עונה ראשונה

פרקים 1 - 60 (60 פרקים)

עמוס דביר, אבנר הלוי ורוברטו, הם שלושה מדענים, החוקרים את האנרגיה המוחית, המכונה בסדרה "גלי למדא". הם מתכננים לבצע ניסוי בהשתתפות שישה ילדים מחוננים. לאחר תקופת פיתוח, אבנר ועמוס מחליטים לדחות את הניסוי במספר שנים. רוברטו, מאוכזב מההחלטה, משתף פעולה באופן סודי עם לילי דביר, אשתו של עמוס, והשניים מבצעים את הניסוי המתוכנן בילדיהם של עמוס ולילי, מאיה ויונתן. הניסוי משתבש, ובמעבדה מתחולל פיצוץ עז. רוברטו נכנס לכלא למשך 6 שנים ולילי עוזבת את הארץ לאחר שהיא ועמוס מתגרשים. הסדרה מתחילה כעבור 7 שנים: עמוס גוסס ממחלת הסרטן, ולכן מחליט להאיץ את התבגרותם של ילדיו לגיל 15, באמצעות המצאתו - הטורבו טיים. לאחר שהוא מבגר את ילדיו, עמוס משנה את שמם לאיה וניני. בינתיים, אבנר מקים פרויקט לילדים מחוננים, ועמוס מבקש ממנו לצרף את איה וניני לפרויקט (בלי לדעת שלו בעצם מאיה ויונתן). לאחר מכן עמוס נוסע לטיפולים רפואיים בשווייץ, בעוד ילדיו מאמינים כי נפטר.

אבנר מייסד את פרויקט "השמיניה" ומגייס שמונה ילדים מחוננים בעלי גלי למדא, במטרה לחקור את פעילות הגלים. בנוסף לפתרון חידות והצלת המדינה ועצמם מגורמים עוינים, השמינייה מתנהלת כמו כל כיתה רגילה עם אהבות וחברויות: איה ואדם מתאהבים ממבט ראשון. גם ניני ורוני ומיקה ואבי הופכים לזוגות. בהמשך הסדרה, לילי חוזרת במפתיע מחו"ל במטרה לגדל את ילדיה, כשבמקביל היא ורוברטו משתפים פעולה ועוקבים אחר הפרויקט במטרה לנקום בעמוס ואבנר.

מורה מחליף בשם דדי מצטרף לבית הספר, והוא מתחיל לפתח קשר רומנטי עם דגנית, מחנכת הכיתה של השמיניה. במקביל, לילי מצליחה להשתלט על הפרויקט ומתכוונת להשתמש בשמיניה כ"בטריות" ולשאוב מהם את אנרגיית הלמדא. לילי מאיימת על השמיניה ובכך נכנסת לכלא ומאכזבת את שני ילדיה. איה וניני נדהמים לגלות כי אביהם בכלל בחיים והוא מי שעד עכשיו הם הכירו בתור המורה להיסטוריה – דדי. למרות הצלחת הפרויקט, מחליטים אבנר ודגנית לסיימו עקב סיכון התלמידים וחשיפת הפרויקט. התלמידים מפוזרים בזוגות ברחבי השכבה. דגנית ובנה בן בן עוברים לגור בבית משפחת דביר. העונה מסתיימת כשניני חוזר להיות יונתן ואילו איה עדיין מתלבטת לגבי גורלה. העונה החלה את שידוריה ב-5 ביוני 2005 וסיימה את שידוריה ב-24 באוקטובר באותה השנה.

פרק 1

פרק 2

פרק 3

פרק 4

פרק 5

פרק 6

פרק 7

פרק 8

פרק 9

פרק 10

פרק 11

פרק 12

פרק 13

פרק 14

פרק 15

פרק 16

פרק 17

פרק 18

פרק 19

פרק 20

פרק 21

פרק 22

פרק 23

פרק 24

פרק 25

פרק 26

פרק 27

פרק 28

פרק 29

פרק 30

פרק 31

פרק 32

פרק 33

פרק 34

פרק 35

פרק 36

פרק 37

פרק 38

פרק 39

פרק 40

פרק 41

פרק 42

פרק 43

פרק 44

פרק 45

פרק 46

פרק 47

פרק 48

פרק 49

פרק 50

פרק 51

פרק 52

פרק 53

פרק 54

פרק 55

פרק 56

פרק 57

פרק 58

פרק 59

פרק 60 - פרק סיום עונה!

עונה שנייה

פרקים 61 - 115 (55 פרקים)

העונה השנייה נפתחת במשפט מתוקשר של דדי ואבנר העומדים לדין באשמה שפרויקט השמינייה השתמש בילדים באופן בלתי חוקי. הם עומדים להפסיד במשפט אך עדותו של ראש הממשלה יאיר נועם (שהיה אחראי על הפרויקט) מזכה אותם. בהמשך, דדי, דגנית ואבנר מתחילים להפעיל פרויקט חדש, ומקבלים מהמדינה מצפה מיוחד ומשוכלל בו יעבדו שמונת הילדים. הגרסה הרשמית היא שהם יפתרו בעיות בשביל המדינה, הסיבה האמיתית להקמת המצפה היא לנצל את הלמדא שלהם. הפרויקט ממומן ומלווה באופן אישי על ידי ראש הממשלה ועוזרו האישי, מולי נועם.

ניני מחליט לחזור לגיל 15, ואילו איה מבקרת את אמה בכלא, ואף מחליטה לנסוע בעקבותיה ליוון. המטוס עליו היא נמצאת מתרסק בים וכל העדויות מראות שאיה הייתה על המטוס, למרות שלא נמצאת שום גופה. במקביל, דגנית פוגשת ילדת רחוב יתומה בשם ניצן ומאמצת אותה לביתה. ניצן ישנה בחדר של איה ומתחילה לבלות עם החבורה. בהתחלה היא יוצאת עם דורי, אך בסוף מוצאת את עצמה עם אדם, לאחר שהוא מתגבר על מותה של איה. לאחר שמתגלה שיש גם לה גלי למדא, היא מצטרפת לפרויקט כדי למלא את מקומה של איה. באותו זמן איה עצמה מתגלה במדבר מבודד.

איה מתעמתת עם החוטף ומגלה כי זהו מולי נועם. מתברר כי הוא חבר בכת "סקורפיו", כת הרסנית שרוצה להפיץ רעיונותיה בעזרת גלי הלמדא ולהשתלט על העולם. הכת מנסה דרך איה לשאוב את האנרגיה המוחית ואף מאיימת לפגוע ברותם, אחותו של אדם. בהמשך הם חוטפים גם את דדי. במקביל, אל חייהן של נטשה ורוני נכנס מיליונר בן 19, דניאל האריס. הוא מתחיל לצאת עם רוני ולוקח תחת חסותו את נטשה כאמנית מתחילה, אך הוא מתגלה כחבר ב"סקורפיו", וכמוהו גם לינה, בת דודתה של נטשה. לקראת סוף העונה מתברר כי גם לילי הייתה חברה ב"סקורפיו", אך היא מנסה להציל את איה ואת דדי, עד שגם היא נעצרת.

חברי הכת חוטפים את השמיניה ומביאים אותם למקדש שבו מוחזקים איה, דדי ולילי. בסופו של דבר דדי יורה במולי וכל חברי הכת נעצרים על ידי המשטרה, למעט דניאל, שמצליח לברוח. חברי השמיניה, ובמיוחד אדם, המומים לגלות שאיה בחיים. איה חוזרת לביתה, אך היא שבורת לב ומרגישה שקשה לה להיות בסביבת חבריה. ניצן עוברת לגור עם רוני במקום אחותה אלי (שנוסעת ללונדון). העונה החלה את שידוריה ב-1 בינואר 2006 וסיימה את שידוריה ב-16 במרץ באותה השנה.

פרק 61

פרק 62

פרק 63

פרק 64

פרק 65

פרק 66

פרק 67

פרק 68

פרק 69

פרק 70

פרק 71

פרק 72

פרק 73

פרק 74

פרק 75

פרק 76

פרק 77

פרק 78

פרק 79

פרק 80

פרק 81

פרק 82

פרק 83

פרק 84

פרק 85

פרק 86

פרק 87

פרק 88

פרק 89

פרק 90

פרק 91

פרק 92

פרק 93

פרק 94

פרק 95

פרק 96

פרק 97

פרק 98

פרק 99

פרק 100

פרק 101

פרק 102

פרק 103

פרק 104

פרק 105

פרק 106

פרק 107

פרק 108

פרק 109

פרק 110

פרק 111

פרק 112

פרק 113

פרק 114

פרק 115

עונה שלישית

פרקים 116 - 165 (50 פרקים)

בתחילת העונה השלישית, השמיניה מצטרפת לארגון משטרתי סודי בשם "המועצה". איה מסרבת להצטרף לארגון, ומעדיפה לבלות את החופש הגדול בעזרה לדגנית ההרה ובקריאת ספרים. חברי השמיניה נחשפים למפקדת המועצה אלכס, אחותה של לילי, ולסוכנים יואל (שעבד בעבר עם השמיניה במסווה של שוטר), עומרי ודפי. במקביל, אבי (הממונה להיות מפקד השמיניה) ומיקה נפרדים והוא עובר לגור עם חברו צ`כוב (שגם הוא חבר במועצה). רוני וניני שוב ביחד ואדם וניצן ממשיכים בקשר שלהם, למרות שנוכחותה של איה מאפילה על יחסיהם.

במקביל הרופא של דגנית, ד"ר יוליוס קלדרון, מעורר את חשדה של איה, ובהמשך מתגלה שהוא היה הרופא של כל אמהות השמיניה (חוץ מלילי דביר) כשהיו בהריון. הוא חובר אל דניאל ולינה (שברחה מהכלא) ויחד הם מנסים להשיג את גן הקריפטון, הגן ליצירת האדם המושלם פיזית, התלוי באנרגיית למדא. לאחר שדניאל מטריד את רוני ונטשה, המועצה סבורה שהצליחה להרוג אותו, אך למעשה הוא ירד למחתרת. בהמשך המועצה מתכננת למצוא את הקוד לגן הקריפטון ולשמור עליו. בעזרתה של לילי ולאחר שהם נשלחים למשימה בטורקיה, השמיניה משיגה את צופן הקוד ליצירת הגן, אך הוא נעלם. יואל מצהיר שיש בשורותיהם בוגד ומתחיל בסדרת חקירות, שבמהלכן הוא מורעל ומת. רוני מואשמת ברצח, לאחר שמתברר שהיא היחידה שיכלה להרעיל אותו. לאחר מכן מתגלה (בפני הצופים) כי ניני הוחלף בדניאל, שהתחפש אליו. דניאל (במסווה של ניני) נותן עדויות שמפלילות את רוני ונטשה ושתיהן נעצרות. איה מתחילה לחשוד בדניאל ומבינה שהוא לא ניני. כשהיא ולילי עולות עליו הוא בורח וחוזר לעבוד עם יוליוס. במקביל, ניני מצליח לברוח אך יוליוס מאיים עליו שלא יגלה דבר, אחרת יהרוג את כל משפחתו.

אלכס מחליטה להעמיד את השמיניה כפיתיון חי על מנת ללכוד את דניאל, ולאור התנגדותם של עומרי ודפי, היא מפטרת אותם, מה משאפשר לעומרי להתחיל לצאת עם נטשה, המאוהבת בו. המועצה מגלה ששותפו של דניאל הוא יוליוס, שהיה בעבר חבר במועצה. יאיר נועם חוזר במפתיע ולאחר שהוא מגלה שאלכס זממה להפיל אותו ואת שאר הסוכנים, הוא מסלק אותה מהמועצה. בצעד של ייאוש, אלכס חוברת לדניאל ויוליוס, שמגלה למועצה שאם לא יקבל את השמיניה ל-24 שעות, דגנית והעוברים ימותו בעקבות וירוס קטלני שהזריק לה כשהיה הרופא שלה. יאיר מזעיק לעזרה את לילי ולאחר שהיא חוקרת את העבר של יוליוס, היא מגלה שהוא אביה הביולוגי של ניצן. ניצן מבינה שיש בדמה את הנוגדן לוירוס משום שהיא נושאת את דמו של מי שייצר אותו. היא מחליטה לעבור ניתוח כדי להציל את דגנית והעוברים. הניתוח הרפואי עובר בשלום ודגנית יולדת זוג תאומים. רגע לאחר הלידה, אלכס מתחזה לאחות ומצליחה לגנוב את התאומים, למרות האבטחה הכבדה שהציבה המועצה.

השמיניה נאלצת להיכנע לסחיטתם של דניאל ויוליוס וכל חבריה (למעט ניצן ואיה) נוסעים למעבדה שלהם, תוך כדי שדניאל רוצח את אלכס. יוליוס חושף בפניהם שיש להם גלי למדא משום שהוא הזריק להם את זה כשהיו עוברים. דניאל ויוליוס מתכננים להשתמש בתינוקות כמפעל לייצור קריפטון, אך כשדניאל מבין שהוא רוצה את הקריפטון רק לעצמו, הוא מסכים לשחרר אותם. בהמשך איה וניצן מגיעות למעבדה ודניאל מחבר גם אותן למשאבת למדא ותוך כדי יורה ביוליוס. כשהוא על ערש דווי, יוליוס מורה לתשיעייה שעליהם להשתמש בלמדא קלאוד (שימוש מתקדם בגלי הלמדא שלהם) כדי להרוג את דניאל והם מצליחים להרוג אותו. במקביל במועצה, אבנר משיב לדגנית ודדי את ילדיהם ואילו לילי מקבלת חנינה מיאיר. לאחר שהם משוחררים, כל הזוגות חוזרים להיות ביחד: אבי ומיקה, אדם ואיה, רוני וניני ודורי וניצן.
אין פרקים סורי כולם

כל הזכויות לאתר שמורות לבעל האתר ולו בלבד ,אם ראיתם חומר פוגע אנא דווחו לנו ונורידו , האתר נבנה על ידי יו-יו בניית אתרים בחינם כנסו ובנו לכם אתר בחינם שייך ליו-יו אתר פנאי לילדים ונוער האתר שיש בו הכל
דיווח על אתר
משחקים | אתרים לבנות | משפטים לפייסבוק | סרטונים מצחיקים | רקעים | בדיחות | משחקים יפים | משחקי בנות | משחקים לאייפון | משחקים חינם | חיפוש משחקים | משחקים וירטואלים |
משחקי דפדפן | דפי צביעה | עולם הדוגמניות | קונטר סטרייק | אתרים לילדים | 250 משחקים | עולם המשחקים | באבלס | תמונות מצחיקות | סטטוסים לפייסבוק | טריוויה | קטנטנים | 200 משחקים | טיפו משחקים - 365 משחקים |