שלום!
היגתם לאתר של הארי פוטר!

הארי פוטר ואבן החכמים
הארי פוטר ואבן החכמים

הארי פוטר ואבן החכמים הוא משחק וידאו תלת ממדי בז'אנר פעולה - הרפתקאות ופנטזיה. המשחק יצא לאור בשנת 2001 והופץ על ידי EA GAMES. המשחק מבוסס על ספרה של ג'.קי. רולינג הארי פוטר ואבן החכמים, הספר הראשון בסדרת ספרי הארי פוטר, ועל הספר שיצרה חברת הסרטים המצליחה Warner Bros. Pictures. רוב הביקורות נתנו למשחק ציונים נמוכים, בעיקר בגלל המשחקיות הפשוטה והגרפיקה הלא מתקדמת, שמתאימה בעיקר לילדים צעירים.

דמויות במשחק

המשחק הוא מסוג משחקי גוף שלישי והשחקן משחק את דמותו של הארי פוטר. לדמות יש קטעי דיבור רבים מלבד גרסת הפלייסטיישן והמחשב בהן הוא שקט למדי.

תלמידים
מורים
אחרים

פעילויות במשחק

במשך המשחק יש פעילויות רבות, המאפיינות את כל המשחקים או רק את המשחק הזה. כמו (כמעט) כל משחק הארי פוטר, אפשר לשחק קווידיץ', כשיש בכל המשחק משחק אחד מול כל בית מתחרה. במשך המשחק אף ניתן לאסוף קלפי קוסמים ומכשפות, כפי שנעשה בספר. האיסוף נעשה על ידי גילוי חדרים מוסתרים בהם מוחבאים הקלפים, או על ידי איסוף סוכריות ברטי בוטס בכל הטעמים במשך המשחק. לאורכו של המשחק פרד וג'ורג' התאומים צצים לפתע ממעברים סודיים, לוקחים מהארי סוכריות ברטי בוטס ותמורתן נותנים לו קלפים ודברים נחוצים. במשחקים הבאים כל תלמיד יכול לתת להארי דברים נחוצים. לאורך כל המשחק הארי לומד כשפים בהתגוננות מפני כוחות האופל, תורת הצמחים, קווידיץ', לחשים וכו'. במהלך המשחק הארי יוצא לאתגרים שונים המאמנים את הארי ביכולת הכישוף שלו. באתגרים השונים צריך לאסוף כוכבי זהב הקרוים "כוכבי אתגר" (Chalenge Stars) וכך לצבור זמן ויגדל סיכויו לקבל מספר רב של נקודות בית. כדי לתרגם את הזמן לנקודות על הארי להגיע לכוכב הסיום (The Complition Star) הגדול. על לימוד הכישוף ואימונו מקבל הארי נקודות בקרב על גביע הבתים. יש גם פעילויות מיוחדות רק למשחק זה: במשך המשחק מתבקש הארי לצאת למשימה בשביל האגריד, משימה שלא מוזכרת בספר או בסרט. הוא מתבקש לעקוף את ארגוס פילץ' וחתולתו נוריס בספרייה, משימה שמבוססת על הספר. הוא גם צריך לעבור את הטרול ולהציל את הרמיוני מפניו, להתחרות מול מאלפוי על כדור הזיכרון של נוויל(ולהתמודד מולו פעמים נוספות שלא מוזכרות בספר או בסרט), ולהתמודד מספר פעמים מול פיבס המפחידן. בסוף המשחק הוא צריך לעבור עם רון והרמיוני את כל המכשולים בדרך לקרב עם קווירל ו-וולדמורט על אבן החכמים, הלא הם אלה שמופעים בספר ובסרט. אם לא שמעתם עליהם אלו:

אחרי שקראו את זה, הם מבינים שזה משחק היגיון. הדבר הראשון שהארי ורון חשבו, שזה מתאים לגאונה כמו הרמיוני. מה שאתם צריכים לעשות זה לבחור איזה בקבוק יעביר אתכם דרך הלהבות השחורות וללחוץ באמצעות קסם (והקסם הוא "פליפנדו") כלשהו על הבקבוק שאתם חושבים שהוא נכון כדי לאשר את הבחירה. אז הארי ישתה אותו כדי לראות אם צדקתם ואם הוא יוכל לעבור לחדר עם אבן החכמים.

הארי פוטר ואבן החכמים הוא משחק למחשב, לפלייסיישן, לפלייסטיישן 2, ולמוצרים נוספים. המשחק מבוסס על הספר הראשון בסדרת הארי פוטר של ג'יי. קיי. רולינג, הארי פוטר ואבן החכמים. הוא הופץ על ידי אלקרוניק ארטס ופותח על ידי KnowWonder, Warthog, Griptonite ו-Argonaut לשלל קונסולות שונות.

הארי פוטר וחדר הסודות

הארי פוטר וחדר הסודות

הארי פוטר וחדר הסודות הוא משחק וידאו ששוחרר בשנת 2002 שמבוסס על הסרט הארי פוטר וחדר הסודות שבוים על ידי הבמאי כריס קולומבוס. באופן כללי, המשחק הוא די בסיסי. השחקן לוקח את השליטה בהארי פוטר ולאורך כל מהלך המשחק, הוא נפגש באירועים מעלילת הספר השני בסדרת הארי פוטר, הארי פוטר וחדר הסודות. במשחק נלמדים קסמים חדשים, בנוסף למספר מצומצם של קסמים מהמשחק הקודם. במהלך המשחק ניתן להילחם במועדון דו-קרב ולהמר על סוכריות. משחקי הקווידיץ השתפרו במקצת; המחפש היריב יכול לתפוס את הסניץ', מה שמוסיף אתגר למשחק.
את הפער שבין אירוע למשנהו ממלאים שיעורים, שבהם לומד השחקן להעיף מרביצנים ולומד לחשים חדשים, עבור מועדון הדו-קרב (בין היתר) - כאשר כל לחש חדש מלווה באתגר. בחלקים מאוחרים יותר של המשחק, השחקן יופגש עם אתגרים שאינם זמן מוגבל ואינם קשורים ללימוד לחשים. האתגרים האלה הם אתגרים המבוססים על אירועים מתוך הספר, למשל נסיעה לתוך היער האסור וליקוט המצרכים עבור השיקוי שהרמיוני מכינה.

הארי פוטר והאסיר מאזקבאן

הארי פוטר והאסיר מאזקבאן הוא משחק מחשב ששוחרר בשנת 2004. משחק המחשב מבוסס על הסרט הארי פוטר והאסיר מאזקבאן שבוים על ידי הבמאי אלפונסו קוארון. הסרט והמשחק מבוססים שניהם על הספר הארי פוטר והאסיר מאזקבאן, השלישי בסדרת ספרי "הארי פוטר" שכתבה הסופרת הבריטית ג'יי. קיי. רולינג. במשחק קיימות מספר אפשרויות חדשות כגון: טיסה על גבי בקביק ההיפוגריף, איסוף קלפים קסומים, איסוף סוכריות ברטי בוטס בכל הטעמים, איסוף דלעות ועוגיות קדרה, מלחמה נגד פיות קסומות ("Pixies") וספר המפלצות המפלצתי ואף קניית מוצרים בחנות ההוקוס-מוקוס של פרד וג'ורג', שם השחקנים יכולים אפילו לקנות סיסמאות לחדרים מיוחדים בטירת הוגוורטס. השחקנים במשחק לומדים קסמים חדשים, ונבחנים עליהם עליהם במשימות. בסיום השנה הם נבחנים במבחני סוף השנה. במשחק הזה אפשר לראשונה לשחק את שלושת הדמויות (הארי,רון והרמיוני). במשחק ניתן כמובן לחזור בזמן, להילחם בסוהרסנים ולהציל את סיריוס בלק ובקביק ההיפוגריף, ממש כמו בספר. רוב המשחק אין אפשרות לעשות "מה שרוצים"- אי אפשר לצאת משיעורים בפעם הראשונה שמבצעים אותם.

דמויות

במשחק ניתן לגלם את דמויתהם של הארי,רון והרמיוני במהלך המשחק. לכל אחד כישורים אחרים. הארי:קופץ גבוה ורחוק מכולם. רון:יש לו יכולת לראות קירות עם מעברים סודיים. הרמיוני:יש לה קסמים חזקים מאוד, ומפני שהיא קטנה בגופה,היא יכולה להחליק מתחת קירות נמוכים או שערים מורמים קצת. קורה גם שיש מקום עם ספר קסמים(שמלמד קסם חדש)שרק דמות אחת יכולה להיכנס למקום זה.

הארי פוטר וגביע האש

הארי פוטר וגביע האש

המשחק הרביעי בסדרת הארי פוטר - הארי פוטר וגביע האש - יצא בעולם ב-8 בנובמבר 2005, ובארץ ב-4 בדצמבר 4 ימים לפני שהסרט יצא בארץ.

את המשחק יצרו חברת המשחקים EA ביחד עם חברת הסרטים האחים וורנר.

המשחק עוקב אחרי עלילות הסרט והספר הרביעי- הארי פוטר וגביע האש. שיטת ההתקדמות במשחק הינה שונה מהמשחקים הקודמים. השחקן יצטרך לעבור כל שלב מספר פעמים, עד שהוא ימצא מספיק "מגנים" כדי לפתוח את השלב הבא. המשחק יצא למחשבי PC כמו גם לקונסולות - פלייסטיישן 2, XBox, לקונסולה הניידת PSP ול-NDS חלק מהשלבים מבוססים על הספר וחלקם לא.

דמויות

דמויות שניתן לשחק בהן

דמויות שניתן לשחק בהן בכל המשחק:

דמויות שניתן לשחק בהן בכל המשחק חוץ מטורניר הקוסמים המשולש:

דמויות שניתן לשחק בהן רק בטורניר הקוסמים המשולש ורק בגרסאות הGBA והDS של המשחק:

דמויות שלא ניתן לשחק בהן

הארי פוטר ומסדר עוף החול

המשחק החמישי בסדרת הארי פוטר - הארי פוטר ומסדר עוף החול - יצא לעולם ב-25 ביוני 2007.

את המשחק יצרו חברת המשחקים הגדולה EA ביחד עם חברת הסרטים האחים וורנר.

לראשונה מאז המשחק הראשון בסדרה, נוגנה מוזיקת הנושא של הארי פוטר מהסרטים.

ב- הארי פוטר ומסדר עוף החול הארי חוזר לשנת הלימודים החמישית שלו בהוגוורטס ומגלה לתדהמתו שמרוב קהילת הקוסמים נחסכו פרטי המפגש שלו עם לורד וולדמורט המרושע. בגלל חשדותיו של שר הקסם שהמנהיג והמנהל של בית-הספר הוגוורטס, אלבוס דמבלדור, מנסה לגנוב לו את התפקיד הוא ממנה מורה חדש ל"הגנה מכוחות האופל", כדי שישמור מקרוב על דמבלדור ושאר תלמידי הוגוורטס. כמובן שהשיעורים מהמורה החדש משאירים את הילדים חסרי הגנה כנגד הסכנות המאיימות עליהם ועל כל קהילת הקסם. ובעידוד של חבריו הרמיוני ורון, הארי לוקח את העניינים לידיים שלו ומאמן בעצמו קבוצה של תלמידים, אשר נפגשים בסוד תחת השם צבא דמבלדור, באומנות ההתגוננות מפניי כוחות האופל, ומכין את הקוסמים הצעירים ואמיצים כנגד כל מה שעתיד להתרחש.

הארי פוטר ומסדר עוף החול משלב את הספר והסרט עם אותו השם, השחקנים יוכלו לשחק מספר רב של דמויות שונות תלוי בשלב בעלילה, ולבקר ולטייל בהוגוורטס האמיתית כמו שנראתה בסרטים עד כה.

משימות

במהלך המשחק יש כמה משימות שצריך לעבור מסוגים שונים: משימות שיעורי בית של מורים:


בנוסף, ישנו שלב מרכזי במשחק, שבו יש הרבה משימות שצריך להשלים לגייס את כל חברי "צבא דמבלבדור", שכוללות שימוש נרחב בקסמים ובמוח.

דרישות מערכת

דמויות

דמויות שניתן לשחק בהן

דמויות שלא ניתן לשחק בהן

אחרי שלב גיוס צבא דמבלדור, ישנו שלב בכיכר גרימולד מספר 12- אחרי תקיפתו של מר ויזלי, אחר כך משימות של חברי צבא דמבלדור כדי לעצבן את פרופסור אמברידג', ולבסוף הקרב במשרד הקסמים.

סיום המשחק מותנה בהשגת כל "הגביעים".

הארי פוטר והנסיך חצוי הדם

הארי פוטר והנסיך חצוי-הדם
Harry Potter and the Half-Blood Prince (video game).jpg
שם בעברית הארי פוטר והנסיך חצוי-הדם
תאריך הוצאה 30 ביוני 2009
סיווג פעולה והרפתקאות
הוצאה לאור Electronic Arts
הפצה Electronic Arts
מצבי משחק שחקן יחיד, מרובה-משתתפים
פלטפורמות מחשב אישי, פלייסטיישן 2, wii, xbox 360,nintendo ds

הארי פוטר והנסיך חצוי הדם הינו משחק המבוסס על הספר והסרט הארי פוטר והנסיך חצוי הדם, המשחק צפוי לצאת בקיץ 2009 בתאריך 30 ביוני 2009, לקראת יציאת הסרט המשחק יהיה דומה בחלקו לקודמו "הארי פוטר ומסדר עוף החול", אך בו יהיה אפשר לשחק גם עם דמותו של דמבלדור. אלו הם הפרטים שנחשפו לגבי המשחק:

תוכן ידוע

במשחק תוכלו הרחיב את יכולתכם במשחק הקווידיץ', ולהילחם בקרבות קוסמים עם כל הבא ליד.

בנוסף, תוכלו ליצור שיקויים עם פרופסור סלגהורן, ולהרכיב דברים מעניינים.

טיול בהוגוורטס המלאה כמו במשחק הקודם יהיה שוב במשחק ועוד יותר, תוכלו לבקר במגדלים, חדרים, ובמקומות שלא נראו בהוגוורטס במשחק הקודם (שער הכניסה, מגדל האסטרונומיה וכו...) גם מקומות מחוץ להוגוורטס, הכוללים את מערת ההורקרוקסים והמחילה יתווספו לאפשרויות הביקור שלכם

חלק מהמשימות שלכם יהיו לאור ירח. להלן חלק מהמשימות שנחשפו:

בנוסף, תוכלו לחוות על בשרכם את חיי האהבה של רון

למשחק, בניגוד למשחקים הקודמים, ישנם אפשרויות למשחק מרובה משתתפים ומשחק און-ליין ברשת. תוכלו להילחם נגד מגוון רחב של דמויות בטירת הוגוורטס ומחוץ לה, כגון בלטריקס לסטרייג', אוכלי מוות, במועדוני הקרב נגד תלמידי בית הספר. תוכלו להילחם על מנת להרוויח מגנים- ככל שתצברו יותר מגנים, תוכלו לשחק ביותר אפשרויות משחק כגון קרב בין שני שחקנים, יותר נקודות חיים בקרבות, כשפים חזקים יותר ולהרוויח יכולת כניסה לאתרים שונים מסביב לטירת הוגוורטס. בנוסף תוכלו להיכנס למקומות חדשים כגון משרדו של אלבוס דמבלדור ומגוון מגדלים שונים השייכים לטירה וכ'ד... תוכלו לבקר בעוד מקומות, כמו חצר הקווידיץ' של הוגוורטס, בית משפחת ויזלי בחגים ובתחילת המשחק, ואף להסתובב בחופשיות בטירת הוגוורטס (חצרות, מסדרונות וכ'ד)...

עלילה

במשחק, אנחנו פוגשים את פוטר וחבורתו בפתחה של שנת הלימודים השישית בהוגוורטס, אחרי חופש עצוב וגדול במיוחד, כשבאמצע חופשתו מופיע דמבלדור וביחד הם הולכים לצרף את פרוספור סלהגורן המורה החדש לשיקויים שעזב את בית ספר לפני שנים רבות וחזר לשנה. המלחמה עקובה מדם פורצת בין "אוכלי המוות" המרושעים - חסידיו "טהורי הדם" של וולדמורט לבין הקוסמים הטובים. כשהארי חוזר להוגוורטס הוא מגלה ספר מיסתורי של "הנסיך חצוי הדם" שהופך אותו לילד המצטיין בשיעור השיקויים, ובעזרת הספר משיג את השיקויי "פליקס פליציס" מהפרופסור, אשר כל מי ששותה ממנו הופך לבר מזל. דמבלדור מכין להארי שיעורים פרטיים, כשבכל שיעור דמבלדור יראה להארי זיכרון על עברו של אויבו הנצחי לפני שהפך ללורד וולדמורט, טום ואנדרולו רידל, אחד מהזיכרונות קשורים בסלהגורן, בטום ובהורוקרוקסים. לקראת סוף המשחק לאחר שסנייפ הרג את דמבלדור, הארי יוצא עם חבריו למסע לחיפוש והשמדת ההורקרוקסים של וולדמורט.

דמויות

במשחק כנראה רוב השחקנים ידובבו את הדמויות שלהם מהסרטים. נכון לעכשיו הנה הרשימה שאושרה שתככב במשחק:

כישופים

לאחרונה נחשפו כמה כתבות על המשחק ברשת האינטרנט, שבאחת מהן, נכתבו רשימת הכישופים שאותם יהיה אפשר להטיל במשחק. ולהלן הם:

[עריכה] כישופים שאושרו מראש שיהיו במשחק

 מקומות

במשחק יהיה אפשר יהיה לבקר במקומות שונים. אפשר יהיה לבקר בהוגוורטס חופשי, אך לא במחילה ובמערת ההורקרוקסים.

[עריכה] פסקול

פסקול משחק הווידאו
"הארי פוטר והנסיך חצוי-הדם"
יצא לשווקים 17 במרץ 2009
הוקלט 2008, סטודיו איר
סוגה מוזיקת משחק וידאו
אורך 52:18
חברת תקליטים EA הקלטות
הפקה ג'יימס האניגן
פסקול משחק הווידאו "הארי פוטר ומסדר עוף-החול"
‏(2007‏)
פסקול משחק הווידאו
"הארי פוטר והנסיך חצוי-הדם"
‏(2009‏)
לא ידוע

הפסקול של המשחק הארי פוטר והנסיך חצוי-הדם הולחן על ידי ג'יימס האניגן והוקלט ביחד עם התזמורת הפילהרמונית בסטודיו איר בלונדון.[4] 29 הקטעים פורסמו ב 17 במרץ 2009.[5]

רשימת הקטעים

 1. "Return to Hogwarts" — 3:25
 2. "Quidditch Tryouts" — 1:31
 3. "Wandering Night" — 2:44
 4. "Race Ginny" — 3:02
 5. "Dueling Club" — 2:04
 6. "Mixing Potions" — 1:58
 7. "Slytherin Combat" — 2:21
 8. "Slughorn" — 0:39
 9. "Hogwarts by Night" — 1:45
 10. "Quidditch" — 3:30
 11. "Get to Potions" — 1:49
 12. "Get to Quidditch" — 1:20
 13. "Fred and George Return" — 1:28
 14. "Wandering Day 5" — 1:02
 15. "Lovesick Ron" — 2:49
 16. "The Boathouse at Night" — 2:49
 17. "Wandering Stealth" — 2:19
 18. "Loss at Hogwarts" — 1:09
 19. "Bellatrix" — 1:17
 20. "Fenrir Battle" — 1:13
 21. "Wandering Day 4" — 1:35
 22. "Chase Draco" — 1:07
 23. "More Potions" — 1:37
 24. "Exploring with Luna" — 2:29
 25. "Wandering Day 3" — 1:47
 26. "Wandering Day 1" — 0:54
 27. "The Final Battles" — 3:41
 28. "Sadness at Hogwarts" — 2:00
 29. "Friendship Theme" — 2:14

הארי פוטר ואוצרות המוות

בסיום המשחק השישי, הארי וחבורתו מצאו תליון שהיה אמור להיות הורוקרוקס. לאחר מכן, הארי גילה פתק בתוך תליון שעליו כתוב שזהו הורוקרוקס מזויף, וההורוקרוקס האמיתי נמצא בידי רא"ב. פוטר וחבריו (רון והרמיוני) בחיפושים אחר ההורוקרוקסים על מנת להשמידם. בעקבות התפצלותו של הסרט לשני חלקים, יצאו גם שני משחקים: "הארי פוטר ואוצרות המוות חלק 1", הארי פוטר ואוצרות המוות חלק 2".

לגו הארי פוטר שנים 1-4

בשנת 2009 הכריזה חברת המשחקים TTGames על פיתוח משחק ודיאו חדש מסדרת הלגו שלה,(בדומה למחשקי לגו מלחמת הכוכבים, לגו אינדיאנה ג'ונס ולגו באטמן)אשר יעסוק בהארי פוטר. המשחק, שצפוי לצאת לשווקים במאי 2010 ומפותח על ידי TTgames והאחים ורנר, יגולל את עלילת ארבעת הספרים הראשונים בסדרה (אבן החכמים, חדר הסודות, האסיר מאזקבן וגביע האש). לטענת המפתחים, המשחק מתמקד בשנים אלו כי משלב מאוחר יותר בסיפור העלילה נהיית אפילה יותר ולא מתאימה לילדים קטנים. במשחק יוכלו השחקנים לשחק בסצנות מרכזיות מהספרים והסרטים, אך גם יוכלו לחוות חווית משחק בתור תלמידי הוגוורטס. השחקנים יוכלו להיכנס לשיעורים, ללמוד כשפים, לרקוח שיקויים, להתחרות בתחרויות קווידיץ' ולצבור נקודות בתים. המשחק יאפשר לשחקנים לשחק מעל 140 דמויות שונות מהעולם הקסום של הארי פוטר ביניהן הארי, רון, הרמיוני, פרופ' קווריל, אלבוס דמבלדור, דראקו מאלפוי ואפילו פנג. המשחקיות במשחק דומה מאוד למשחקים הקודמים בסדרה. השחקנים יוכלו לאסוף מטבעות לגו, לאסוף לבנות זהב ולבנות כוח ולהיכנס לשלבים ששוחקו כבר במצב "משחק חופשי", אך כולל בתוכו כמה תוספות. זהו המשחק הראשון בו הדמויות יתפתחו תוך כדי התקדמות העלילה, קסמים שילדמו על ידי דמות מסוימת ישארו איתה עד סוף המשחק. תוספת חשובה נוספת היא יחוד כל דמות על ידי מאפיין משלה. כך לדוגמה, הארי הוא רוכב מטאטים מצוין ויכול להטיל כישופים תוך כדי רכיבה, הרמיוני היא מטילת הכשפים הטובה ביותר ורון יכול להשתמש בסקאברס כדי להגיע למקומות צרים. על מנת להתאים את העלילה לילדים, חלק מהקטעים שונו או נגנזו (כגון מותו של סדריק דיגורי שמתרחש בספר הרביעי). בנוסף לכך יצאה גם גרסת "דמו" אשר תכלול שני שלבים קצרים מן המשחק, ובסיומם משחקון חופשי קטן.

משחק אליפות העולם בקווידיץ'

לסדרת המשחקים של הארי פוטר יצא משחק נוסף, משחק אליפות העולם בקווידיץ'. במשחק השחקן מתחיל בהוגוורטס - הוא בוחר בית מתאים {גריפינדור,סליתרין,הפלפאף,רייבנקלו} ומתאמן איתו עד שהוא מגיע לגביע הוגוורטס בקווידיץ. כאשר ינצח, יזכה להגיע לאליפות העולם בקווידיץ' ושם יבחר קבוצה אחת מתוך 8 קבוצות ויתמודד איתה על הגביע. במשחק, אפשר לאסוף קלפים - לקבל מטאטאים, לעשות משחק נגד חבר ועוד.

קונסולות

כל הזכויות לאתר שמורות לבעל האתר ולו בלבד ,אם ראיתם חומר פוגע אנא דווחו לנו ונורידו , האתר נבנה על ידי יו-יו בניית אתרים בחינם כנסו ובנו לכם אתר בחינם שייך ליו-יו אתר פנאי לילדים ונוער האתר שיש בו הכל
דיווח על אתר
משחקים | אתרים לבנות | משפטים לפייסבוק | סרטונים מצחיקים | רקעים | בדיחות | משחקים יפים | משחקי בנות | משחקים לאייפון | משחקים חינם | חיפוש משחקים | משחקים וירטואלים |
משחקי דפדפן | דפי צביעה | עולם הדוגמניות | קונטר סטרייק | אתרים לילדים | 250 משחקים | עולם המשחקים | באבלס | תמונות מצחיקות | סטטוסים לפייסבוק | טריוויה | קטנטנים | 200 משחקים | טיפו משחקים - 365 משחקים |