האתר בהשגחות       

  דינמו פצצה סמייליםסמיילי     user posted image Image Hosted by ImageShack.us     מגן
לכול  שאלה אוכל   לענות   במייל:linoy770021@walla.com
     
הקודם     לתפריט
  
 
למעלה
ז'אנר: קומדיה, אנימציה קארל פרדריקסן, זקן בן 78, בזבז את כל חייו בחלימה על גילוי ארצות. אך יום אחד, קארל מוצא עצמו בן 78 שכל חייו חלפו על פניו, עד שהוא מתחבר עם ילד בן 8 שמנמן והרפתקן ששמו ראסל. שני הניגודים חוברים יחדיו להרפתקאות שונות כשהם פוגשים בשטחי פרא, רשעים לא צפויים וכל היצורים המפחידים שחיים בג'ונגל.
 
לוני טונס - חוזרים לאקשן - מדובב
ז'אנר: קומדיה, אנימציה באגס באני ודאפי דאק, החתומים כשחקנים באולפני וורנר, נשאבים שוב אל הסכסוך המר והממושך ביניהם. דאפי דאק, שנמאס לו להיות כינור שני לבאגס, מחליט לעזוב את האולפנים לתמיד. לעזרתו יוצאת סגנית נשיא תחום הקומדיה בוורנר, קייט האוטון (ג'ינה אלפמן) המשחררת את דאפי מהחוזה שלו ומורה לאיש הביטחון של האולפנים, די.ג'יי דרייק (ברנדן פרייזר), "ללוות" את דאפי אל מחוץ למתחם. למעשה, דאפי מפוטר ודי.ג'יי, איש ביטחון בעל שאיפה להפוך לאיש פעלולים, זורק אותו החוצה בבושת פנים. פתאום מוצא עצמו דאפי כ'סייד קיק' ללא גיבור, ומחליט להיות בעל בריתו של די.ג'יי בין אם זה מוצא חן בעיניו ובין אם לא. כך הוא מוצא עצמו בזירת האירוע כאשר די.ג'יי מגלה שאביו, כוכב הקולנוע הידוע, דמיאן דרייק (טימותי דאלטון), המרבה לגלם מרגלים בינלאומיים נעימי הליכות, הוא בעצם מרגל בינלאומי גם בחייו האמיתיים ? והוא נחטף על ידי היו"ר הנבזה (סטיב מרטין) העומד בראשו של ארגון נבזה לא פחות. נראה כי לדמיאן יש מידע על מיקומו של "יהלום הקוף הכחול" המיסתורי ורב העוצמה, והיו"ר יעשה הכל כדי להניח עליו את ידיו.
שחקנים: ברנדן פרייז'ר, ג'ינה אלפמן, סטיב מרטין, טימותי דלטון, הת'ר לוקלר, ג'ואן קיוזאק, ביל גולדברג
 
לשחרר את ג'ימי
ז'אנר: אנימציה, קומדיה, משפחה ארבעה סטלנים, שלושה גנסטרים, חמישה צמחונים ומיליון סיבות לשחרר פיל נרקומן. אנו עוקבים אחרי סיפורם של ארבעה פושעים אנטי-גיבורים, רוי ארני (וודי הרלסון), אוד (סימון פג), גאז (פיל דניאלס) ופלי (ג'יי סימפסון), אשר נעקרו מהרחובות של העיר בכדי לעבוד עם מנהל הקרקס שלהם סטורומוביסקי (ג'ים ברוטבנט) בסיבוב הופעות של קרקס רוסי שנועד לכישלון חרוץ. גולת הכותרת של הקרקס הוא ג'ימי, פיל שנשאר שמח כל עוד נותנים לו קוקטייל של סמים. אך לרוי יש חלומות לנהל קרקס משל עצמו יום אחד, והוא אומר לחברים שלו שהמפתח לכך הוא ג'ימי הפיל בעצמו. בערב הפתיחה של הקרקס הם נכשלים לתת לג'ימי את זריקת הסם, וכתוצאה מכך פניקה גדולה מתרחשת. ג'ימי מצליח להימלט וכך מתחיל לו מסע מטורף לכל אורך המדינה בדרכים למצוא את ג'ימי, לפני שהוא יהפך לתרנגול הודו קר. לפתע כולם רוצים חתיכה מג'ימי, אם זאת המאפיה, או חבורה של שודדים, ופרס של מילון דולר מוצע על ראשו של ג'ימי.למרות שהסרט הוא סרט אנימציה, הוא לא מיועד לילדים קטנים! 
 
101 כלבים וגנבים-מדובב
ז'אנר: קומדיה, אנימציה  רוג'ר ואניטה נדהמים לגלות שהגורים הקטנים שלהם נגנבו יחד עם קבוצה גדולה הנוספת של דלמטים מאזור לונדון. חובת כלבים המושבעת קרואולה דה-ויל היא החשודה העיקרית יחד עם פונגו ופארדי וקבוצת המעריצים המושבעת של הכלבים הנ"ל מתחיל החיפוש המסורבל אחר הכלבלבים הנעדרים הס רט נכנס להילוך גבוה מבחינת אקשן ומרדפים משעשעים המובילים לסוף מפתיע, משעשע וקלאסי
 
מכושפות
ז'אנר: קומדיה, משפחה הנסיכה ג'יזל, המתגוררת בעולם המצויר והשלו אנדלסיה, אמורה להינשא לנסיך יפה התואר אך עם זאת טיפש, אדוארד. המלכה נריסה, אמו החורגת של הנסיך, מפחדת כי אם ג'יזל תינשא לבנה החורג היא תירש את הכתר וכתוצאה מכך נריסה לא תהיה עוד מלכה. לכן היא מפילה את הנסיכה לתוך באר שהיא שער קסום. ג'יזל נוחתת בעולם חדש ומשונה, מנהטן שבעיר ניו יורק. האכזריות של העיר הגדולה מעייפת במהרה את הנסיכה מהאגדה. היא נחלצת ממצוקתה בעזרת רוברט פיליפ, עורך דין המתמחה בתיקי גירושין, אשר מנסע לסייע לה להסתדר בעיר הלא כל כך ידידותית, בתחילה לבקשת בתו מורגן, ולאחר מכן מתוך חיבה הולכת וגוברת לג'יזל. בהתחלה רוברט הוא מארח קר רוח ונוקשה, אך לאחר מכן מצליחה ג'יזל לשבותו בקסמיה, ואף לרכוש את ליבה של מורגן. עם זאת, ג'יזל גורמת שלא בכוונה לשיבוש יחסיו של רוברט עם ארוסתו ננסי טרמיין. אדוארד, אשר עובר אף הוא דרך השער הקסום אל מנהטן כדי להציל את אהובת ליבו, מגלה עד מהרה כי גינוני הנסיך מן האגדה אינם מתאימים לעיר הגדולה והמודרנית. נתניאל, עוזרה הנאמן של המלכה נריסה עובר אף הוא למנהטן על מנת לנסות ולמנוע את האיחוד בין ג'יזל לאדוארד, בעיקר באמצעות 3 תפוחים מורעלים שקיבל מן המלכה. פיפ, חברה הסנאי של ג'יזל, מנסה לסכל את תוכם...
 
משפחת סימסון
ז'אנר: אנימציה, קומדיה המשפחה הצהובה והמטורפת בסרט קולנוע ראשון ולוהט. מבוסס על סדרת הטלוויזיה המצוירת. הומר מתגייס להצלת העולם מאסון אקולוגי חמור, שמי אם לא הוא, גרם לו... בעוד מארג' רותחת על מעשה הטיפשות של הומר, אספסוף זועם עולה לבית משפחת סימפסון כדי לתבוע נקמה. המשפחה נסה מהעיר אבל במהרה מתפלגת פיזית ורגשית בעקבות חיכוכים פנימיים. האסון שהתחיל בגלל הומר אף מושך את תשומת לבם של נשיא ארה"ב ארנולד שוורצנגר ושל ראש הסוכנות לאיכות הסביבה, שמוצאים לפועל תוכנית שטנית למניעת התפשטותו של האסון האקולוגי בספרינגפילד. כשעתיד ספרינגפילד ושאר העולם נמצא בסכנה, הומר יוצא לאודיסיאה שתגאל אותו - ומחפש אחר סליחתה של מארג', איחודה של משפחתו המפוצלת ואת ישועתה של עירו.
שחקנים: דן קסטלנטה, ג'ולי קבנר, ננסי קטרייט, ירדלי סמית', האנק עזריה, הארי שירר, פמלה היידן.
 
משפחת סופר על
ז'אנר: אנימציה משפחת סופר-על הוא סרט אנימציה משנת 2004 של אולפני פיקסר. הסרט זכה בפרס האוסקר לסרטי אנימציה לשנת 2004. הסרט עוסק במשפחה מיוחדת של אנשים בעלי כוחות-על אשר יוצאת למשימה להצלת העולם.
 
מכוניות
לינק 1
לינק 2  
ז'אנר: אנימציה לייטנינג מק'קווין הוא מכונית מרוץ גאוותנית ובטוחה בעצמה. בדרכו לקליפורניה על כביש מס' 66 המפורסם הוא מתרסק לתוך עיירה בשם רדיאטור ספרינגס, והורס חצי רחוב. תושבי המקום מאלצים אותו להישאר עד שיגמור לשפץ את ביתם, והם לא מוכנים לוותר לו על התנהגותו הלא הולמת. אנימציה מאת הבמאי ג'ון לאסטר ("צעצוע של סיפור 1+2"), שהוא גם הבוס הגדול של אולפני פיקסאר. בין המדבבים: אוון ווילסון ("זולנדר"), פול ניומן הגדול ומייקל קיטון ("באטמן"). הסרט היה מועמד לאוסקר לסרט האנימציה הטוב ביותר של 2006.
שחקנים: אוון וילסון, פול ניומן, בוני האנט, לארי איש הכבלים, צ'ייץ' מארין, טוני שאלוב, גידו קווארוני
 
מלך האריות - מדובב
ז'אנר: אנימציה, דרמה, משפחה הרפתקאותיו של סימבה, גור האריות הצעיר שלא יכול לחכות להיות מלך.מותו הפתאומי של אביו, מופאסה ומעשיו הבוגדניים של סקאר,הדוד שלו, מובילים את סימבה לגלות ולמסע גבורה של גילוי עצמי. כשהוא מאמץ את פילוסופיית החיים "אקונה מטאטה" של ידידיו החדשים והמשעשעים פומבה וטימון-הוא מתבגר ובסופו של דבר מבין את ייעודו וחוזר למקום הולדתו, כדי לעזור ולהחזיר שם את החיים לקדמותם.
שחקנים: ג'ונתן טיילור תומאס, מת'יו ברודריק, ג'יימס ארל ג'ונס, ג'רמי איירונס, מוירה קלי, ניקטה קלם, ארני סאבלה
.
 
מלך האריות 2 - מלכות סימבה - מדובב
ז'אנר: אנימציה, דרמה, משפחה לסימבה נולדה בת ושמה קיארה, הוא מלמד אותה את הדרך הנכונה של המלך. טימון ופומבה נשלחים לפקח על קיארה, אבל כאשר היא פוגשת אריה צעיר, היא מסתבכת בצרות כי אסרו עליה לדבר עם זרים. האריה שהיא פגשה הוא ממשפחה דחויה שלא בקשר עם משפחתה של קיארה. האריות הדחויים חיים מחוץ לתחומיה של ממלכת סימבה, אריות אלו כונו משפחות סקאר, אשר נתנו לסימבה ולקיארה הרפתקאות פראיות ומסוכנות. האם הממלכות המנוגדות ימשיכו לחיות בנפרד עם חלוקי דעות או שקיארה תסדיר שלום בין הממלכות?
שחקנים: מת'יו ברודריק, מוירה קלי, נב קמפבל, ליז כאלוואי, מישל הורן, אשלי אדנר, צ'אריטי סאנויי
 
מלך האריות 3 - האקונה מאטאטה - מדובב
ז'אנר: אנימציה, דרמה, משפחה בעדכון ההיסטרי הזה למלך האריות, טימון, פומבה, ויתר החבורה מתאחדים על מנת להסביר איך המאורעות באמת התרחשו. מצורפים סיפורים מצחיקים מאחורי הקלעים, טימון ופומבה מסבירים מה באמת קרה כשהמלך מופסה הציג את יורשו ומספרים את הסודות מאחורי מאורעות נוספים בסרט. קסם אמיתי מבית דיסני.
שחקנים: נתן ליין, ארני סאבלה, ג'ולי קבנר, ג'רי סטילר, מת'יו ברודריק, רוברט גיולום, מוירה קלי
 
 מדגסקר 2: הבריחה לאפריקה
ז'אנר: אנימציה, משפחה, פעולה ההמשך של הסרט הראשון, בעלי חיים של גן חיות של ניו יורק, אלכס האריה, מרטי הזברה, מאלמאן הג'ירפה וגלוריה ההיפופוטם, נעזבים עדיין במאדגסקר, התחילו לעזוב את האי. לפתע פתאום, הם נחתו במידבר של אפריקה. שם, אלכס בקרוב פוגש יתר המשפחה שלו ומתחיל להיות בעל בעיה מתקשרת איתם אחרי הרבה מהזמן שלו בגן החיות של סנטרל הפרק.
 
 
 
 
מולאן - מדובב
ז'אנר: אנימציה, משפחה אגדה סינית מרהיבה על מולאן, צעירה סינית מרדנית, המתגייסת לצבא סין כדי שאביה יישאר בבית. במלחמה עם ההונים היא מוכיחה שגם בחורה יכולה להיות לשירות למדינתה. על כתפה מסייע לה דרקון קטן (קולו של אדי מרפי) המפיל אותנו מצחוק, ועל כתפו שלו צרצר מזל.
 
 נמו
ז'אנר: קומדיה הרפתקאות, אנימציה מוצאים את נמו" מאולפני פיקסאר וסרטי וולט דיסני מציגים קומדיה רטובה העוקבת אחר הרפתקאותיהם של שני דגים מרלין הדג הדאגן ונמו, בנו הסקרן אבא דג ונמו הקטן מתנתקים זה מזה, לאחר שנמו הסקרן יוצא אל הים הפתוח, "נחטף" על ידי צוללן ונעלם במרחבי הים
 
נארוטו-הסרט הראשון
ז'אנר: הרפתקאות, אנימציה הוכרז לראשונה בקיץ 2003, ויצא לקולנוע בכל רחבי יפן ב21 לאוגוסט 2004, הסרט היכה בתדהמה בכל מעריצי הסדרה ביפן, ונשאר למשך תקופה ארוכה בקצה העליון של רשימת הסרטים שוברי הקופות ביפן. זמן קצר לאחר יציאת הסרט הופצה הידיעה שהוא ייצא לדי וי די לקראת קיץ 2005. כאן למטה תוכלו לראות את כל המידע על הסרט, קריאה מהנה!.
 
נארוטו-הסרט השני
ז'אנר: הרפתקאות, אנימציה נארוטו היכה לראשונה במסכי הקולנוע ביפן ב21 באוגוסט 2004 עם הרפתקאתו הראשונה במסכי הקולנע. הסרט הזה היה מכת מחץ שזיעזעה את כל יפן ומעל 13,000,000 אנשים ביפן ראו את הסרט. הסרט הראשון יצא לדי וי די ב28 באפריל, ומיד לאחר מכן יצאה לאור ההודעה על הסרט השני שבקרוב יוצא לקולנוע.
 
נארוטו-הסרט השלישי
ז'אנר: הרפתקאות, אנימציה אוזומאקי נארוטו, יחד עם האטאקה קאקשי, הארונו סאקורה ורוק לי מקבלים משימה להגן על נסיך ארץ הירח מיצ'ירו ובנו היקארו במהלך טיולם בעולם. הנסיך העשיר קונה כל דבר שרוצה ומאמין שכל דבר אפשר להשיג בכסף. במהלך הטיול הם מגיעים לקרקס, שבו הופיע נמר שן-חרב גדול. היקארו מתאהב בנמר ומחליט לקנות אותו. לבסוף, מיצ'ירו קונה את כל הקרקס. לאחר חזרתם לארץ הירח, הם מגיעים לארמון לגלות מהפכה. שאבאדאבה, אחד האצילים בארץ, לקח את מקומו של המלך ע"י שכירה של שלוש נינג'ות מוכשרות וחזקות שנפטרו ממנו. שאבאדאבה מתכנן לעשות את אותו הדבר גם למיצ'ירו והיקארו, כיוון שהם היורשים החוקיים של המלך. הוא מורה על הכוחות הצבאיים לחסלם, אך בעזרת קבוצה של חיילים שנשארה נאמנה למלך הם מצליחים להימלט. הקבוצה נמלטת למערה נסתרת, בה מיצ'ירו מגלה שאביו עדיין חי, אך מת לאחר זמן קצר. מילותיו האחרונות של אביו היו שמה שחשוב בחיים זה לא הכסף. לאחר מכן, הוחלט לנסות להבריח את מיצ'ירו והיקארו למקום אחר, אך התוכנית סוכלה ע"י הנינג'ות השכירות. הנסיך נלכד, אך נארוטו מספיק לעצור אותם לפני שלקחו גם את היקארו.
 
נארוטו-הסרט הרביעי
ז'אנר: הרפתקאות, אנימציה מוריו, שנשמתו הוחזרה לעולם על ידי יומי ואנשיו, הוא שד בעל עוצמה אדירה המתכנן להשיג את גופו ולהשתלט על העולם על מנת ליצור ממלכה של 1,000 שנים. כעת רוק לי, היוגה נג'י, הארונו סאקורה ואוזומקי נארוטו נושאים את עול הישרדות העולם על כתפיהם במשימתם להגן על הכוהנת הגדולה של מדינת השדים, היחידה שיכולה לחתום את מוריו בשנית. בנוסף למוריו, על נארוטו להלחם בגורל, משום שהכוהנת הגדולה, שכל חזיונותיה התגשמו, חזתה את מותו!
 
נארוטו-הסרט החמישי
ז'אנר: הרפתקאות, אנימציה קבוצה מסתורית של נינג'ות מכינה מתקפת הפתעה על ה-Konohagakure, ונגרם נזק רב. חלום הבלהות על מלחמת עולם נוספת של שינובי עלול להפוך למציאות. סאסקה, שעזב את קונוהא כדי להרוג את אחיו איטאצ'י, מופיע בפעם השניה בפני נארוטו במיקום לא ידוע כדי למנוע את זה מלהתגשם.
 
סיפורי שפת הנחל - מדובב
ז'אנר: אנימציה, משפחה הסיפור הוא על שלושה חברים: האמי האוגר, רודריק העכברוש וג'י.פי גואינה השרקן, אשר ניסחפו במורד הנהר בסופה סוערת, מתחיל במסע גבורה בחיפוש אחר בתיהם האבודים. מסעם, המלא בתקריות קומיות וסכנה דרמטית, מעשה למסוכן אפילו יותר כשהם מגלים שכל גדת הנחל מאויימת על ידי מפעל לואפלים, מרמלדות וסופגניות, השייך לחתולים השמנים הרשעים, המזהם את אזורי הכפר בפליטה הולכת וגוברת.
 
ספיד רייסר
ז'אנר: דרמה, קומדיה, משפחה סרטם החדש של יוצרי "המטריקס", מבוסס על סדרת אנימציה יפנית קלאסית משנות השישים, העוסקת בנהג מרוצים צעיר העונה לשם המפתיע "ספיד רייסר". ספיד נולד מאחורי ההגה והדבר היחיד שמונע ממנו להשתתף במרוצים הוא מותו של אחיו הבכור, רקס, בתאונת דרכים. למרות זאת, הוא חייב להתגבר על הפחדים שלו כדי להלחם בתאגידים מושחתים המאיימים להשתלט על עסקי המרוצים, בעזרתו של אביו, חברתו ואפילו יריב לשעבר. עכשיו הוא חייב להשתתף במרוץ ולנצח אחרת הוא יפסיד הכול.
 
סיפורו של דספרו-מדובב
ז'אנר: דרמה, אינמציה עלילותיהם של שלושה אנטי גיבורים, עכבר לא יוצלח המעדיף לקרוא ספרים מאשר לאכול אותם, עכברוש מדוכא המתכנן לעזוב את חשיכת המבוך, ונערה משרתת גמלונית עם אוזני כרובית. גורלותיהם משולבים בגורל הנסיכה שבטירה.
 
סוס פרא-מדובב
ז'אנר: דרמה, אינמציה סרט אנימציה מבית היוצר של דרימוורקס הפורש את עלילותיו של ספיריט, סוס מוסטנג המשוטט במחוזות אמריקה הבלתי נגועה.הוא נודד כסוס חופשי במישורים הפתוחים עד שהוא נופל בשבי פרשים, אך שומר על גאוותו ומסרב להישבר. במסעו הוא פוגש את האדם בפעם הראשונה, מגלה מהו טיבה של חברות ומתאהב בסוסה יפיפייה בשם ריין בדרכו להפוך לאחד מגיבורי המערב.
 
סוד הממלכה הקסומה - מדובב
ז'אנר: אינמציה מבוסס על האגדה הקלאסית "אגם הברבורים". זוהי פנטסיה קסומה המתרחשת בארץ אגדית, בין ארמונות ומבצרים, יערות עד, יצורים מקסימים ומכשף מרושע. סיפור כובש על אהבה והרפתקאות, שבו יוצא הנסיך האמיץ דרק למצוא את אהובתו האחת והיחידה הנסיכה אודט שהפכה לברבור בגלל כישוף שהביא עליה המכשף חסר הלב. שלושה ידידים נאמנים, שוכני היער: הצפרדע הצרפתי, הצב הזחלן אך הנחוש והתוכי יוצאים לעזרתם של צמד האוהבים כדי להציל אותם ולהחזיר לממלכה את שליטיה החוקיים והטובים.
 
 ספיי קידס 2 -אי החלומות האבודים
ז'אנר: מתח, אקשן בהמשך לסרט הראשון, האחים המרגלים לבית קורטז מגיעים לאי מסתורי בו מבצע מדען מטורף בשם רומרו (סטיב בושמי, ארמגדון) ניסוים גנטיים. להפתעתם הם מגלים שיש להם תחרות בדמות שני ילדים מרגלים אחרים.
שחקנים: אנטוניו בנדרס, קרלה גוגינו, אלכסה וגה, דריל סברה, סטיב בושמי, מייק ג'אדג', דני טרג'ו
 
ספיי קידס 3 -סוף המשחק- מדובב
video pic
ז'אנר: מתח, אקשן תקציר החלק השלישי בהרפתקאותיהם של המרגלים הצעירים בני משפחת קורטז הפעם הם נמצאים בתוך העולם הוירטואלי בעל שלושה מימדים של משחק הוידאו שלהם שהופך למציאות המקיפה אותם עליהם לעבור שלב אחר שלב כשכל שלב קשה יותר על מנת לנצח ולהציל את העולם
 
ספייס ג'אם
חלק 1
חלק 2
ז'אנר: אנימציה, הרפתקאות, מדע בדיוני, משפחה, ספורט, קומדיה  הרפתקאה של שחקנים אמיתיים בעולם המצוייר של ה"לוני טונס". חבורת חייזרים מאיימים לחטוף את כל הדמויות המצוירות ("טונס") לכוכב שלהם, ובאגס באני מציע משחק כדורסל להכרעת המאבק ביניהם. הענינים מסתבכים עבור ה"טונס" כאשר החייזרים שואבים את כשרונם של גדולי שחקני הNBA. האם מייקל ג`ורדן ענק הכדורסל יוכל להציל את חבריו של באגס ענק ה"טונס"?
 
סופר ריינו
ז'אנר: אנימציה, משפחה  סרט ספין-אוף (spin-off) קצר ומשעשע שצורף ל-DVD של "בולט"!פני ובולט לכודים תחת זרועותיו של "בעל העין הירוקה", האם ריינו יצליח להציל אותם
 
סיפורים לפני השינה
ז'אנר: דרמה, קומדיה מה קורה אם אתה מספר סיפור ולמחרת הוא מתרחש במציאות? קבלו קומדיה חדשה מבית היוצר של וולט דיסני, בכיכובו של אדם סנדלר ובביומו של במאי הקומדיות המוערך אדם שנקמן. סנדלר מגלם את דמותו של איש תחזוקה במלון, שאחותו מכריחה אותו להקדיש קצת זמן ולשמור על האחיינים. אבל חייו מקבלים תפנית מטורפת כשהסיפורים לפני השינה שהוא מספר לקטנים, מתחילים להתרחש במציאות למחרת בבוקר. הוא אולי יודע כיצד מתחיל הסיפור אבל אין לו שמץ של מושג כיצד הוא הולך להסתיים
 
סופרמן
 ז'אנר: אנימציה, משפחה  סופרמן נולד בתור קאל-אל על הכוכב קריפטון, ונשלח לכדוה"א על-ידי הוריו (ג'ור-אל ולארה), זמן קצר לפני התפוצצות הכוכב שלו. החללית שלו נוחתת בכפר קטן בקנזס, "סמולוויל". הוא מאומץ ע"י זוג חקלאים חשוך ילדים בשם ג'ונתן ומרתה קנט. הם נתנו לו את השם קלארק קנט וגידלו אותה באהבה, תוך מתן דגש על חינוך ערכי, יושר ומוסר. בגיל ההתבגרות החל קלארק לגלות את כוחותיו ומוצאו המיוחדים. בתקופת התיכון ניהל רומן קצר עם לאנה לאנג. אחרי שסיים את התיכון, עבר קלארק למטרופוליס והחל לעבוד כעיתונאי בדיילי פלאנט. שם הוא מתאהב בלויס ליין, עיתונאית חוקרת יפהפיה ואמביציונית. במטרופוליס נולד במוחו הרעיון שינצל את כוחותיו על מנת לעזור לאנושות. בעזרת אמו שתופרת לו את החליפה, הוא עוטה את זהותו של "איש הפלדה" - או "סופרמן" - השם שטבעה לואיס ליין. מאחר שלויס שותפתו של קלארק לעבודה, ובגלל היותו סופרמן, היא נהנית מבכורה בגישה אל סופרמן, סיקור מעלליו וביצוע ראיונות עימו.
 
עליסה בארץ הפלאות - מדובב
ז'אנר: דרמה, ילדים, אינמציה מבוסס על ספרו הקלאסי של לואיס קרול ומביא את מסעה הקסום של עליסה הקטנה, המטיילת בארץ הפלאות ועוברת חוויות מופלאות ביניהן מסיבת תה מוזרה, משחק קלפים מרתק, שדה של פרחים מדברים, שפן שממהר כל הזמן, משקה שמקטין ומגדיל אותה ועוד ועוד.
 
עידן הקרח
ז'אנר: אינמציה, קומדיה, פעולה, רומנטיקה החיים מתחילים לחזור לשגרה אחרי הסופה האחרונה שפקדה את העמק. מני (ריי רומנו) ואלי (קווין לטיפה) עומדים להפוך בקרוב להורים. מני מחליט שהגיע הזמן להתבגר ולדאוג למשפחה החדשה שלו. סיד (ג'ון לגויזאמו) מקנא במני ומחליט שהגיע הזמן שגם הוא יהיה אבא. הוא מאמץ ביצה נשוטה שמתגלה כלא אחרת מאשר ביצת דינוזאור ונשאב יחד עם הביצה אל תוך העולם האפל של היצורים המפחידים. למזלו החברים שלו לא יוותרו עליו כל כך מהר. הם יוצאים להרפתקה בתקווה שיכלו למצוא את סיד ולהחזירו הביתה בשלום.
 
עידן הקרח 3
ז'אנר: אינמציה, קומדיה, פעולה, רומנטיקה החיים מתחילים לחזור לשגרה אחרי הסופה האחרונה שפקדה את העמק. מני (ריי רומנו) ואלי (קווין לטיפה) עומדים להפוך בקרוב להורים. מני מחליט שהגיע הזמן להתבגר ולדאוג למשפחה החדשה שלו. סיד (ג'ון לגויזאמו) מקנא במני ומחליט שהגיע הזמן שגם הוא יהיה אבא. הוא מאמץ ביצה נשוטה שמתגלה כלא אחרת מאשר ביצת דינוזאור ונשאב יחד עם הביצה אל תוך העולם האפל של היצורים המפחידים. למזלו החברים שלו לא יוותרו עליו כל כך מהר. הם יוצאים להרפתקה בתקווה שיכלו למצוא את סיד ולהחזירו הביתה בשלום.
 
עולמה של פולי- מדובב
ז'אנר:  משפחה, אנימציה פולי פוקטס,הדמות האהובה על הילדים, עושה את פריצת הדרך שלה בעולם הסרטים בסרטה הראשון. הצטרפו אל פולי בביקורה בפארק השעשועים המדהים בעולם, חוויות שופינג והופעה שאסור להחמיץ של פולי והפוקטס.
 
עלילות ספיידרוויק-מדובב
ז'אנר: הרפתקאות, משפחה, פנטזיה, אנימציה משפחת גרייס עוברת להתגורר באחוזת ספיידרוויק המבודדת והרעועה, שהיתה שייכת בעבר לבני המשפחה ארתור ספיידרוויק ואשתו. למרות שהילדים הסתייגו מהמעבר, הם מתחילים להסתגל לביתם החדש: סיימון בוחן את הבית יוצא הדופן, מאלורי מתרגלת את הסיף שלה, והלן מוצאת עבודה בעיירה הקרובה. ג'ארד לעומת זאת, מגלה כמה עניינים מוזרים בבית הקסום.
 
פיבי בארץ הפלאות
ז'אנר: דרמה, ילדים, משפחה סיפור  פנטזיה על ילדה קטנה שסירבה להיות ממושמעת. פיבי שהוגבלה על ידי חוקי העולם שמסביבה מחפשת הארה מהמורה לדרמה הלא קונבנציונלית שלה. כעת, אפילו אימה המבריקה אך הנוקשה מקבלת ממנה השראה...
 
פחד מהחשכה
ז'אנר: אינמציה מספר סרטי אנימציה קצרים בשחור-לבן בסגנונות שונים אשר מביעים את הפחד שלנו מהחושך.
  
פינוקיו-מדובב
כל הזכויות לאתר שמורות לבעל האתר ולו בלבד ,אם ראיתם חומר פוגע אנא דווחו לנו ונורידו , האתר נבנה על ידי יו-יו בניית אתרים בחינם כנסו ובנו לכם אתר בחינם שייך ליו-יו אתר פנאי לילדים ונוער האתר שיש בו הכל
דיווח על אתר
משחקים | אתרים לבנות | משפטים לפייסבוק | סרטונים מצחיקים | רקעים | בדיחות | משחקים יפים | משחקי בנות | משחקים לאייפון | משחקים חינם | חיפוש משחקים | משחקים וירטואלים |
משחקי דפדפן | דפי צביעה | עולם הדוגמניות | קונטר סטרייק | אתרים לילדים | 250 משחקים | עולם המשחקים | באבלס | תמונות מצחיקות | סטטוסים לפייסבוק | טריוויה | קטנטנים | 200 משחקים | טיפו משחקים - 365 משחקים |