אתר קליק

 


 האתר הפסיק להתעדכן החל מהתאריך 16.3.14 אבל אני אביא מדי פעם ספיישלים.

האתר התעדכן לאחרונה ב26/3/18

                 

                                          

                                                                                  

 

 

סרטים לצפייה ישירה (ללא הורדה) עם תרגום לעברית בחינם:

1. טרויה - סרט פעולה על המלחמה בטרויה עם המון קרבות ומלחמות:
http://www.megavideo.com/?v=1AJVG9PY


2
. אל תתעסק עם הזוהן - סרט קומדיה סטירי על ערבים ויהודים עם אדם סנדלר:
http://www.megavideo.com/?v=9M1CZDQO


3. לילה מוטרף במוזיאון - קומדיה על אדם שמחפש עבודה ומוצא עבודה בתור שומר במוזיאון. אך בלילה קורים דברים מוזרים במוזיאון (לא מפחיד...):
http://www.megavideo.com/?v=ST7B6UNQ


4. מסע אל בטן האדמה - קומדיה על חוקר שמנסה לפענח את הספר "מסע אל בטן האדמה". בהמשך הוא נתקל בילד וביחד הם יוצאים למסע אל בטן האדמה:
http://www.megavideo.com/?v=L6B6T2S2


5. מהיר ועצבני 1 - בריאן הוא שוטר סמוי. תפקידו הפעם הוא להסתנן אל תוך מרוצי הרחובות הבלתי חוקיים ולהיהפך חלק מנהגיו של דומיניק - פושע שבוזז משאיות תובלה ע"י שימוש במכוניות. לאחר כמה זמן בריאן משתלב טוב ורוכש את אמונו של דומיניק ועומד בפני דילמה - האם להצטרף לצד של דומיניק או להשלים את משימתו:
http://www.megavideo.com/?v=DY78NYLY


6. מהיר ועצבני 2 - בריאן פורש מעבודתו כסוכן סמוי ועובר לגור במקום אחר. עד מהרה הוא מדרדר שוב אל מרוצי הרחוב הבלתי חוקיים. שוטרים עוצרים אותו ואומרים לו שאם הוא יעשה משימה אחת בתור סוכן סמוי הם יפתרו אותו מעונש. כך בריאן וחברו עובדים אצל סוכן סמים במטרה מוסוות להפילו:
http://www.megavideo.com/?v=SFV5THLT


7. מהיר ועצבני 3 (טוקיו דריפט) - סרט פעולה נהדר. נער אחד, חובב מכוניות, עובר לגור ביפן ומסתבך עם המאפיה היפנית ועוד פושעים אחרים. סרט שמלא במרדפי מכוניות, יריות ופעלולים מדהימים (ניתן לראות את הסרט גם בלי לראות את הקודמים):
http://www.megavideo.com/?v=7LPZ7G2B


8. מהיר ועצבני 4 - עוד סרט פעולה מותח ונהדר מבית מהיר ועצבני. בסרט זה, דום מהסרטים הקודמים, מנסה לנקום בראש הכנופיה שרצחה את ידידתו. באותו זמן בריאן, שוטר ה-FBI מהסרטים הקודמים, מנסה גם לתפוס את מנהיג הכנופיה. שניהם, מסתננים לכנופיה בתור אנשי שליחויות. עוד סרט ענק, עם אפקטים ומירוצים מדהימים:
http://www.megavideo.com/?d=omj7p3ku


9. היום שאחרי מחר - סרט מתח. סדרה של אסונות טבע מתחילים להתרחש אחד אחרי השני, דבר שמאיים על החיים בכדור בארץ. חוקר אחד מנסה לגלות מה הבעיה ולעצור אותה:
http://www.megavideo.com/?v=U464VURQ


10. מה שקורה בוגאס - קומדיה רומנטית על שני אנשים שבלילה של שיכרון מתחתנים בטעות. המצב נהיה מסובך יותר כאשר שניהם זוכים בסכום כסף גדול וכל אחד רוצה את זה לעצמו:
http://www.megavideo.com/?v=JKPSD1IU


11. הנקוק - קומדיה + פעולה. הנקוק הוא, אפשר לומר גיבור על. הבעיה שלו היא שהוא לא מתחבר עם אנשים וכאשר הוא מציל אותם הוא גורם בדרך הרבה נזק. הסרט מתפתח לכיוונים בלתי צפויים כאשר הוא מכיר את אשתו של "חברו":
http://www.megavideo.com/?v=Q7V2QFDU


12. פגשו את דייב - קומדיה על חוצנים קטנטנים מן החלל שמגיעים לכדור הארץ. הם נמצאים בתוך חללית שנראת כמו בן אדם ומנסים להסתגל לסביבה. דבר זה אינו כל כך פשוט להם מפני שהם לא רגילים לבני אדם:
http://www.megavideo.com/?v=0QMHRXCQ


16. מת לצעוק 4 - מת לצעוק הן סידרה של קומדיות הצוחקות על סרטים (אימה בעיקר) שונים. בסרט הזה צוחקים על מלחמת העולמות. סרט קורע מצחוק, לא מפחיד בכלל ונחמד מאוד:
http://www.megavideo.com/?v=DF6U9BNX


17. ברוס הגדול מכולם - סרט קומדיה. ברוס הוא כתב חדשות רגיל עד שאלוהים מחליט שהוא צריך קצת חופש ונותן לברוס כוחות של אל. תפקידו של ברוס הוא כמו של אל: לדאוג שהכל יסתדר בעולם:
http://www.megavideo.com/?v=NOGOY7JR


18. גבר מי שמטפלת - קומדיה על איש צבא שתפקידו הוא לשמש כ"מטפלת" לשני ילדים. המצב מסתבך עוד יותר כאשר הוא מגלה שפורצים מנסים לגנוב משהו מהבית. משהו שעליו הוא שומר:
http://www.megavideo.com/?v=5HNKR85Y

19. סטפ אפ 2 - סרט על בחורה שנמצאת בחבורת רחוב של אנשים שרוקדים ברייק דאנס. היא רוצה להישאר בחבורה שלה אך באותו הזמן היא חייבת ללמוד בבית ספר מוזיקלי. דבר זה מפריע לחבורה שלה והם מסלקים אותה. הבחורה צריכה לבחור מה חשוב לה יותר:
http://www.megavideo.com/?v=GGBC3LAP


20. כלב מכבי האש - קומדיה על ילד שמקבל כלב חדש. מסתבר שלכלב יש כישרון יוצא דופן והוא מתאים להיות כבאי. הילד והכלב מגלים תעלומות על שריפות שהיו לאחרונה ומנסים יחדיו לפתור אותן:
http://www.megavideo.com/?v=JTPVCUGV


21. שר הטבעות 1 (אחוות הטבעת) - בסרט זה בילבו, נותן לפרודו יורשו טבעת שפרודו צריך לשמור עליה. גנדלף - קוסם בעל ניסיון עשיר ורב עוצמה מגלה לפרודו שהטבעת הזו מכילה המון כוח ושסאהורון רוצה אותה ואם הוא יקבל אותה הוא יוכל לשלוט בעולם. מטרתו של פרודו היא להשמיד את הטבעת אך המקום היחיד שבו ניתן להשמידה הוא במבצרו של סאהורון. כך יוצא פרודו יחד עם 2 חברים וכמה לוחמים מנוסים למסע ארוך ואורב סכנות:
http://www.megavideo.com/?v=LQBW0N18


22. שר הטבעות 2 (שני הצריחים) - בסרט זה פרודו וסאם לוכדים את גולום ומכריחים אותו להוביל אותם אל טירתו של סארומן וכך הם יוצאים למסע ארוך. באותו זמן מנסים אראגורן, גימלי ולגולאס להרוג עורקים. גנדלף חוזר כגנדף הלבן וסארומן מארגן מתקפה גדולה (חייבים לראות את הסרט הקודם בכדי להבין את המתרחש):
http://www.megavideo.com/?v=PEB8B432


23. שר הטבעות 3 (שיבת המלך) - בסרט זה יוצאים כולם לקרבות קשים אחד אחרי השני ולבסוף מתקבצים למלחמה הסופית נגד סאהורון בטירה. ביינתים פרודו סאם וגולום עושים את דרכם לטירתו של סאהורון תחת הדרכתו של גולום. מטרתו האמיתית של גולום היא לגנוב את הטבעת ולהפריד בין שני החברים ולשם כך הוא מסכסך ביניהם:

http://www.megavideo.com/?v=ZDQUBLXZ


24. שנים עשר במחיר אחד - סרט קומדיה על משפחה בעלת 12 ילדים. בסרט המשפחה עוברת דירה למקום אחר וכל 12 הילדים צריכים להסתגל ולהתמודד עם המקום החדש:

http://www.megavideo.com/?v=IGN1PKUS


25. קומדיה על בחור ובחורה שיוצאים לדייט. שני האנשים לא ציפו שיתפתח מהקשר הזה משהו רציני מדי אך לאחר הדייט מגלה האישה שהיא בהריון:
http://www.megavideo.com/?v=P5RY9G1E


26. בחזרה לעתיד - סרט זה עוסק בנער למגלה ע"י חברו שהוא יכול לנסוע בזמן אל העתיד ע"י מכונית שחברו בנה. כאשר הוא פוגש את חברו ורוצה לטוס איתו לעתיד, מגיעים מחבלים והורגים את חברו. הנער נס מפניהם במכונית ובטעות חוזר אל 1955. שם הוא מנסה לחזור אל העתיד. דברים רבים קורים לו בדרך, חלק מהם זה שהוא משנה את ההיסטוריה של כיצד נפגשו הוריו:

http://www.megavideo.com/?v=3813COLE


27. אקס-מן 1 - סרט פעולה שמבוסס על סדרת קומיקס. חבורת אקס-מן הם אנשים בעלי יכולות מיוחדות ומטרתם היא לשמור על האנושות מפני חבורה אחרת של אנשים בעלי יכולות מיוחדות שרוצים להשמיד אותה:

http://www.megavideo.com/?v=JMY86HO7


28. אקס-מן 2 - כאשר מתרחשת התנקשות כושלת בחיי הנשיא, פרופסור קסביאר וארבעת תלמידיו מואשמים בפשע. בעוד גין גריי וסטורם מנסים לעלות על עקבות המתנקשים, מנסים פרופ' X וסיקלופ לחפש תשובות אצל מגנטו, אולם הם אינם יודעים כי נפלו שולל למזימה שמטרתה להזיק לחבורה:
http://www.megavideo.com/?v=NBHCYXC3


29. אקס מן 3 (המפלט האחרון) - הפעם טרילוגיית הסרטים מגיעה אל סופה. שני קבוצות המוטנטים (הטובים והרעים) נפגשים ביניהם לקרב הסופי והמכריע. לכל קבוצה אנשים חדשים שהצטרפו אליה וכוחות חדשים:

http://www.megavideo.com/?v=2J2P7K1W


30. אקס מן 4 (המקור: וולברין) - אקס מן המקור: וולברין, מתרחש כ-17 שנה לפני תחילת טרילוגיית אקס מן ומתאר כיצד וולברין הגיח מניסוי ברברי כמוטאנט בלתי פגיע עם סכינים הנשלפות מכפותיו. וולברין מנסה לשחזר את זכרונו כדי לשקם את חייו אבל הוא מגלה שמוטאנטים בעלי כוחות רודפים אחריו ויעשו הכול כדי למנוע ממנו להזכר בעבר. הסרט מתאר את עברו האלים והרומנטי, את יחסיו המורכבים עם ויקטור קריד (שן-חרב), ועם תכנית נשק-X. תוך כדי התהליך, וולברין חווה מפגשים עם מוטאנטים רבים, ותיקים וחדשים, כולל הופעות מפתיעות של דמויות אגדיות מעולם האקס-מן:

http://www.megavideo.com/?v=KOPNTFES


31. הארי פוטר ואבן החכמים - הארי פוטר הוא ילד שאומץ ע"י דודיו שלא במיוחד אוהבים אותו. חייו של הארי משתנים כאשר מישהו מגלה לו שהוא קוסם והוא עובר לגור בבית הספר לקוסמים. שם קורים לו אלפי דברים מסוכנים ומלהיבים. בנוסף מגלה הארי שהוא מיוחד מאוד בזכות הקוסם האפל שהרג את הוריו ולא הצליח להרוג אותו:

http://www.megavideo.com/?v=KD5JDAL8


32. הארי פוטר וחדר הסודות - הפעם הארי רון והרמיוני מנסים להתמודד עם צרה גדולה שעלולה לגרום לסגירתו של בית הספר שלהם. חדר הסודות, שהוקם ע"י קוסם אפל אחר נפתח שנית ומאיים על כל עולם הקוסמים כולו:

http://www.megavideo.com/?v=8C6LLJ0F


33. הארי פוטר והנסיך מאזקבאן - הפעם הארי מגלה מידע נוסף על אביו ועל חבריו של אביו ואפילו הפתעה נעימה בשבילו. עם זאת ישנה עוד צרה. האסיר מאזקבאן השתחרר והוא מאיים על כולם, בעיקר על הארי. המון תעלומות בסרט זה והמון גילויים חדשים:
http://www.megavideo.com/?v=YXX5261W34. הארי פוטר וגביע האש - הפעם שנת הלימודים בהוגוורטס נפתחת יחד עם התחרות הענקית גביע האש. באורח פלה איך שהוא שמו של הארי נבחר והוא יוצא להתחרות על גביע האש. אך יש סוד תמון עמוק עמוק מתחת לנראה. בסרט זה ישנם הרבה אבדות מצערות, גילויים חדשים, וסודות ומיסתורין:
http://www.megavideo.com/?v=DEW9OLAU


35. הארי פוטר ומסדר עוף החול - בסרט הזה הארי מגלה על קיומו של מסדר עוף החול: מסדר שנועד להילחם בוולדמורט. עם זאת הארי מתקשה להגיע להוגוורטס בגלל עבירות קסמים שהוא עשה. בהוגוורטס, הארי חולם דברים מוזרים בלילה... דברים מוזרים אך מציאותיים. הארי נתקל במיסתורין גדול, קרבות ענקיים והכי חשוב... אבדה גדולה מאוד:

http://www.megavideo.com/?v=JASRTUF7


36. אראגון - בסרט מסופר על הער שמגלה ביצת דרקון. הוא יוצא למסע יחד עם מורה הדרך שלו והדרקון שלו שהתבגר אל הצבאות של בני הברית שלהם שם הם צריכים לעזור להם להילחם בשליט הרשע. כוחו של הדרקון הוא הסיכוי היחיד שלהם לנצח. בדרך הם עוברים מכשולים רבים וסכנות רבות אורבות להם:

http://www.megavideo.com/?v=UDKAT1GX


37. שודדי הקאריביים 1 (קללת הפנינה השחורה) - וויליאם, וג'ק ספארו מנסים לחלץ את אליזבת אהובתו של וויליאם מהפיראט המרושע ברבוסה וצוות האל-מתים שלו:
חלק 1: http://static.filefront.com/ffv6/player/vp_embed.swf?v=205902&autorun=false
חלק 2:
http://static.filefront.com/ffv6/player/vp_embed.swf?v=206287&autorun=false


38. שודדי הקאריביים 2 (תיבה של איש מת) - בסרט זה ישנו את התמנון הענקי שמאיים להרוג ועוד המון קרבות עקובים מדם בין הפיראטיים וכמובן האויב האכזר והמסוכן מכל, דייוי ג'ונס:
http://www.megavideo.com/?v=NUV8HB7H


39. שודדי הקאריביים 3 (סוף העולם) - וויליאם, ברבוסה ואליזבת מחפשים את ג'ק ספארו בסוף העולם בשביל לקחת ממנו את ספינת הפנינה השחורה. בסרט זה ישנם הרבה חילוקי דעות בין הקפטנים של הפיראטים והם נאלצים לבחור מנהיג בשביל לבחור האם להילחם בדייוי ג'ונס או לא:
חלק 1: http://www.megavideo.com/?v=NUV8HB7H
חלק 2: http://www.megavideo.com/?v=2P7YQ0Z0


40. שרק 1 - שרק מקבל משימה להציל את הנסיכה היפה פיונה מידי דרקון ענק. הוא עושה את המסע המסוכן והארוך הזה יחד עם חברו הנודניק החמור המצחיק:
http://www.megavideo.com/?v=L725JPCI


41. שרק 2 - שרק ופיונה נוסעים לבקר את הוריה של פיונה בממלכה שלהם. כאשר נתגלה להם שפיונה הפכה למפלצת ירוקה והתחתנה עם שרק, הבעיות מתחילות לצוץ מפני שהם כבר מצאו לפיונה חתונה עם הנסיך מקסים. עכשיו הנסיך מקסים יחד עם אמו מנסים לחסל את שרק בשביל שפיונה תהיה של מקסים וכך הוא יוכל להשתלט על הממלכה:
http://www.megavideo.com/?v=T0YCAW27


42. שרק 3 - לאחר שאביה של פיונה מת, שרק יוצא למסע כדי לחפש את המלך ארתור כדי שהוא ימלוך בממלכה. הבעיה היא שבאותו זמן ששרק במסעו הנסיך מקסים מנצל את זה ופולש יחד עם הצבא שאירגן לממלכה ומשתלט עליה:
http://www.megavideo.com/?v=DRDTF6QZ


300 .43 - הסרט מספר את סיפורו האכזרי של הקרב העתיק בתרמופילאי (480 לפנה"ס) בו המלך ליאונידס ו-300 לוחמים ספרטניים נלחמו עד מוות נגד צבא פרס העצום בהנהגתו של המלך כסרכסס. הלחימה כנגד כל הסיכויים, גבורתם של החיילים וההקרבה העצמית שלהם, שימשו השראה ליוון כולה - שהתאחדה, בעקבות הקרב, מול האויב הפרסי:

http://www.megavideo.com/?v=8TF9KOFQ


10,000 .44 - ד'לה (סטיבן סטרייט) הוא לוחם וצייד ממותות אמיץ, בשבט החי 10,000 שנה לפני הספירה.
אבל בני אדם הם בני אדם, גם אם הם פרה-היסטוריים, וכשד'לה מתאהב באבולט (קמילה בל),
הוא מתרכך. אבל כשחבורת לוחמים מסתורית פושטת על הכפר שלו וחוטפת את אבלוט, מנהיג ד'לה קבוצת ציידים קטנה שרודפת אחריהם עד קצה העולם רק כדי להציל אותה:
http://www.megavideo.com/?v=UZUHCGZ8


45. סופר הירו - הסרט מספר על נער שנעקץ על ידי שפירית מיוחדת ומגלה שיש לו כוחות על. הסרט הוא מעין פרודיה על ספיידרמן וסרטים בסיגנון:
http://www.megavideo.com/?v=NH241PYH


46. ספיי קידס 1 - ג'וני החלש ואחותו המגניבה כארמן מגלים כי הוריהם המשעממים הם בעצם מרגלים בחירים. כאשר פורצים לביתם ג'וני וכארמן נשלחים למצוא את האדם שמאיים על חייהם:
http://www.megavideo.com/?v=B70NLSI5


47. ספיי קידס 2 - הפעם ג'וני וכארמן מתחרים נגד 2 יריבים שלהם מסוכנות המרגלים ומתחרים מי מהם מנצח ראשון את הרעים ומציל את כולם. העיניינים מסתבכים כאשר מגלים דברים חדשים על האי שבו הם נמצאים וכאשר היריבות הופכת למלחמה:
http://www.megavideo.com/?v=NR4SK80U


48. ספיי קידס 3 - הפעם ג'וני מקבל משימה להיכנס אל תוך משחק מחשב שהוא בעצם אמיתי ולמצוא את אחותו כארמן שנאבדה במשחק. בהמשך מגלה ג'וני שהמשחק הזה הוא רמאות והבעלים שלו הוא אויב וותיק של המרגלים. יחד עם חבורה שמצא בדרך הוא מנסה להשבית את המשחק:
http://www.megavideo.com/?v=DC7I7VP3


49. אייס ונטורה 1 - קומדיה, אייס ונטורה הוא בלש בעלי חיים. בסרט זה סוכרים אותו בכדי לפצח את התעלומה, מי גנב דולפין מאולף מסוים:
http://www.megavideo.com/?v=RX31V1YI


50. אייס ונטורה 2 - הפעם הבלש אייס ונטורה יוצא אל הפרא בכדי לפתור את תעלומת העטלף הלבן:
http://www.megavideo.com/?v=TVOHEGMF

סרטים לצפייה ישירה (ללא הורדה) עם תרגום לעברית בחינם:

1. טרויה - סרט פעולה על המלחמה בטרויה עם המון קרבות ומלחמות:
http://www.megavideo.com/?v=1AJVG9PY


2
. אל תתעסק עם הזוהן - סרט קומדיה סטירי על ערבים ויהודים עם אדם סנדלר:
http://www.megavideo.com/?v=9M1CZDQO


3. לילה מוטרף במוזיאון - קומדיה על אדם שמחפש עבודה ומוצא עבודה בתור שומר במוזיאון. אך בלילה קורים דברים מוזרים במוזיאון (לא מפחיד...):
http://www.megavideo.com/?v=ST7B6UNQ


4. מסע אל בטן האדמה - קומדיה על חוקר שמנסה לפענח את הספר "מסע אל בטן האדמה". בהמשך הוא נתקל בילד וביחד הם יוצאים למסע אל בטן האדמה:
http://www.megavideo.com/?v=L6B6T2S2


5. מהיר ועצבני 1 - בריאן הוא שוטר סמוי. תפקידו הפעם הוא להסתנן אל תוך מרוצי הרחובות הבלתי חוקיים ולהיהפך חלק מנהגיו של דומיניק - פושע שבוזז משאיות תובלה ע"י שימוש במכוניות. לאחר כמה זמן בריאן משתלב טוב ורוכש את אמונו של דומיניק ועומד בפני דילמה - האם להצטרף לצד של דומיניק או להשלים את משימתו:
http://www.megavideo.com/?v=DY78NYLY


6. מהיר ועצבני 2 - בריאן פורש מעבודתו כסוכן סמוי ועובר לגור במקום אחר. עד מהרה הוא מדרדר שוב אל מרוצי הרחוב הבלתי חוקיים. שוטרים עוצרים אותו ואומרים לו שאם הוא יעשה משימה אחת בתור סוכן סמוי הם יפתרו אותו מעונש. כך בריאן וחברו עובדים אצל סוכן סמים במטרה מוסוות להפילו:
http://www.megavideo.com/?v=SFV5THLT


7. מהיר ועצבני 3 (טוקיו דריפט) - סרט פעולה נהדר. נער אחד, חובב מכוניות, עובר לגור ביפן ומסתבך עם המאפיה היפנית ועוד פושעים אחרים. סרט שמלא במרדפי מכוניות, יריות ופעלולים מדהימים (ניתן לראות את הסרט גם בלי לראות את הקודמים):
http://www.megavideo.com/?v=7LPZ7G2B


8. מהיר ועצבני 4 - עוד סרט פעולה מותח ונהדר מבית מהיר ועצבני. בסרט זה, דום מהסרטים הקודמים, מנסה לנקום בראש הכנופיה שרצחה את ידידתו. באותו זמן בריאן, שוטר ה-FBI מהסרטים הקודמים, מנסה גם לתפוס את מנהיג הכנופיה. שניהם, מסתננים לכנופיה בתור אנשי שליחויות. עוד סרט ענק, עם אפקטים ומירוצים מדהימים:
http://www.megavideo.com/?d=omj7p3ku


9. היום שאחרי מחר - סרט מתח. סדרה של אסונות טבע מתחילים להתרחש אחד אחרי השני, דבר שמאיים על החיים בכדור בארץ. חוקר אחד מנסה לגלות מה הבעיה ולעצור אותה:
http://www.megavideo.com/?v=U464VURQ


10. מה שקורה בוגאס - קומדיה רומנטית על שני אנשים שבלילה של שיכרון מתחתנים בטעות. המצב נהיה מסובך יותר כאשר שניהם זוכים בסכום כסף גדול וכל אחד רוצה את זה לעצמו:
http://www.megavideo.com/?v=JKPSD1IU


11. הנקוק - קומדיה + פעולה. הנקוק הוא, אפשר לומר גיבור על. הבעיה שלו היא שהוא לא מתחבר עם אנשים וכאשר הוא מציל אותם הוא גורם בדרך הרבה נזק. הסרט מתפתח לכיוונים בלתי צפויים כאשר הוא מכיר את אשתו של "חברו":
http://www.megavideo.com/?v=Q7V2QFDU


12. פגשו את דייב - קומדיה על חוצנים קטנטנים מן החלל שמגיעים לכדור הארץ. הם נמצאים בתוך חללית שנראת כמו בן אדם ומנסים להסתגל לסביבה. דבר זה אינו כל כך פשוט להם מפני שהם לא רגילים לבני אדם:
http://www.megavideo.com/?v=0QMHRXCQ


16. מת לצעוק 4 - מת לצעוק הן סידרה של קומדיות הצוחקות על סרטים (אימה בעיקר) שונים. בסרט הזה צוחקים על מלחמת העולמות. סרט קורע מצחוק, לא מפחיד בכלל ונחמד מאוד:
http://www.megavideo.com/?v=DF6U9BNX


17. ברוס הגדול מכולם - סרט קומדיה. ברוס הוא כתב חדשות רגיל עד שאלוהים מחליט שהוא צריך קצת חופש ונותן לברוס כוחות של אל. תפקידו של ברוס הוא כמו של אל: לדאוג שהכל יסתדר בעולם:
http://www.megavideo.com/?v=NOGOY7JR


18. גבר מי שמטפלת - קומדיה על איש צבא שתפקידו הוא לשמש כ"מטפלת" לשני ילדים. המצב מסתבך עוד יותר כאשר הוא מגלה שפורצים מנסים לגנוב משהו מהבית. משהו שעליו הוא שומר:
http://www.megavideo.com/?v=5HNKR85Y

19. סטפ אפ 2 - סרט על בחורה שנמצאת בחבורת רחוב של אנשים שרוקדים ברייק דאנס. היא רוצה להישאר בחבורה שלה אך באותו הזמן היא חייבת ללמוד בבית ספר מוזיקלי. דבר זה מפריע לחבורה שלה והם מסלקים אותה. הבחורה צריכה לבחור מה חשוב לה יותר:
http://www.megavideo.com/?v=GGBC3LAP


20. כלב מכבי האש - קומדיה על ילד שמקבל כלב חדש. מסתבר שלכלב יש כישרון יוצא דופן והוא מתאים להיות כבאי. הילד והכלב מגלים תעלומות על שריפות שהיו לאחרונה ומנסים יחדיו לפתור אותן:
http://www.megavideo.com/?v=JTPVCUGV


21. שר הטבעות 1 (אחוות הטבעת) - בסרט זה בילבו, נותן לפרודו יורשו טבעת שפרודו צריך לשמור עליה. גנדלף - קוסם בעל ניסיון עשיר ורב עוצמה מגלה לפרודו שהטבעת הזו מכילה המון כוח ושסאהורון רוצה אותה ואם הוא יקבל אותה הוא יוכל לשלוט בעולם. מטרתו של פרודו היא להשמיד את הטבעת אך המקום היחיד שבו ניתן להשמידה הוא במבצרו של סאהורון. כך יוצא פרודו יחד עם 2 חברים וכמה לוחמים מנוסים למסע ארוך ואורב סכנות:
http://www.megavideo.com/?v=LQBW0N18


22. שר הטבעות 2 (שני הצריחים) - בסרט זה פרודו וסאם לוכדים את גולום ומכריחים אותו להוביל אותם אל טירתו של סארומן וכך הם יוצאים למסע ארוך. באותו זמן מנסים אראגורן, גימלי ולגולאס להרוג עורקים. גנדלף חוזר כגנדף הלבן וסארומן מארגן מתקפה גדולה (חייבים לראות את הסרט הקודם בכדי להבין את המתרחש):
http://www.megavideo.com/?v=PEB8B432


23. שר הטבעות 3 (שיבת המלך) - בסרט זה יוצאים כולם לקרבות קשים אחד אחרי השני ולבסוף מתקבצים למלחמה הסופית נגד סאהורון בטירה. ביינתים פרודו סאם וגולום עושים את דרכם לטירתו של סאהורון תחת הדרכתו של גולום. מטרתו האמיתית של גולום היא לגנוב את הטבעת ולהפריד בין שני החברים ולשם כך הוא מסכסך ביניהם:

http://www.megavideo.com/?v=ZDQUBLXZ


24. שנים עשר במחיר אחד - סרט קומדיה על משפחה בעלת 12 ילדים. בסרט המשפחה עוברת דירה למקום אחר וכל 12 הילדים צריכים להסתגל ולהתמודד עם המקום החדש:

http://www.megavideo.com/?v=IGN1PKUS


25. קומדיה על בחור ובחורה שיוצאים לדייט. שני האנשים לא ציפו שיתפתח מהקשר הזה משהו רציני מדי אך לאחר הדייט מגלה האישה שהיא בהריון:
http://www.megavideo.com/?v=P5RY9G1E


26. בחזרה לעתיד - סרט זה עוסק בנער למגלה ע"י חברו שהוא יכול לנסוע בזמן אל העתיד ע"י מכונית שחברו בנה. כאשר הוא פוגש את חברו ורוצה לטוס איתו לעתיד, מגיעים מחבלים והורגים את חברו. הנער נס מפניהם במכונית ובטעות חוזר אל 1955. שם הוא מנסה לחזור אל העתיד. דברים רבים קורים לו בדרך, חלק מהם זה שהוא משנה את ההיסטוריה של כיצד נפגשו הוריו:

http://www.megavideo.com/?v=3813COLE


27. אקס-מן 1 - סרט פעולה שמבוסס על סדרת קומיקס. חבורת אקס-מן הם אנשים בעלי יכולות מיוחדות ומטרתם היא לשמור על האנושות מפני חבורה אחרת של אנשים בעלי יכולות מיוחדות שרוצים להשמיד אותה:

http://www.megavideo.com/?v=JMY86HO7


28. אקס-מן 2 - כאשר מתרחשת התנקשות כושלת בחיי הנשיא, פרופסור קסביאר וארבעת תלמידיו מואשמים בפשע. בעוד גין גריי וסטורם מנסים לעלות על עקבות המתנקשים, מנסים פרופ' X וסיקלופ לחפש תשובות אצל מגנטו, אולם הם אינם יודעים כי נפלו שולל למזימה שמטרתה להזיק לחבורה:
http://www.megavideo.com/?v=NBHCYXC3


29. אקס מן 3 (המפלט האחרון) - הפעם טרילוגיית הסרטים מגיעה אל סופה. שני קבוצות המוטנטים (הטובים והרעים) נפגשים ביניהם לקרב הסופי והמכריע. לכל קבוצה אנשים חדשים שהצטרפו אליה וכוחות חדשים:

http://www.megavideo.com/?v=2J2P7K1W


30. אקס מן 4 (המקור: וולברין) - אקס מן המקור: וולברין, מתרחש כ-17 שנה לפני תחילת טרילוגיית אקס מן ומתאר כיצד וולברין הגיח מניסוי ברברי כמוטאנט בלתי פגיע עם סכינים הנשלפות מכפותיו. וולברין מנסה לשחזר את זכרונו כדי לשקם את חייו אבל הוא מגלה שמוטאנטים בעלי כוחות רודפים אחריו ויעשו הכול כדי למנוע ממנו להזכר בעבר. הסרט מתאר את עברו האלים והרומנטי, את יחסיו המורכבים עם ויקטור קריד (שן-חרב), ועם תכנית נשק-X. תוך כדי התהליך, וולברין חווה מפגשים עם מוטאנטים רבים, ותיקים וחדשים, כולל הופעות מפתיעות של דמויות אגדיות מעולם האקס-מן:

http://www.megavideo.com/?v=KOPNTFES


31. הארי פוטר ואבן החכמים - הארי פוטר הוא ילד שאומץ ע"י דודיו שלא במיוחד אוהבים אותו. חייו של הארי משתנים כאשר מישהו מגלה לו שהוא קוסם והוא עובר לגור בבית הספר לקוסמים. שם קורים לו אלפי דברים מסוכנים ומלהיבים. בנוסף מגלה הארי שהוא מיוחד מאוד בזכות הקוסם האפל שהרג את הוריו ולא הצליח להרוג אותו:

http://www.megavideo.com/?v=KD5JDAL8


32. הארי פוטר וחדר הסודות - הפעם הארי רון והרמיוני מנסים להתמודד עם צרה גדולה שעלולה לגרום לסגירתו של בית הספר שלהם. חדר הסודות, שהוקם ע"י קוסם אפל אחר נפתח שנית ומאיים על כל עולם הקוסמים כולו:

http://www.megavideo.com/?v=8C6LLJ0F


33. הארי פוטר והנסיך מאזקבאן - הפעם הארי מגלה מידע נוסף על אביו ועל חבריו של אביו ואפילו הפתעה נעימה בשבילו. עם זאת ישנה עוד צרה. האסיר מאזקבאן השתחרר והוא מאיים על כולם, בעיקר על הארי. המון תעלומות בסרט זה והמון גילויים חדשים:
http://www.megavideo.com/?v=YXX5261W34. הארי פוטר וגביע האש - הפעם שנת הלימודים בהוגוורטס נפתחת יחד עם התחרות הענקית גביע האש. באורח פלה איך שהוא שמו של הארי נבחר והוא יוצא להתחרות על גביע האש. אך יש סוד תמון עמוק עמוק מתחת לנראה. בסרט זה ישנם הרבה אבדות מצערות, גילויים חדשים, וסודות ומיסתורין:
http://www.megavideo.com/?v=DEW9OLAU


35. הארי פוטר ומסדר עוף החול - בסרט הזה הארי מגלה על קיומו של מסדר עוף החול: מסדר שנועד להילחם בוולדמורט. עם זאת הארי מתקשה להגיע להוגוורטס בגלל עבירות קסמים שהוא עשה. בהוגוורטס, הארי חולם דברים מוזרים בלילה... דברים מוזרים אך מציאותיים. הארי נתקל במיסתורין גדול, קרבות ענקיים והכי חשוב... אבדה גדולה מאוד:

http://www.megavideo.com/?v=JASRTUF7


36. אראגון - בסרט מסופר על הער שמגלה ביצת דרקון. הוא יוצא למסע יחד עם מורה הדרך שלו והדרקון שלו שהתבגר אל הצבאות של בני הברית שלהם שם הם צריכים לעזור להם להילחם בשליט הרשע. כוחו של הדרקון הוא הסיכוי היחיד שלהם לנצח. בדרך הם עוברים מכשולים רבים וסכנות רבות אורבות להם:

http://www.megavideo.com/?v=UDKAT1GX


37. שודדי הקאריביים 1 (קללת הפנינה השחורה) - וויליאם, וג'ק ספארו מנסים לחלץ את אליזבת אהובתו של וויליאם מהפיראט המרושע ברבוסה וצוות האל-מתים שלו:
חלק 1: http://static.filefront.com/ffv6/player/vp_embed.swf?v=205902&autorun=false
חלק 2:
http://static.filefront.com/ffv6/player/vp_embed.swf?v=206287&autorun=false


38. שודדי הקאריביים 2 (תיבה של איש מת) - בסרט זה ישנו את התמנון הענקי שמאיים להרוג ועוד המון קרבות עקובים מדם בין הפיראטיים וכמובן האויב האכזר והמסוכן מכל, דייוי ג'ונס:
http://www.megavideo.com/?v=NUV8HB7H


39. שודדי הקאריביים 3 (סוף העולם) - וויליאם, ברבוסה ואליזבת מחפשים את ג'ק ספארו בסוף העולם בשביל לקחת ממנו את ספינת הפנינה השחורה. בסרט זה ישנם הרבה חילוקי דעות בין הקפטנים של הפיראטים והם נאלצים לבחור מנהיג בשביל לבחור האם להילחם בדייוי ג'ונס או לא:
חלק 1: http://www.megavideo.com/?v=NUV8HB7H
חלק 2: http://www.megavideo.com/?v=2P7YQ0Z0


40. שרק 1 - שרק מקבל משימה להציל את הנסיכה היפה פיונה מידי דרקון ענק. הוא עושה את המסע המסוכן והארוך הזה יחד עם חברו הנודניק החמור המצחיק:
http://www.megavideo.com/?v=L725JPCI


41. שרק 2 - שרק ופיונה נוסעים לבקר את הוריה של פיונה בממלכה שלהם. כאשר נתגלה להם שפיונה הפכה למפלצת ירוקה והתחתנה עם שרק, הבעיות מתחילות לצוץ מפני שהם כבר מצאו לפיונה חתונה עם הנסיך מקסים. עכשיו הנסיך מקסים יחד עם אמו מנסים לחסל את שרק בשביל שפיונה תהיה של מקסים וכך הוא יוכל להשתלט על הממלכה:
http://www.megavideo.com/?v=T0YCAW27


42. שרק 3 - לאחר שאביה של פיונה מת, שרק יוצא למסע כדי לחפש את המלך ארתור כדי שהוא ימלוך בממלכה. הבעיה היא שבאותו זמן ששרק במסעו הנסיך מקסים מנצל את זה ופולש יחד עם הצבא שאירגן לממלכה ומשתלט עליה:
http://www.megavideo.com/?v=DRDTF6QZ


300 .43 - הסרט מספר את סיפורו האכזרי של הקרב העתיק בתרמופילאי (480 לפנה"ס) בו המלך ליאונידס ו-300 לוחמים ספרטניים נלחמו עד מוות נגד צבא פרס העצום בהנהגתו של המלך כסרכסס. הלחימה כנגד כל הסיכויים, גבורתם של החיילים וההקרבה העצמית שלהם, שימשו השראה ליוון כולה - שהתאחדה, בעקבות הקרב, מול האויב הפרסי:

http://www.megavideo.com/?v=8TF9KOFQ


10,000 .44 - ד'לה (סטיבן סטרייט) הוא לוחם וצייד ממותות אמיץ, בשבט החי 10,000 שנה לפני הספירה.
אבל בני אדם הם בני אדם, גם אם הם פרה-היסטוריים, וכשד'לה מתאהב באבולט (קמילה בל),
הוא מתרכך. אבל כשחבורת לוחמים מסתורית פושטת על הכפר שלו וחוטפת את אבלוט, מנהיג ד'לה קבוצת ציידים קטנה שרודפת אחריהם עד קצה העולם רק כדי להציל אותה:
http://www.megavideo.com/?v=UZUHCGZ8


45. סופר הירו - הסרט מספר על נער שנעקץ על ידי שפירית מיוחדת ומגלה שיש לו כוחות על. הסרט הוא מעין פרודיה על ספיידרמן וסרטים בסיגנון:
http://www.megavideo.com/?v=NH241PYH


46. ספיי קידס 1 - ג'וני החלש ואחותו המגניבה כארמן מגלים כי הוריהם המשעממים הם בעצם מרגלים בחירים. כאשר פורצים לביתם ג'וני וכארמן נשלחים למצוא את האדם שמאיים על חייהם:
http://www.megavideo.com/?v=B70NLSI5


47. ספיי קידס 2 - הפעם ג'וני וכארמן מתחרים נגד 2 יריבים שלהם מסוכנות המרגלים ומתחרים מי מהם מנצח ראשון את הרעים ומציל את כולם. העיניינים מסתבכים כאשר מגלים דברים חדשים על האי שבו הם נמצאים וכאשר היריבות הופכת למלחמה:
http://www.megavideo.com/?v=NR4SK80U


48. ספיי קידס 3 - הפעם ג'וני מקבל משימה להיכנס אל תוך משחק מחשב שהוא בעצם אמיתי ולמצוא את אחותו כארמן שנאבדה במשחק. בהמשך מגלה ג'וני שהמשחק הזה הוא רמאות והבעלים שלו הוא אויב וותיק של המרגלים. יחד עם חבורה שמצא בדרך הוא מנסה להשבית את המשחק:
http://www.megavideo.com/?v=DC7I7VP3


49. אייס ונטורה 1 - קומדיה, אייס ונטורה הוא בלש בעלי חיים. בסרט זה סוכרים אותו בכדי לפצח את התעלומה, מי גנב דולפין מאולף מסוים:
http://www.megavideo.com/?v=RX31V1YI


50. אייס ונטורה 2 - הפעם הבלש אייס ונטורה יוצא אל הפרא בכדי לפתור את תעלומת העטלף הלבן:
http://www.megavideo.com/?v=TVOHEGMF

סרטים לצפייה ישירה (ללא הורדה) עם תרגום לעברית בחינם:

1. טרויה - סרט פעולה על המלחמה בטרויה עם המון קרבות ומלחמות:
http://www.megavideo.com/?v=1AJVG9PY


2
. אל תתעסק עם הזוהן - סרט קומדיה סטירי על ערבים ויהודים עם אדם סנדלר:
http://www.megavideo.com/?v=9M1CZDQO


3. לילה מוטרף במוזיאון - קומדיה על אדם שמחפש עבודה ומוצא עבודה בתור שומר במוזיאון. אך בלילה קורים דברים מוזרים במוזיאון (לא מפחיד...):
http://www.megavideo.com/?v=ST7B6UNQ


4. מסע אל בטן האדמה - קומדיה על חוקר שמנסה לפענח את הספר "מסע אל בטן האדמה". בהמשך הוא נתקל בילד וביחד הם יוצאים למסע אל בטן האדמה:
http://www.megavideo.com/?v=L6B6T2S2


5. מהיר ועצבני 1 - בריאן הוא שוטר סמוי. תפקידו הפעם הוא להסתנן אל תוך מרוצי הרחובות הבלתי חוקיים ולהיהפך חלק מנהגיו של דומיניק - פושע שבוזז משאיות תובלה ע"י שימוש במכוניות. לאחר כמה זמן בריאן משתלב טוב ורוכש את אמונו של דומיניק ועומד בפני דילמה - האם להצטרף לצד של דומיניק או להשלים את משימתו:
http://www.megavideo.com/?v=DY78NYLY


6. מהיר ועצבני 2 - בריאן פורש מעבודתו כסוכן סמוי ועובר לגור במקום אחר. עד מהרה הוא מדרדר שוב אל מרוצי הרחוב הבלתי חוקיים. שוטרים עוצרים אותו ואומרים לו שאם הוא יעשה משימה אחת בתור סוכן סמוי הם יפתרו אותו מעונש. כך בריאן וחברו עובדים אצל סוכן סמים במטרה מוסוות להפילו:
http://www.megavideo.com/?v=SFV5THLT


7. מהיר ועצבני 3 (טוקיו דריפט) - סרט פעולה נהדר. נער אחד, חובב מכוניות, עובר לגור ביפן ומסתבך עם המאפיה היפנית ועוד פושעים אחרים. סרט שמלא במרדפי מכוניות, יריות ופעלולים מדהימים (ניתן לראות את הסרט גם בלי לראות את הקודמים):
http://www.megavideo.com/?v=7LPZ7G2B


8. מהיר ועצבני 4 - עוד סרט פעולה מותח ונהדר מבית מהיר ועצבני. בסרט זה, דום מהסרטים הקודמים, מנסה לנקום בראש הכנופיה שרצחה את ידידתו. באותו זמן בריאן, שוטר ה-FBI מהסרטים הקודמים, מנסה גם לתפוס את מנהיג הכנופיה. שניהם, מסתננים לכנופיה בתור אנשי שליחויות. עוד סרט ענק, עם אפקטים ומירוצים מדהימים:
http://www.megavideo.com/?d=omj7p3ku


9. היום שאחרי מחר - סרט מתח. סדרה של אסונות טבע מתחילים להתרחש אחד אחרי השני, דבר שמאיים על החיים בכדור בארץ. חוקר אחד מנסה לגלות מה הבעיה ולעצור אותה:
http://www.megavideo.com/?v=U464VURQ


10. מה שקורה בוגאס - קומדיה רומנטית על שני אנשים שבלילה של שיכרון מתחתנים בטעות. המצב נהיה מסובך יותר כאשר שניהם זוכים בסכום כסף גדול וכל אחד רוצה את זה לעצמו:
http://www.megavideo.com/?v=JKPSD1IU


11. הנקוק - קומדיה + פעולה. הנקוק הוא, אפשר לומר גיבור על. הבעיה שלו היא שהוא לא מתחבר עם אנשים וכאשר הוא מציל אותם הוא גורם בדרך הרבה נזק. הסרט מתפתח לכיוונים בלתי צפויים כאשר הוא מכיר את אשתו של "חברו":
http://www.megavideo.com/?v=Q7V2QFDU


12. פגשו את דייב - קומדיה על חוצנים קטנטנים מן החלל שמגיעים לכדור הארץ. הם נמצאים בתוך חללית שנראת כמו בן אדם ומנסים להסתגל לסביבה. דבר זה אינו כל כך פשוט להם מפני שהם לא רגילים לבני אדם:
http://www.megavideo.com/?v=0QMHRXCQ


16. מת לצעוק 4 - מת לצעוק הן סידרה של קומדיות הצוחקות על סרטים (אימה בעיקר) שונים. בסרט הזה צוחקים על מלחמת העולמות. סרט קורע מצחוק, לא מפחיד בכלל ונחמד מאוד:
http://www.megavideo.com/?v=DF6U9BNX&a
כל הזכויות לאתר שמורות לבעל האתר ולו בלבד ,אם ראיתם חומר פוגע אנא דווחו לנו ונורידו , האתר נבנה על ידי יו-יו בניית אתרים בחינם כנסו ובנו לכם אתר בחינם שייך ליו-יו אתר פנאי לילדים ונוער האתר שיש בו הכל
דיווח על אתר
משחקים | אתרים לבנות | משפטים לפייסבוק | סרטונים מצחיקים | רקעים | בדיחות | משחקים יפים | משחקי בנות | משחקים לאייפון | משחקים חינם | חיפוש משחקים | משחקים וירטואלים |
משחקי דפדפן | דפי צביעה | עולם הדוגמניות | קונטר סטרייק | אתרים לילדים | 250 משחקים | עולם המשחקים | באבלס | תמונות מצחיקות | סטטוסים לפייסבוק | טריוויה | קטנטנים | 200 משחקים | טיפו משחקים - 365 משחקים |