פרק 1-ג'ינגה,גיבור הסדרה וחבריו הנאמנים: קנטה, מדוקה, בנקיי וקיויה, יוצאים נגד קבוצה מסוכנת ביותר שנקראת: ערפילית האופל, שהמשימה היחידה שלה היא להשתלט על העולם ולשחרר את כוח הרשע שלה. אבל לפני שהקבוצה תצליח, היא צריכה להרוס את ג'ינגה, האדם היחיד שחזק מספיק לעמוד בדרכה.     
פרק 2-ג'ינגה החליט להישאר בעיר למשך כמה זמן ואז קיויה מזמן את ג'ינגה לקרב עם הבלייד שלו: ליאון סלע. החברים שלו יעזרו אם רק יוכלו, אבל ג'ינגה הוא זה שצריך לעמוד באתגר.      
פרק 3-קיויה וציידי הפנים נלחמים ביריב חדש וחזק- זאב שחור! הזאב השחור של דוג'י מחסל את כל הבליידים של הציידים. ההערצה של קנטה לג'ינגה מתגברת, אבל הוא חושש שג'ינגה יעזוב את העיר כדי למצוא יריבים טובים יותר.      
פרק 4-קנטה והחברים הופכים לבליידרים טובים יותר הודות לחברות החדשה שלהם עם ג'ינגה הגנה. אבל הצרות שלהם לא ייעלמו, כיוון שציידי הפנים שלו בסביבה.    
פרק 5-בנקיי מחליט להתאמן ללא הפסק כדי לשפר את טכניקת הבייבלייד שלו. לג'ינגה יש אתגרים חדשים משלו, כשלוחם יריב חזק ומוזר הופיע, יריב ושמו טטסויה וטריגני, עם הבלייד שלו, שורט מטורף. בזירה מוזרה בצורת סרטן.    
פרק 6-ג'ינגה בזירת ביי, עד שהוא חוטף התקררות קשה. כשבנקיי מזמן את ג'ינגה לקרב עם היקרו הסמה, קנטה תופס את מקומו של ג'ינגה החולה ונלחם בהיקרו, בלי שהיא תדע מי הוא בדיוק.    
פרק 7-קנטה מבקש מבנקיי, האויב המושבע שלו, לעזור לו. בעוד מדוקה וג'ינגה צופים בהם בסתר, מעביר בנקיי את קנטה אימונים מפרכים. למרות הקושי,אבל מפתחים השניים הערצה הדדית.    
פרק 8-בנקיי מקבל על עצמו בחוסר חשק את אימון החברים של קנטה. ג'ינגה צופה באימונים בלי שיהיה לו מושג שצופים בו. הוא נגרר לתחרות של מופע טלוויזיה מבוים, ומוצא את עצמו נלחם במחשב נטול פנים.    
פרק 9-בנקיי לא בטוח איך להגיב לחזרתו של החבר הוותיק שלו, קיויה. הוא חושב שבעקבות התחברותו עם ג'ינגה וחבריו הוא איבד את הכבוד שקיויה רכש לו. קנטה מעודד אותו ואמר לבנקיי שהוא צריך להיפגש מיד עם קיויה.    
פרק 10-ג'ינגה נענה לאתגר של קיויה שמזמין אותו לקרב בייבלייד, והשמועה על הקרב פשטה מהר מאוד. קשה מאד להתחמק מהמתקפות ההרסניות של קיויה. וג'ינגה יהיה חייב לגייס את כל הכוחות של פגסוס כדי לנצח בקרב הזה.    
פרק 11-דוג'י בא לברך את ג'ינגה על הניצחון שלו, אך ג'ינגה לא מעוניין בברכותיו. דוג'י משחרר את זאב האפל ומשפיל את קיויה. בנקיי מצטרף לקנטה, לג'ינגה ולמדוקה בחיפוש המטה של דוג'י, בתקווה להשמיד את הבלייד האסור.    
פרק 12-ג'ינגה וחבריו נכנסים לטירת ערפילית האופל ומחפשים את דוג'י, אבל דוג'י והמחשב שלו מכינים להם קבלת פנים מיוחדת במינה. האם יצליחו החברים להתגבר על כל המכשולים ולהגיע לבסוף לקומה העליונה, בא נמצא דוג'י?    
פרק 13-ג'ינגה מתעמת עם היריב הגדול, המסתורי והמעוות שלו, ריוגה. ג'ינגה משגר את פגסוס, וריוגה מגיב בעזרתו של אל דרגו ברק. הכוחות של אל דרגו עצומים והוא שואב את כל כוח ההתנגדות של ג'ינגה.    
פרק 14-ג'ינגה עדיין מבואס כי הבלייד שלו, פגסוס חטף מכות נוראיות מריוגה והבלייד שלו: אל דרגו ברק. ג'ינגה מספר לקנטה את סיפור ילדותו. בכפר שבו נולד, שנקרא קומה, למד ג'ינגה את דרכי הבייבלייד מאבא שלו, ריו.    
פרק 15-קנטה מוצא מכתב מג'ינגה ובו כתוב שהוא עזב את החברים שלו לכמה זמן והוא לא יכול להסביר למה. קנטה חושב שג'ינגה עדיין מבואס בגלל התבוסה שלו לריוגה במטה של ערפילית האופל.    
פרק 16-היומה מוביל את החבורה בין ההרים, אבל קיויה לא בוטח בו כלל ולכן הוא מתחיל לסמן את הנתיב שלהם. החששות של קיויה אכן זוכים לאישוש, כשהוא מגלה שניומה מוביל אותם במעגלים. היומה חושף את הבלייד שלו והקרב מתחיל.    
פרק 17-קיויה ושאר החברים סוף סוף מגיעים לכפר קומה,ושם הם פוגשים את הויקוטו,כלב חכם ביותר שמסוגל אף לדבר. הוא מספר להם שג'ינגה יצא למסע חיפושים בפסגת ההר המושלג, ועתיד לעמוד בפני מסע מסוכן באזור קפוא לגמרי.    
פרק 18-אחרי שהחבורה חוזרת מההר המושלג לכפר קומה, היא חוגגת מסיבה שהיומה מכין לכולם. ג'ינגה זקוק לכל הכוח שלו כשהיומה מזמן אותו לקרב בייבלייד בזירה מיוחדת במינה: זירת האל הירוק.    
פרק 19-מדוקה מכוונת את הבליידים של החבורה, ואז מגלה בעיה בשור השחור של בנקיי. מדוקה מכוונת אותו בכך שהיא מחליפה חלקים בין סג'יטריו של קנטה, לבין השור השחור של בנקיי.    
פרק 20-בקרוב!    
פרק 21-ספינת האוויר של דבליו בי בי איי מרחפת מעל אי הבייבלייד, בעוד שקרב ההישרדות נמשך למטה במלוא המרץ. ג'ינגה עדיין משתתף, כשהוא מנצח את כל היריבים שלו. קיויה והיומה מנהלים קרב אכזרי, כשכל אחד מהם נחוש לנצח.    
פרק 22-מכתש, זה כל מה שנשאר מהקרב שבו הובסו שלושה יריבים. הבלייד, ליברה, שנשלט על ידי בליידר ושמו ין, היה המנצח. הקרב הבא של ין יהיה עם קיויה, שליאון סלע שלו כמעט נהרס על ידי ליברה, עד שמדוקה הצילה אותו.    
פרק 23-ברגע שין מביע את המשאלה שלו אחרי שניצח בטורניר, מופיע דוג'י ובפיו מסר. הוא מכריז שהוא יממן את התחרות הארצית של קרב הבליידרים וישלוט בא, ובליידרים שיתאימו יוכלו להילחם באלוף ריוגה ובאל דרגו שלו.    
פרק 24-ג'ינגה מוצא אתגר בקרב חבורת בליידרים, אבל חוטף הלם ברגע שבחור חדש הצטרף לקרב והביס את כל היריבים של ג'ינגה בבת אחת. שמו של המתחרה המרשים היה טסובסה...     
פרק 25-קיויה מסתובב ברחבי המדינה, אבל היריבים שהוא פוגש לא מאתגרים אותו בכלל, עד שהוא פגש את טוביו ואת הבלייד שלו: גדי סערה. טוביו הוא בליידר מחושב, שאוהב להילחם מרחוק.     
פרק 26-בליידרים מתמודדים בכל רחבי הארץ כדי לזכות בנקודות שיספיקו להם להיכנס לקרב הבליידרים. טסובסה עושה מהלך ומגיע לטירת הארגון: ערפילית האופל,ומציע לדוג'י להעסיק אותו.    
פרק 27-קנטה נרשם לקרב אתגר והיה מאושר את החבר שלו, היומה. היומה המום מהכישורים של ין והבלייד שלו, ליברה להבה. היומה נלחם קשה, אבל בסוף הוא והבלייד שלו, טלה, הפסידו.    
פרק 28-ג'ינגה, גיבור הסדרה וחבריו הנאמנים: קנטה, מדוקה, בנקיי וקיויה, יוצאים נגד קבוצה מסוכנת ביותר שנקראת: ערפילית האופל, שהמשימה היחידה שלה היא להשתלט על העולם ולשחרר את כוח הרשע שלה. אבל לפני שהקבוצה תצליח, היא צריכה להרוס את ג'ינגה, האדם היחיד שחזק מספיק לעמוד בדרכה.    
פרק 29-קנטה התחרה בעוד טורניר אתגר מרגש, והוא פגש בבליידר מסתורי שזימן אותו לקרב. קנטה עקב אחרי היריב שלו, סורה, והשניים הופכים לחברים. הם מתחילים להתאמן יחד. הכישורים של סורה משתפרים, והבלייד שלו משתתף בקרב אתגר נוסף.    
פרק 30-ג'ינגה הגיע לטורניר חשוב ושם הוא ושאר המתחרים מצפים לקרבות. בינתיים ין וטסובסה קיבלו פקודה מדוג'י להגיע לאותו טורניר ולמצוא בליידרים מוכשרים שיעבדו עם ארגון ערפילית האופל.    
פרק 31-עוד קרב אתגר מתחיל ובנקיי צריך להתייצב לפני טסובסה. בנקיי משחרר את שור למתקפה על העיט של טסובסה. קנטה מגלה שהוא צריך להילחם בשני יריבים ששייכים לארגון ערפילית האופל. הם תוקפים באכזריות, אבל סג'יטריו מחזיק מעמד.    
פרק 32-    
פרק 33-    
פרק 34-    
פרק 35-    
פרק 36-    
פרק 37-    
פרק 38-    
פרק 39-    
פרק 40-    
פרק 41-    
פרק 42-    
פרק 43-    
פרק 44-    
פרק 45-    
פרק 46-    
פרק 47-    
פרק 48-    
פרק 49-    
פרק-50    
פרק 51-    


                                                                                                 * שאר תקצירי הפרקים יעלו בקרוב לאתר!
 

                                                                                     תקצירי הפרקים של בייבלייד אלופי המתכת-חדש!!!

                                                                                                          בקרוב!!!
כל הזכויות לאתר שמורות לבעל האתר ולו בלבד ,אם ראיתם חומר פוגע אנא דווחו לנו ונורידו , האתר נבנה על ידי יו-יו בניית אתרים בחינם כנסו ובנו לכם אתר בחינם שייך ליו-יו אתר פנאי לילדים ונוער האתר שיש בו הכל
דיווח על אתר
משחקים | אתרים לבנות | משפטים לפייסבוק | סרטונים מצחיקים | רקעים | בדיחות | משחקים יפים | משחקי בנות | משחקים לאייפון | משחקים חינם | חיפוש משחקים | משחקים וירטואלים |
משחקי דפדפן | דפי צביעה | עולם הדוגמניות | קונטר סטרייק | אתרים לילדים | 250 משחקים | עולם המשחקים | באבלס | תמונות מצחיקות | סטטוסים לפייסבוק | טריוויה | קטנטנים | 200 משחקים | טיפו משחקים - 365 משחקים |