פלסטלינה

מלאו אחר ההוראות ותצרו דברים מקסימים מפלטלינה

 

 

                      צב
2. שימו את הכדור על השולחן ומחצו אותו כך שיווצר חצי כדור פחוס שיהיה השיריון של הצב. 1. קחו פלסטלינה בגוון כהה ולושו אותה לצורת כדור.
4. לושו רק צד אחד של הכדור הקטן. 3. קחו כדור פלסטלינה קטן נוסף שיהיה בגוון מעט שונה (כמו ירוק בהיר).
6. משהו כזה... 5. בצד הגדול (שלא לשתם), צרו פה מחייך. העזרו בקיסם ועשו זאת מספיק עמוק עם הפרדה משמעותית בין החלק העליון לתחתון.
8. קחו עוד חמישה חלקים קטנים של פלסטלינה באותו הצבע של הראש. אחד מהם צריך להיות קטן מהאחרים בשביל הזנב. את כולם יש לגלגל ולעשות מעט גם "שפיץ" בקצה. 7. הצמידו את החלק הצר של הראש לשיריון שהכנו קודם.
10. הצמידו גם את הזנב הקטן. 9. הצמידו את הרגליים לשיריון בזו אחר זו כפי המוצג בתמונה.
12. הצמידו את הכדורים בעדינות לראש הצב. 11. קחו שני חלקים קטנים מאוד בצבע לבן וגלגלו אותם לכדורים קטנים.
14. השתמשו בקיסם כדי ליצור משושה על השיריון. המשיכו מהמרכז לכל כיוון עד שכל השיריון יהיה "מרוצף". 13. כדי להשלים את המראה, החדירו קיסם לתוך כל אחת מהעיניים (עוזר גם בהידוק העין לראש).
16. מבט מלמעלה. 15. מראה סופי.

 

 

 

פרחים


2. קחו מעט פלסטלינה אדומה (או כל צבע המתאים לפרח). 1. קחו חתיכת פלסטלינה ירוקה בשביל הגבעול. גלגלו מעט והשאירו אותה עבה ונמוכה. נחזור להשתמש בה בהמשך.
4. השטיחו לכל האורך בעזרת שתי אצבעות או מול משטח קשה (הזהרו שלא ידבק). 3. גלגלו אותו לאורך שיהיה דק.
6. את הגלגול יש לבצע רק מהצד התחתון ולהשאיר את הצד העליון משוחרר ופתוח. 5. התחילו לגלגל את הרצועה מצד אחר.
8. קחו שני גוונים של ירוק, וחברו יחד. 7. התוצאה צריכה להיראות כך.
10. חלקו את התוצאה לשני חלקים שווים, וגלגלו גם אותם לכדור. 9. לושו יחד עד לקבלת גוון תערובת חצי אחיד.
12. סמנו בעזרת קיסם תבנית של עלה. 11. את כל אחד מהכדורים מעכו וליחצו בצדדים עד לקבלת עלה גדול ודק (אבל לא מדי).
14. סדרו את העלים ואת הגבעול יפה. השוו להם צורה גלית כמו של האות S. 13. חברו את שני העלים בבסיס ועטפו את הגבעול שעשינו בהתחלה. הצמידו חזק חזק. ניתן להיעזר גם בקיסם כדי להצמיד מכל צד.
16. חברו את הצמח לאדמה בעזרת קיסם. חברו את הפרח לגבעול וצרו אפילו פרחים נוספים להעשרת המראה. 15. קחו פלסטלינה בצבע חום. גלגלו אותה לכדור גדול ומעכו אותה כדי ליצור אדמה ובסיס לפרח.
   

 

 

 

 

צפרדע

 


2. עם שתי אצבעות גלגלו רק את הצד התחתון של הכדור. 1. קחו פלסטלינה בצבע ירוק וגלגלו אותה לעיגול.
4. קחו שתי פיסות נוספות של פלסטלינה ירוקה, וגלגלו לגליל ארוך. אורך הגליל צריך להיות קצת פחות מפי שניים מגודל הגוף. 3. באמצע החלק הכדורי העליון, לחצו חזק עם קיסם מצד לצד כך שיווצר פה רחב. דאגו שהבקע יהיה עמוק מספיק ועם מעט חיוך.
6. קפלו בערך באמצע הגליל את הרגל, שתראה מכופפת, והצמידו. דאגו שישאר מעט קטע נוסף ובולט שיהיה כף הרגל. את הכף רגל יש להשטיח מעט ולישר קדימה. 5. הדביקו קצה אחד של הגליל לתחתית גוף הצפרדע, והצמידו אותה מעט לגוף.
8. סמנו בעזרת קיסם אצבעות בכפות הרגליים. 7. לאחר סיום שני הצדדים הצפרדע צריכה להיראות כך.
10. בעזרת קיסם, הצמידו אותה בתוך הפה. 9. קחו חתיכת פלסטלינה קטנה בצבע ירוק כהה. גלגלו אותה לגליל קטן והשטיחו אותה לצורת לשון.
12. קחו שתי חתיכות קטנות של פלסטלינה לבנה וגלגלו אותה לכדורים מאוד קטנים. 11. הורידו את הלשון מהפה כלפי מטה.
14. המוצר המוגמר! 13. הצמידו את העיניים לראש, ועשו חורים בעזרת הקיסם (תכולו גם להדק את העין לראש בעשיית החור).

 

 

 

 

חילזון

 


2. גלגלו את רובה על פני משטח לגליל ארוך. השאירו פינה אחת עבה יותר משאר הגליל. 1. קחו פלסטלינה בצבע סגול.
4. קחו פיסה נוספת של פלסטלינה בצבע כתום. 3. השטיחו מעט את רוב גוף הגליל, כמעט עד החלק העבה.
6. קפלו את הגליל במעגלים מפינה אחת לשניה לקבלת צורה של בית החילזון. 5. גלגלו את כולה על פני משטח, בערך לאותו האורך של הגליל הקודם.
8. הצמידו את בית החילזון לגופו. כמו כן, קפלו את החלק עם ראש החילזון פנימה כניצב לבית. 7. קיבלנו את שני החלקים האלה.
10. קחו שני כדורים קטנים עוד יותר ושימו אחד בכל עין. בנוסף, קחו כדור בצבע ורוד שיהיה לאף החילזון והצמידו קלות תחת העיניים. 9. קחו שני כדורי פלסטלינה לבנים וקטנים והדקו קלות בראש החילזון.
12. קחו שתי חתיכות פלסטלינה ורודות (כמו האף) וגלגלו אותן. השאירו פינה אחת טיפה עבה יותר שיראו כמו מסמרים קטנים. 11. קחו גפרור וצרו חור עגול ויפה מתחת לאף, שיהיה לפה החילזון.
14. המוצר המוגמר! 13. הצמידו את המחושים שיצרתם לראש קצת מוטים מבפנים החוצה.

 

 

 

 

היפופוטם

 2. קחו ארבע חתיכות קטנות נוספות של פלסטלינה וגלגלו אותן לכדורים. 1. קחו חתיכת פלסטלינה גדולה וגלגלו אותה לצורת כדור גלילי ושמן שיהיה גוף ההיפו.
4. ליחצו ומחצו כל גליל אל גוף ההיפו. בעת הלחיצה הגליל יהפך לקטן ופחוס ויחד יהיו הרגליים. 3. קחו כל כדור וגלגלו אותו לגליל קטן.
6. הניחו את הגוף וקחו כדור פלסטלינה בינוני נוסף שיהיה הראש. 5. מבט מלמטה.
8. קחו שני כדורים קטנים ולבנים והצמידו לחלק העליון והאחורי בראש. 7. עצבו את הראש לפי התמונה המצויירת. עיצוב הראש בתמונה האמיתית ובתמונות הבאות נעשה בסגנון מעט שונה, ודוגמא לעיצוב המצוייר נמצאת בתמונה האחרונה (18 ו-19).
10. קחו שתי פיסות פלסטלינה קטנות בצבע שונה וגלגלו לצורת גליל צר וקצר. 9. קחו שני כדורים קטנים ביותר בצבע שחור והצמידו אל תוך העיניים הלבנות.
12. קחו שתי חתיכות נוספות בגוון המקורי וגלגלו לצורת טיפה (צד אחד צר וצד אחד עבה ומעוגל). 11. הצמידו בצורה מעוגלת מעל החלק העליון של העיניים.
14. בעזרת אותו הגפרור עשו חורים בחלק הקידמי של הראש שיהיו הנחיריים. בעזרת קיסם עצבו פה. ניתן לעשות חתך גדול יותר בפה ואז להכניס גליל פלסטלינה ארוך צר ולבן לפה ולהצמיד קלות חזרה. אז נקבל מראה של כמו שיניים כפי שמוצג בתמונה האחרונה. 13. הצמידו כל חתיכה עם הצד הצר מאחורי הראש. הצד הרחב של החתיכות צריך להטות ולהבליט קדימה. בעזרת גפרור עשו חור במרכז החלק העבה של כל אחת מהאוזניים.
16. הצמידו את הראש לגוף על הקיסם כדי שיתפוס. קחו פיסת פלסטלינה קטנה נוספת וגלגלו לצורת טיפה. השטיחו את הצד העבה תוך סימון פסים עמוקים בעזרת קיסם. 15. שיברו חתיכה מהקיסם ותיקעו בתוך הגוף מקדימה.
18. המוצר המוגמר 1! 17. הצמידו את החלק הצר של הזנב לאחורי הגוף והטו את הצד השני שיבלוט מעט החוצה.
    19. המוצר המוגמר 2!

 

 

תרנגול

 2. גלגלו אותו בצד אחד יותר מהשני כך שיקבל צורה של ביצה. האריכו עוד את הצד הצר יותר והטו כלפי מעלה. 1. קחו כדור פלסטלינה גדול.
4. הצמידו את העיניים לחלק הצר של גוף התרנגול. קחו שני כדורי פלסטלינה שחורים וקטנים מאוד והצמידו אחד בכל עין באזור התחתון. 3. קחו שני כדורים לבנים קטנים ולכל אחת הצמידו למעלה פיסה קטנה של פלסטלינה בגוון כהה יותר. שילוב זה יתן תחושה שהעפעף של העין חצי סגור.
6. ליחצו גפרור אל מרכז הגליל תוך שאתם מעקמים את החלק העליון והתחתון פנימה. 5. קחו פיסת פלסטלינה קטנה בגוון חדש וגלגלו אותה לצורת גליל קצר ושמן.
8. שיברו שני קצוות של קיסם ותיקעו בחלק התחתון קידמי של הגוף בצורה אלכסונית, כפי המוצג בתמונה. 7. הצמידו את המקור לגוף מתחת לעיני התרנגול. העזרו בגפרור למטרה זו.
10. השחילו את הגלילים אל הקיסמים. קחו את המשולשים ובעזרת קיסם הפרידו בכל רגל לשלוש אצבעות. 9. קחו ארבע פיסות קטנות נוספות של פלסטלינה. גלגלו שנים לצורת גליל ואת השניים הנותרים השטיחו מעט ועצבו לצורה הקרובה למשולש.
12. קחו שלוש פיסות קטנות נוספות של פלסטלינה ועצבו לגלילים קטנים ועבים. 11. השחילו והצמידו גם את כפות הרגליים לקיסם.
14. קחו שלוש פיסות נוספות של פלסטלינה וגלגלו לגודל קטן, בינוני וארוך. 13. חברו את שלושתם בחלק התחתון (תוך שהחלק העליון נשאר מופרד) והצמידו את הכרבולת שנוצרה לראש התרנגול.
16. קחו שתי פיסות בינוניות של פלסטלינה וגלגלו לצורת טיפה. מעכו את הטיפה מעט כך שתתפוס יותר שטח. 15. הצמידו את שלושתם בחלק התחתון, תוך שהארוך ביותר למטה והקצר למעלה. עצבו את שלושת שיהיו בצורה מעט גלית והצמידו לאחורי התרנגול. ניתן לערבב צבעים חלקית כדי לתת תחושה של כנף.
18. המוצר המוגמר! 17. הצמידו את הכנפיים לצידי התרנגול כאשר החלק הצר של הכנף פונה קדימה ולמעלה ובו ההצמדה חזקה יותר. תוכלו להטות כנף אחד קדימה ולעשות צורה של אצבע מצביעה כדי לתת מראה אמיתי (ראו תמונה).
    19. תוכלו לגוון בצבעים ובצורות וליצור "זנים" שונים. בתמונה תרנגול בגירסה מעט שונה.

 

 

ארנב


2. גלגלו צד אחד מעט יותר מהשני כך שנקבל צורה של ביצה. 1. קחו פלסטלינה בצבע אפור או כל גוון בהיר אחר וגלגלו לכדור.
4. הצמידו את החלק הלבן למרכז הגוף שעשינו מקודם. שימו לב שעדיין צריך לראות את השוליים האפורים שמאחורה. 3. קחו פיסה קטנה של פלסטלינה לבנה וגלגלו לכדור. את הכדור השטיחו דק דק בצורה שתתאים לגוף.
6. עצבו את החלקים לצורת משולש עדין תוך כדי השטחתם. השאירו אותם עבים יותר בצד אחד ודקים יותר בפינה הנגדית. 5. קחו שתי פיסות נוספות של פלסטלינה אפורה וגלגלו לכדור. גלגלו צד אחד מעט יותר מהשני לקבלת צורה ביצתית.
8. בעזרת קיסם צרו שני פסים דקים ומעט עמוקים עד לאמצע כל רגל. 7. את הפינה הדקה יותר של כל אחד מהחלקים הדקו אל מתחת לגוף הארנב כך שהצד השני יהיה מוטה החוצה לצד הגוף (ראו תמונה).
10. חתכו את אמצע החלק הצר יותר כך שיוצר בקע שיהווה את הפה של הארנב. 9. קחו כדור בינוני נוסף בצבע הגוף וגלגלו לצורת ביצה.
12. הצמידו צד אחד של החלק שיצרתם לחלק העליון של הפה ועקמו את החלק הנותר בצורה ישרה כלפי מטה. 11. קחו פיסה קטנה מאוד לש פלסטלינה לבנה והשטיחו אותה לצורה של מלבן. בעזרת קיסם עשו קו לאורך המלבן.
14. קחו עוד שני כדורי פלסטלינה אפורים וגלגלו לגליל שמנמן. 13. קחו כדור פלסטלינה קטן בצבע לבן להיות האף של הארנב והצמידו במרכז הפינה שמעל לפה. קחו שני כדורים נוספים לבנים והשטיחו לעיגול. הצמידו את שתי הפיסות בצידי הראש. קחו עוד שני כדורי פלסטלינה קטנים ושחורים והצמידו לעיניים שיצרנו.
16. קחו שני גלילים נוספים וקטנים יותר בצבע לבן והשטיחו. הצמידו אותם אל מרכז האוזניים והשאירו שוליים אפורים. 15. השטיחו את הפיסות לצורה שתיהיה אוזני הארנב.
18. הדקו את האוזניים אל מאחורי הראש. תוכלו לכופף את אחת האוזניים מעט קדימה למראה "חי" יותר. 17. ליחצו בעזרת קיסם לאורך האוזניים וקרבו מעט את שני צידיו אחד אל השני.
20. הצמידו את הראש אל הקיסם עד שיהיה צמוד לגוף. 19. שיברו את קצה הקיסם ותיקעו את רוב החלק בגוף למעלה.
22. הצמידו את הכדור מאחורי הארנב למטה. 21. ליצירת הזנב קחו כדור פלסטלינה לבן בגודל בינוני ובעזרת קיסם עשו בו חורים רבים מכל הכיוונים. החורים יתנו תחושה שמדובר במשהו פרוותי/צימרי.
24. בכל חלק מעכו מעט צד אחד לצורה עגולה ושטוחה. 23. ליצירת הידיים קחו שתי פיסות נוספות של פלסטלינה אפורה וגלגלו אותם לגליל.
26. חברו את הידיים בצידי הגוף. 25. קחו כדורים קטנים לבנים, השטיחו אותם והצמידו לקצה הידיים.
    27. המוצר המוגמר! תוכלו להוסיף גזר צבעוני בעזרת פלסטלינה כתומה שגולגלה לגליל מוארך ומעט פלסטלינה ירוקה ליצירת דמוי גבעול.

 

 

פרפר

 


2. קחו ארבע כדורי פלסטלינה נוספים, שנ
כל הזכויות לאתר שמורות לבעל האתר ולו בלבד ,אם ראיתם חומר פוגע אנא דווחו לנו ונורידו , האתר נבנה על ידי יו-יו בניית אתרים בחינם כנסו ובנו לכם אתר בחינם שייך ליו-יו אתר פנאי לילדים ונוער האתר שיש בו הכל
דיווח על אתר
משחקים | אתרים לבנות | משפטים לפייסבוק | סרטונים מצחיקים | רקעים | בדיחות | משחקים יפים | משחקי בנות | משחקים לאייפון | משחקים חינם | חיפוש משחקים | משחקים וירטואלים |
משחקי דפדפן | דפי צביעה | עולם הדוגמניות | קונטר סטרייק | אתרים לילדים | 250 משחקים | עולם המשחקים | באבלס | תמונות מצחיקות | סטטוסים לפייסבוק | טריוויה | קטנטנים | 200 משחקים | טיפו משחקים - 365 משחקים |