Flag Counter

              
אוריגמי כלב
אוריגמי כלב 


אוריגמי קוביה
אוריגמי קוביה 


אוריגמי פרפר
אוריגמי פרפר 


אוריגמי ברבור
אוריגמי ברבור 


אוריגמי ורד
אוריגמי ורד 


אוריגמי ברווז
אוריגמי ברווז 


אוריגמי פיל
אוריגמי פיל 


אוריגמי כדור
אוריגמי כדור 


אוריגמי סירה
אוריגמי סירה 


אוריגמי ציפור
אוריגמי ציפור 


אוריגמי מגן דוד
אוריגמי מגן דוד 


אוריגמי כוכב
אוריגמי כוכב 


קופסת אוריגמי
קופסת אוריגמי 


אוריגמי צפרדע
אוריגמי צפרדע 


אוריגמי לב
אוריגמי לב 


אוריגמי סביבון
אוריגמי סביבון 


אוריגמי דרקון
אוריגמי דרקון 


אוריגמי פרח
אוריגמי פרח 


אוריגמי דג
אוריגמי דג 


אוריגמי עגור
אוריגמי עגור 


  

1. קח נייר בצורת ריבוע ועשה קיפולים לשני האלכסונים ולרוחב. הקיפולים מיועדים להקל על הקיפולים הבאים. 2. הצמד את שתי קצוות קו הרוחב אחד לכיוון השני. הדק כך שיתקבלו שני משולשים צמודים.
3. קח כל פינה של בסיס המשולש וקפל לכיוון מעלה כך שיווצר מעויין. 4. עשה זאת גם לצד השני.
5. קח כל צד של המעויין והצמד את שני צדדיו, כך שלא יראו שהמעויין "חתוך" באמצע. כמו כן, ליתר נוחות, סובב אותו 180 מעלות כך שהחלק הפתוח יהיה כלפי מטה. 6. קח את הקצה הימני והשמאלי והצמד אל מעט מעבר לאמצע. הכנס אחד מן הקצוות לתוך השני והדק היטב.
7. עשה את אותה הפעולה גם לצד השני. נוצר צורת מעויין. 8. בחלק התחתון של המעויין נוצר חור קטן במרכז.
9. נפח אויר לחור כך שתיווצר פירמידה חדה. תוכלו להשחיל מקל דק כדי ליישר מבפנים אם הניפוח לא הצליח לגמרי. 10. עכשיו "קלפו" את ארבעת הצדדים עד לאמצע, לצורה של עלי כותרת.
11. לסיום, גלגלו נייר לגליל דק (הגבעול) והשחילו לחור עד לצד הפנימי החד של הפרמידה.    1. כדי לבנות כדור קטן יש צורך בלפחות 12 דפים בצורת ריבוע קטן בגודל של כ-10X10 ס"מ (וכ-30 לכדור גדול). 2. קפלו את הריבוע לחצי ופיתחו חזרה.
3. את אחד הצדדים קפלו שוב לחצי (ברבע הדף) עד לקו שסימנתם בקיפול הקודם. 4. עשו זאת גם בצד השני ויש לכם כמו ארון צר וארוך.
5. פיתחו חזרה את הקיפול האחרון בצד אחד. קחו פינה וקפלו בה את הקודקוד פנימה עד לסימן רבע הדף עד שנוצר משולש קטן. 6. קחו את הקודקוד שבצד השני (עם קיפול הרבע שלו) וקפלו אל קו הרבע השני, הצמוד למשולש הקטן. עכשיו יש לנו משולש קטן ומשולש גדול צמודים.
7. פיתחו חזרה את המשולש הגדול (שבקרוב מאוד יחזור למקומו) ואף את קיפול הרבע שבאותו הצד. בצד השני קפלו את הרבע חזרה. 8. עכשיו נעשה את המשולשים גם בצד השני אבל הפוך. באלכסון הנגדי עשו משולש קטן עד לקו הרבע כפי שעשינו קודם.
9. מנגד, קפלו משולש גדול, מהפינה עד לקו המשולש הקטן. 10. קפלו את הרבע הפתוח חזרה. המשולשים חופפים ויוצרים אלכסון גדול.
11. בצד השני, הרימו מעט את המשולש הקטן והשחילו לתוך קו הרבע שלו את המשולש הגדול. 12. בעצם שני הצדדים זהים והפוכים (קצת מזכירים סגירה של קופסת קרטון).
13. הרי התוצאה לאחר הידוק קל. 14. קפלו את זה בדיוק לחצי, והביאו פינה אחת לצד השני.
15. קפלו את הפינה שהבאנו חזרה אל האלכסון השני. 16. הפכו לצד השני, ועשו זאת גם לפינה השניה. הדקו את המשולש הקטן והדחוס שיצא.
17. "שחררו" אותו חזרה למצב שבתמונה (התמונה מציגה מבט מלמעלה). 18. עשו חלק נוסף, אפשר בגוון שונה. השחילו פינה של חלק אחד אל מין שרוול הנמצא בפנים החלק השני.
19. עשו עוד חלק נוסף, והשחילו את הפינה שלו אל השרוול של אחד החלקים הקודמים. 20. אל השרוול שבחלק האחרון הכניסו את הפינה של החלק הראשון. הכנסה זו מעט יותר קשה בגלל סגירת המעגל של שלושתם יחד תוך יצירת פרמידה קטנה.
21. הרי התוצאה לאחר סיום ההידוק. חברו כל אחד מהקצוות אל שרוולים של חלקים נוספים עד ליצירת הכדור. גודל הכדור יקבע לפי כמה פרמידות תחברו יחד. 22. בתמונה כדור קטן בו כל ארבע פרמידות צמודות. 

שימו לב! אל תנסו ליצור הרבה פרמידות קטנות של שלוש (כמו זו שבתמונה הקודמת) ולחבר אותם, אלא להתחיל מאחת כזו ואליה לחבר חלקים יחידים. כי שאר הפרמידות הקטנות שיווצרו יהיו בעצם מורכבות גם מחלקים של פרמידות קיימות ומחלקים חדשים שהוספתם.
23. בתמונה כדור גדול בו כל חמש פרמידות צמודות.    


1. יש לקחת דף בצורת ריבוע, ולקפל באלכסון לצורת משולש. לפתוח חזרה. 2. לעשות את אותו הדבר מהכיוון השני. פתחו חזרה ויש לכם סימן X על הריבוע.
3. הפכו את הדף וקפלו לחצי שהדף יהיה בצורת מלבן. עשו זאת גם בכיוון השני. הקיפולים האלה צריכים להיות הפוכים מהקיפול האלכסונים הקודם. פתחו את הדף חזרה. 4. בעזרת הקיפולים הקודמים קפלו לצורת כוכב.
5. העבירו שלוש קצוות יחד שמאלה ובצד ימין השאירו אחד. הדקו חזק. 6. קיבלתם משולש כפי המוצג בתמונה.
7. שלב זה הוא קצת קשה. משכו את החלק התחתון כלפי מעלה לכיוון אחד הצדדים. תוך כדי זה שני הצדדים יתקפלו לחצי. התמונה מציגה את המהלך תוך כדי הקיפול. 8. התוצאה לאחר הקיפול.
9. הפכו את הדף ועשו גם בצד זה. בתמונה הדף הפוך אז לא להתבלבל. 10. הגענו למצב זה.
11. את הפינה המאורכת קפלו כלפי מעלה (יש לפתוח מעט את הקיפולים הקודמים ולהחזיר כדי לעשות זאת). 12. הדקו חזק.
13. קפלו את הפינה למעלה שתהיה הראש של הציפור, וסיימנו. משכו לפי החצים והכנפיים ינפנפו. 14. תמונת הציפור מלמעלה עם כנפיים פתוחות.1. קח נייר בצורת ריבוע ועשה קיפולים בחצי האורך ובחצי הרוחב כך שיווצר הסימן פלוס ופתח חזרה לריבוע (הקיפולים הם רק כדי להקל את הקיפולים הבאים). 2. קפל כל פינה של הריבוע כלפי המרכז (אמצע הפלוס משלב 1). עכשיו הנייר צריך להיות בצורה של מעויין שוב עם מראה של פלוס באמצע.
3. הפוך את הנייר וקפל כל פינה של המעויין אל המרכז (הקיפולים הם בכיוון ההפוך מהקיפולים הקודמים). עכשיו שוב הנייר נראה כמו ריבוע אבל קטן יותר. התמונה מציגה את התוצאה מהצד הקידמי. 4. כך צריך להראות הנייר משלב 3 בצידו האחורי.
5. עכשיו יש לקפל כמו בשלב 1 את הנייר לחצי באורך וברוחב, ואח"כ לפתוח חזרה לריבוע (התמונה מציגה קיפול לצד אחד). 6. עכשיו כל מה שנשאר הוא להכניס אצבעות לקיפולי הריבועים הקטנים שנוצרו.

הסבר קצר למשחק הקווקווה: בתוך הקווקווה מציירים עיגול של צבעים שונים על כל אחד מהמשולשים. ובצד השני של כל משולש כותבים משהו חמוד או לא חמוד. ואז מכניסים אצבעות לקווקווה ופותחים וסוגרים אותו לשני הכיוונים ומפסיקים. הילד השני צריך לבחור צבע ואז מראים לו מה יצא מהצד השני של הקווקווה.1. קח נייר בצורת ריבוע וקפל אותו לחצי בכל אלכסון. שלב זה הוא הכנה לשלבים הבאים, ולכן יש לפתוח את הדף חזרה. 2. הפוך את הדף וקפל את הנייר לחצי מכל פאה. פתח חזרה, הנייר צריך להיות מחולק עם 4 קווים.
3. הפוך את הדף שוב כך שפנים הקיפולים האלכסונים נמצא למעלה. בחר שתי פינות נגדיות וקפל אותן לחצי עד לקו אלכסון המרכזי. 4. בערך בחצי הדרך של כל צד שמשכת, קפל חזרה החוצה.
5. בערך באמצע בין הקיפולים שעשינו בשלב 1 ו-2, צריך לעשות קיפול נוסף בכל צד שיוצר מעויין. כדי להגיע למצב זה כל הנייר מתכווץ משני צידיו. אם לא הצלחתם ניתן לעשות זאת בצורה שונה כמו בשלב 7. קפלו את הנייר לחצי ברחבו (מעל הקיפולים הקודמים שעשינו, ודיחפו את שני הצדדים פנימה כך שהנייר הנותר מלפנים ומאחור יבלוט (כמו בתמונה שבשלב 7). עכשיו הדקו את הנייר הנותר חזרה בצורה שיווצר מעויין. 6. בידקו שנוצר מעויין ישר כמו בתמונה ולאחר מכן הצמידו והדקו אותו.
7. עשו זאת גם בצד השני. 8. הדקו משני הצדדים, והשכיבו את הנייר. התמונה מציגה את התוצאה.
9. סובבנו את הנייר. קפלו צד שמאל פנימה לאורך הקו הפנימי. אל תכניסו עד הסוף אבל הדקו את הקיפול. 10. עכשיו תוך כדי שאתם מכניסים פנימה את הקיפול הקודם, התחילו לקפל בצורה דומה גם את הצד השני. את הנייר הנותר מהקיפול מישכו בצורת משולש שבולט החוצה (בשביל הסנפיר).
11. הפכו את הנייר ועשו זאת גם בצד השני. 12. הדקו חזק והרי התוצאה!


1. קח נייר בצורת ריבוע וקפל למשולש ופתח חזרה (בצורה שיראו קיפול אלכסוני). הצד הבולט של הקיפול צריך להיות מעל. 2. קפל את הפינה השמאלית עליונה עד האלכסון. אותו הדבר עם הפינה הימנית תחתונה. כך שיראה כאילו בונים מטוס קטן.
3. קפל חזרה את האלכסון כמו בשלב 1 כאשר בכל צד רואים את הקיפול של הפינות. 4. משוך את הפינה ימנית עליונה (החוד של המשולש) כלפי שמאל. בצורה זו הנייר כאילו מתהפך ויוצר משולש חדש ששובר את המשולש הקודם. את הקיפול יש לעשות בערך בנקודה של שליש אורך מהקצה של האלכסון.
5. סובבו את הנייר בכיוון השעון רבע סיבוב. מישכו שוב את קצה החוד לצד ימין כך שיווצר משולש קטן מקודמו. משולש זה מהווה את ראשו של הברבור.

הרחיבו טיפה את הבסיס של הברבור כך שיוכל לעמוד. וקפלו מעט כלפי חוץ את הכנפיים הקטנות שנוצרו משני המשולשים בשלב 2.
   1. קחו 6 ניירות מרובעים קטנים (כמו שיש במשרד). 2. נתחיל בנייר הראשון. קפלו אותו לחצי ופתחו חזרה.
3. קפלו צד אחד עד לסימן האמצע שיצרנו קודם. 4. קפלו גם את הצד השני
5. פתחו צד אחד חזרה, ומהצד השני שלו קפלו את אחת הפינות בצורה אלכסונית פנימה (עד לאותו קיפול רבע שפתחתם). סיגרו את הקיפול שפתחתם חזרה. 6. מהפינה ההפוכה קפלו בצורה דומה לעבר הקצה.
7. פתחו את הקיפול האחרון קצת חזרה, והשחילו אותו לתוך השרוול. 8. הדקו, והתוצאה צריכה להיראות כך.
9. הפכו את הנייר וקפלו את שאריות הנייר שבצדדים לצד השני, ליצירת טרפז מושלם. 10. קחו כל פינה וקפלו עד לקצה של הישר שלה, כך שיווצר לנו בסיס ריבוע אם משולשים הפוכים מכל צד.
11. עשו את כל השלבים לששת הדפים. שימו לב לעשות את קיפולי המשולשים לכולם מאותו צד ולא הפוך. 12. נתחיל במלאכת ההרכבה. קחו שתי חתיכות וחברו אותן כאשר אחת בזוית אופקית ואחת אנכית.
13. קחו חלק נוסף המונח אופקית וחברו מהצד השני. 14. סובבו את החלקים שהרכבתם ומהצד השני חברו חלק נוסף שעומד בצורה אנכית.
15. העזרו בתמונה כדי לחבר את החלק. 16. חברו חלק נוסף מלמעלה. שימו לב שעכשיו גם מתחברים אליו וגם הוא מתחבר לאחרים.
17. כך הוא מתחבר לאחרים. עשו זאת גם מהצד השני עם החלק האחרון. 18. התוצאה המוגמרת!
כל הזכויות לאתר שמורות לבעל האתר ולו בלבד ,אם ראיתם חומר פוגע אנא דווחו לנו ונורידו , האתר נבנה על ידי יו-יו בניית אתרים בחינם כנסו ובנו לכם אתר בחינם שייך ליו-יו אתר פנאי לילדים ונוער האתר שיש בו הכל
דיווח על אתר
משחקים | אתרים לבנות | משפטים לפייסבוק | סרטונים מצחיקים | רקעים | בדיחות | משחקים יפים | משחקי בנות | משחקים לאייפון | משחקים חינם | חיפוש משחקים | משחקים וירטואלים |
משחקי דפדפן | דפי צביעה | עולם הדוגמניות | קונטר סטרייק | אתרים לילדים | 250 משחקים | עולם המשחקים | באבלס | תמונות מצחיקות | סטטוסים לפייסבוק | טריוויה | קטנטנים | 200 משחקים | טיפו משחקים - 365 משחקים |