הברנו אתר לחץ כאן לכנסה

 

 

 


conter strike 1.6 להורדה

http://files.csource.ru/cs/Counter-Strike_1.6_v28.exe

מישחקים לטורנט 

craiss 

 

http://f2h.nana10.co.il/957484426909

shift 

 

http://f2h.nana10.co.il/9316453128121

fifa 06

http://f2h.nana10.co.il/2340043750592

prototai

http://f2h.nana10.co.il/7502596182748

grid

http://f2h.nana10.co.il/8670510840602

mini

http://f2h.nana10.co.il/5034251627512

street fighter iv

http://f2h.nana10.co.il/6258029555902 

nba

http://f2h.nana10.co.il/7062579072080

fifa 2010

http://f2h.nana10.co.il/5102271521464

Roller Coaster Tycoon 3

http://f2h.nana10.co.il/9822795735672

 
שם: GTA Grand Theft Auto lV
מידע נוסף: ניקו בליק, גיבור המשחק המצליח GTA IV, עושה את דרכו למחשב האישי וצפוי להגיע לחנויות בחודש נובמבר, ולאחר כמעט שנה של ציפיות יוכלו גם שחקני ה-PC להצטרף לבעלי ה-Playstation 3 וה-Xbox 360 שמשחקים בו כבר חודשים רבים.
GTA IV הוא משחק אלים במיוחד, בו תשלטו על מהגר שמגיע לליברטי סיטי, עיר פיקטיבית המזכירה באופן חשוד את ניו-יורק, ונאלץ להכנס לעסקי הפשע כדי להשאר בחיים. המשחק, שזכה לביקורות רבות עקב רמת האלימות הגבוהה שבו, הפך ללהיט ענק בגירסאות הקונסולות שלו, שיצאו בחודש אפריל.
הוראות התקנה:
1.יש לחלץ את שני קבצי ה-ISO 
2.לצרוב לדיסק או להשתמש בדיימון טולס.למי שמשתמש בדיימון שיפעל לפי ההוראות הבאות; יש לכוון את הדיימון טולס לשני כוננים בגלל שיש שני דיסקים למשחק.
מכוונים ככה :
לחצן ימני על הדיימון
Virtual CD/DVD-ROM
Set Number of divces...
ולבחור באפשרות 2 drivers
לאחר מכן יש להשים את קובץ ה-ISO של DVD1 ב-Device 0 לחכות כמה שניות ואז יקפוץ חלון ההתקנה, לבחור ב-English. לאחר כמה שלבי Next וההתקנה המרכזית, באמצע ההתקנה ההתקנה תבקש ממכם להכניס דיסק 2 מה שאתם עושים זה בדיוק כמו עשיתם בדיסק הראשון רק שבמקום באותו כונן (Device 0)יש להכניס את קובץ ה-ISO של DVD2 ל-Device 1 ובעזרת ה-Browse לכוון לאותו כונן.
עכשיו הערות חשובות מאוד למשחק:
1.אם שואל אתכם אם לחסום את התוכנית יש ללחוץ בטל חסימה ולהכנס חזרה למשחק.
2.התחילו את המשחק , ודלגו על התחברות של Rockstar Social Club
3. כשתופיע לכם הודעה בקשר לעדכון של התוכנה: Xliveהורידו והתקינו את השדרוג.
4. התחילו את המשחק.
5. לחצו על כפתור ה Home וצרו לעצמכם חשבון 

הורדה אפשרות 1:
הורדה חלק 1
הורדה חלק 2
הורדה חלק 3
הורדה חלק 4
הורדה חלק 5
הורדה חלק 6
הורדה חלק 7
הורדה חלק 8

הורדה אפשרות 2:
הורדה חלק 1
הורדה חלק 2
הורדה חלק 3
הורדה חלק 4
הורדה חלק 5
הורדה חלק 6
הורדה חלק 7
הורדה חלק 8

קראק חובה הורדה 
שם: מקס פיין 2: הנפילה של מקס פיין (2004) / Max Payne 2 The Fall of Max Payne 
מידע נוסף:
 בשנת 2001 נחשפנו לראשונה לאחד ממשחקי היריות הטובים ביותר שנראו אי פעם, משחק זה זכה לאינספור פרסים עכב יכולתיו הגרפיות והשימוש הנרחב של בתנועה איטית ולראשונה אי פעם השימוש בזמן כדור המאפשר להתחמק מיריות. לאחר דרישה עצומה של מליוני שחקנים ברחבי העולם יוצא לדרך מספר שתיים וגם הוא מבטיח שינויי כללים והפיכת סדרי עולם חדשים. יותר קטעי לחימה, סיפור יותר מרתק, גרפיקה מהממת ועוד הרבה הפתעות מחכות בכותר הנצפה הזה, נפילתו של מקס פיין כפי הנראה יגדיר מחדש את משחקי היריות ויציב רף גבוה מאוד לשאר המתחרים.

הורדה 
תמונות מהמשחק:

תמונה מספר 2 
שם: הורדה
תמונות מהמשחק:

תמונה מספר 2
 
שם: פוסטל 2 ** הגרסא המלאה / Postal 2 
מידע נוסף: משחק פעולה/אקשן משחק לאנשים משוגעים בלבד אתה משחק כבחור מטורף אתה יכול לעשות דברים לא נומלים אתה יכול להרביץ לאנשים ברחוב עים עט חפירה לשפוך על אנשים דלק ולזרוק גפרור להשתין על אנשים לשרוף חניות יש לך מלא רובים משוגעים למשל בזוקה ועוד משחק ממש ממכר אתה אמור לעשות משימות במשחק למשל לקנות חלב בסופר לרצוח את האיש הזה כול מיני שטויות אבל אני מזכיר המשחק רק לאנשים מטורפים שאוהבים הרבה דם ומכות המשחק הזה זה כמו הפוסטל 2 הרגיל רק שפה יש גם משחק רשת שווה מאוד להוריד. 

הורדה 
תמונות מהמשחק:

תמונה מספר 2 
שם: ריינבו 6: וגאס 2 (2008) / Tom Clancys Rainbow Six Vegas 2 
מידע נוסף: ב Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas 2 אנחנו נכנסם לנעליו/העוד ) של בישופ, המפקד/ת של יחידת העילית הממשלתית הזאת. מבחינה עלילתית המשחק מספק עלילה קודמת למשחק הראשון, מילוי חורים לעלילה הישירה של המשחק הראשון והמשך ישיר לעלילה של המשחק הראשון. החברה הטובים ב Ubisoft הבטיחו לנו שהסוף העלילתי של המשחק יהיה מפוצץ ויסגור סופית את העלילה שהחלה במשחק הראשון. 
מבחינה משחקית, בנוסף לשלל אפשרויות משחק מרובה משתתפים חדשות, במשחק לשחקן יחיד ישנם כמה פינוקים קטנים. את הדמות שלכם תוכלו לעצב לפי גזע ומין (אמרתי לכם שאני אסביר), הדבר היחיד הוא, לדמות תמיד יקראו בישופ. זה לא כל-כך משנה אבל לא יהיו מצבים רבים בהם תוכלו להסתכל על הדמות שלכם (פה זה לא WoW חברה). האנשים הטובים בפיתוח דאגו לנו לפיתוח הדמות ככל שמהשחק מתקדם בדרך ממש מעניינת. המערכת של המשחק תעקוב שוב ושוב עם התקדמות השלבים אחרי דרך הפעולה שלנו ותלמד מה אנחנו אוהבים לעשות, משמע, אתם אוהבים לפוצץ דברים עם הרבה רימונים? רוב הסיכויים ש אחרי כמה שלבים אתם תתחילו כבר מראש עם יותר רימונים. אתם אוהבים לחכות ולצלוף במטרות שלכם? תעשו את זה מספיק פעמים ותמצאו רובה צלפים חדש ונוצץ בידיכם. בנוסף לשלל מיקומים חדשים ומרהיבים בעיר, המנוע הגרפי של המשחק שודרג קלות. כשורת סיכום קלילה, המשחק הזה יסחוף עוד המון, המון שחקנים. 

הערה:

הדרישות מערכת מאוד גבוהות ובשביל להפעילך אותו חובה שהמחשב יהיה רק ויהיה לו הרבה זיכרון כי המשחק הזה מגיע ל10 גיגה 
למי שלא עובד שיבדוק טוב טוב אם הוא התקין את כל קבצי האצווה , ואם יש לך מחשב חזק למי שיש את כל אלה המשחק יעבוד לו חלק ללא שום תקלות 

הורדה חלק 1
הורדה חלק 2
תמונות מהמשחק:

תמונה מספר 2שם: Soldier of Fortune 3 Payback
מידע נוסף: מעריצי SOF ישמחו לגלות שבקרוב יוצא המשחק החדש בסדרה - PayBack אשר יציג ריאליזם ברוטאלי ונוטף דם יותר מתמיד כיעה לשאר משחקי SOF.
כמסורת SoF המשחק יהיה מצויד במנוע "שבירת האברים", במשחקי העבר של הסדרה כשהייתי יורה למישהו ברגל היו אפקטים חזותיים דיי רציניים, אך כיום המנוע של המשחק שופר אף יותר אם עד כ-5 נקודות שונות רק ברגל אחת! לביצוע ריאליזם גבוה, אם נירה למישהו בקרסול רק חלק זה יפגע ויוצג וויזואלית. בנוסף אם מישהו ייפול מגובה רב על הרגלים יהיה אפשר להבחין בעצמות בגופו שנשברו, ביצעתם HeadShot ביריב? המשחק ידאג לתת את מלאו תפארת המוח שלו ושאר ירקות של דם בכול הכיוונים וזאת תעשו בעזרת ארסנל מדהים של כ-30 נשקים מודרנים מתתי מקלע, רובי צלפים, מכונות ירייה ועד שדרוגים שונים לכול נשק.
הסיפור של PayBack לוקח אותנו שוב כ"Soldier of Fortune" (שכיר חרב), אתה נשלח ביחד עם שותפך לסין למצוא פקיד ממשלתי בעל מידע מודיעיני רגיש כאשר נראה שהמשחק הולך להסתיים לפני שהתחיל בוגד בך שותפך (ממש לא צפוי!) רוצח את הפקיד הסיני ויוצא למסע של יצירת תקריות בין לאומיות.
את שאר המשחק תבלו כמובן במרדף אחרי אותו שותף והבוסים שלו ברחבי המזרח התיכון, רוסיה ואף בורמה ובדרך תעסקו בפתרון לסכסוכים הגלובליים השונים ששום צבא לא יכול להתמודד איתם, רק הדרך של העולם התחתון, שכירי החרב... רק בואו נקווה שהתשלום למשימות האלה שווה את כול זה.

הורדה חלק 1
הורדה חלק 2
הורדה חלק 3
הורדה חלק 4
תמונות מהמשחק:

 
שם: סטולקר שמיים בהירים(2008) / STALKER Clear Sky
מידע נוסף: נשחק שכיר חרב שעובד עבור חברה שמנסה להשיג חפצי ערך מהאיזור הנגוע. כמובן, יש גם שכירי חרב אחרים שמנסים לעשות את אותו הדבר ובו זמנית גם מגוון יצורים מעוררי חלחלה שגדלו באיזור הנגוע שלא אוהבים את הפולשים החדשים. כל המשחק קורה בגוף ראשון, כמו הקודם, והאקשן שומר על הקצב הגבוה. נקודת הבדל קטנה אך בעלת משקל היא העובדה שאותם חפצי ערך כבר עדיין לא נראים לעין (בעוד שנה, כן..) לכן כדי למצוא ולקחת אותם אנחנו חייבים להחזיק מכשיר ביד. הסיבה שזה בעל משקל הוא פשוט. אם מספר שכירי חרב הגיעו לאותו מקום אבל אנחנו מחליטים לקחת אותו, אנחנו חייבים את המכשיר ביד. מה שאומר, הנשק היחידי שאנחנו מסוגלים לתפעל הוא אקדח, בעוד שהאחרים שהחליטו קודם לחסל את המתחרים יכולים להשתמש בכל מגוון הנשקים שלהם. 

הוראות התקנה: 
הורידו את החלק פתחו אותו וחלצו את הקבצים לתקייה חדשה 
חפשו קובץ " אצווה " בשם setup לחיצו אלוי והוא יתקין 

הורדה 
תמונות מהמשחק:
תמונה מספר 1
תמונה מספר 2
שם: פלדה זעם - קראקוב / Steel FuryKharkov
מידע נוסף: משחק טנקים מבוסס על הקטן -מוכר אופנסיבה ניתוח אירועים בניצוח הצבא האדום מיכול 12 ל28, 1942. בהקורס של גרמנית התקפת נגד, התחיל האם 17, 1942, שלושה סובייטי צבאים היו מוקף והכרח דרך פראי להלחם לעזוב מה"משחזה של בשר" של ה"בארואנקווסקיי קוטאל". בזה שלם שטן שבת של המלחמה אימה השחקן רצון בעלת אחד בלבד אנושי בקש - לשרוד!!!
הטנקים והצוות שלהם, לויצג עם המרבי היסטורי אמינות, הינם המרכזי רכיבים של המשחק. בידור וקנה מידה קרבים עם ההשתתפות של כל אפשרי גייסות הינם צורף לתוך שלושה מערכות מושלם ממוקד על המקרים של אלו ימים. כל של המערכות נותן הספציפי טנק, שיש שלו מאפיינים מיוחדים של שליטה, התנהגות בזמן שתחת עוצמה ובקרב. השחקן רצון ב הוכר להמאפיינים מיוחדים של לנהל טנק לחימה. שלו כללים הינם פשוט:לא פנה לאויב עם שלך קרש, פעיל לתמרן, ירה יותר מוקדם וב עוד מדוייק משונא. 

הורדה אפשרות 1:
הורדה חלק 1
הורדה חלק 2

הורדה אפשרות 2:
הורדה חלק 1
הורדה חלק 2

 
שם: יחידת קומנדו מיוחדת (2008) / GBR: Special Commando Unit 
מידע נוסף: הסיפור של המשחק הוא פשוט למדי, ויש לצפות ולכן יש לעיתים קרובות נעשה שימוש להיות - לפחות דומה מאוד דרכים. אתה מנגן את סוד מפקד הכוחות המיוחדים של רוסיה. כאשר היא מהווה אחדות של ארגון טרור נגד ומשמש את חלק ההשפעה ביותר בעולם סמכויות הוקמה. יש לו את עצמו משימה, בעיקר משימות סיור במקומות שונים בארצות מזרח אירופה Bielar להיות מדינה עצמאית, כפי שיש בסדרה של פיצוצים התרחשו, את השלטון המקומי היה נסתר. על האדמה, אתה במהירות לגלות מה הוא צעד מפתיע ו צבאי מועצה השתלטו כוח. הצוות שלנו הוא אחד הבעלים של יחידות רבות בקרב דומה כי יש לפעול ולנסות מספר מטופח הסודות של הצבא האוויר, המצב של המדינה לייצוב צעד מפתיע להיכשל להביא את המורדים והצבא כדי להרגיע. אז בעצם "שמור על העולם" ב פורמט קטן.

הורדה חלק 1
הורדה חלק 2
תמונות מהמשחק:
תמונה מספר 1
תמונה מספר 2
שם: שולה המוקשים - גרסה חדשנית!!!
מידע נוסף: משחק ממכר!!! שולה המוקשים בגרסה חדשנית וצבעונית 
יותר מעניין, יותר גרפיקה , ויותר מהנה 
מומלץ לכאלה שאוהבים את המשחק!!!
שוקל רק 1.86MB

הורדה
סיסמא לחילוץ:
DMT
שם: NFS Need For Speed: Undercover
מידע נוסף:

הורדה חלק 1
הורדה חלק 2
שם: עזוב למוות / Left4Dead
מידע נוסף: במשחק אתם תשחקו עם חברים בנסיון לשרוד מתקפה של זומבים. המשחק שם דגש על משחק קבוצתי כדי לשרוד, מה שמזכיר את כל סרטי האימה בסגנון. המשחק כולל גם מצבי Versus של 8 שחקנים שבהם 4 יוכלו לגלם זומבים עם כוחות מיוחדים. הגראפיקה במשחק אמורה להיות טובה, אבל לא כמו משחקים אחרים שיצאו. בהתחשב בעובדה שהמשחק מבוסס על המנוע של CS:S אני לא מצפה למשהו מיוחד מדי, למרות שמשחקי זומבים בסגנון הזה אמורים להיות מלאי דם וגראפיקה מעולה. אין במשחק למען האמת קו עלילה שאפשר לעקוב אחריו, הוא יותר משחק של רגע שלא עוקבים אחרי שום דבר אחר חוץ מהראשים של הזומבים. מה שבאמת מייחד את המשחק הזה משאר משחקי הזומבים ומסרטי הזומבים בעולם הוא דפוס ההתנהגות של הזומבים במשחק. במקום זומבים מגושמים ואיטיים במשחק יש זומבים עם בינה מלאכותית מעולה שזזים במהירות. הזומבים גם גמישים, כל זה מוסיף לקושי במשחק ולהנאה הדומה בעיקרו, אך שונה בגלל מאפייני המשחק. יהיו גם 5 זומבים מוטאנטים במשחק עם כוחות מיוחדים משלהם, והם יהיו יותר חזקים מהזומבים האחרים. תוכלו לשחק רק עם 4 מהם במצב ה - Versus.

אפשרות הורדה 1:
הורדה חלק 1
הורדה חלק 2
הורדה חלק 3
הורדה חלק 4

אפשרות הורדה 2:
הורדה חלק 1
הורדה חלק 2
הורדה חלק 3
הורדה חלק 4
שם: sa-mp 0.2.X - חדש
מידע נוסף: בימים האחרונים הופצה גירסא חדשה לSA:MP.
גירסא זו היא גירסאת ביניים בין SA:MP 0.2.5 ל SA:MP 0.3.
סיקור קטן על התוכנה עצמהגרסה מרובת משתמשים למשחק שוחררה ב-14 באפריל 2007 כהמשך ל-GTA Vice City Multi Player. כחלק מהגרסה בוטל מבנה החיים האמיתיים והשחקן נעמד אל מול כבישים, רחובות ועסקים ריקים. ניתן לתכנת בשפת התכנות PWN אובייקטים נוספים ולשלבם במפה.

הורדה
שם: הענק הירוק / The Hulk ריפ!!
מידע נוסף: לאחר פיצוץ גרעיני חזק אשר הביא לתאונה של קרינת גאמא במימדים עצומים, דוקטור רוברט ברוס באנר מוצא את עצמו הופך בזמני לחץ ומתח נפשי לדמות אפילה שמביאה לביטוי את כל הזעם והטירוף אשר עצורים עמוק בתוכו - והופכים אותו לאדם החזק ביותר שצעד אי פעם על פני האדמה.... כעת גם אתם יכולים לשלוט ב"ענק" ולמעוך את כל האוייבים שעומדים בדרכם.

הורדה חלק 1
הורדה חלק 2
שם: Football Manager 2009 משחק מומלץ
מידע נוסף: במשחק החדש תוכל לצפות במשחקים של קבוצתך בתלת מימד מכמה זוויות מצלמה וניתן אפילו להריץ קדימה ואחורה מהלכים מעניינים באמצעות פס המשחק.
תצוגת המשחק הדו מימדית המוכרת והאהובה (עיגולים זזים) לא הולכת לשום מקום, בעלי מחשב חלש יוכלו לבחור בה על פני התלת מימד החדש.
מצב צפייה טלוויזיוני מצב צפייה חדש ב-Football Manager 2009 יציג את משחקי הקבוצה שלך בתצוגה טלוויזיונית חדשה שתתפרש על פני מסך שלם.
תוכל לבחור סטטיסטיקות ונתונים ספציפיים שתרצה להציג בזמן המשחקים, כולל ציוני שחקנים, אזורי פעולה, תמונת רדאר של המשחק, תוצאות משאר המשחקים במחזור ועוד.
משוב וטיפים מעוזר המנג'רהעוזר שלך יעביר לך משוב וטיפים על שחקני הקבוצה לפני כל משחק ובמהלך המשחקים עצמם.
עוזר המנג'ר יפרט איך הקבוצה משחקת, מהן החוליות החלשות, מה המוטיבציה של כל שחקן במהלך המשחק, האם הטקטיקה שלך עובדת ואיך ניתן לשפר אותה ולנצל את חולשות היריבה.
מסיבות עיתונאים לראשונה בתולדות הסדרה ואחרי שנים של בקשות מהמעריצים, מסיבות העיתונאים מגיעות ל-Football Manager 2009.
לפני ואחרי כל משחק תיערך מסיבת עיתונאים במהלכה יפנו אליך עיתונאיים מקומיים וארציים שאלות והצקות שרק עיתונאים מסוגלים להוציא מפיהם.
כל עיתונאי יפתח איתך קשרים ויזכור את התשובות שתענה לו למסיבות עיתונאים שייערכו בעתיד.
תקשורת משופרתמפתחי המשחק עמלו רבות על מערכת התקשורת במשחק במטרה לשקף את ההשפעה האדירה של התקשורת על עולם הכדורגל של השנים האחרונות.
Football Manager 2009 כולל יותר סיפורים חדשותיים, פירוט רב יותר בידיעות הקיימות ואינטראקציה משופרת עם התקשורת, במטרה ליצור הדמיה מציאותית ככל האפשר של הכדורגל המודרני.מערכת העברות חדשה
מערכת ההעברות של Football Manager 2009 נכתבה מחדש לגמרי ושודרגה מאחורי הקלעים בצורה משמעותית. תהנו !!

אפשרות 1 להורדה:

הורדה חלק 1
הורדה חלק 2
הורדה חלק 3
הורדה חלק 4
הורדה חלק 5

אפשרות 2 להורדה:

הורדה חלק 1
הורדה חלק 2
הורדה חלק 3

קראק למשחק
שם: קריאת חובה 5 / Call of Duty 5 - המלא משחק מומלץ
מידע נוסף: חברת Treyarch מביאה לנו את המשחק Call of duty:World at war אשר מסופר על מלחמת העולם השנייה
בדיוק כמו המשחקים חבילת המשחקים של Call of duty.
ההתחלה אולי לקוחה קצת מ-Cod4:מלחמה מודרנית,אתה מוצא את עצמך לכוד,מסתכל על החברים שלך מתענים על ידי החיילים היפנים.
הדברים במשחק לא נראים כמו שהם,המשחקיות זזה במהירות כשאתה לא שם לב.
המשחק במפורש דומה למלחמת העולם השנייה,כשהיחידה שלך נקלעת אל תוך כפר אשר אנשי הכפר יורים לכל כיוון כדורים באוויר.כמו בשאר משחקי מלחמות הפעילות במשחקי הפעולה לא מפסיקה אף 
חיילים יפנים התחבאו מתחת לאדמות או מאחורי עצים ושיחים,יחכו כמה שיחכו רק כדי להסתער על היחידה שלך.
ממבט ראשון במשחק,חדות הראייה בלילה קשה מהרגיל ותמצא את עצמך אפילו כימעט עיוור בשעות הלילה ותמצא את עצמך מותקף במיידיות מכל הכיוונים.
המשחק World At War הולך להיבנה באותו דימיון של המשחק CoD4,מה שהיה המשחק היותר מרשים שנראה עד כה משנת 2007.
חברת המשחק מציגה אפשרויות ואפקטים שונים,בזמן שהחיילים היפנים מתחבאים,כשתירו בהם הם יפלו על הרצפה והיגססו עד מוות באופן מציאותי לגמריי.
השחקן יוכל להשתמש במלכודות ולפתות את החיילים להגיע ולהגיב בחריפות ובמהירות למתקפות 
איכות המים נורא חדה במשחק,ומאפשרת לגופות מתים לצוף על פני המים,אפשרות נסיעה על סירות,תגובת רימון וכדורי הנשקים קצת שונה כשתשתמשו בהם בתוך המים.

הורדה חלק 1
הורדה חלק 2
הורדה חלק 3
הורדה חלק 4
הורדה חלק 5
הורדה חלק 6
הורדה חלק 7
הורדה חלק 8
שם: פרו אבולושן 2009 / PES 2009 - המלא
מידע נוסף: Pes2009 המשחק החדש בסדרת המשחקיםPro Evolution Soccer הוכרז היום למחשב האישי,ps3 ,ps2 ,psp ,xbox360 .
Pes זהו משחק כדורגל אשר קנה לעצמו כבר מיליונים של מעריצים מרחבי העולם בזכות הריאליסטיות למשחק החדש בסדרה -Pes09 קונאמי מתכננים מספר דברים שאמורים לשבור את הפער ביןPES למציאות.
במשחק החדש תהיה גראפיקה מדהימה ששחקנים יראו ויזוזו כמו בחיים האמיתיים, אפשרויות חדשות, תנועות חדשות, שליטה חדשה ואפשרויות חדשות במשחק הרשת שישפרו את הריאליזם במשחק החדש.
ג'ון מרפי אחראי על חטיבת Pes בקונאמי אומר "כל הכרזה על משחק חדש בסדרת Pes גורם להתלהבות אבל המשחק החדש בסדרה Pes 2009גורם להתלהבות אף גדולה יותר,במשחק החדש אנחנו מתכוונים לעשות אפשרויות חדשות שישפרו את הריאליזם במשחק לשפר את הגיימפליי ולעשות משחק כדורגל המתאים למשחק המודרני ולאפשרויות שלו".
Pes 09 יצא למחשב האישי , ps2 , ps3 ,psp , xbox360 בהמשך השנה.
במשחק החדש יש גראפיקה מדהימה ששחקנים יראו ויזוזו כמו בחייםהאמיתיים, אפשרויות חדשות, תנועות חדשות, שליטה חדשה ואפשרויות חדשותבמשחק הרשת שישפרו את הריאליזם במשחק החדש.

הורדה חלק 1
הורדה חלק 2
הורדה חלק 3
הורדה חלק 4
הורדה חלק 5
הורדה חלק 6
הורדה חלק 7
הורדה חלק 8
קראק למשחק 
שם: טומב ריידר: מהדורת העשור (2007) / Tomb Raider Anniversary 
מידע נוסף: המפתחים החליטו לעשות כבוד לסדרה ולמעשה חזרו למשחק הראשון. העלילה היא בגדול אותה עלילה אבל המשחק עצמו יהיה שונה למדי. השוני הגרפי הוא ברור, עברו 10 שנים וגם המנוע הגרפי התחלף. אז השלבים יהיו דומים בכלליות אבל המנוע המשופר יתן לנו שלבים גדולים יותר ורחבים יותר - ואיתם פאזלים מתוחכמים יותר ומימדי משחק נוספים. מעבר לגרפיקה, יכולותיה של גברת קרופט והכלים שברשותה שופרו פי כמה וכמה. לארה יותר זריזה וגמישה אז הפאזלים יכללו טיפוס על קירות או זינוקים בין חבלים ועמודים, וציוד כמו כבל התפיסה ישאר ללארה להתנדנד או לרוץ לאורך קירות מעל תהומות. בנוסף, גם הקרב שופר וחודד ונשתמש בזריזות של לארה לטובתינו כדי להתחמק מנסיונות תקיפה של מגוון האויבים שנפגוש.

הורדה
תמונות מהמשחק:

 
שם: יחידה משטרתית מובחרת 4 / SWAT 4
מידע נוסף: בעיר, משברים ומהומות הם תופעה החוזרת בכל יום, בכל דקה. כשאמצעי אכיפת החוק הרגילים אינם אפשרות, ישנה קבוצה הנקראת לחלק את הצדק לכל אלה שסבורים שהם מעל לחוק. יחידה נחשבת ומיומנת זו היא הימ"מ. ב-SWAT 4 אתה משחק בתפקיד המפקד של צוות נשקים וטקטיקה אותנטי בתוך העיר הגדולה, מקום שבו הסכנה אורבת בכל מקום. 
ממצבי שבויים מתוחים ועד לאיומים על בטחון המדינה, צוות הימ"מ שלך ישלוט בצורה טקטית על כל מצב באופן שונה, ברגעים בהם כל טעות קטנה עלולה להוביל לכישלון. 

הורדה
תמונות מהמשחק:
תמונה מספר 1
תמונה מספר 2 
שם: ספיידרמן: קורים של צללים (2008) / SpiderMan Web of Shadows משחק מומלץ
מידע נוסף: וונום חוזר להטריד את אוייבו הגדול ביותר, ספיידרמן, רק שהפעם הוא חוזר עם צבא של טפילים שהופכים בני אדם רגילים למפלצות מטורפות וצמאות דם. בתגובה, הארגון החשאי S.H.I.E.L.D בהנהגת ניק פיורי, סוגר את העיר כדי שהטפילים לא ידביקו את כל אוכלוסיית אמריקה. ספיידרמון עצמו מחליט לצאת למלחמה, הוא מצרף אליו כמה מגיבורי מארוול כגון החתולה השחורה, וולברין, ניק קייג', סטורם ונייטקראוולר. אבל המאבק לא נסגר כאן, הנבלי על של העיר מחליטים להתאגד יחדיו בראשות הקינגפין כנגד  
כפי שניתן להבין מהקטע הקודם, הרבה מאד דמויות מעורבות במשחק של spiderman web of shadows, ואנחנו נוכל לשחק כל אחד ואחת מהם. שחקנים יוכלו להסתובב בעיר במטרה להביס את וונום או סתם לטייל ולראות את העיר הענקית. נוכל לשחק בתור ספיידרמן או כל דמות אחרת שמופיעה, כאשר לכול דמות יש סגנון משחק אחר, למשל מי שיבחר לשחק עם הקרנף יוכל לחסל אוייבים על ידי מתקפות הרסניות ומהירות ואילו מי שמשחק עם ניק פיורי ימצא את עצמו עם מלאי נשק בלתי מוגבל וקטלני.
המשחק בגירסא המלאה אחרי התקנה שוקל 9 גיגה תהנו משחק מומלץ!!

הורדה 
תמונות מהמשחק:
תמונה מספר 1
תמונה מספר 2שם: לוחמי החופש / Freedom Fighters
מידע נוסף: אחרי נצחונה של ברית המועצות במלחמה הקרה, צבאות הקומוניזם פולשים לקנדה ומקסיקו, וצרים עד מהרה על ארצות הברית.
כעת הערים הגדולות שבעבר היו גאוות המעצמה הקפיטליסטית נמצאות בקרב על חייהן. 
לאחר שהכוחות הסובייטיים פלשו והשתלטו על מרבית אזור היבשת, רק חלקים נצורים בארצות הברית עומדים מנגד, אך בתוך ניו-יורק כבר פועלות כנופיות סוביטיות בפעולות  
במשחק אתם נדרשים להיכנס אל תוך נעליו של כריסטופר סטון, שרברב במקצועו, אשר מתפתח מטיפוס ניו יורקי אדיש לפטריוט עשוי ללא חת אשר מגייס ומוביל צבא של לוחמי חופש אל רחובותיה של ניו-יורק. "לוחמי החופש" משלב את העומק של משחק מבוססי חוליות עם העוצמה של משחק מלחמה מפוצץ באקשן, אשר מוביל לרחובות, רכ
כל הזכויות לאתר שמורות לבעל האתר ולו בלבד ,אם ראיתם חומר פוגע אנא דווחו לנו ונורידו , האתר נבנה על ידי יו-יו בניית אתרים בחינם כנסו ובנו לכם אתר בחינם שייך ליו-יו אתר פנאי לילדים ונוער האתר שיש בו הכל
דיווח על אתר
משחקים | אתרים לבנות | משפטים לפייסבוק | סרטונים מצחיקים | רקעים | בדיחות | משחקים יפים | משחקי בנות | משחקים לאייפון | משחקים חינם | חיפוש משחקים | משחקים וירטואלים |
משחקי דפדפן | דפי צביעה | עולם הדוגמניות | קונטר סטרייק | אתרים לילדים | 250 משחקים | עולם המשחקים | באבלס | תמונות מצחיקות | סטטוסים לפייסבוק | טריוויה | קטנטנים | 200 משחקים | טיפו משחקים - 365 משחקים |