אתר קליק

 


 האתר הפסיק להתעדכן החל מהתאריך 16.3.14 אבל אני אביא מדי פעם ספיישלים.

האתר התעדכן לאחרונה ב26/3/18

                 

                                          

                                                                                  

 

 

12/8/14

חזרה ללימודים 2014:

 

                        

תודו שחם לכם ובכיף הייתם יושבים מול 14 מזגנים, הנה טיפים לחום ולימות הקיץ.
 

הקיץ עושה צעדים מתקדמים של התמקמות. הימים מתארכים והבגדים מתקצרים, החום עולה והלחות מורגשת היטב. לכל עונה מאפייניה המיוחדים - החורף גורם לנו להתכנס פנימה, ואילו הקיץ קורא לנו לצאת החוצה לעולם, "להתאוורר", להסיר את השכבות שעטינו על עצמנו ולנצל את הפנאי כדי לטייל בטבע המתעורר לחיים ולבלות עם המשפחה. אלא שעם היציאה החוצה אנחנו נחשפים למגוון "הפרעות" שעלולות להציק לנו בבילוי משפחתי או בחופש. הנה כמה מהן והדרכים להתמודד עימן באמצעות רפואה טבעית וייעוץ מתאים.

 

התמודדות עם תחלואי החום

עקיצות יתושים: למניעת עקיצות כדאי, לפני כל טיפול, להתקין רשתות בחלונות, בעיקר אם דיירי הבית הם גם ילדים קטנים, אשר בדרך כלל רגישים יותר לעקיצות. אם היתושים כבר נכנסו הביתה, ניתן להשתמש בתערובת של שמנים ארומטיים, כמו לבנדר, למון גראס או גרניום, לטפטף טיפה או שתיים מכל תמצית למים שבמבער ולהניח בפינה בטוחה בחדר. נעקצתם? תוכלו ליטול Ledum, תכשיר הומאופתי המקל משמעותית על תסמיני העקיצות, או לחילופין, ניתן גם למרוח מקומית אלוורה או ג'ל הומאופתי על בסיס החומר Apis. 

שלשולים: עם הגיע החום, נוטים מוצרי המזון להתקלקל בקלות יחסית ועל כן עונת הקיץ מועדת יותר לפורענות בכל מה שקשור למחלות דרכי העיכול – שלשולים, הקאות, כאבי בטן וכדומה. השלשול הוא מנגנון הגנה של הגוף ועל כן אין לעצור אותו על ידי תרופות, אלא רצוי להניח לגוף לסלק החוצה את הרעלים ממערכת העיכול. מובן שאם מדובר בילדים קטנים, יש לגשת לרופא ללא דיחוי, כך גם במידה שהשלשול נמשך למעלה מיום-יומיים.

כמו כן, חשוב מאוד לשמור על מאזן נוזלים נכון - שלשול גורם לאיבוד רב של נוזלים, מה שעלול להוביל למצב של התייבשות. מומלץ לשתות הרבה מים, כמו גם מי אורז (מים שבושל בהם אורז). אלה מסייעים מאוד בעצירת שלשולים. אם אין לילד תאבון, אין סיבה שיאכל. הגוף חכם דיו לדעת מה הוא צריך על מנת להחלים במהירות. חשוב להימנע מחלב ובשר בימים הראשונים, גם לאחר שהשלשול נעלם. על מנת לשקם את הרירית במעיים עדיף לאכול מזונות קלים כמו ירקות, תפוחים ואורז.Arsenicum Album היא תרופה הומאופתית המסייעת מאוד במצבים אלו.

כוויות שמש: חשוב מאוד להימנע מחשיפה ממושכת לשמש, במיוחד בשעות הצהריים. קרם הגנה מונע כוויות רק באופן חלקי, ועל כן מומלץ לבעלי עור בהיר או ילדים קטנים להיכנס לבריכה או לים עם חולצה דקה שאינה מכבידה על השחייה. אם הכוויה הופיעה, כדאי למרוח עליה ג'ל על בסיס החומר ההומאופתי Apis, בתדירות של רבע שעה עד להטבה. במידה שהופיעו שלפוחיות, כדאי ליטול Cantharis בשתייה באופן תכוף על מנת למנוע את התפתחות השלפוחיות ולאפשר החלמה מהירה יותר מהכוויות. אם מדובר בכוויות עמוקות הגורמות כאבים או בשטח כוויה גדול, גשו לייעוץ אצל רופא.

עקיצות מדוזה: ראשית, מה לא לעשות: אל תשטפו את המקום במי ברז. מה כן? כדאי לשפשף את המקום במים מעורבבים בחומץ תפוחים. גם התרופה ההומיאופתית Apis, שאותה ניתן ליטול גם בכדורי מציצה, מקלה על התסמינים.

חבלות: בחופש ילדים נוטים להיפגע יותר מאשר במהלך שנת הלימודים, בעיקר כי בחופש הם פנויים ומשחקים במגרשי המשחקים ובגינות, יוצאים עם המשפחה לטיולים ונוטים להשתולל יותר. "ארניקה" הוא שמה של תרופה הומאופתית המסייעת לגוף להחלים במקרים של נפילות, חבלות ואפילו אחרי ניתוחים או כטיפול בשברים. מדובר בחומר הסופח את הנוזלים והבצקת משטף הדם הנוצר במקום הפגיעה. החומר טבעי ועל כן ניתן להשתמש בו גם כשמדובר בילדים קטנים ותינוקות.

חום ודלקות בקיץ: בנוסף לקלקולי הקיבה, הקיץ מתאפיין בדלקות הנובעות פעמים רבות מעודף אוכל קר ומעובד. הנטייה לקרר את הגוף באמצעות חומרים מתוקים שאינם ממקור טבעי, כגון גלידות או ארטיקים, עלולה להעמיס על הגוף סוכרים רבים מדי אשר יקשו על מערכת החיסון לפעול, והדבר עלול לעורר בעיקר דלקות גרון. העדיפו פירות על פני מתוקים על בסיס סוכר - זה יחזק את הגוף ואת ההרגשה הטובה.

דלקות אוזניים: שמרו על אוזניים יבשות, הקפידו על אטמים בעת הצורך, ואל תאכילו תינוקות בשכיבה כדי לא ליצור הצטברות של נוזלים בתעלת האוזן שלהם שעדיין אינה מפותחת דיה. הילד סובל? גשו לייעוץ רפואי.

 

תחזוקת גוף קייצית

תזונה: הטבע חכם ומתאים לכל עונה את הפירות והירקות האופייניים לה. פירות הקיץ עשירים במים ומכילים סוכר פירות אשר לא מכביד על מערכת העיכול. כדאי להימנע ממזון מטוגן, עתיר בשומנים או מזון מעובד ומתועש. כדאי לצרוך פירות, סלטי ירקות או ירקות טריים, מזון שהכי קרוב למצבו הטבעי (טרי).

תינוקות זוחלים: גידול ילדים בסביבה סטרילית מדי חושף אותם לפיתוח אלרגיות ולרגישות יתר. על כן אין מניעה להניח לתינוקות לזחול על הרצפה, כל עוד מדובר במקום נקי ובטוח. לחשוף אותם לקור? עד גבול מסוים: קרירות נעימה היא חלק מהאפשרות שלנו להתאוורר בקיץ, אולם מומלץ לא לחשוף את הילדים לקור רב מדי, שכן קור "מעצה" (מקשה, מלשון עץ) את הילדים ומפריע להתפתחות תהליכי הצמיחה הגופניים והנפשיים שלהם. רצוי לעטוף את רגלי הילדים והתינוקות בגרביים, נעלי קיץ או אפילו חותלות נעימות למגע ולא עבות מדי, במיוחד אם הבית ממוזג.

ניקוי הגוף: אל תעשו את זה ללא פיקוח וייעוץ מתאים. על פי הרפואה הסינית, הגוף נולד מחדש באביב, ועל כן נחשבת תקופה האביב ותחילת הקיץ לזמן מצוין לניקוי הגוף. יש מי שעושים זאת באמצעות שתיית מיצים טבעיים ויש מי שנמנעים ממאכלים שונים. כך או כך – כיוון שכל גוף מגיב אחרת לניקוי ולא פעם מדובר בצעד דרסטי, עדיף שתנקו את גופכם בפיקוח של נטורופת או איש מקצוע שילווה אתכם בתהליך ויעניק לכם תפריט שיותאם עבורכם.

"ארגז כלים" לטיול: רכשו מספר תכשירים הומאופתיים לעזרה ראשונה, כגון אלה שהוזכרו לעיל, קחו עמכם שתייה מרובה, ואם הילד מסרב לשתות, דאגו שיאכל פירות. השתמשו בשמנים אתריים במקרים של עקיצות והחשוב מכל - תכננו לעצמכם סדר יום מתאים שבו תטיילו מוקדם בבוקר או בשעות אחר הצהריים ואילו את שעות הצהריים החמות תקדישו למנוחה.

החופש כהזדמנות: חופש בפירוש לא צריך להפוך לעונת הכאוס ושבירת המחסומים והגבולות. אפשר לנצל אותו כדי לבלות זמן איכות ביחד. משאירים את המכשירים הניידים בבית ויוצאים לטבע. חשוב לשמור על סדר יום קבוע במהלך החופש ועל זמני שינה נכונים לקיץ - ללכת לישון בשעות סבירות ולקום מוקדם כדי ליהנות מהבוקר הקיצי הנעים, ובעיקר לא לוותר על ארוחות ביחד, שמעניקות ביטחון וחוסן נפשי לכל בני המשפחה.


 
 • מומלץ להכין ארוחות קלות על פני ארוחות מבושלות כבדות – כשאוכלים ארוחות כבדות, בעיקר בצהריים, הארוחה גורמת לנו להרגיש תחושת עייפות ונמנום בדיוק באמצע היום כאשר לפנינו עוד יום ארוך ועמוס.
  דוגמאות לארוחת צהריים קלה:
  סלט חזה עוף מוקפץ עם פטריות ועלים ירוקים.
  סלט קינואה קר עם טופו ועלים ירוקים.
  כריך בתוספת גבינה, עגבניות מיובשות ונבטים, וירקות לצידו.
 • שתו הרבה מים – במיוחד בימי הקיץ כאשר הטמפרטורות עולות, אנו מאבדים מים בנשימה, בשתן, בהזעה, לכן עלינו לדאוג לשתייה מספקת. מים ימנעו מאיתנו כאבי ראש, מיגרנות כתוצאה של התייבשות.
  אני יודעת כי בטח לא כולכם אוהבים לשתות מים – לכן תוכלו להכין חליטות תה בטעמים שונים כמו נענע, לימונית, לואיזה יחד עם לימון. אפשר גם להכין תה קר וטעים.
  ואם גם חליטות התה לא אהובות עליכם, והמשקאות הממותקים שנמצאים בשפע בכל מקום קורצים לכם, נסו להעדיף משקאות על בסיס פירות. המשקאות הממותקים מכילים המון סוכר, ממתיקים מלאכותיים, חומרים משפרי טעם וריח, ואין להם שום ערך תזונתי.
 • הרבו באכילת ירקות – ירקות הם קלים לעיכול אך מספקים במקביל שפע של ויטמינים, מינרליים וסיבים תזונתיים.
  נסו גם לאמץ את הירקות בין הארוחות על פני המתוקים, אשר גורמים לתחושת שובע למספר שעות. תכינו לעצמכם ירקות חתוכיםבשקית ונשנשו אותם במהלך יום העבודה. השתדלו להפוך זאת להרגל, והדביקו בזה גם את בני משפחתכם.
 • לבשלנים שביניכם, שדרגו את התבשילים עם הוספה של עשבי תיבול ירוקים וטריים – פטרוזיליה, כוסברה, בזיליקום, רוקט, שמיר, נבטי אלפלפא - טעים, מזין ולא כבד על הנשמה...

שיהיה לבריאות ובקרירות

 


 


 


 


 


 

מנהל אתר קליק 17.5.14

 

אז ב14.5 התחילה העונה החדשה של האח הגדול עליה דיברנו 

 

לפני כשבוע, ולא אבא קריר לא נכנס.

 

כנראה הוא ייכנס רק בעונת הVIP.

 

לצפייה בשידורי האח הגדול24/7:

 

 

 

 

 

 

 

 


 

מנהל אתר קליק. 8.5.14.

 

החופש הגדול מתקרב ואספתי לכם תמונות,בדיחות,סרטונים ומשחקיל אשר ינעימו את זמנכם החופש הארוך הזה.

 

 

נתחיל באח הגדול: ב אר בע שר לה חא מי שי(מי שראה את הפרומו יבין)(15.5) עולה העונה השישית של האח הגדול

 

 

ואדם אחד בשם אבא קריר שאני מאוד אוהב נכנס לבית האח הגדול.

 

 

אבא קריר מעלה סרטונים קצרים ושם אותם באינטרנט, כן זה תחביב שלו,תחביב נחמד(תראו סרטונים ותבינו).

 

 

שמו האמיתי של אבא קריר הוא נועם,הוא מחולון והוא בן 35.

 

 

אני לא ממש בטוח שהוא נכנס אבל הוא אמר זאת באחד מתוך יותר מ2000 סרטונים שלו.

 

 

סרטוניו מכילים שירים שהוא כותב,סרטונים בהם הוא אוכל וסתם סרטונים.

 

 

זה התחביב הנחמד שלו כבר שבע שנים.

 

 

אני לא יודע אם בעונ  הזאת או בהבאה או בכלל אבל זה הדיווח.

 

 

יש אפשרות בה החשוד לשעבר ברצח בבר נוער חגי פליסיאן.

 

על כך תוכלו לקרוא באתר של עומרי חיון.

 

פרודיה על הפרומו של העונה החדשה של האח הגדול מאלה שעשו פארודיה על 

 

סלקום וקראה להם סעמקום.

 

 

 

גם אבא קריר שדיברנו עליו קודם עשה מספר פארודיות.

 

2104 - אבא קריר - פרסומות תכל'ס - 14.5 שמנדריק‏: http://youtu.be/QAk2i1yf9sc

 

 

2106 - אבא קריר - פרסומות תכל'ס - 14.5 פיסוק‏:

 

http://youtu.be/Ye-9j2AhJfg

 

 

תראו סרטונים שלו ותצביעו לו ...

 

 

את השידור החי אני יעביר גם באתר קליק ואת הקישור אני ישים כאן.

 

את זה אני יעשה ב אר בע שר לה חא מי שי אל פא אים וו אר בא עש רא

 

או שתירידו את אפליקציית MAko Tv לסמארטפון.

 

 

עוד כחודש אני עושה קאמבק לפינת האייפון והאייפד ומחייה אותה ומוסיף גם פינת אנדרואיד בה אני יעדכן את האפליקציות,טיפים ומשחקים וכל מה שקשור.

 

 

זהו בינתיים...

 

כל הזכויות לאתר שמורות לבעל האתר ולו בלבד ,אם ראיתם חומר פוגע אנא דווחו לנו ונורידו , האתר נבנה על ידי יו-יו בניית אתרים בחינם כנסו ובנו לכם אתר בחינם שייך ליו-יו אתר פנאי לילדים ונוער האתר שיש בו הכל
דיווח על אתר
משחקים | אתרים לבנות | משפטים לפייסבוק | סרטונים מצחיקים | רקעים | בדיחות | משחקים יפים | משחקי בנות | משחקים לאייפון | משחקים חינם | חיפוש משחקים | משחקים וירטואלים |
משחקי דפדפן | דפי צביעה | עולם הדוגמניות | קונטר סטרייק | אתרים לילדים | 250 משחקים | עולם המשחקים | באבלס | תמונות מצחיקות | סטטוסים לפייסבוק | טריוויה | קטנטנים | 200 משחקים | טיפו משחקים - 365 משחקים |