מלאאאאא משחקים להורדה2!
 

הערה קטנה לפני שמתחילים להוריד: המשחקים בכתבה מופיעים על פי גודל קובץ ההורדה שלהם מהגדול לקטן, ומאוד מומלץ לגשת לאתרי הבית של המשחקים על מנת לקרוא בפירוט את דרישות המערכת שלהם. אתם לא רוצים להוריד לילה שלם קובץ של 500MB ולגלות שהמחשב שלכם עושה איתו ברוגז.
מלחמה: America's Army: Special Forces, Q-Course
America's Army הוא משחק פעולה מרובה משתתפים, המאפשר לשחקנים להילחם ברשת האינטרנט במדי ארצות הברית. יש לציין כי בכל אחת משתי הקבוצות שיבחר השחקן לשחק, תמיד יראה את עצמו במדי ארצות הברית ואת הקבוצה השני במדי קבוצת טרור.

המשחק פותח על ידי הצבא האמריקני כאמצעי לקידום גיוס נוער איכותי לצבא, ובפיתוחו הושקעו עד כה יותר משבעה מיליון דולר. מכיוון שאנו כלל לא נכללים בפוטנציאל הגיוס, נותר לנו רק ליהנות מהמשחק עצמו: משחק פעולה באורך מלא, המבוסס על הטכנולוגיה המתקדמת של מנוע Unreal ומציג משחק מרובה משתתפים מהנה, בדומה למשחק הפעולה הפופולארי Counter Strike.

להורדה
(903MB)
מכוניות: GTA+GTA2
GTA1
GTA1
אין צורך לערוך היכרות. Grand Theft Auto, המשחק השערורייתי שיצא לראשונה ב-1997 והכה בתדהמה את העולם כולו, היה ללהיט היסטרי בקרב קהילת הגיימרים (אך לא רק) וסחף אחריו רבים נוספים עם שאר הכותרים בסדרה. למי שעדיין לא חווה את עולם הפשע כפי שהוא מתגלה במשחק, או סתם למי שמתגעגע לקלאסיקות הללו - הנה שני המשחקים הראשונים בסדרה, חינמיים לחלוטין ובגירסתם המלאה.

אז על מה כל המהומה? במשחק, אתם מגלמים פושע בתחילת דרכו המנסה לטפס במעלה סולם המאפיה על ידי ביצוע משימות שונות ברחבי העיר. בחלקו השני של המשחק למשל, קיימות מספר כנופיות אשר "יפעילו" אתכם וישלחו אתכם למשימות שחלקן יכלול גם פגיעה בכנופיות יריבות. ביצוע המשימות הללו יקנה לכם כסף ואהדה מצד אותה קבוצה, אך יגרור מעשי נקמה מהקבוצה היריבה.
תוכלו לוותר על הכתבת דרך הפשע שלכם על ידי משימות, ופשוט לעשות כל העולה על רוחכם. תוכלו לגנוב כל סוג של מכונית (אופנוע, מונית, משאית, אוטובוס, משטרה), לדרוס באמצעותם הולכי רגל, ליצור פקקי תנועה ואי סדר ברחובות ולהטיל את מוראכם על העיר. תוכלו גם להשיג כלי נשק ולהשתמש בהם כדי ליצור תוהו-ובוהו, אך בעיקר על מנת להתגונן מפני המשטרה שתדלוק אחריכם במידה ותבצעו פשע חמור.

המשחק אינו חינוכי בעליל, אך ממכר בצורה מחרידה ומהנה לא פחות. השליטה כל כך פשוטה שזה פשוט פשע (ניתן להתאמה כמובן), הגרפיקה השתפרה פלאים מהמשחק הראשון לשני, והאפקטים הקוליים ללא ספק מהווים חלק מכריע במשחק (חריקת בלמים, סירנת משטרה, דריסת הולכי רגל, צרחות, פיצוצים, מוסיקה הבוקעת מן הרחובות ועוד).

להורדת GTA 1
(328MB)
להורדת GTA 2
(344MB)
ירי ממבט ראשון: Wolfenstein: Enemy Territory
המשחק Enemy Territory התחיל את חייו כחבילת הרחבה למשחק Return to Castle Wolfenstein שהוציאה חברת המשחקים Activision בשנת 2001. בסופו של דבר ביטלה החברה את הוצאת המשחק, אולם בשנת 2003 החליטה לשחרר בחינם את רכיב המשחק רב המשתתפים שלו כמשחק העומד בפני עצמו. מאז שהגיע לרשת, הצליח המשחק ליצור עדת מעריצים מושבעים בכל רחבי תבל, שחלקם הגדול מוכן להישבע שמדובר במשחק ההמוני (מולטיפלייר) הטוב ביותר שקיים.

המשחק מתנהל במספר זירות קרב כאשר שתי קבוצות, האחת של כוחות הברית והשנייה של ה-Axis (כדי שהשחקנים לא ירגישו רע עם זה שהם משחקים נאצים) הנאבקות האחת בשנייה בביצוע המשימות הרלוונטיות לאותה זירה, כגון: כיבוש מוצבים, גניבת ארגזי זהב, פיצוץ מאגר דלק וכיו”ב. כל קבוצה מורכבת ממספר בעלי תפקידים (חובש, הנדסה קרבית, מודיעין, מא"גיסט, וכדומה) שלכל אחד מהם תפקיד בקבוצה. שיתוף פעולה טוב ביניהם, יסייע לקבוצתם לנצח.

לאחר הורדת חבילת המשחק הבסיסית והתקנתה תוכלו להיכנס לממשק המשחק ולהתחיל להתחבר לשרתי משחק מרשימת השרתים שתיפתח. שימו לב שרבים מהשרתים הללו מארחים משחקים במסכים (מפות) שאינם חלק מההורדה הבסיסית של המשחק, ותצטרכו להוריד מסכים אלו מאתרי מעריצים על מנת לשחק בהם (שרתים מסוימים יאפשרו הורדה אוטומטית ישירה של המסכים החסרים בעת ניסיון ההתחברות אליהם). בכל מקרה, אל ייאוש: לאחר כמה פעמים, תבינו בדיוק מי נגד מי וכיצד פועלת מערכת המשחק. בשורה התחתונה, מלחמת העולם השנייה מעולם לא הייתה יותר כייפית.

להורדה
(257MB)
רובוטים: Wild Metal Country
חברת Rockstar אשר הביאה לנו את GTA1 ו- GTA2 בחינם, עשתה זאת שוב. עוד כותר מצויין של חברת DMA Design משנת 1999 הופץ בגירסתו המלאה, החינמית והמותאמת למחשבי PC, ועכשיו גם אתם יכולים להוריד ולשחק חופשי-חופשי. משחק זה, לוקח אתכם לכוכבי לכת רחוקים שבגלקסיה נידחת, בהם אמפריה גדולה הושמדה עקב מלחמת אזרחים. הטכנולוגיה הגיעה לשלב בו מכונות המלחמה פרשו לא נכון את משימתם, ניסו להשמיד כל החיים הביולוגיים על הכוכבים הללו והפכו לאיום על הגזע האנושי (מזכיר לכם איזושהי טרילוגיית סרטים?)

אתם מגלמים צייד-ראשים, שמטרתו לאסוף מקורות אנרגיה המפוזרים ברחבי הכוכבים הללו ולקטוע את שליטתם כל מכונות המלחמה בהם. לשם כך, תוכלו לבחור מבין כמה מכונות דמויות טנק הכוללות תותח ארטילריה כבדה הנע ב-360 מעלות, ולצאת למסע חיפוש והשמדה. השליטה על כלי הרכב עשויה להיות מורכבת ודורשת הסתגלות, מאחר ועליכם לשלוט על מספר כיווני הנעה בו זמנית (כמו שיש לטנק - הנעה קדמית ימנית\שמאלית, הנעה אחורית ימנית\שמאלית וכד').

תוכלו לשוטט כאוות נפשיכם לכל מקום ברחבי הכוכבים העצומים הללו, ואין דרך אחת או מסלול קבוע להגיע לאזורי האויב. הגרפיקה התלת-מימדית מרהיבה ביותר, וכך גם האפקטים הקוליים (שגם הם נותנים תחושה של צליל תלת-מימדי). אחרי שתתפסו את העניין ותשתלטו על המשחק, תוכלו גם לשחק מול חברים או שחקנים נוספים ברשת ביתית או באמצעות חיבור לאינטרנט. כך או כך, המשחק יספק לכם שעות של הנאה, אקשן ואתגרים רבים.

להורדה
(165MB)
זירות קרב: GunZ-The Duel
את Gunz אפשר לתאר בשתי מילים: ממכר לחלוטין. 131 המגה שהמשחק יבקש מהכונן הקשיח שלכם, מבטיחים שהן הגרפיקה, המוסיקה והאפקטים המיוחדים יגרמו לכם ליהנות מכל רגע איתו. ואם זה לא מספיק, העובדה שניתן לשחק אותו רק באמצעות חיבור האינטרנט תבטיח לכם דרגות קושי מגוונות ומתחרים חכמים בעלי בינה אמיתית, ולא מלאכותית.

על מנת לשחק ב-Gunz, יש לבצע
רישום קצרצר וליצור חשבון משתמש (בחינם, כמובן). לאחר הפעלת המשחק ובחירת אחד משרתי המשחק האפשריים, תוכלו ליצור את הדמות איתה תשחקו. ניתן לבחור בין דמות של גבר או אישה, לבחור את מראה השיער והפנים שלה וכמובן - את סוג הנשק שברשותה. לאחר אישור בחירתכם - תוכלו להתחיל לשחק באמת.

עליכם לבחור את אחד מהמשחקים הפתוחים, (או לפתוח אחד בעצמכם) אשר מתחלקים לשני סוגים: Deathmatch, בו עליכם להילחם מול כל שאר השחקנים, ולנסות לשרוד אחרונים. ו- Teamplay בו עליכם להצטרף לאחת משתי קבוצות הנלחמות אחת נגד השניה (כחולים נגד אדומים). במשחק עצמו, אשר מתרחש בסביבה תלת-מימדית המלווה במוסיקה ואפקטים מיוחדים, תוכלו לבצע פעלולים שונים כגון סאלטות והיפוכים, ריצות מהירות וקפיצות, ואפילו הליכה על קירות על מנת להתחמק מכדורי האויב או כדי לטפס למקומות גבוהים.

ככל שתחסלו יותר מתחרים כך תצברו יותר נקודות וכסף, אשר יאפשרו לכם לקנות אביזרים טובים יותר ולשפר את הסיכויים שלהם לנצח בקרבות נוספים.

להורדה
(135MB)
פלטפורמה: Gunbound
אם אהבתם אם סביבת המשחק של Worms והאלימות של Quake, קבלו את השילוב המעניין ש- Soldat מביא לכם (משמעות המילה היא "חייל" בשפות אירופאיות רבות). תוכלו לשחק לבד נגד המחשב, להצטרף למשחקים ברשת האינטרנט או ברשת ביתית וכמובן לארח משחקים בעצמכם. המשחק אמנם אינו חדש, אך מי שטרם התנסה בו (או בכלל במשחקי און-ליין), חייב לעצמו את התענוג.

במשחק רב-משתתפים זה, משימתכם היא פשוטה: השמידו את האויב, ונסו לא למות בדרך. את זה תוכלו לעשות ב-6 מצבי משחק שונים הנערכים בזירות קרב דו-ממדיות (פלטפורמות), ביניהם "Deathmatch", בו השחקן שהורג את מספר המשתתפים הרב ביותר מנצח, "Rambomatch", בו השחקן בעל "קשת הרמבו" הופך להיות הניצוד, "Capture the Flag", בו כל צוות מנסה לגנוב את דגל הקבוצה היריבה, ועוד.

השליטה על חייל הקרב שלכם נעשית באמצעות מקשי המקלדת (תזוזה, בחירת כלי נשק וכד') ובאמצעות העכבר (סמן העכבר בתור כוונת מטרות, לחצני העכבר לירי ותעופה), ולאחר מספר דקות משחק לא תתקשו לרוץ, לקפוץ או אפילו להתגנב מאחורי האויבים שלכם. החלק המהנה ביותר במשחק הוא השימוש בכלי הנשק, ביניהם תוכלו למצוא רובים, תתי-מקלע, מסור חשמלי, להביור, טילי לאו ועוד, ותוכלו אפילו לשאת שני כלי נשק בו זמנית (ראשי ומשני). האפקטים הויזואלים והגרפקיה מרשימים בהחלט, אך האפקטים הקוליים מרשימים עוד יותר - מומלץ לשחק עם אוזניות.

להורדה
(105MB)
ספורט: Chrysler World Tours
בישראל יצא לענף הספורט גולף שם של משחק המיועד לעשירים, או ליתר דיוק - קשישים עשירים בלבד. אולם במדינות המערב, ובעיקר במדינות האנגלו-סקסיות, מדובר באחד ממשחקי הספורט הפופולריים ביותר, ורבים עוסקים בו בו ועוקבים אחר הטורנירים העולמיים המתקיימים מדי שנה. אחד מהטורנירים הללו ממומן על ידי חברת הרכב האמריקאית "קרייזלר", ומשחק זה למעשה פרסומת הן לטורניר שהיא מנהלת והן למכוניות מתוצרתה.

למרות שבמבט ראשון עושה רושם כי מדובר בפרסומת בלבד, ולאו דווקא במשחק שראוי להורידו, אחרי כמה מכשולים קצרים (מי מאתנו באמת יודע לשחק גולף על המכה הראשונה?) מגלים שמדובר במשחק ממכר למדי, ולמעשה מדובר במשחק הגולף החינמי הטוב ביותר שניתן להשיג כיום ברשת.

המשחק עצמו מתנהל צורה ריאליסטית למדי. הגרפיקה והצלילים מצויינים ונאמנים למקור. ניתן לבחור בין מסלולי גולף רבים ומגוונים, וניתן גם להוריד מסלולים רבים מאתר המשחק. תוכלו לבחור הן במשחק מקומי כנגד המחשב, או מול חברים נוספים - בתורות. אפשרות נוספת היא משחק רשת, בו תוכלו לשחק עם עוד שלושה שחקנים נוספים מכל העולם. בשורה התחתונה, אולי במשחק עצמו לא מוגשים קוקטיילים בקפיטריה כמו בדבר האמיתי, אך הוא יאפשר לכם לשחק גם אם הדשא הפך לביצה בגלל הגשם שירד בלילה.

להורדה
(52MB)
קרדית לנענע 10 על המשחקים!
כל הזכויות לאתר שמורות לבעל האתר ולו בלבד ,אם ראיתם חומר פוגע אנא דווחו לנו ונורידו , האתר נבנה על ידי יו-יו בניית אתרים בחינם כנסו ובנו לכם אתר בחינם שייך ליו-יו אתר פנאי לילדים ונוער האתר שיש בו הכל
דיווח על אתר
משחקים | אתרים לבנות | משפטים לפייסבוק | סרטונים מצחיקים | רקעים | בדיחות | משחקים יפים | משחקי בנות | משחקים לאייפון | משחקים חינם | חיפוש משחקים | משחקים וירטואלים |
משחקי דפדפן | דפי צביעה | עולם הדוגמניות | קונטר סטרייק | אתרים לילדים | 250 משחקים | עולם המשחקים | באבלס | תמונות מצחיקות | סטטוסים לפייסבוק | טריוויה | קטנטנים | 200 משחקים | טיפו משחקים - 365 משחקים |