נ  ט   ו  א    ר    ץ 

סרטים מצחיקים
 
 סרטים מצחיקים מצחיקים
עוד בתקופת הסרט האילם אנשים אהבו לראות סרטים מצחיקים ב- קולנוע . אנשים אוהבים לצחוק כי הצחוק משחרר ממתחים ומפנה מקום לאושר. נשתדל להביא כאן סרטים מצחיקים  בחינם גם חדשים וגם פחות חדשים העיקר שיהיו מצחיקים.


הדיקטטור הגדול -  The Great Dictator
 
מה אפשר לכתוב על צ'רלי צ'פלין שעוד לא נכתב. שחקן , פנטומימאי בחסד , במאי שהקדים את זמנו, לוחם צדק שהנשק שלו הוא הצחוק ואהבת האדם.
צ'פלין התעלה מעל ילדות של עוני ובתי מחסה באנגליה לפיסגת הקולנוע העולמית אך מעולם לא שכח מאיפה הגיע.
חשבנו ראוי לפתוח חלק זה של האתר בנושא סרטים מצחיקים בסרט של  צ'רלי צ'פלין.
הסרט הדיטטור הגדול  שם ללעג את עריצי אירופה יצא בשנת  1940 עוד לפני כניסתה של ארה"ב לעולם. 

 

 

 

                      
                          
                                
                     
        
                                        

 

 

 

צ'פלין הסרט - Chaplin The Movie
 עם כבר התחלנו עם צ"פלין למרות שהסרט הזה יותר מתאים לסירטי דרמה מאשר סרטים מצחיקים. סיפורו  האוטוביוגרפי של אחד מגדולי הקולנוענים של כל הזמנים, צ'ארלי צ'פלין. ריצ'ארד אטנבורו, שהביא למסך את סיפורו של אחד מגדולי הפוליטיקאים בהיסטוריה, גנדי, מביא את סיפורו של הקומיקאי הגאון מילדותו בלונדון ועד התהילה בהוליווד. הסרט סוקר את עלייתו המטאורית בעולם הקולנוע  בתו בחיים של צ'פלין, ג'רלדין, משתתפת גם לטובה. הסרט היה מועמד לשלושה פרסי גלובוס הזהב ולשלושה פרסי אוסקר על המוסיקה, העיצוב האומנותי והשחקן הטוב, רוברט דאוני ג'וניור, שזכה על תפקידו בפרס מטעם האקדמיה הבריטית לקולנוע.
העותק כאן הוא בחלקים וגם מיו -טיוב אבל כיוון שהסרט לצפייה ישירה וגם חינם קשה למצוא אותו זה מה שיש בנתיים.


 
                                        

 


 

סימפסונס הסרט - The Simpsons Movie
המשפחה הצהובה מספרינפילד עכשיו על מסך ה -קולנוע. כאשר הומר בטעות מוסיף לזיהום מי האגם מוכרזת ספרינפילד כשטח סגור ונאטמת בבועת זכוכית. הומר מארג' בארט וליסה סימפסון נמלטים מההסגר ומוצאים את עצמם נרדפים על ידי החוק. הלינק - קישור כאן הוא מהיר וטוב ואתם מוזמנים לצפיה בחינם  :  !  D'oh

 

                                                          
  
   


לילה  במוזיאון - Night at the Museum 

בן סטילר משחק את לארי דיילי, שומר לילה במוזיאון הטבע שמופתע לגלות שהמוזיאון נתון לכישוף עתיק, המעיר לחיים את מוצגי המוזיאון הדוממים בדרך כלל. אטילה ההוני, צבא גלדיאטורים, דינוזאור אחד ופסל  של איי הפסחא שמבקש  כל הזמן מסטיק :  ?  Dam Dam got GumGum  , ניאנדרטלים שמתלהבים מאש לוחמי מאיה וקאובויים קמים לפתע לחיים ולא מסתדרים כל כך זה עם זה בין כתלי המוזיאון. דיילי המבועת מנסה להשליט ללא כל הצלחה סדר בכאוס ההיסטורי. נחמד וגם הקישור- לינק שיש לנו כאן נחמד ומהיר.
                                                       
                                                                                  
                               you new dumdum
                            , you give me 
                                                                           gumgum
             
                                          

 
 
 
 
סרטי מדע בדיוני
 
 

 סרטי מדע בדיוני
בשנת 1904 החליט במאי וקוסם צרפתי בשם גורג מאלי לביים את סרט המדע הבדיוני הראשון : מסע אל הירח זהו כנראה סרט קולנוע ראשון בז'אנר הזה. סרטים  חדשים שיוצאים היום מותחים כל הזמן את הגבולות של מה שניתן לראות ב- קולנוע. מטרקיס -   The Matrix
בשנה האחרונה של האלף השני לספירה ( או 1999 בדיוק ) יצא סרט שאסף מוטיבים מכל הז'נרים והסרטים שבאו לפניו רק שהוא עשה את זה הרבה יותר טוב. סרט פורץ גבולות הראשון בטרילוגיה והמשובח שבין שלושתם. קיאנו ריבס מגלם יפה את Neo , שמעז מחפש את האמת ומשתמש בכוח האמונה על מנת לנצח את המכונות ולשחרר את בני האדם מהאשליה בה הם חיים.
הקישור שמובא כאן הוא באיכות גבוה , אבל אם ובמקרה הוא יורד לאט כדי שתשאירו את המחשב פתוח לשעה שעתיים , תכינו חביתה או משהו בנתיים, שווה לחכות

                                                                        

 

 


 

 המימזי האחרון  - The Last Mimzy
הסרט הזה למרות שהוא חדש יחסית ,פחות מוכר לאוהבי סרטי המדע הבדיוני. ולכן נבחר להיות מוצג באתר עבור אלה שאולי ראו כבר הכל. הסיפור הוא על שני ילדים שמוצאים קופסאת פלאים עם צעצועים מהעתיד ומפתחים בשל כך כוחות מיוחדים. מה שהילדים אינם יודעים שבמעשיהם תלויים חייהם של אנשים בעולמות רחוקים בעתיד. הלינק שיש כאן הוא מהיר וטוב , רק ללחוץ על הכפתור לשבת ולהנות , כפתור ופרח.

                                    

                                      

  
 
 

ג'אמפר - Jumper
דוקא ברגע של מצוקה מגלה נער  (שמגלם יפה השחקן היידן כריסטיאן שלאחרונה שיחק את אנאקין סקייווקר במלחמת הכוכבים )שיש לו היכולת להגיע לכול מקום בעולם בכוח הרצון  והמחשבו להעפיל לכול פסגה.
הוא גם מגלה שבעולם יש כאלה שלא יתנו לאחרים להנות ממתנת אל זו ,  כי אותו כוח מסתורי היה קיים  כבר במשך מאות שנים  לא מוצא חן בעיני כולם ומוצא את עצמו באמצע  של מלחמה שנמשכת כבר אלפי שנים בין " קופצים "  ( ג'אמפרים ) בדיוק  כמוהו , ובין אגודה של אלו שנשבעו לחסל אותם. יש כאן לינק טוב ומהיר אפשרללחוץ ולקפוץ.


  בבילון 5 - Babylon 5
זה אומנם לא סרט אלא סידרה,אבל כיוון שזו כנראה סידרת המדע בדיוני הטובה ביותרנביא אותה כאן. יש כאן את כל חמשת העונות של בבילון 5 אז מי שהחמיץ פרק או רוצה להיזכר יכול למצוא את כל פרקי  בבילון 5 כאן.
בבילון 5 היא סדרת מדע בדיוני אמריקנית  שנוצרה, הופקה ונכתבה רובה  על ידי ג'יי מייקל סטרצ'ינסקי. עלילת הסדרה בבילון 5 נסובה סביב תחנת החלל בבילון 5, מרכזם של ענייני פוליטיקה, דיפלומטיה ומלחמות. הסדרה עצמה מערבת בתוכה נושאים כדת, פילוסופיה, היסטוריה, סוציולוגיה, פסיכולוגיה ומדע .הסדרה בבילון 5 הייתה מועמדת לפרסים רבים.  כל הפרקים של בילון 5 לצפייה ישירה כאן :

                                               

                                                         

                                            

  
 
 
 
סרטי הרפתקאות
 
 
 
 סרטי הרפתקאות
למה לצאת מהבית אם יש במאי קולנוע שטרח לספק לנו הרפתקה ישר למסך. כל הסרטים שיובאו בחלק זה של האתר הם סרטים צפייה ישירה אין צורך ב- הורדות  או להתאמץ ולחפש סרט טוב להורדה חינם רק ללחוץ על הכפתור לצפייה ישירה בחינם. 

שודדי הקריביים תיבה של אדם מת  - Pirates of the Caribians - Dead Man's Chest
 שודדי הקריביים הוא ללא ספק סרט ההרפתקאות האולטימטיבי , זהו הסרט השני  בטרילוגיה . לא מתאמץ להיות מוצלח כמו הסרט השלישי, אבל  בקלילות של השחקן ג'וני דפ דוקא כן מצליח. השחקן ג'וני דפ  בתפקיד קפטן ג'ק ספארו הפירט הפירט המוצלח ביותר שנראה על מסך הקולנוע כבר שנים." Always remember this as the day you almost caught Captain Jack Sparrow "
 המצפן יכול לקחת אתכם רק למקום אליו הלב, באמת רוצה להגיע :        
                                  
      
    
  הממלכה האסורה - The Forbidden Kingdom
ג'ייסון הוא נער אמריקאי חולמני שאוהב סרטים של אומנויות לחימה מהמזרח הרחוק, בעולם מקביל בעבר הרחוק זורק מלך הקופים את הנשק החביב עליו - המטה -לפני שמכשף רשע הופך אותו לפסל מאבן, בעקבות צירוף מקרים הוא נתקל בנשק העתיק בחנות עתיקות, ונשאב אל ממלכת סין העתיקה.
יש כאן שיתןף פעולה בין שני ענקים של עולם אומנויות הלחימה. השחקנים ג'ט לי וג"קי צאן  שעוזרים ומלמדים את הנער.  ג'ט לי פשוט תפור לתפקיד מלך הקופים - אחת הדמויות המיתולוגיות הסיניות המשעשעות ביותר  כישורי התנועה שלו  מנוצלים טוב בתפקיד הזה ואפשר להניח שהוא נהנה לשחק אותו. 
        
 

   
10,000 לפני הספירה  - 10,000 BC
דלה הוא לוחם בשבט ציידי ממותות  החי 10,000 שנה לפני הספירה.כשחבורת לוחמים מסתורית פושטת על הכפר שלו וחוטפת אהובתו מנהיג דלה קבוצת ציידים קטנה שרודפת אחריהם עד קצה העולם רק כדי להציל אותה. כשהם מסתכנים בארץ לא נודעת מגלה הקבוצה לראשונה שיש ציביליזציות  יותר מתקדמות משלהם ושהאנושות הגיעה הרבה יותר רחוק ממה שהם חלמו. בכל מפגש מצטרפים לקבוצה שבטים נוספים שהותקפו וכך הקבוצה הקטנה הופכת לצבא.הלוחמים מוצאים עצמם מנהלים קרבות נגד טורפים פרהיסטוריים ומתגברים על קשיים. כשהמסע ההירואי בא אל סיומו הם מגלים תרבות אבודה ומבינים שהגורל שלהם נתון בידי אימפריה שמעבר לדמיון שמיוצגת על ידי פירמידות המגרדות את השמיים.
הלוחם  מבין שהוא לא נשלח לשחרר קר את השבט הקטן שלו, אלא גורלה של  כלהציביליזציה נתון בידיו.
בסרט משחקים השחקנים :סטיבן סטרייט וקמיליה בל. יש כאן לינק - קישור טוב ומהיר.
 
 
 
 
 
 
סרטי אנימציה
 
 סרטי אנימציות ו - אנימציה
למה סרטים מצויירים מכונים  סרטי  אנימציה ?  Anima הוא המונח הלטיני לנפש. הפעולה של האומן בסרט אנימציה הוא הכנסת נשמה לתוך דמות מצויירת ומכאן השם סרטי אנימציה. אנימציות הופיעו על מסך ה- קולנוע עודבתחילת המאה שעברה אבל חברת וולט דיסני היתה הראשונה שהפיקה סרט קולנוע באורך מלא - שלגיה ושבעת הגמדים. חלק זה של האתר יוגדש לסרטים עם אנימציות. אנימציות שיובאו כאן נבחרו נמתוך מאות של אנימציות כאשר הדגש הוא על ה-אנימציות המרשימות היותר.אלדין - Aladdin
ההימור של חברת דיסני על שחקנים מפורסמים הוכיח את עצמו. רובין ווילאמס פשוט תפור לתפקיד הג'יני בעל אלף הפרצופים. זו לא הפעם הראשונה ששחקנים מפורסמים נותנים את קולם לדמות מצויירת אבל מאז הצלחת הסרט משקיעים בהוליווד מאמץ גדול יותר בליהוק שחקנים מפורסמים לסרטי אנימציה.
 זהו אחד מסרטי ה- אנימציות המשעשעים ביותר גרפיקה מעולה של נופי אלף לילה ולילה פסקול ומוסיקה מעולים. הופקו גם מספר ססרטי המשך כמו שובו של ג'אפר ואלדין מלך הגנבים.  אבל הראשון כמו בדרך כלל הוא הטוב ביותר.
שימו לב - משתדלים לרשום כאן סרטי אנימציה באיכות הטובה ביותר שרק אפשר. את הסרט וגם חלק מהאחרים רצוי לטעון קצת לפני הצפייה ...
וגם שכוח הכל ולצלול לעולם אחר. על מנת לראות את הסרט יש לשפשף את מנורת הקסמים - שלוש משאלות - לבחור בתבונה.

                                           

 

שרק - Shrek
מי שלא ראה עדיין את שרק כדי שילחץ פה על הקישור ומהר. חברת Dreamworks יצרה כאן סרט אנמציה ממוחשבת מוצלח במיוחד ששם אותה על המפה כמתחרה רצינית לחברת דיסני בתחום של סרטים מצויירים. פסקול שנון ופיקח עם השחקנים מייק מייארס בתפקיד שרק ,קמרון דיאז הנסיכה פיונה ואדי מרפי המצויין בתפקיד החמור הקשקשן.
למרות שזה סרט ילדים מעין פרודיה משוגעת על סיפורי אגדות יש כאן גם קריצה לקהל המבוגרים וגם סוף מפתיע !!!
לסרט יצאו מספר סרטי המשך אבל כמו בדרך כלל הראשון הוא הטוב מכולם. 
                                                           
                          
                                                  
                                  

                                                                                                          

 

 


נסיך מצריים - Prince of Egypt
שווה ולו רק בשביל לשמוע עוד פעם את השירים המעולים של הסרט. הקישור שיש כאן  לצפייה מיידית עולה קצת לאט אז כדאי לטעון שעה קודם, האיכות סבירה  אבל עם פסקול וסרט כזה חינם מי יכול להתווכח ?
לסרט הייתה הצלחה קופתית גדולה, והוא נחשב לאחד מסרטי האנימציה המכניסים בכל הזמנים. את השיר שליווה את הסרט, "הושיעה נא", שרה הזמרת עפרה חזה בקולה של יוכבד, אמו של משה, ב-19 שפות שונות.
את הדמויות בסרט מדובבים שחקנים מפורסמים כמו: ואל קילמר, עפרה חזה, מישל פייפר, רלף פיינס, סנדרה בולוק ועוד. את השיר של הסרט "When You Believe" שרו בדואט הזמרות  מריה קארי וויטני יוסט

 

                                           

 
 
 
סרטי מלחמה
 
 
 סרטים מלחמה
שיהיה ברור. לא אוהבים כאו מלחמות , אנחנו אנשי שלום !  אבל אם מלחמות שיהיו רק לא אמיתיות של שחקנים בתאטרון ובקולנוע.כל הסרטים שיובאו בחלק זה של ה- אתר הם לצפיה ישירה אונליין אין צורך ב - הורדות  או להתאמץ ולחפש סרט טוב להורדה רק ללחוץ על הכפתור לצפייה ישירה חינם. 
                                                       
                                                       

 לשרוד עד החופש - Rescue Dawn
דרך ארוכה עשה השחקן כריסטיאן בייל מאז ליהק אותו ה- במאי סטיבן שפילברג לתפקיד הילד בסרט איפריית השמש.  Rescue Dawn מספר את סיפורו האמיתי של טייס אמריקאי שנפל בשבי בזמן מלחמת וייטנאם והיה אחד הבודדים שהצליח להימלט דרך הג'ונגל ולצאת לחופשי. לאחר צאת הסרט היתה למשפחות השבויים האחרים ביקורת ( כנראה  נכונה ומוצדקת ) על הדיוק ההיסטורי והאופן בו הוצגו השבויים האחרים בסרט.
שימו לב לכתובת על חולצתו של אחד השבויים :
Quo Vadis -  פירושו של הביטוי בלטינית - לאן אתה הולך - ולקוח מתוך המסורת הנוצרית קתולית.
ביטוי ממש מתאים לסרט מלחמה ולמלחמות בכלל. ואפשר גם להוסיף בהקשר הזה של מלחמות:
 ?  Quo vadis domini - האדם  לאן  ?

 
    
                                                            
                                             
 

 


 
הברון האדום - The red barron
סיפורו האמיתי של האס הגרמני - הטייס המפורסם מנפרד פון ריכטהופן, שהפיל 80 מטוסים במטוס פוקר בימי מלחמת העולם הראשונה 80 מטוסים יותר מכל טייס אחר. מטוסו נצבע בצבע אדום ועל כן הכינוי. לא לגמרי ברור כמה מדויקת מבחינה ביוגרפית הדמות של הברון האדום בסרט בכל הנוגע לתחושותיו לגבי אכזריות מלחמת העולם הראשונה כפי שהם מוצגות בסרט. ידוע שבצעירותו היה חובב רכיבה על סוסים וכנראה אף אהב לטוס. הסרט הופק בתקציב גדול יחסית ויצא בשנת 2008 אבל נכשל בקופות אבל אתם יכולים לראות אותו בחינם כאן :
             

                                                                

                                               לחלק השני של הסרט  :

                                 
 
                                                
                      
 
                                                                                   


גלאדיאטור - Gladiator

הבמאי  רידלי סקוט,  המוכר יותר מסירטו המצליח בלייד - ראנר קטף חמישה פרסי אוסקר ( כולל לסרט הטוב ביותר )ובשני פרסי גלובוס הזהב.  העלילה מתרחשת ברומא, במהלך המאה ה-2. קומודוס בנו של הקיסר מרקוס אורליוס  רוצח אותו ומתמנה לקיסר.  היחידי שעומד בדרכו הוא הגנרל מקסימוס משפחתו נרצחת והוא נאלץ לשרוד ולהתקדם כעבד וכגלדיאטור, כדי לנקום את רצח משפחתו ולהרוג את הקיסר.  סרט מושקע מאוד מבחינת עיצוב ושחזור היסטורי, אקשיין סוחף.  גם הליהוק מוצלח עם שחקנים כמו ראסל קראו, ריצ'רד האריס, ודרק ג'קובי.
לגבי אמיתות היסטורית גבולי ביותר. נכון הקיסר מרקוס אורליוס היה נחשב לקיסר טוב בעוד בנו קומודוס נכנס להיסטוריה כמופרע צמא דם אבל כל השאר כיד הדמיון הטובה. הלינק כאן הוא של המהדורה המורחבת ,לחלק השני יש לינק נוסף בעמוד החדש שיפתח בצד ימין.

                                         
    
 
 
 
 
סרטי דרמה
 
 
 
 
 סרטי דרמה
סרטי דרמה לצפייה ישירה מומלצים. גם כאן לא שמנו את הדגש על במאי מסויים או על סרטים חדשים יותר או פחות העיקר שמדובר בסרט טוב.חומות של תקווה - The Shawshank Redemption
על פי סיפור חזק של סטיפן קינג  וצוות שחקנים מצויין הכולל את מורגן פרימן וטים רובינס. סרט על  חופש ,תקווה, כבוד האדם חברות וסבלנות אין סופית שיבוא יום וכל אלה יתגשמו. סיפורו של אדם טוב וחף פשע שנכלא בכלא אכזרי ובדרכו המיוחדת מורד במערכת ומוצא את הדרך לחופש. הלינק לסרט כאן מהיר במיוחד. תהנו.
                                        
                                          
 

 
 
להתחיל מחדש- Cast Away
השחקן טום הנקס עובד של חברת Fedex עומד תמיד בלוח הזמנים. עד שמטוסו מתרסק על אי בודד והזמן עוצר מלכת . שם נאלץ להתמודד עם הצורך להתקיים, עם הבדידות הנוראה, ועם הפחדים שמא לעולם לא ימצאו אותו והופך לרובינסון קרוזו מודרני. "להתחיל מחדש" היא דרמה אנושית שזכתה לשבחים רבים. יש גם כמה צדדים פילוסופיים בסרט וכמה נגיעות מיסטיות עם כי מרומזות וגם קצת ביקורת על החיים בעולם המודרני.  הלינק כאן הוא טוב ומהיר.


                                                     

                                         

 
 
 
 
 
סרטי פנטזיה
 
 
 סרטים פנטזיה
כל הסרטים שיובאו בחלק זה של ה- אתר הם לצפיה ישירה אין צורך ב- הורדות  או להתאמץ ולחפש סרט טוב להורדה רק ללחוץ על הכפתור לצפייה ישירה בחינם.


 

שר הטבעות - אחוות הטבעת - Lord of the rings - Fellowship of the Ring


שלוש טבעות למלכי בני לילית במרומם,
שבע לנסיכי גמדים בטירת אבן צל,
תשע לבני תמותה, ילידי האדם,
אחת לשר אופל על כסאו האפל,                                                               
בממלכת מורדור בה הצל לא נרדם,                                               

טבעת למשול בם ולאתרם,
טבעת למשוך בם ולקשרם,

בממלכת מורדור בה הצל לא נרדם. 

                                                
                       
                            

הארי פוטר ואבן החכמים - Harry Potter and the Philosopher's Stone
אי אפשר לכתוב עמוד של סירטי פנטסיה בלי להזכיר את הארי פוטר , זה כבר לא רק סרט אלא תופעה. דמוית שעברו מידיה המחוננות של הסופרת  ג'יי קיי רולינג לתוך מפיות נייר שנכתבו בבית קפה לספר טוב שהפך לסידרה של שבעה סרטים וסרטים עתירי תקציב. הארי פוטר ואבן החכמים הוא הראשון בסידרה , אורך הסרט הוא מעל שעתיים ומאר את שנתו הראשונה של הארי  פוטר בהוגוורטס - בית הספר לקוסמים המנוהל על ידי אלבוס דמבלדור. מסקנה : כאשר ינשוף אחד שולח ליד שלכם הזמנה - כדי שתעתרו לו - אם אתם לא רוצים שמאות ינשו

כל הזכויות לאתר שמורות לבעל האתר ולו בלבד ,אם ראיתם חומר פוגע אנא דווחו לנו ונורידו , האתר נבנה על ידי יו-יו בניית אתרים בחינם כנסו ובנו לכם אתר בחינם שייך ליו-יו אתר פנאי לילדים ונוער האתר שיש בו הכל
דיווח על אתר
משחקים | אתרים לבנות | משפטים לפייסבוק | סרטונים מצחיקים | רקעים | בדיחות | משחקים יפים | משחקי בנות | משחקים לאייפון | משחקים חינם | חיפוש משחקים | משחקים וירטואלים |
משחקי דפדפן | דפי צביעה | עולם הדוגמניות | קונטר סטרייק | אתרים לילדים | 250 משחקים | עולם המשחקים | באבלס | תמונות מצחיקות | סטטוסים לפייסבוק | טריוויה | קטנטנים | 200 משחקים | משחקי בנים |