שלום, ממצב :)) בכל מקרה אני נותן לכם הורסקופ לא שאני עשיתי אבל לקחתי קצת מכל אתר חיברתי את החשוב מכל שיהיה קל ולא מסבך והנה תחזית לכל השנה לכל המזלות שיש תהנו זה ענק זה יפה זה מחודש וזה מעודכן תמיד.

מזל טלה:

השנה הזו הטלה לומד לעשות מאמץ, ולתקשר אחרת עם העולם. זה לא בא בקלות: הטלה הוא מזל אסרטיבי מאוד, אך גם אגוצטנרי למדי. בנוסף, מביא איתו אורנוס במזל דגים, התחלה של נקוי ושנוי רגשי, שעדיין לא יורגש. כוכב יופיטר ידגיש את התחום הזוגי, שגם בו נושא התקשורת יהיה משמעותי מאוד. כוכב מרס פותח מינואר שנה אקטיבית מאוד, אחרי כמחצית שנה לא קלה של השנה הקודמת. כעת אתם מתחברים לעצמכם, ובגדול. זה הזמן לפעול, ובכל הכוונים האפשריים. בפברואר כדאי ללמוד איך לחבר את כל החלקים, ולהפוך את השנה הזו למעשית יותר. מרס שליט המזל שלכם נמצא במזל שור, ומלמד אתכם פרק או שנים על יציבות הקרקע שאתם דורכים עליה, אלמנט שימשך גם בפברואר. אחרי שנה לא קלה שעברתם ב 2003 במהלכה למדתם עד כמה חשוב לשים את הרגלים על הקרקע, עכשיו ניתנת לכם הזדמנות חדשה לבנות לכם קרקע כזו, ולהרגיש יציבים וחזקים מתמיד. נושא התקשורת הופ, ותקשורת בכלל. ונוס מצטרפת אליו, וזהו זמן מצוין להכיר אנשים חדשים, ומכל הסוגים. אולם יש כאן שעור מסויים שכדאי ללמוד, וונוס נשארת במזל תאומים בחודש אפריל, ונכנסת לך משמעותי מה 22 לפברואר: מרס עובר למזל תאומים, ומדגיש את כל מה שקשור למלים, הסכמיםהילוך אחורי בחודש מאי, ותצא מהמזל הזה רק ביולי. ואכן, כעת אתם עוברים קורס בתקשורת: זה הזמן ללמוד להתעדן, להתרכך, וללמוד משהו חדש על עצמכם. אוגוסט הוא חודש ביתי מאוד, ומומלץ דווקא בו להשקיע יותר בבית ובמשפחה. זהו תהליך מרתק ולא בהכרח קל, שבו כדאי ללמוד באופן אישי לדבר על רגשות, לבטא את מה שעובר עליכם, ולפתוח דף חדש בתקשורת וביחסים עם הסביבה הקרובה. מעברו של מרס למזל בתולה, מדגיש את הצורך בהשקעה בתחום העבודה והשירות, תהליך שימשך עד תחילת חודש אוקטובר. כעת, זהו זמן להגדיר מחדש את כל נושא הזוגיות, ולהשקיע בה מעצמכם.

מזל שור:

השנה הזו יודגש נושא החומר והכספים, ובה תוכלו לחסוך יותר, או לחילופין ללמוד לעמוד על הרגלים בצורה מעשית יותר. כוכב אורנוס שעובר למזל דגים, ידגיש את הפן החברתי שלכם, ואת הדיאלוג עם ארגונים גדולים, שבו תצטרכו לעשות שנוי. כוכב יופיטר שעובר בסוף השנה למזל מאזניים, ידגיש את התחום המקצועי, ויביא איתו הצלחה מסויימת. אולם השנה עלולה להפתח בצורה לא קלה מבחינתכם. מיקומו של כוכב מרס במזל טלה בינואר,מצביע על כעסים חסרי שליטה, אבל גם על צורך להשאר בשליטה, ובצורה מבוקרת. נסו שלא לריב עם איש כעת. רק בפברואר המצב משתפר, ואתם נהנים משפע של אנרגיה כשכוכב מרס עובר למזל שור. הרגשות עדיין לא כתיקונים, וכדאי להזהר ביחסים קרובים. רק במרץ המצב משתפר: ונוס עוברת למזל שור, ומאפשרת לכם להיות במיטבכם רגשית. נושא הכספים הופך כאמור להיות משמעותי באפריל, כשונוס עוברת למזל תאומים. ונוס נשארת במזל הזה ועוברת להילוך אחורי במאי, ורק ביולי יוצאת ממנו. בפרק הזמן הזה כדאי ללמוד מחדש את נושא ההשרדות בתחום הכספי, למצוא מקורות הכנסה חדשים, ולהוציא כמה שפחות, אם אפשר. דברים שתלמדו עכשיו, יעזרו לכם לאורך זמן. זהו זמן להתמסר לתהליך של למידה מחודשת, של גישה חדשה לנושאים של חומר וכספים, ושל יזמות ורעיונות חדשים ומקוריים, אחרי סגירת מעגלים עם כל מה שלא הצליח בעבר, הקרוב או הרחוק. מחודש אוגוסט עובר הדגש לתקשורת שלכם. ונוס נמצאת במזל סרטן, ומדגישה את כל מה שקשור למלים, הסכמים ומחוייבויות. אולם מרקורי בהילוך אחורי מראה שיש עדיין צורך בזהירות יתר.

מזל תאומים:

זוהי שנה של חשבון נפש, ושל השקעה מחודשת בעצמכם. אפילו תחילת השנה מרמזת על כך, כשמרקורי שליט המזל שלכם נמצא בהילוך אחורי עד ה 6 לחודש. יופיטר שעובר בסוף השנה למזל מאזניים מדגיש את התחום הרומנטי, ואורנוס שעובר למזל דגים מדגיש את תחום הקריירה, אבל בגדול -זוהי השנה שבה אתם צריכים לסגור מעגלים הקשורים לעבר שלא נסגרו, למצות הסכמים, ובעיקר - לשדרג את עצמכם.. מוכנים? התחום החברתי מודגש בתחילת השנה,על ידי מיקומו של מרס במזל טלה. זהו מיקום מעניין, שבו אתם יכולים להתמקד בעיקר בחברים ובידידים, כמו גם בקשרים עם מוסדות וארגונים. זהו זמן לחשוב בגדול, אבל.. לא לשכוח את עצמכם. מאמצע פברואר ורוב מרץ כדאי להזהר מעודף אקשן, ולהשאר קצת יותר מאחורי הקלעים. זהו זמן לפעילות מבוקרת, והרבה מנוחה. מאפריל עוברת ונוס למזל שלכם, ומביאה אליכם את תחילתו של גל התחדשות אישית ורגשית, ביחד עם כוכב מרס, שנותן לכם את האנרגיה שאתם זקוקים לה כדי לשנות ולהשתנות. מכאן ועד יולי - זהו זמן לחזור לעצמכם, לסגור מעגלים רגשיים, להתחבר מחדש לטעויות שלכם, ולפתוח דפים חדשים. זהו זמן שאותו כדאי להקדיש אך ורק לעצמכם, זמן שלא יחזור בקרוב מבחינה קוסמית: מיקודה של ונוס במזל תאומים מאפשר לכם לשפר את נקודות התורפה שלכם, להתמודד ולהחלים פצעים רגשיים, לסגור מעגלים רגשיים שעד עכשיו מעיקים עליכם ומונעים מכם אפשרות של התחדשות, ולפתוח דף רגשי חדש בכל מה שקשור לתקשורת עם אנשים קרובים, ומכל הסוגים.

מזל סרטן:

זוהי שנה משמעותית מאוד עבורכם. לא רק שכוכב שבתאי מכריח אתכם להגדיר את הצרכים שלכם, ולפגוש מצוקות ופחדים (כמו פחד ממחסור או בדידות) כדי לפתור אותם - מיקומה של ונוס בהילוך אחורי וקדמי בחדשים אפריל-יולי, מכריח אתכם להתמודד בצורה אקטיבית יותר עם רגשות בכלל. ינואר לעומת זאת, הוא חודש אקטיבי, ובו אפשר להתמודד עם הרבה אמביציה, ולקדם את עצמכם. שנוי תדמית והופעה, הם חלק מהתהליך. בפברואר כדאי לשים את הדגש על התחום החברתי. כוכב מרס במזל שור, מביא איתו צורך חזק בפעילות עם ארגונים, ודגש על נושא החברים והידידים, נושאים שיהיו פעילים מאוד גם בחודש מרץ. מסוף מרץ ועד תחילת אפריל, הדברים קורים יותר מתחת לפני השטח, וכדאי להזהר מאוד מכעסים מיותרים, ומתחושה שאין זרימה. מנוחה חשובה כעת במיוחד. ונוס מצטרפת גם היא לתהליך כמייצגת הצד הרגשי, וכאמור תשהה באזור הרגשי הזה עד חודש יולי. בתקופה זו כדאי לעבוד קצת על עצמכם, לפתור בעיות רגשיות, להתמודד עם הדברים שקורים מאחורי הקלעים, ולהתחבר לכוח החיים החזק שלכם. ביוני כדאי לעבוד על התחום הכספי, ולתקשר פיזית ומילולית טוב יותר ביולי, אבל רק באוגוסט אפשר להתחבר באופן ישיר לחוויות הרגשיות באופן ישיר ובעוצמה, ולתת לדברים בטוי אמיתי. התהליך שאתם עוברים בחדשים שבין אפריל ליולי, הוא משמעותי מאוד: אחרי שנים של צבירה, יש לכם סוף סוף אפשרות לגעת בפחדים האמיתיים שלכם שמתחת לפני השטח, הקשורים לביישנות, לתקשורת לא טובה עם אנשים ולפחד לבטא את רגשותיכם בצורה ישירה.

מזל אריה:

כוכב אורנוס חוזר למזל דגים, ומדגיש את הצורך בשנויים משמעותיים. אחרי כ 7 שנים בבית הזוגיות שלכם, הגיע הזמן לשנות דברים לעומק גם בתחום הכספי, ולהתחיל להתחדש מבחינה רגשית. זהו מיקום לא קל ודורשני מאוד, וחלק מכם יצטרכו לעשות מאמץ וממש לשדרג את הציפיות מעצמכם, ואת צורת ההתייחסות לחיים בכלל. כל מה שקשור למקצוע ועבודה מודגש בפתיחת השנה. מיקומה של השמש שליטת המזל שלכם במזל גדי, מראה אפשרות של השקעה משמעותית בכל מה שצריך וחייבים לעשות. כל נושא העבודה, המחוייבות האישית המשפחתית והרגשית - נמצאים בסדר עדיפויות גבוה. השקיעו בהם. כל נושא הזוגיות והקשרים הקרובים מודגש מחודש פברואר. השמש במזל דלי מאפשרת לכם להשקיע קצת יותר במערכות היחסים שלכם, ולקבל הרבה יותר, גם אם פיזית אתם לא במיטבכם. לקראת סוף פברואר האנרגיה שלכם משתנה. זהו זמן לעשות חושבים עם עצמכם, לפגוש באומץ את הצורך להתחדש, ולא לתת למצבי הרוח להביס אתכם. זהו זמן שבו כדאי להזהר מהחלטות חשובות, וממעורבות רגשית גבוהה מדי. מסוף חודש מרץ האנרגיה הטובה שלכם חוזרת. זהו זמן להתנער, לזקוף צואר, לטלטל רעמה, ו..להרביץ שאגה. כעת אפשר להרחיב אופקים, ולהסתכל החוצה לטווח ארוך. האמביציה שלכם מתחזקת מסוף חודש אפריל. זהו זמן שבו אתם יכולים להתמקד בקריירה, ובשליטה גדולה יותר בחייכם, אולם כדאי להזהר ממשחקי אגו, ומאבקי כוח. מסוף חודש מאי אתם תקשורתיים הרבה יותר, ונוקשים הרבה פחות. מיקום השמש במזל תאומים מביא איתו רצון גדול יותר לפתוח דלתות, ולהכיר אנשים. מסוף יוני הרגשות מתחזקים, אבל זה אינו זמן לפעילות אלא בעיקר למנוחה, לרגיעה, ולהכנת שעורי בית לקראת הפריצה שתבוא מסוף חודש יולי.

מזל בתולה : - המזל המהמם שלי!!!

זוהי שנה של סיומים והתחלות, למרות שהשלב הראשון שלה קרה בערך לפני שנה, או קצת פחות.. אז נכנס כוכב אורנוס למזל דגים בפעם הראשונה, והפגיש אתכם עם הצורך לשנות משהו במערכות היחסים שלכם, או..להמשיך הלאה. אורנוס חושב שוב לאותו מקום, וזה בדיוק הזמן לראות ולהבין מה למדתם בינתיים, ואיזה שעורי בית עשיתם. נושא הזוגיות והקשרים הקרובים משמעותי מתמיד: להיות בכל מחיר, או להמשיך? לנתק או להשאר? ליצור זוגיות חדשה, או להיות לבד? השנה הזו תתחיל במיקום לא קל מבחינתכם. כוכב מרס במזל טלה, עלול להביא איתו קצת יותר מהבלתי צפוי, ומהצורך לשבור מסגרות, ולבדוק גבולות של אחרים. כדאי להזהר מאוד דווקא בחודש הזה מזעזועים רגשיים וכעסים שונים. פברואר יהיה קל יותר, ויביא איתו תובנות חדשות לרוב, והדגש כעת הוא על הרחבת אופקים. הגיע הזמן לפתוח ערוצים חדשים לתקשורת עם העולם,ויפה שעה אחת קודם. במרץ אתם עשויים להתחבר שוב לנושא הזוגיות שלכם, בגלל מיקום השמש במזל דגים. זהו זמן להרהר שוב על הנושא, ולהגדיר מטרות. באפריל נמצא מרקורי שליט המזל שלכם בהילוך אחורי, וזה זמן לחשבון נפש זמני הקשור ליחסים, לפני שממשיכים הלאה. זה אינו זמן להתחלות חדשות. ביוני אתם עוברים לשלב אמביציוזי יותר: כעת כדאי לטפל קצת יותר בקריירה, ולהדגיש את כל מה שקשור לשליטה בחייכם, ולהופעה חיצונית. ידידים וחברים מגיעים בסוף יוני, וזה אולי הזמן להשקיע בהם קצת יותר: השנה הזו אתם זקוקים להם, ובצדק. ביולי כדאי לשהות קצת יותר מאחורי הקלעים, ולא לעשות גלים גבוהים מדי. מרקורי במזל אריה לא ממש מאפשר לכם לפעול כפי שאתם אוהבם. בסוף יולי אפשר להתחבר מחדש לעצמכם: מרקורי עובר לבתולה, וסוף סוף אפשר למצות ולסיים את מה שהתחלתם.

מזל מאזניים:

כוכב אורנוס עובר למזל דגים, ומכריח אתכם לשנות משהו בעבודה. האם זה מעבר לעבודה אחרת, יצירתית יותר? ניתוק מהעבודה הנוכחית שלא מספקת אתכם? קידום לתפקיד מתאים יותר? שווה לבדוק לעומק, כי הדברים יקרו, ובדרכם.. כוכב שבתאי מכריח אתכם להשקיע בקריירה, ולשנות תדמית. מעניין. אבל השנה הזו נפתחת עם דגש על התחום הזוגי והרומנטי: כוכב מרס במזל טלה וונוס שליטת המזל שלכם במזל דלי, מדגישים את כל מה שקורה באזור הלב.. בפברואר נושא הזוגיות מודגש אף יותר: יתכן שכאן צריך לקבל החלטה, אם להעמיק קשר קיים, להמשיך הלאה, או להכיר משהו חדש... חודש מרץ מביא איתו צורך חזק בהתחדשות, אולם כדאי להזהר עכשיו שלא לקחת שום סיכונים. אפריל מביא איתו חדשות טובות: זהו זמן להרחיב אופקים, לחשוב על נסיעות, ללמוד משהו חדש, ולהכניס חידושים למערכת. הילוכה האחורי של ונוס במזל תאומים, רק מדגיש את הנושאים האלה, בחדשים הקרובים. יתכן ותפגשו משבר כלשהו בתחום הלימודים, נסיעה בלתי צפויה, ורצון חזק לשנות כיוון, אם בחשיבה ואם בעשייה. כל מה שקשור להתפתחות פנימית אישית, מודגש בתקופה שעד תחילת אוגוסט. בזמן הזה עוברת ונוס למזל סרטן, ונושא הקריירה הופך חשוב יותר. זהו זמן לחזור לשליטה בחייכם, להתמודד בצורה מעשית עם אתגרים הקשורים לאמביציה וקידום, ולשפר הופעה. מה 7 לספטמבר כדאי לשים את הדגש על כל מה שקשור לידידים, חברים, מכרים וקרובים. אתם זקוקים עכשיו לכמות גדולה יותר של אהבה בחייכם, אולם.. לאו דווקא במישור האישי מדי. זהו זמן להרחיב את המעגלים החברתיים שלכם. באוקטובר אתם עשויים להפוך למופנמים יותר.

מזל עקרב:

התחום הרגשי עשוי להיות השנה משמעותי יותר מתמיד. אורנוס עובר לבית הרומנטיקה והיצירתיות שלכם, מגביר את הצורך שלכם בריגושים מסוגים שונים, ואולי גם ברצון לשבור קשרים שלא מתאימים יותר לקצב הפנימי שלכם. זוהי שנה של שנויים בדפוס הקשור לבטוי אישי, ולאינטנסיביות רגשית גבוהה יותר. אולם בינואר אתם זקוקים הרבה מאוד סבלנות: כוכב מרס במזל טלה עלול להקשות עליכם את הדיאלוג עם הסביבה, וחוסר הסבלנות - גורם קשיים בתקשורת. התחום המקצועי מודגש עכשיו. זהו זמן של עבודה, והרבה. הנושא הזוגי חוזר לכותרות מתחילת חודש פברואר: מעבר מרס למזל שור, עלול ליצור מתחים מצד אחד, ורצון בזוגיות מתגמלת מצד שני. נסו לא לריב עם הפרטנרים.ממרץ והלאה - אל תקחו סיכונים מכל סוג, ופעלו בשיקול דעת.אפריל הוא חודש לא צפוי, וכדאי להזהר מהימורים מסוגים שונים, וממאבקי כוח. מאי יתאים לחזרה לרגש הבסיסי: מרס עובר למזל סרטן, ואתם זקוקים יותר למשהו פתוח, ללימודים מסוג אחר, ולכל מה שממריץ ומקפיץ אתכם. גם נסיעה רחוקה תתאים עכשיו למצב הרוח. מסוף יולי הדגש עובר לכל מה שקשור לקריירה. זהו זמן לתת לדרייב שלכם להוביל אתכם ליזמות חדשות, לרעיונות מקוריים, ולאתגרים אמיתיים: למרות ריבים אפשריים עם אנשים שבסמכות, זה הזמן לפעול - ובגדול. ידידים וחברים חוזרים לחייכם מחודש ספטמבר: נסו להשקיע בהם קצת יותר, כדי למתן את האינטנסיביות שלכם. אתם זקוקים כעת לאנשים קרובים, והתחום החברתי מודגש במיוחד. באוקטובר כדאי להזהר קצת יותר,לפעול מאחורי הקלעים ולהכין את הקרקע לפריצה, שתבוא בחודש נובמבר: כעת עובר מרס למזל עקרב ומביא אליכם הרבה מרץ, כשלקראת סוף החודש מצטרפת אליו גם ונוס.

מזל קשת:

אתם עוברים כמה תהליכים מעניינים השנה. כוכב יופיטר מסיים את שהותו במזל בתולה, שם העניק לכם הרבה אמביציה, ועובר למזל מאזניים, ומביא הרבה ידידים חדשים.. כוכב אורנוס עלול להביא ניתוקים שונים הקשורים לבית ולמשפחה, והתחלות חדשות. כוכב שבתאי מביא צורך חזק להתמקד בתחום הכספי, ולבנות קרקע מוצקה יותר. השנה נפתחת בהרבה מאוד רגש ובטוי אישי סוער: כוכב מרס במזל טלה, מדגיש את הצורך שלכם להלחם על עקרונות, ולהתפתח מבחינה אישית, עם הרבה רומנטיקה.. אולם בפרואר אין ברירה, ואתם נאלצים לנחות על הקרקע: זהו זמן לעבודה פרופר, והרבה השקעה אפורה. מערכות היחסים הקרובות שלכם חוזרות לתמונה מאמצע מרץ והאלה. זהו זמן שבו כדאי ללמוד מחדש לעבוד עם אנשים אחרים, ולהשקיע בקשרים איתם, גם בזוגיות וגם בשותפות. אפריל על כן עשוי להיות קולני ולא קל, בגלל מיקומו של כוכב מרס סרטן, ויותר מכך - בגלל ונוס במזל תאומים. ואכן, הדגש עכשיו הוא על הזוגיות שלכם, ועל מערכות היחסים: ונוס בהילוך אחורי מדגישה את הצורך להגדיר מחדש יחסים קרובים, לסגור מעגלים הקשורים ליחסים, לדבר על מה שמפריע לכם, ואם זה לא עוזר עדיין - להמשיך הלאה, למרות הקושי. סגירת המעגלים הזו תמשך עד תחילת חודש אוגוסט.

מזל גדי:

זוהי שנה משמעותית מאוד מבחינת כל מה שקשור למערכות יחסים בכלל, וזוגיות בפרט. כוכב שבתאי שליט המזל שלכם נמצא במזל סרטן ממול, מחזק זוגיות שהיא טובה ביסודה, ומערים קשיים על הקשרים שלכם אם השרשים והבסיס אינם חזקים מספיק. מעברו של כוכב יופיטר למזל מאזניים, מדגיש מאוד את התחום הקריירה בחייכם. אולם הבית והמשפחה הם אלה שחשובים במיוחד בתחילת השנה הזו. מיקומו של כוכב מרס במזל טלה, מדגיש את כל מה שקשור לבני הבית, לבית עצמו,ולכל מה שקשור לתחושת הבסיס והקרקע שאתם עומדים עליה בקשרים המשפחתיים. כדאי לא לריב, אלא לפתוח דף חדש ביחסים עם בני הבית. פברואר יתאים לבטוי אישי מוגבר, ולהרבה רומנטיקה.. זהו זמן שבו כדאי לתת לקבל החלטות ולפעול לפיהן, ולעזוב קצת את כל מה שקשור לרציונל. זה הזמן להנאות ובלויים. מחודש מרץ הדברים מתחילים לתפוס תאוצה: כוכב שבתאי שליט המזל שלכם מתחיל שוב לנוע קדימה, ואתם נכנסים לתקופה חדשה של עשייה. כל התחום המקצועי מודגש כעת גם בגלל מעברה של ונוס למזל תאומים. אולם מעברה זה משמעותי השנה יותר מתמיד: מחודש מאי היא נכנסת להילוך אחורי, ויתכן שתצטרכו לקבל עכשיו החלטות חשובות הקשורות לתחום הזה, בעיקר כאלה הנוגעות לתקופה שעד סוף חודש יולי. כעת, כשונוס עוזבת את התחום המקצועי, אחרי השנויים שעשיתם אם אכן היה צורך בהם, אפשר להמשיך ולהתמקד בתחום הזוגי. בזמן הזה כדאי גם לא לריב עם הפרטנרים שלכם, אלא ללבן בעיות, ולפתוח דף חדש ביחסים. בחודש אוגוסט משתנה מצב הרוח. זהו זמן ללמוד דברים חדשים, להכיר נופים חדשים, לעסוק בנסיעות כאלה ואחרות, ובכל מה שגורם לרענון המערכת. זה הזמן לגדול, להפתח, ולצמוח לכווני פעולה וחשיבה חדשים.

מזל דלי:

זו הולכת להיות שנה מעניינת מאוד מבחינתכם, בעיקר מבחינה רגשית. אורנוס שליט המזל שלכם עבר בשנה שעברה למזל דגים, וחזר בחזרה. חלק מכם הרגישו בשנוי הרגשי, ביכולת להפתח אחרי שנים רבות של סגירות מסויימת, ואולי גם ליצור יחסים חדשים, מסוג אחר. אחרי נסיגה של כחצי שנה, חוזר כוכב אורנוס למזל דגים, ומחזיר גם את כל הרגשות שהתעוררו בעבר. חלק גדול מכם יצור עכשיו מערכות יחסים מסוג אחר, אם אכן תסכימו לפתוח את הלב לחוויות שונות ממה שהורגלתם להן. התקשורת שלכם מודגשת במיוחד בחודש ינואר הזה. כוכב מרס אכן יוצר צורך בתקשורת פתוחה ואופטימית יותר, אם כי גם אגרסיבית משהו. כדאי לא לריב עם אף אחד על שטויות, כי כל ריב יכול להתפתח בקלות למשהו אחר. תחום הבית והמשפחה מודגש בפברואר: זהו זמן להשקיע קצת יותר באזור הבית, לעבור דירה אם זה מה שתכננתם לעשות, או לשפר את האוירה עם בני הבית. מסוף חודש מרץ, הבטוי האישי שלכם חוזר להיות במיטבו. זהו זמן שבו כדאי ורצוי להשקיע קצת יותר בכל מה שקשור לרומנטיקה בפרט, ולתחום הרגשי בכלל. זהו זמן להרבה הנאות קטנות, ולכל מה שקשור לבלויים ויצירתיות. גם ונוס עוברת מזל תאומים, ביחד עם מרס, ואכן התחום הרומנטי נמצא במרכז תשומת הלב כעת, ויהיה כזה עד חודש יולי, שכן ונוס גם נמצאת בו בהילוך אחורי. בפרק הזמן הזה כדאי ורצוי להשקיע ביחסים קרובים, לסגור מעגלים רומנטיים שלא מתאימים לכם יותר, ואולי גם לפתוח אחרים, וביחד איתם - גם קצת יותר את הלב.. בחודש אוגוסט הדגש הוא כבר על התחום הזוגי, בגלל מיקומו של כוכב מרס. כעת כדאי שלא לריב עם הפרטנרים שלכם, אלא לדבר על הכל, ולפתוח דברים באומץ. מעברו של מרס למזל בתולה מביא איתו זמן לא קלף כעת כדאי להזהר מאוד מביקורת כזו או אחרת, ובמקביל - לשמור על שיקול דעת, ולא להסחף להחלטות פזיזות מתוך קריזות כאלה ואחרות, או התפרצויות כעס. באוקטובר נמצאים הכוכבים מרס ויופיטר במזל מאזניים, אלמנט שמדגיש בעיקר את הצורך שלכם בגרויים חדשים, בעיקר בתחום האינטלקטואלי.

מזל דגים:

אין ספק שאתם בין אלה שיחוו את הדברים השנה בצורה משמעותית יותר מאחרים. אחרי הכל, כוכב אורנוס נכנס כמעט ממש עכשיו למזל שלכם, ואחרי שעשה שם קצת מהומות במחצית השנה הקודמת, הוא חוזר לשם שוב כדי להשלים את המלאכה, ולהביא איתו הפתעות וחידושים אחרים.. המדובר בשנוי בגישה, שנוי בתודעה, שנוי בכווני החשיבה, וגם שנוי בקודים הרגשיים שלכם: עצמאות הולכת להיות מלת המפתח שלכם, למרות שלדגים, מזל רגשי שכמוהו, זה לא ממש קל.. את חודש ינואר כדאי להקדיש לשיפור במצב הכספי, וגישה חדשה לכל מה שקשור לחומר. מרס שוהה כעת במזל טלה, ואתם עשויים לבזבז כספים ממש בלי להרגיש.. מצד שני, זה בדיוק הזמן לקבוע סדר עדיפות חדש לגבי הוצאת כספים. התקשורת שלכם מודגשת במיוחד בחודש פברואר: זהו זמן להיות אסרטיביים ומעשיים יותר, ולראות את שני החצאים המלאים של הכוס, ובכל סיטואציה.. כדאי להיות קצת פחות כוחניים, וקצת יותר עדינים ורגישים לזולת. בחודש מרץ ממשיכה העבודה על נושא התקשורת שלכם. מה 21 לחודש, הדגש עובר לתחום הביתי. זהו זמן להתמקד בעיקר בכל מה שקשור לבית ולמשפחה, להתמודד בצורה בוגרת עם משקעים רגשיים, ולפתוח דפים חדשים ביחסים הקרובים שלכם עם בני הבית. אולם זה אינו מהלך פשוט: ונוס נכנסת גם להילוך אחורי במזל תאומים, וכל מה שקשור לבית ולמשפחה עשוי להיות משמעותי בחדשים הקרובים יותר מתמיד. זהו זמן לעשות נקוי משקעים יסודי עם כולם, לחדש קשרים, לעבור בית אם זה מה שתכננתם זמן רב, ולעסוק בשיפור האוירה, פיזית ורגשית. באפריל גם כוכב מרס נמצא שם, וכדאי להמנע מאסרטיביות יתר. בגדול, התהליך כולו מסתיים לקראת חודש יולי. כעת כדאי להתמקד בעיקר בתחום המקצועי, ובשיפור יחסים עם הבוס. מחודש אוגוסט, כדאי להתמקד בנושא הזוגיות, השותפויות, והדיאלוג עם הפרטנרים שלכם.

רציתי רק לומר דבר חשוב!! את כל המזלות לקחתי טיפה מכל אתר ולא אני כתבתי אותם!!

חוץ מזה אני לא אחרי למה שנאמר פה!!

אני שינתי ושידרגתי את כל האסטרולגיה על המזלות.

כלומר: האסטרולגיה מתמאמה גם לילדים!!

חוץ מזה, מקווה שתהנו

להתראות,

כל הזכויות לאתר שמורות לבעל האתר ולו בלבד ,אם ראיתם חומר פוגע אנא דווחו לנו ונורידו , האתר נבנה על ידי יו-יו בניית אתרים בחינם כנסו ובנו לכם אתר בחינם שייך ליו-יו אתר פנאי לילדים ונוער האתר שיש בו הכל
דיווח על אתר
משחקים | אתרים לבנות | משפטים לפייסבוק | סרטונים מצחיקים | רקעים | בדיחות | משחקים יפים | משחקי בנות | משחקים לאייפון | משחקים חינם | חיפוש משחקים | משחקים וירטואלים |
משחקי דפדפן | דפי צביעה | עולם הדוגמניות | קונטר סטרייק | אתרים לילדים | 250 משחקים | עולם המשחקים | באבלס | תמונות מצחיקות | סטטוסים לפייסבוק | טריוויה | קטנטנים | 200 משחקים | טיפו משחקים - 365 משחקים |