באתר של גון סינה  היה דברים על גון סינה תירדו למטה ואז תיראו סירטונים,תמונות,מידע ועוד על גון סינה המלךךךךךך!

ג'ון פליקס אנתוני סינה ג'וניוראנגלית: John Cena; נולד ב-23 באפריל 1977, בארצות הברית) הוא , ראפר, שחקן קולנוע ומתאבק מקצועי אמריקאי, המופיע במופעי ההיאבקות של ה-WWE, בהם הוא מגלם את דמותו הפופולרית של חייל נחתים קשוח. סינה הקליט אלבום בשם "You Can't See Me" ששיר הנושא שלו מזוהה עם נעימת הכניסה שלו לזירה, סינה קריירת ההיאבקותJohn Cena 134616.jpg

סינה החל את דרכו ב-WWE בגילום דמות 'רעה', אך עם הזמן החל לגלם דמות 'טובה'. סינה גילם שלוש פעמים את תפקיד הזוכה באליפות ארצות הברית ואת תפקיד אלוף ה-WWE , וזאת לראשונה ב"רסלמניה 21". אחרי תום תפקידו שם גילם סינה תפקיד דומה בתוכנית "ראו", שם גילם את תפקיד מי שמגן על כתרו בהצלחה. בינואר 2006 התקיים אירוע "מהפכת השנה החדשה", שם ניצחה דמותו, אך ניצחונה עורר התמרמרות בקרב אוהדי ההיאבקות, שכן תסריט הקרב הבהיר באופן בוטה כי ניצחון הדמות שגילם סינה מובטח. התמרמרות דומה ליוותה את זכיותיה של הדמות שגילם גם בקרבות הבאים, והתחושה שליוותה רבים הייתה כי תסריט הקרבות המבוימים לא יניח לסינה להיכנע או להפסיד בקרב כלשהו.

[עריכה] 2007-2008

בקיץ 2007 נפצע סינה במהלך אחד הקרבות המבוימים, אך ב"רויאל ראמבל" של 2008 שב וגילם תפקיד של זוכה באליפות. מאוחר יותר, בגלל עיסוקו בצילומי סרט חדש, גילם סינה דמותו של מי שמובס בקרבות. פריצת דיסק ממנה סבל באוגוסט 2008 עיכבה אף היא את שובו לגלם דמות אלוף. עם שובו מפציעה, בנובמבר 2008, גילם סינה דמות זוכה באירוע "סדרת הישרדות" לאחר ניצחון על המתאבק המכונה כריס ג'ריקו וזכייה באליפות העולם במשקל כבד. עד לסוף השנה סינה שמר כל כתרו בהצלחה.

[עריכה] 2009

בשנת 2009 שב סינה וגילם את דמותו של זוכה, ואחר כך מפסיד, באליפות ה-WWE. בשנת 2010 התחיל עם יריבות עם המתאבק המכונה בטיסטה לאחר ניצחון על בטיסטה ברסלמניה ולאחר מכן גם באירועים הבאים בטיסטה נאלץ לפרוש. לאחר מכן סינה החל יריבות עם קבוצה המכונה הנקסוס וסינה ארגן קבוצה שתלחם ותנצח אותם באירוע סאמר סלאם. סינה גילם תפקיד מסובך שבסיומו פוטר ואז חזר ל WWE.

[עריכה] יריבות עם דל ריו, CM פאנק (2011)

סינה ניצח את המיז ואת ג'ון מוריסון בקרב תא-כלוב, ניצחון שהוביל להענקת תואר אליפות ה-WWE. לקראת מופע "כסף בבנק" שבו היה אמור סינה להגן על תוארו מול CM פאנק, שסיים את חוזהו בסיום אותו מופע, הבטיח וינס מקמהן לסינה כי אם יפסיד בקרב וייתן לפאנק לצאת עם החגורה הוא יפוטר. סינה אכן הפסיד לפאנק את התואר אך למחרת בראו, רגע לפני שמקמהן פיטר את סינה באופן רשמי נכנס לזירה טריפל אייץ' בחליפת עסקים והודיע לוינס כי דריקטריון החברה החליט להדיח אותו מתפקידו כיו"ר, אותו אייש טריפל אייץ' בעצמו. האחרון הודיע גם כי סינה לא יפוטר שבוע לאחר מכן נערך גמר אליפות ה WWE בין רי מיסטריו למיז שאותו ניצח מיסטריו. מאוחר יותר הודיע טריפל אייץ כי סינה יקבל קרב חוזר על התואר עוד באותו ערב. סינה ניצח בקרב וזכה באליפות בפעם התשיעית. בסאמרסלם סינה הפסיד לCM פאנק (טעות שופט) ואלבטו דל ריו פדה את המזוודת "כסף בבנק" וזכה באליפות הWWE. בראו סינה הביס את CM פאנק בקרב על אליפות ה WWE נגד אלברטו דל ריו בלילה של אלופים. בלילה של אלופים ג'ון סינה הביס את אלברטו דל ריו והחזיר לעצמו את התואר בפעם ה-10 בקריירה שלו.

tחרי יום בRAW! נקבע קרב לסדרת ההישרדות שבו הוא ילחם עם דה רוק נגד המיז ואר טרות

סינה ודה רוק ניצחו את המיז ואר טרות

"בגיהנום בתוך כלוב" הפסיד בקרב משולש לאלברטו דל ריו שכולל את: CM פאנק.

[עריכה] יריבות עם קיין

בחודש דצמבר 2011 בתוכנית הספיישל של פרסי הסלאמי בRAW! קיין חזר באופן מפתיע עם מסיכת הברזל האדומה ותקף את סינה. לאחר שבוע הוא חזר ותקף אותו פעם נוספת. שבוע אחרי הוא הסביר שהוא תקף את סינה מכיוון שהלוגו שלו זה להתעלות מעל השנאה, ושלדעתו לא צריך לעשות זאת. הוא גרם לשונאי סינה לומר "סינה מגעיל". לאחר מכן הוא תקף בשתי תוכניות RAW! את זאק ריידר ואת סינה. ברויאל ראמבל נלחם מול קיין והקרב נגמר ללא תוצאה מפני שהם נשארו בחוץ יותר מ-10 שניות. בתוכנית raw יום אחרי הוא תקף את קיין וגרם לקיין לברוח מהקהל ולבסוף הקהל עודד את סינה. שבוע לאחר מכן בתכנית raw נקבע קרב בינו לבין קיין בelmantion chamber בקרב אמבולנס. בתוכנית שנערכה שבוע לאחר מכן בראו ניסה קיין ללכוד את איב טורס, החברה של זאק, בתוך אמבולנס. סינה הגיע לאיזור והצליח לעזור לה להיחלץ משם. מתוך פחד נישקה איב את סינה וזה התפרש בעייני ריידר כבגידה ובעייני סינה כעוד תחבולה של קיין לגרום לסינה להישאר בודד מחברים ולאמץ את השינאה, ובסוף התוכנית הגיח קיין והשליך את ריידר בכיסא הגלגלים אל מחוץ לבמת הכניסה ופצע אותו. בelmantion chambe הביס סינה את קיין תוך כדי שהוא מבצע את האטיטיוד אנג'סמנט מהאבלונס לתוך מכולה ומשם גרר סינה את קיין לאמבולנס וניצח בקרב.

[עריכה] 2012- יריבות עם דה רוק

יום לאחר רסלמניה 27 סיכמו סינה ודה רוק על קרב ברסלמניה 28. במשך שנת 2011 דמותו של סינה התערערה בקרב הקהל בגלל שהתגרה בדה רוק שנחשב לפופולרי יותר. המלחמה של סינה ודה רוק הושבתה לכמה דקות כאשר נלחמו יחדיו במיז ואר טרוס בסדרת הישרדות במהלך הקרב הייתה יריבות בין השניים ולאחר הקרב דה רוק ביצע רוק בוטום [rock bootom] על סינה. לאחר אירוע תא ההדחות החלו סינה ורוק להתכתש בינהם לקראת רסלמניה בתוכנית RAW של ה12 במרץ סינה לילכך על רוק באמצעות הופעה כמו בימי האולד סקול שבהם גילם כראפר וכמר THUGANOMICS, ואילו רוק ליכלך על סינה באמצעות קונצרט שבו תוכן השירים נועד ללעוג לסינה. באירוע הרסלמניה 28 הקרב המרכזי היה בין סינה לבין דה רוק, בקרב היה צמוד, אך לבסוף דה רוק ניצח על ידי הצמדה של סינה לרצפה.

[עריכה] 2012-

בתכנית שלאחר רסלמניה סינה דיבר על הפסדו ואמצע הדיבורים נשמעה מוזיקת הכניסה של ברוק לסנר, סינה צחק כאשר ברוק נכנס. ברוק הכנס לבמה וביצע על סינה את תרגיל הסיום f5. שבוע לאחר מכן ברוק וסינה רבו אחד עם השני ולכן נאלצו כל מתאבקי הליגה לעצור אותם מלפצוע זה את זה. באותה תכנית, בקרב המרכזי ניצח סינה את דיוויד אוטנגה. לאחר הקרב תקף ברוק את סינה פעם נוספת. השניים ילחמו אחד מול השני בextreme rules. בתכנית aw שבע אחרי הוא הפסיד בקרב extreme rules ללורד טנסי והקרב בינו לבין ברוק שונה לקרב extreme rules. שבוע אחרי בספיישל raw 3 שעות, המתאבק אדג' הגיע ואמר לסינה שהוא כבר לא אותו אחד ודרש ממנו לחזור לסינה הישן. סינה יצא מהבמה ללא מילים. בסוף התכנית הוא וברוק חתמו חוזה לקרב וברוק האשמים את סינה בכך שהוא פוחד מהקרב נגד ברוק. סינה הגיע עם שרשרת האולד סקול שלו, ניתן לראות שהוא הקשיב לאדג'. סינה נותר ללא מילים. הוחלט שאם ברוק מנצח בקרב שם התכנית [[monday night [[raw ישונה לmonday night raw starring brock lesnar. באקסטרים רולז ניצח סינה את ברוק ולאחר הקרב הודיע שאולי יצא לחופשה לזמן מה. בתכנית אחרי סינה הגיע עם גבס בידו, ג'ון לורנייטס והמתאבק החדש לורד טנסי תקפו את סינה ולורנייטס ( המגלה כשרונות והמנג'ר של raw ו smackdown) הודיע שבover the limit הוא ילחם נגדו. באובר דה לימיט 2012 סינה נלחם נגד ג'ון לורייניטיס אך הפסיד אחרי התערבות של ביג שואו. ביג שואו וסינה קבעו קרב שיתרחש בno way out.

[עריכה] קריירת משחק

ב- 2006 ניסה סינה את כוחו בקולנוע בתפקיד נחת בסרט "הנחת". בסרט משנת 2009 שב וגילם את הדמות הראשית בסרט "12 סיבובים". בשנת 2011 שיחק בסרטים "אגדי" לצד דני גלובר . ו"איחוד" לצד איימי סמארט. ובימים אלה סינה עובד על הסרט "הנחת 4". בשנת 2011 התארח סינה בהאנה מונטנה לנצח.

[עריכה] חיים אישיים

ג'ון סינה, בן לאב מתאבק, השני מבין חמישה בנים, נשוי (מ-2009) לאליזבת רוברטו ואב לבן.

[עריכה] קישורים חיצוניים

כל הזכויות לאתר שמורות לבעל האתר ולו בלבד ,אם ראיתם חומר פוגע אנא דווחו לנו ונורידו , האתר נבנה על ידי יו-יו בניית אתרים בחינם כנסו ובנו לכם אתר בחינם שייך ליו-יו אתר פנאי לילדים ונוער האתר שיש בו הכל
דיווח על אתר
משחקים | אתרים לבנות | משפטים לפייסבוק | סרטונים מצחיקים | רקעים | בדיחות | משחקים יפים | משחקי בנות | משחקים לאייפון | משחקים חינם | חיפוש משחקים | משחקים וירטואלים |
משחקי דפדפן | דפי צביעה | עולם הדוגמניות | קונטר סטרייק | אתרים לילדים | 250 משחקים | עולם המשחקים | באבלס | תמונות מצחיקות | סטטוסים לפייסבוק | טריוויה | קטנטנים | 200 משחקים | טיפו משחקים - 365 משחקים |