האתר הכי שווה בעולםם
על כמעט מלאכים
ועודד דברים מענייניםם
תיכנסוו ותגידיו לחברים
שלכםם על האתר D:

האתר הכי מגניב  של כמעט מלאכים!

דמוית!
 
                                                                             
 
   
 
  אמיליה אטיאס/אנחלס אינ'צאוסטי  
 
 
 
בעונה הראשונה הכרנו את אנחלס בתור סיילו. –אקרובטית אשר איבדה את זיכרונה בגיל מאוד צעיר עקב טראומה קשה. במהלך העונה הראשונה סיילו הצטרפה לאחוזת "אינסצוסטי" בתור משרתת, שם גילתה על ההתעללות בילדי האחוזה. בעקבות אובדן הזיכרון של סיילו, היא לא ידעה שהאחוזה בעצם שייכת לה כיורשת בלעדית.  ב"אינסמוסטי" הכירה סיילו את ניקולס באואר,-והתאהבה. סיילו באמצעות המוסיקה וניקולס באמצעות האהבה והחלום שלו, העניקו לילדים הזדמנות חדשה להיות מאושרים: השניים עזרו לילדים להקים את הלהקה- "טינאנג'לס" וגרמו להם להפסיק לגנוב (תחביב שהיה להם עד אז).  
בעונה השנייה אנחנו כבר מכירים את אמיליה אינצ'וסטי, בחורה בעלת לב רחב ואמיץ, מלאת חלומות ואשליות. והפעם אתם יכולים לשכוח מאנחלס הבורה, מפני שאנחלס גילתה את סוד השעון הגדול מעונה הראשונה, ואף הצליחה לעבור דרכו. במסע הארוך של אנחלס בשעון היא הפכה לגאונה! אבל כמובן שלא הכל מושלם – זיכרון עדיין אין לה, אחרי המסע בשעון היא איבדה שוב את זיכרונה! במהלך העונה השנייה אנחלס תצא למסע להשבת הזיכרון שלה, ואף תצטרך להתמודד עם שתי אהבות והריון אחד...
ניקולס באוור/ ניקולס וסקאס
ניקולס הוא ד"ר לארכיאולוגיה ובנו של ארכיאולוג נודע. אביו נפטר לפני שפתר את חידת האגדה הידועה שעליה גדלו ניקולס ואביו -"אי אאודמון" (שגילינו את הדרך להגיע אליו בעונה הראשוה, באמצעות השעון ונוסחת האהבה בין סיילו וניקולס).
ניקולס ידוע כהרפתקן אמיתי, הוא היה כמעט בכל מקום בעולם וחקר כל אדמה אפשרית. הוא מתמחה בכל ענייני הטבע וההיסטוריה. אחד הדברים הבולטים אצל ניקולס הוא האהבה הגדולה והאמיתית שלו, והאי הסדר שלו. הוא אדם חולמני ושכחן, הוא בוטח בכולם ומאמין שכולם אנשים טובים. בעונה השנייה כל עולמו מוקדש לילדים, באחוזת "שמיים קסומים" האחוזה של אנחלס.
סלוודור/ ניקולאס פאולס
סלוודור הוא דמות חדשה בסדרה,  הוא טיפוס די מצחיק, מאוד מגושם ובעיקר לא מצליח עם נשים. כשהוא מפתח שיחה עם אישה הוא נתקף בפחדים ולמרות פחדיו הוא נחשב בעיני אחרים כמעין "סופר הירוי" (גיבור על).
סלוודור מסתיר את ההיסטוריה הקשה שלו - תקרית מאוד מצערת. לפעמים עולים לו זיכרונות קשים מהעבר שמקשים עליו בחיי היום יום. כשאנחלס תיכנס לחייו הוא ימציא לה זהות חדשה, והשניים יהיו ביחד.  אנחלס תגרום לסלוודור להתמודד עם העבר, ואף הוא ייפתח אליה. במהלך הסדרה יתגלה מה מסתתר בעברו ואתם עוד תופתעו!
פרנקה/ מנואלה פאל
פרנקה באה ממשפחה גרמניה, אשר עלתה לארגנטינה בשל עסקים. לפרנקה יש אחות קטנה אך המערכת יחסים ביניהן כושלת. מדובר במשפחה אומנם מלאה בכסף אבל ריקה באהבה. התחביבים שלה בעיקר בתחום האמנות כמו: ריקוד, פסנתר וכו'. פרנקה מלאה ברוע שנאה וטינה, מעולם לא חשה את רגש האהבה ולכן לא יודעת איך להתמודד עם זה. בעברה עברה התעללות שבעקבותיה הפכה לטיפוס אכזרי. היא בעלת MA (תואר שני) בארכיאולוגיה וגיאולוגיה (חוקרת קליפת כדור הארץ) . היא חלק מקבוצת CC, הקבוצה שחוקרת את נושא "אי אאודמון" וחוץ מזה היא ממררת את חייהם של ניקולס ואנחלס. 
מלווינה בדוג'ה אגוורו/ חימנה אקרדי

מלווינה היא אחותו של ברטלומה, המכנה אותה "המטומטמת" או "הטיפשה". מלווינה היא לא הטיפוס הכי אינטליגנטי שיש, היא מאוד מטופחת, מתלבשת רק בבגדי מעצבים, אפשר לומר שהיא נולדה עם כפית זהב בפה. בתחילת העונה הראשונה שנאנו אותה בעקבות פשעיו הנתעבים של אחיה. במהלך העונה הראשונה היא נתקפה במצפון והחלה לעבור מסע של חרטה והתנקות. כיום היא אדם הרבה יותר טוב. היא השלימה עם  העובדה שניקולס מאוהב באנחלס, אבל למרות הכל היא חולמת להקים משפחה ביחד איתו ועם ביתם המשותפת – אספרנסה (תקווה). 

 חוסטינה גרסיה/ חוליה קאלבו
בעונה הקודמת הכרנו את חוסטינה בתור הרעה שהתעללה בילדים. חוסטינה השתתפה בכל פשע נתעב של ברטלומה ונגזרו עליה 25 שנות מאסר. בפרקים החדשים חוסטינה תעבור מהפך, חוסטינה הבינה שכל המעשים שעשתה היו נתעבים ובלתי נסלחים וכן בעונה השנייה היא מחליטה להשתנות ולהיות טובה אל הילדים. כדי לעשות זאת היא מתחזה לדמות חדשה -  פליזסיטאס , "בת דודתה" של חוסטינה. 
כריסטובל באוור/ תומאס רוס
כריס הוא בנו הלא ביולוגי של ניקולס באואר, שמאז ומתמיד הוא היה חלק ממסעותיו של ניקולס. כריס מומחה בתחום הארכיאולוגיה כמו אביו גם הוא מתעניין בחקירות, חפירות סודות וכו'. הוא מתעניין בכל  מה שקשור ל היסטוריה וכל דבר הקשור לארכיאולוגיה. כריס הוא ה"סוכרייה" של הסדרה אין מצב שלא תתאהבו בו, הוא מתוחכם ויודע לשאול את השאלות שהכי מביכות את המבוגרים. חבריו הטובים של כריס הם אללי, לוס ומוניטו. הוא אוהב את לוס ואפילו מפתח איתה מן רומן קטן.   
מוניטו/ נזראנו אנטון
מוניטו נולד בעיירה ליד החוף. הוא בא ממשפחה מאוד צנועה, משפחה שלא הייתה מבוססת כללית אך הייתה מלאה בילדים. משפחתו של מוניטו החליטו שהטוב ביותר בשבילו זה לשלוח אותו לאימוץ עוד לפני שנולד, על מנת שלא יחיה את חיי העוני הקשים.  כשמוניטו נולד שלחו אותו לאימוץ מחוץ לגבולות המדינה. לצערו האחראי על האימוץ שלו היה נוכל שהשאיר אותו זרוק ברחוב. רוב חייו מוניטו גדל עם "הזקן" - איש מבוגר מאוד ששמר עליו ברחוב. טינה גילתה את חוש הגניבה המיוחד שלו והחליטה שהיא חייבת לקחת אותו אליהם לאחוזה על מנת שיגנוב בשבילה ובשביל ברטו.  למוניטו שנשלח לאימוץ מינקות, אין זיכרונות מהוריו, תעודת זהות תמונות או כל דבר שיכול לסייע לו למצוא את הוריו. כיום ניקו וסיילו מאמצים אותו, הוא אחיו בנפש של כריסטובל וחברם הטוב של אללי ולוס.
אללי/ גוודלופה אנטון
אחותו הצעירה והמעריצה של ראמה. ילדה תמימה ומאוד שמחה, למרות שמבחוץ היא נראית חסרת הגנה ומאוד שבירה מבפנים היא מאוד בוגרת ואפילו לפעמים היא "האמא" של אחיה הגדול. היא הבינה שאמם לא רצתה לגדל אותם למרות כל האשליות של אחיה. אללי מלאה באהבה, רומנטיקנית ואוהבת סיפורים ואגדות. היא אחותה בנפש של לוס, וחברתם הטובה של מוניטו וכריס. 
ז'קה / אסטפנו דה גרגוריו

ג'קה גדל ברחוב, כמו מוניטו אין לו זיכרונות ואין לו תעודת זהות אבל בניגוד למוניטו יש לו תמונה חתוכה של אימו. כשהיה תחת חסותו של ברטו מעולם לא יכל להתקדם בחיפושיו אחר הוריו, עד שהחליט למרוד בברטו ולמצוא את הוריו, ברטו טמן לו מלכודת ושילם לזרים שיתחזו להוריו. לאחר שג'קה גילה את האמת, ג'קה היה צריך להתמודד עם מציאות קשה חדשה. ביחד עם ניקו הוא מצליח להתמודד היטב עם כל הקשיים בחייו. ניקו הבטיח לג'קה שיעשה כל שביכולתו לאתר הוריו ולמצוא כל פיסת מידע על עברו.

 מריאנלה רינלדי/ מריאנה אספוסיטו
מריאנלה מבלה את שגרתה בבתי יתומים. סבה עקר אותה מידי אימה, ולשלח אותה לאימוץ בבית יתומים, הוא סיפר לאימה שביתה נפטרה בעת הלידה ולא היה ניתן להצילה. מריאנה בעלת אופי קשה, היא קשוחה ויודעת לעמוד על שלה. ברטלומה "אימץ" אותה מבית יתומים בעיר הגדולה ולקח אותה לבית המכסה שלו באחוזה. שם מריאנלה נאלצה לגנוב, ואף התאכזרו אליה בלי הפסקה.  בעונה הקודמת היא גילתה את האמת על חייה ומצאה את אימה. מריאנלה היא אחותה החורגת של טפי ושתיהן נלחמות על ליבו של טיאגו. בעונה השנייה היא תמצא את אביה ותופתע בעקבות המפגש.
טיאגו בדוג'ה אגוורו/ פדרו לאנסני
טיאגו הוא בנו של ברטלומה, הוא ההפך הגמור מאביו. במשך שנים אביו דאג שיהיה רחוק מהבית על מנת שלא ייגלה את הזוועות  שהתרחשו בו. כשטיאגו הגיע לגיל 16 החליט שהוא רוצה לגור עם אביו באחוזה. באחוזה טיאגו התאהב באחת היתומות – מריאנלה. כשטיאגו גילה את פרצופו האמיתי של אביו, הוא התאכזב והפסיק להעריצו ועכשיו הוא שונא אותו יותר מהכל. טיאגו יוצא עם מריאנלה וחבר בלהקת ה" טינאנג'לס ". 
רמה / גסטון דלמהו
ראמה הוא חכם, רגיש ומוסיקאי בנשמתו. ביחד עם מר טיאגו טאצ'ו וחסמין הוא יוביל את הטינאג'לס להצלחה גדולה והקול שלו הכי בולט בלהקה. ראמהו נדחה בשנית על ידי אימו, אימו לא רוצה קשר איתו ועם אחותו הקטנה – אללי. ראמה מצידו לא ויתר וניסה בכל דרך אפשרת להתקרב אליה למרות הכל. ראמה משדר חוזק ויציבות אבל מפנים הוא אחר לגמרי, יותר רגיש ופגיע.  הוא מעולם לא פגע באף אחד, אבל בו כולם פוגעים: חברתית, פיזית, ובענייני אהבה.
חסמין רומרו/ אאוחניה סוארץ

חסמין היא צוענייה אמיתית. עד גיל 6 חיה עם הוריה כמשפחה צוענית. חסמין רואה נסתרות באמצעות החלומות שלה והיא מאמינה באמונות התפלות. למרות שנעקרה ממשפחתה ומהקהילה הצוענית לחסמין יש המון זיכרונות מהצוענים, היא מרבה לרקוד פלמנקו על מנת לא לאבד את חוש הריקוד הצועני. היא מאוהבת בטאצ'ו ונוטנה לריב איתו בלי הפסקה. 

טצ'ו/ ניקולאס ריירה
טאצ'ו הגיע ממשפחה מאוד ענייה ובעקבות קשיים כלכליים המשפחה החליטה לוותר עליו. הוא גדל ברחוב תקופה ארוכה עד שהגיע לאחוזה וגם שם לא השתפר מזלו. למרות כל המרידות בחייו הוא לא מפסיק לחייך אל העולם ולשמוח. ביחד עם סיילו וניקולס הוא לומד להיות יותר מאושר,אוהב ומוסיקלי. הוא מטבעו שחקן תיאטרון אבל ברטו מעולם לא הסכים לו לצאת מהאחוזה ולשחק בתיאטרון.  באמצעות המשחק הוא מצליח לשכוח מהצרות שלו. הוא מאוהב בחסמין יותר מכל, אבל תמיד מפשל איתה.
ולריה /רוסיו איגזבל
ולריה היא דמות חדשה בסדרה, העבר שלה לא ברור לה. הדבר היחידי שהיא יודעת על משפחה הוא שאמה ילדה אותה בגיל מאוד צעיר ונאלצה למסור אותה לאימוץ. המשפחה המאמצת שלה אינם יכולים להביא ילדים ולכן הם הקדישו לה את כל חייהם כאילו הייתה ביתם האמיתית. 
סימון /פאסלו מרטינס

סימון מגיע ממשפחה מאוד מכובדת, אביו דיפלומט שהגיע לבואנוס איירס אחרי שנתיים בחו"ל. אימו בכירה בראש אגודת הנשים באירופה. סימון נולד עם כפית זהב טהורה בפיו, מעולם לא נפגש עם אנשים עניים ובכלל לא היו לו חברים מפשוטי העם. התנהגותו תעצבן אתכם, אבל הוא לא רע הוא פשוט לא מכיר משהו אחר. 

 מלודי/ מריה דל סרו
מלודי היא בחורה מאוד חברתית, אבל קצת תופסת מעצמה., היא לומדת יחד עם כולם בתיכון "רוקלאנד" ויש לה יופי נדיר ועדין. מלודי מאוד פעילה בתחום החברתי, היא תמיד זו שמארגנת טיולים פרויקטים וכו'. היא טיפוס שקל לאהוב ולהתאהב בו, תמיד ניטרלית בכל מריבה. היא חברה של כולם וחברתה הטובה ביותר היא טפי . מלודי חולמת להצליח בחיים, בעיקר בתחום החברתי. 
קרידאד / דניאלה איטה
קרידאד (נדיבות), ילדה שפועלת בהתאם לפירוש  השם שלה, היא ילדה שבאה ממשפחה צנועה ונדיבה. היא ילדה של נתינה ומלאה בחום ואהבה. היא אוהבת לתפור כמו אימה, ביחד איתה היא עושה יצירות אומנות מתפירה. בעבר המשפחה של עבדה באחד משדות אינצ'וסטי, קרי היא הגיעה אל האחוזה באמצעות ניקו כשהלך לברר מידע אודות הנכסים של אנחלס ושם הוא מצא את קרידאד. 
לוקה/ ויקטוריו דאלסנדרנו
לוקה הוא בחור "פושע" מתוחכם ואסטרטגי בצורה מדויקת.  אימו נרצחה באופן לא ברור ומאז הוא גדל ברחוב וצבר חכמת רחוב גדולה. לוקה הוא חלק מחבורת "CC" ( CC זהו ארגון שעומד בראשו חואן קרוז, בעל זהות מסתורית). הם עוסקים בעיקר בחקירת אאודמון. מה שגורם להם בעצם להתמקד על בני הבית באחוזת "מקום קסום". מטרתם העיקרית להשיג את סיילו וניקולס כיוון שהם הרי המפתח הכניסה לאאודמון – השעון. 
אסטפניה אלרודי/ קנדלה וטראנו
טפי כתינוקת אומצה ע"י משפחה עשירה. היא אחותה החורגת של מארינלה ובתה של אמא הביולוגית של מאר. היא מאוד שונה ממאר, היא מתנשאת ופוסלת כל אחד שלא בא מהמעמד שלה. טפי מלאת טינה ושנאה, אחת כזו שתעשה הכל על מנת להוציא את מאר מהרדיוס שלה, בעונה זו היא תהיה חברתה הטובה של מלודי .
נאצ'ו פרס אלסמנדי/ אגוסטין סיירה
נאצ'ו בן יחיד במשפחה עשירה, ילד חסר גבולות שמסוגל להכל. ראינו זאת בעונה הקודמת כשרימה את חסמין במעשים שפלים על מנת שתהיה שלו. למרות שאביו שופט מכובד בבית משפט, הוא חורג מהכללים ללא שום גבול. הוא לא יודע להפסיד, הוא נחש מתוחכם, ויודע לשחק היטב באנשים
 
 
  זהו מקווה שנהנתם באתר שלי אני כול יום אוסיף דברים חדשים ביי נשיקות  לכולם תיכנסו בבקשה אוהבת אתכם!3


כל הזכויות לאתר שמורות לבעל האתר ולו בלבד ,אם ראיתם חומר פוגע אנא דווחו לנו ונורידו , האתר נבנה על ידי יו-יו בניית אתרים בחינם כנסו ובנו לכם אתר בחינם שייך ליו-יו אתר פנאי לילדים ונוער האתר שיש בו הכל
דיווח על אתר
משחקים | אתרים לבנות | משפטים לפייסבוק | סרטונים מצחיקים | רקעים | בדיחות | משחקים יפים | משחקי בנות | משחקים לאייפון | משחקים חינם | חיפוש משחקים | משחקים וירטואלים |
משחקי דפדפן | דפי צביעה | עולם הדוגמניות | קונטר סטרייק | אתרים לילדים | 250 משחקים | עולם המשחקים | באבלס | תמונות מצחיקות | סטטוסים לפייסבוק | טריוויה | קטנטנים | 200 משחקים | טיפו משחקים - 365 משחקים |