אתר קליק

 


 האתר הפסיק להתעדכן החל מהתאריך 16.3.14 אבל אני אביא מדי פעם ספיישלים.

האתר התעדכן לאחרונה ב26/3/18

                 

                                          

                                                                                  

 

 וורקס הנד קלינר – תכשיר טבעי, אורגני, מתכלה, לניקוי ידיים

וורקס - מוצרי איכות הסביבה

הנד קלינר – לרחצה ולנקיון כפיים!

1. יעיל

וורקס יותר יעיל מתכשירים אחרים לניקוי ידיים, המסירים שמן, עפר, גריז, דיו להדפסה, צבע וכל לכלוך אחר.

2. אורגני

וורקס מכיל מרכיבי ניקוי אורגניים פעילים. הוא אינו מכיל בּוֹרָקְס, אבן ספוג, חול, פלסטיק, פוספטים, חומר אלקלי, ממיסים, או סבון, ולכן אינו גורם לגירויים.

3. מתכלה

וורקס מכיל חומרים מתכלים לחלוטין, על-פי הסטנדרטים של OHSA. וורקס הוא תכשיר ניקוי הידיים היחיד המאושר לשימוש על-ידי אקולוגו (EcoLogo) וגרין סיל (Green Seal), שהינם סמלים בין-לאומיים להצטיינות של איכות הסביבה. כדי לקבל אישור זה, על המוצרים להיות טובים לא פחות, ואף יותר, מכל מוצר אחר באותה קטגוריה. בשל מרכיביו, לא נגרם כל נזק בצורה כלשהי לסביבה בשימוש בו, משום שהוא אינו מכיל כל מרכיבים כימיים או ממיסים הפוגעים באיכות הסביבה.

 

4. מותאם לעור

וורקס מכיל נוסחאות המתאימות לשמור על איזון ה-pH של גוף האדם, מה שמאפשר רחצה ללא ייבוש העור, בשל חומרי ניקוי כימיים חזקים, השוחקים את העור. עין בן תוספת של חומרים שנועדו לשמור על בריאות העור מפני נזקים שנגרמו על-ידי חומרים ממיסים. הנוסחה הייחודית, שאינה מכילה גרגרי אבן ספוג, מנקה את נקבוביות העור לעומק, אך אינה פוגעת בפני העור, ובכך מונעת דלקות. וורקס עושה את עור הידיים רך, חלק ובריא יותר, גם כשיש צורך בשטיפת הידיים פעמים רבות במשך היום. התכשיר מחליף את השומן הטבעי של העור בחומצות שמנוניות צמחיות טבעיות.

5. מפיג ריחות

וורקס מפיג את הריחות הלא נעימים, שבדרך-כלל מתלווים לבעיות של ניקוי הידיים, במקום העבודה או בבית. החל בריחות של דיזל ודלק וכלה בריחו של שום, מסלק אותם בקלות, והידיים נותרות נקיות ובריאות יותר ונושאות ריח נעים ורענן של גרגרי הערער.

6. מתחזק נקיון במקום הרחצה

וורקס, בעזרת מרכיביו הייחודיים, יכול לשטוף ולהרחיק את הלכלוך. גרגריו העדינים נקשרים לחלקיקים המיקרוסקופיים של הלכלוך, הנשטף למערכת הביוב, בלא להדבק לכיור הרחצה או לצינורות הביוב.

7. חסכוני

וורקס בכמות קטנה בלבד מסוגל לשטוף את הידיים המלוכלכות ביותר. מכל אחד יספיק ליותר זמן מאשר שניים או שלושה מכלים של תכשירים אחרים לניקוי הידיים, מה שהופך אותו לתכשיר החסכוני ביותר שקיים. חיי מדף ארוכים מאפשרים לוורקס לשמור על אפקטיביות, בלא לאבד מיכולת התפקוד שלו. ידיך מתנקות ביעילות, שומרות על בריאותן הטבעית ועל ריח נעים. הכל, תוך שמירה מפני פגיעה בסביבה ובמחיר הפעוט ביותר.

8. הצעות נוספות של מפיצים ולקוחות

וורקס – מכונאי גוף הרכב (פחחים), מעידים, שלאחר השימוש בו, צבע הרכב נשאר חלק וללא פגמים; כאשר מערבבים וורקס עם מים, ניתן להשתמש בו לניקוי תכשיטים, ידיות ומקלות גולף, מכוניות, מקלחות, רצפות, כיורים, זכוכית, מראות וקרמיקה. ניתן להשתמש בו גם כתכשיר נגד חרקים, כסבון כלים, כנוזל כביסה ועוד ועוד.

וורקס עובד עבורך... ועובד עבור הסביבה

כאשר הסביבה זוכה... כולם זוכים

התכשיר לניקוי ידיים של וורקס הוא חומר השומר באמת על איכות הסביבה, המסיר שמן וגריז כמו בקסם. הוא אורגני, טבעי, מתכלה ואינו רעיל לבני-אדם או לבעלי-חיים, בכל שלב של השימוש בו. הוא חומר "איכותי" עבור הסביבה, ניתן להובילו בבִטחה, לאחסנו, להפטר ממנו, לעבדו כפסולת, ולבסוף הוא מתמזג במי נחלים, נהרות או הים.

הובלה ואחסון

וורקס אינו פולט אדים גזיים או מזיקים ואינו מהווה מטרד באם הוא נשפך. הוא מסווג כחומר שאינו מסוכן על-ידי מחלקת התובלה, ולכן ניתן להובילו באוויר, בים או ביבשה, בכל כלי רכב או תובלה, ללא הגבלות או תיוג מיוחד. נזילה או דליפה, גם באזורים סגורים, אינן מהוות כל סכנה.

השפעה על גוף האדם

וורקס אינו מזיק לשכבת המגן של העור ואינו פוגע בשומן הטבעי שלו או הורס אותו. גם בשטיפות חוזרות ונשנות, וורקס אינו מייבש או סודק את העור.

וורקס אינו מפיק תוצרי-לוואי או אדים מזיקים, ואף לא אחד ממרכיביו נספג בדם.

סילוק מיידי

וורקס מותיר כיורים נקיים ואינו סותם את צינורות הביוב. שמן וגריז הנשטפים מהידיים עםוורקס הופכים לחלקיקים אמולסיים מיקרוסקופיים ומתמוססים במים. וורקס מפרק את השומנים והופך אותם לכדוריות זעירות, כך שלא יצטברו בצנרת.

טיפול בפסולת

וורקס לא יהרוס את האיזון האקולוגי במכל לסילוק פסולת. הוא נייטרלי לחלוטין ואינו הורס בקטריות ואנזימים, הפועלים על פסולת אורגנית, על-מנת להפכם לנוזלים הנספגים באדמה. שמן וגריז שבאו במגע עם וורקס, מגיעים למכל הסילוק כשהם כבר מוכנים לפירוק על-ידי בקטריות ואנזימים, ולאחר-מכן מעובדים גם לפיזור במצעי קרקע, שם הם עוברים תהליך נוסף של התכלות בפעילות בקטריולוגית אחרת.

עבור מפעלי סילוק פסולת עירוניים, שמן וגריז מהווים בעייה, משום שיש להפטר מהם לפני שהשפכים העירוניים מוזרמים לנהרות או לים. וורקס משמש כגורם המסייע לטיפול בפסולת, באפשרו את הפעילות הבקטריולוגית הטבעית הנחוצה לפירוק השמן והגריז לחלקיקים זעירים.

מי תהום, נחלים ונהרות

אלה הם המקומות בהם וורקס מותיר את רישומו החזק ביותר.

וורקס אינו מכיל כל רכיבים המפחיתים את אספקת החמצן באגמים או בנחלים, או המשפיעים על הדגה או או החי במים. וורקס מתכלה בצורה ישירה ככל חומר צמחי אורגני, או מצטמצם לרמה היסודית הטבעית ביותר, תוך פעילות מולקולרית אינטנסיבית.

אף לא אחד ממרכיביו הבסיסיים אינו נקשר שוב למתכות כבדות, כך שתווצרנה תרכובות שיזהמו מקורות טבעיים בעלי ערך אלה.

הים

כאמור, וורקס מצטמצם לרמה היסודית הטבעית ביותר תוך-כדי תהליכים אין-סופיים של ניתוק, שהינם מנגנונים ראשוניים של התכלות בסביבה טבעית, ומהווים גם עקרון ראשוני בתאימות של שמירה על איכות הסביבה. תהליך זה מתחיל ברגע המגע הראשוני עם המים ומסתיים זמן רב לפני ההגעה לים.

לסיכום

וורקס הוא חומר הפועל בחוזקה על שמן וגריז. הוא נפלא עבור הידיים וטב לשמירה על הסביבה.

אורך החיים הקצר של וורקס, לאחר שהוא בא במגע עם מים, או תנאי אדמה רגילים, מבטיח שכל השפעה עויינת לסביבה תשאר ברמה המינימלית. וורקס לא רק מתחיל מיידית את תהליך ההתכלות של השמן והגריז, אלא הוא גם מונע הווצרות חומר צמיג ודוחה בצינורות הביוב, וכן מסיר שכבות שומן שכבר נוצרו בתוך הצנרת.

הצגת המוצר: וורקס הנד קלינר – תכשיר לניקוי ידיים

קטגוריה: תכשיר מרוכז לניקוי הידיים.

מאפיינים: טבעי ואורגני. ממיס בסיסי מתכלה.

מראה: תרכיז יבש ירוק; ריח ותמצית טבעיים של גרגרי הערער .

זמינות: 25 גר', 184 גר', 454 גר', 1.362 ק"ג, 2.040 ק"ג. מכלים לתעשייה ולמוסדות,

אריזות ביתיות.

מעמד המוצר: תכשיר חזק במיוחד לשטיפת ידיים.

תיאור המוצר: וורקס הנד קלינר הוא תכשיר בצורת אבקה, המיוצר ממרכיבים

אורגניים, טבעיים ומתכלים לחלוטין. וורקס פועל ביעילות על כל הבעיות של ניקוי הידיים, ועדיין מותיר את הידיים עדינות, משום שהוא אינו מסיר את שכבת השומן הטבעית של העור, כמו שעושים בדרך-כלל אבן ספוג או תכשירים ממיסים.

וורקס אינו מכיל אינו מכיל בּוֹרָקְס, אבן ספוג, חול, פלסטיק, פוספטים, חומר אלקלי, ממיסים, או סבון. הוא ידידותי לסביבה כמו ידי המשתמש בו.

תכונות ותועלת: מסיר בקלות מהעור שמן, גריז, דיו להדפסה, משחת נעליים, שרף

אורנים, כתמי עץ וצבע טרי, עפר ועוד הרבה יותר.

מפיג ריחות לא נעימים מחומרים הבאים במגע עם העור (דגים, שום וכדומה).

המוצר הוא כולו טבעי ואורגני, שאינו מכיל חומרים כימיים או ממיסים, הגורמים

לצריבה. אין צורך בשימוש בתכשירים יקרים נוספים כדי להגן על העור ולהשיב

לו את לחותו הטבעית.

מחיר המוצר נמוך בשל הנוסחה המתמצתת.

גדלים שונים של אריזות, הנוחות לשימוש בתעשייה, למכירה קמעונאית או לשימוש ביתי.

המוצר תואם את הדרישות האקולוגיות של שמירה על איכות הסביבה, ואינו מזהם את מי התהום, נחלים, נהרות או מקורות מים אחרים.

כל הזכויות לאתר שמורות לבעל האתר ולו בלבד ,אם ראיתם חומר פוגע אנא דווחו לנו ונורידו , האתר נבנה על ידי יו-יו בניית אתרים בחינם כנסו ובנו לכם אתר בחינם שייך ליו-יו אתר פנאי לילדים ונוער האתר שיש בו הכל
דיווח על אתר
משחקים | אתרים לבנות | משפטים לפייסבוק | סרטונים מצחיקים | רקעים | בדיחות | משחקים יפים | משחקי בנות | משחקים לאייפון | משחקים חינם | חיפוש משחקים | משחקים וירטואלים |
משחקי דפדפן | דפי צביעה | עולם הדוגמניות | קונטר סטרייק | אתרים לילדים | 250 משחקים | עולם המשחקים | באבלס | תמונות מצחיקות | סטטוסים לפייסבוק | טריוויה | קטנטנים | 200 משחקים | טיפו משחקים - 365 משחקים |