הלאה. כל המשימות הללו מלוות במדריך צמוד אשר מסביר לכם בקולו כיצד מתבצעות כל הפעולות, ובטקטס המסביר מה המשימה הבאה שלכם.

חלקו השני והעיקרי של המשחק הוא למעשה משחק מערכה, בו תגלמו טייס קרב בשם ניקולאי שווצ'נקו. בשלב זה תדרשו ליישם את שלמדתם בשלבי התרגול, ולבצע משימות ושליחויות שונות, במסגרת סיפור העלילה הרגיל. לקראת כל משימה תקבלו תדרוך טקסטואלי וקולי. כמובן, במהלך המשימה עצמה תקבלו באמצעות מערכת התקשורת של החללית הוראות לגבי סטטוס המשימה או הוראות אחרות. פרט לשני המשחקים הללו, ניתן לבחור לארח או להצטרף למשחק בחיבור ישיר (כלומר, באמצעות הזנת כתובת IP). עם זאת, לא תוכלו להתחבר לשרתי משחק מרובה משתתפים.

להורדה
(257MB)
SCWU - מכות קלאסי
מי שמשחקי מכות יפניים עושים לו את זה יותר מכל דבר אחר, חייב לעצמו את התענוג ש- Super Cosplay War Ultra מציע. זהו משחק לשחק אחד או שניים בלבד (ללא אפשרות למשחקי רשת וכדומה), בו עליכם להילחם אחד נגד השני (או נגד המחשב) בסגנון הקלאסי והמוכר עד הנוקאאוט המכריע. אחד הדברים שהופכים את המשחק למיוחד כל כך, פרט לגרפיקה המדהימה (אפילו הרקעים מונפשים) והסאונד הקצבי, הוא הדמויות. המשחק כולל 33 דמויות מיוחדות (שחלקן אף מוכרות) ואפילו עוד כמה דמויות נסתרות שתוכלו לגלות רק אם תצליחו להביס את ה"בוס" האחרון.

בכל פעם שתבצעו התקפה כלשהי במהלך הקרב, אותן דמויות יהפכו לחלקיק שניה לדמויות אנימציה שונות מסרטים, סדרות טלוויזיה ומשחק מחשב ישנים. התקפות אלה יכולות להיות בסיסיות כגון התקפת אגרופים או בעיטה, או באמצעות שילוב מקשים (שיהיה עליכם לגלות בעצמכם) אשר יגרום לדמות שלכם לבצע את ההתקפה המיוחדת שלה. אגב, מומלץ לבחור תחילה במשחק לשני שחקנים על מנת להתאמן ולנסות לאתר את שילובי המקשים המיוחדים.

שימו לב שהמשחק מופעל מתוך חלון עם תפריטים, ומומלץ להגדיר את המקשים הנוחים ביותר לכם מתוך חלון האפשרויות (Options – Keyboard). פרט למקשי החיצים ומקשי ההתקפה, קיימים שישה מקשי התקפה נוספים (Q,W,E,A,S,D), אפשרות להשהות את המשחק (Esc), ולעבור לתצוגת מסך מלא (F4).

עדכון לידיעת הגולשים: עקב דיווחים על בעיות בהורדת קובץ המשחק, התווסף לינק חלופי באתר "פרהפרה" הנקרא "שרת נענע". רק במידה שאינכם מצליחים להוריד את המשחק מהקישורים הרגילים, נסו קישור זה. כמו כן, לאחר הפעלת קובץ ההתקנה תתבקשו להזין סיסמא. הזינו את הכתובת הבאה - http://www.fkdigital.net , ולחצו על Next.

להורדה
(243MB)
Anacondas 3D Adventure Game - פעולה
זוכרים את סרט המופת אנקודנה בכיכובה של ג'ניפר לופז הכישרונית? גם אם לא ראיתם את הסרט, באמת שלא הפסדתם שום דבר, אבל מסתבר שלסרט יש גם המשך, הנקרא Anacondas, שגם בו משלחת יוצאת לחיפוש אחר פרח נדיר, ונתקלת בנחש האנקונדה האימתני. לכבוד צאת הסרט ב-2004, יצא גם משחק נלווה אשר מגולל פחות או יותר את אותה העלילה ואשר שימש במקור לקידום מכירות.

במהלך סיורכם בנהרות בורנאו שבמלזיה, המשלחת שלכם (הכוללת אתכם ועוד ארבעה חברים נוספים), נקלעת למפל סוער ולא מצליחה לנווט את הסירה מחוץ לטווח הסכנה. הסירה אינה שורדת את ההתרסקות, ומתנפצת על הסלעים, אך אתם דווקא כן. בנקודה זו מתחיל המשחק עצמו, כאשר עליכם לאסוף את שאריות האספקה והציוד שנותרו מהסירה, למצוא את חברי המשלחת האחרים שהספיקו להתפזר מסביב, ולהשלים משימות. כל זאת, על מנת שתוכלו בסופו של דבר למצוא את אותו פרח נדיר.

מדובר למעשה במשחק הרפתקאות-אקשן בתלת מימד, בו אתם שולטים על דמות אחת ומנהיגים את שאר חברי המשלחת אחריכם. המשחק אינו כולל מדריך מיוחד ללימוד השליטה אלא מסביר תוך כדי המשחק (בהתאם להתקדמותכם בו), את השימוש במקשים, השימוש בפריטים שנאספו, השליטה על הדמויות האחרות, הפעולות שניתן לבצע וכדומה. אם לא תהיו מספיק עירניים או קשובים למצבם של חברי המשלחת שלכם, הם עשויים להיפגע או אפילו למות, דבר שיגרום לסיום המשחק. לכן, מומלץ לבצע שמירה של מצב המשחק אחרי כל משימה שבוצעה בהצלחה.

להורדה
(178MB)
Alien Arena 2006 Uranium Edition - זירת קרבות
"AA2K6" הוא שילוב של רבים ממשחקי הפעולה בגוף ראשון שיצאו בשנים האחרונות (כגון Qwake, Unreal וכד'), ואם יש סיבה אחת (ותאמינו לי שיש יותר) לאהוב את משחק הפעולה הזה, הוא גישת ה"ישר ולעניין" שלו. אין צורך ברישומים מיותרים ואין צורך להמתין שעות להורדת עדכונים. פשוט מפעילים את המשחק, בוחרים באפשרות שחקן יחיד או מולטיפלייר - ומתחילים את ההרג, בדיוק כמו שמשחקי DeathMatch אמורים להיראות.

במשחק שני מצבי משחק עיקריים. הראשון הוא משחק נגד המחשב כאשר בכל שלב תתמודדו עם אויבים חכמים וזריזים. במשחק שכזה, האקשן יתחיל בשניה בה תנחתו בתוך השלב הראשון, כך שאם לא תתחמשו בכלי נשק טובים יותר ותסתתרו מפני אש צולבת - אתם עשויים למצוא את עצמכם עם הפנים על הרצפה. מצב המשחק השני הוא ה-Multi, בו תוכלו לבחור שרת משחק ולהצטרף לשחקנים נוספים בקרבות מרובי משתתפים, או לארח בעצמכם משחק ולהגדיר את כל המאפיינים שלו. במשחקים הללו, במידה והקרב יערך בזירה שטרם שיחקתם בה, תאלצו להמתין כמה דקות עד להורדתה.

המשחק כולל 34 שלבים או מפות שונות, ובמהלכו תוכלו לבחור מבין תשע דמויות משחק (בן אדם, חייזר, רובוט וכן הלאה). תוכלו להשתמש בשמונה כלי נשק, כשלכל אחד מהם כמה מצבי ירי אלטרנטיביים וכמו כן יתאפשר לכם להתמודד בחמישה מצבי משחק שונים כגון "תפוס את הדגל", קרבות "כולם על כולם" וכדומה. בכל מפה ניתן להגדיר (במידה ואתם מארחים את המשחק) תנאים או הגבלות שונים, כגון כוח כבידה נמוך מהרגיל, זירה שבה קיימים רק טילים וכדומה.

להורדה
(171MB)
Eye of the Kraken - הרפתקאות
כל הזכויות לאתר שמורות לבעל האתר ולו בלבד ,אם ראיתם חומר פוגע אנא דווחו לנו ונורידו , האתר נבנה על ידי יו-יו בניית אתרים בחינם כנסו ובנו לכם אתר בחינם שייך ליו-יו אתר פנאי לילדים ונוער האתר שיש בו הכל
דיווח על אתר
משחקים | אתרים לבנות | משפטים לפייסבוק | סרטונים מצחיקים | רקעים | בדיחות | משחקים יפים | משחקי בנות | משחקים לאייפון | משחקים חינם | חיפוש משחקים | משחקים וירטואלים |
משחקי דפדפן | דפי צביעה | עולם הדוגמניות | קונטר סטרייק | אתרים לילדים | 250 משחקים | עולם המשחקים | באבלס | תמונות מצחיקות | סטטוסים לפייסבוק | טריוויה | קטנטנים | 200 משחקים | טיפו משחקים - 365 משחקים |