MusicPlaylistView Profile
Create a playlist at MixPod.com
MusicPlaylistView Profile
Create a playlist at MixPod.com
MusicPlaylistView Profile
Create a playlist at MixPod.com
MusicPlaylistView Profile
Create a playlist at MixPod.comכנסו כנסו לדף המעודכן שלנו"חדשות"כי החדשות האמיתית נתתקעו אז ייצרתי דף  בשם חדשות מעודכן מאוד וסגרו את mixpod יש לנו תקלה תכנית באתר 
MusicPlaylistView Profile
Create a playlist at MixPod.com

 

Calculate mortgage expected monthly paymentsmake 3d texttraffic counterweb counter

אלקסה - קידום אתרים רציתי לעשות דבר כזה @הזכויות שמורות למנהל האתר©¿®

 

   

דבר לחיות וירטואליות כנסו לקישורית הבאה 
http://www.foopets.com/ וכדי שתראו האמת כתבו בסירטוני יוטיוב מה החיות החמודות האלה יכולות לעשות מה שם הסירטון הנה-   

FooPets Informational Video for Parents 

Goodbye Foopets

http://www.youtube.com/user/GuinnessWorldRecords?feature=g-all-u 

מזלות:

טלה: 

הסמל קרני אייל, מצביע על נכונות לפריצה קדימה, ליציאה חלוצית לקראת הרפתקאות החיים, זהו סמלו של המזל הראשון בגלגל המזלות. השם טלה שניתן למזל, יוצר תחושה של בעל חיים רך וחסר אונים. כשבעצם הכוונה לאיל הנחשב למנהיג העדר וקרניו מהוות בטויי לחוזק ועוצמה. בהיותו הראשון בגלגל המזלות, הטלה - כמוהו כתינוק המייחל לתשומת לב והתייחסות, הרואה את המתרחש סביבו מנקודת מבטו האישית האגוצנטרית ומחפש סיפוקים מידיים. כאשר אינו מקבל את מבוקשו והדברים אינם מסתדרים בהתאם לציפיותיו, הוא מפגין תוקפנות וחוסר סבלנות. הראשוניות ברורה ומובנת מאליה עבורו, אין הוא מוכן להיחשב מספר 2 בין אם זה בעבודה, בלימודים או בנסיעה על הכביש. תמיד יחפש דרך לעקוף את חבריו או את הנוסעים לפניו. לשם כך יהיה אף מוכן להסתכן, ויש לו את מלוא האומץ וההעזה. הוא תמיד ראשון, אולם חסר את יכולת ההתמדה הדרושה כדי לסיים דבר שהחל בו. הטלה ייהנה מכל פעילות, שיש בה תחרות, והוא יעשה הכל כדי להיות ראשון, כדי לנצח. אתגרים הינם הדלק המניע את הייצור הדינאמי הזה ומלבים את האש הפנימית שבתוכו. גישתו נאיבית, ישירה וכנה, על כן אפשרות הטבעית עבורו להגיע מנקודת א' ל- ב' היא בקו ישר, ואין זה משנה כלל כמה מכשולים יצטרך לעבור. אין זו דרכו של הטלה לנהוג בעורמה או ללכת בדרך עקלקלה, אולם דווקא הכנות המאפיינת אותו לצד חוסר הרגישות שלו, עלולים להיות בעוכריו כאשר יאמר את אשר בלבו בגלוי, בלי לסנן את הדברים ובלי להתחשב בפגיעותו של האדם העומד מולו. הטלה נוטה לאימפולסיביות, בעל מזג חם וסוער, מתלהב במהירות אך גם נרגע מיד. לטלה צורך לבטא עצמו באופן אינדיווידואלי, לכן יפעל ויזום באסרטיביות, ובספונטאניות. מטרת פעילותו הינה - השגת אתגרים. להיטותו להשגת האתגרים עלולה להיות כה גדולה, עד שלא יעצור לרגע בדרכו אם על מנת לבדוק את הפרטים עד הסוף. יכולת המנהיגות הטבועה בו והדינמיות ביחד עם שפע ההתלהבות המאפיינת אותו , יעזרו לו לרכוש לעצמו עמדה של סמכות. אין הטלה מעוניין בצבירת כוח לשמו, לשם שליטה על אחרים. הוא מבקש להשפיע באמצעות הסמכות ומעונין בכוח , כדי שאחרים לא יכפו עליו את רצונם ולא יעמידו בפניו דרישות, כדי שיהיה חופשי לעשות כרצונו. החופש חשוב לו מאוד. אין הוא סובל שיכתיבו לו את מהלכיו. מתאים לו במיוחד הדמוי של "האביר בשריון הנוצץ", בשל נטייתו להכניס עצמו לצרות או להציל אחרים מצרות. זהו החייל האמיץ המוכן לצאת למלחמה כאשר קיים מניע אצילי לכך. אם יש מזל ואתה חבר שלו, הוא יילחם מלחמת אבירים גם בשבילך. 

שור:

בהיותו המזל השני בגלגל המזלות, הוא אינו דוהר קדימה במהירות כמו קודמו - הטלה. הוא דבק במה שנמצא כאן ועכשיו, נצמד לשגרה, למוכר ולידוע, ובדרך-כלל כבול להרגליו. 
גישתו לחיים ארצית ומעשית. השור הנו איש המעשה והבצוע. אין הוא מעוניין בתיאוריות ועולם הרעיונות אינו מדבר אליו. עליו למצוא יישום ובטויי מעשי לכל אידיאה. הוא ניחן בנחישות, התמדה וסבלנות ויבצע את תכניותיו באיטיות, ביסודיות ובקפידה. כך הוא מניח את היסודות לבנין חייו, תוך נקיטת עמדה שמרנית וזהירה.
הוא נוהג ברכושנות - כלפי חפצים כמו כלפי הקרובים אליו. כך, ינהג לעתים בשתלטנות וברכושנות גם כלפי ילדיו ואהוביו ולא יאפשר להם מרחב צמיחה. הוא מודע לחשיבות של הכסף בחיים, לכן הנטייה לצבור רכוש ולאגור חפצים, מאד דומיננטית באופיו. רצוי שחשבון הבנק שלו מאוזן, ויאפשר לו לזכות בביטחון כלכלי. הוא ימנע בדרך-כלל מלשים את כספו על קרן הצבי, ויתרחק מהימורים, אלא אם כן צפוי לו רווח בטוח לטווח הארוך. רווחים מהירים ולא בטוחים אינם הסגנון שלו. הממון איננו מסמל עבורו כח, אלא בטחון ואושר. בעזרתו יוכל ליהנות ממנעמי החיים, הנחוצים לרווחתו הנפשית. אביזרי נוחות, מזון משובח וריהוט איכותי מרחיבים דעתו, בהיותו שוחר תענוגות. נראה, שקיים אצל השור מעין פרדוכס בין החיפוש אחר בטחון חומרי והתרכזות בצד המטריאליסטי של החיים לבין הנטייה להוציא סכומי כסף גבוהים על מותרות, מוצרי איכות ושירותים שיעניקו לו את מלוא הנוחיות . נטייה זו עלולה להכביד על תקציבו. בגלל האיכות הקבועה של המזל, לוקה השור בעקשנות ופחד משינויים. הקביעות שבאופיו חובקת את כל תחומי החיים: החל מדפוסי אכילה אותם קשה לו לשנות, וכלה בהשקפת עולמו ובסגנון לבושו השמרני והסולידי. השור שונא שינויים, כי השנוי מהווה איום ליציבות אליה הוא משתוקק. הוא ישתדל ללכת או לנסוע במסלול קבוע למקום עבודתו, ואם הכביש חסום ועליו למצוא דרך חלופית, ירגיש חוסר נוחות רב.
גם במערכות יחסים יחפש יציבות, על כן הוא נאמן וניתן לסמוך עליו. עם זאת, הוא יכול להיצמד למערכת יחסים שעלתה על שרטון, רק כדי לא לערער ולא לזעזע את חייו. 
הוא נוטה לסנוביזם ויוצר קשרי חברות שיש עמם רווח כלשהו. השור אוהב סביבה כפרית ירוקה, וישתדל להימנע מהרעש וההמולה של העיר הסואנת. אוירה ביתית שקטה ורגועה חשובה לו ביותר. הוא יעדיף לשבת מול הטלוויזיה מאשר להשתתף במסיבת ריקודים סוערת. הוא בעל מזג שקט בדרך-כלל, אולם כאשר יניפו בפניו "דגל אדום" ויגרמו לו לצאת מכליו, הוא יתפרץ בחמה וזעם. גם בלהט התאווה המינית הוא נוטה להיסחף ויצריותו משתלטת עליו במלוא עוזה. הוא חושני וזקוק למגע, תמיד יתענג ויתמכר לתענוגות הגוף.
ונוס, שליטת המזל, אלת האהבה והיופי, מעניקה לו לא רק אהבת נוחיות ומותרות, אלא לעתים גם נטיות אמנותיות. עולם הצלילים, על כל גווניו, שובה את לבו של השור המצוי, לכן, רבים מבני המזל הם זמרים בעלי קולות ערבים.

תאומים:

התאומים, כבר איננו עסוק בעצמו כקודמו - הטלה, ולא ברכושו כמו השור. התאומים עסוק בצבירת אינפורמציה וידע. כאשר ירצה להשיג דבר מה, ישתמש בנשק המוכר לו: המילים, ויפגין תחכום וכושר שכנוע. ביכולתו לשכנע את חברתו לתת לחתול לשמור על השמנת, ובאותו כשרון לשכנע את החתול שלא לטעום ממנה. במישור היומיומי הוא איש חשיבה ותקשורת. הטלפון הינו שלוחה של אישיותו. הצמא שלו לידע וסקרנותו הטבעית יובילו אותו להתנסות בשטחי חיים רבים ושונים. האתגר המנטאלי חשוב ביותר עבורו, ומוחו פתוח לרעיונות חדשים. קריאה, פתרון תשבצים וחידות עשויים להיות חומר גלם לחקרנותו הבלתי נלאית. הדואליות שבאופיו ניכרת ברב גוניותו. הוא בהחלט מסוגל לרכוש מיומנויות אחדות, וכדי לא להחמיץ דבר, יעסוק בהן בעת ובעונה אחת. מתאים לו הביטוי: "תפסת מרובה לא תפסת". הוא לוקח על עצמו מספר משימות בו זמנית, לכן עשייתו עלולה ללקות בשטחיות ובחוסר התמדה. הוא גמיש ומסוגל להתאים עצמו למצבים משתנים. סף השעמום של התאומים נמוך והוא חסר מנוחה, מהיר תנועה, זריז ככספית ולעתים עצבני. הוא לרוב יחפש קיצורי דרך, אך תוך כדי כך נוטה לפזר את כוחותיו. הוא רץ קדימה, דרוך וממתין לבאות. אף פעם לא יביט אחורה. אומרים, שאילו הייתה אשת לוט בת מזל תאומים, לא הייתה הופכת נציב מלח... הוא זקוק לחופש לעשות כרצונו ולנוע כראות עיניו. נסיעות וטיולים גורמים לו הנאה ומספקים את הצורך שלו בתנועה וגוון. גישתו רציונאלית ושכלתנית. גם לענייני הלב והרגש יתייחס בהגיון צרוף. לתאומים הקלאסי - חוש הומור והוא שופע הברקות מילוליות. אמנות הסטנד-אפ תפורה למידותיו. זהו איש חברה, בעל רוח צעירה ותמיד ישמור באמתחתו נושאים מרתקים לשיחה. אם אתם מארגנים אירוע חברתי כלשהו - הזמינו לפחות אדם אחד או שניים בעלי דגש על מזל זה, ותזכו לערב מבדר ומהנה.

סרטן:

הסרטן הינו בעל חיים שוכן ים, שגופו הרך והפגיע מכוסה שריון קשה. הסמליות ברורה: "ביתי הוא מבצרי" הוא תיאור מדויק של תחושתו. הסרטן דואג בראש וראשונה לביתו, למשפחתו וילדיו. הוא יעשה הכל בשבילם, ולמענם ילך באש ובמים. בנסיבות מסוימות הוא נוטה לדאגנות יתר, ומשום כך לעתים, לא יניח להם לבטא עצמאות מגיל צעיר. הבטוי "חיבוק דב" מתאים ללהיטותו להגן ולטפל ביוצאי חלציו. הקשר שלו לאמו חזק בד"כ, ו"משפחתיות" היא נושא מרכזי בחייו. הסרטן מציג, לעתים, חזות קשוחה. קשה מאד לחדור את מעטה השריון החיצוני בו הוא נתון, אולם פנימיותו רכה, הוא מזדהה עם סבל ואין רגיש ממנו בגלגל המזלות (מלבד הדגים). הוא נפגע ונעלב אף אם לכאורה אין כל סיבה לכך, ומצפה שאחרים יבינו את תחושותיו ללא מילים. הסרטן הקלאסי נתון לחסדם של מצבי רוחו המשתנים ומונע ע"י רגשותיו. קיים בו צורך בסיסי לזכות בתמיכה ובביטחון רגשי, והוא אף עלול, משום כך, ליצור יחסי תלות בקרובים לו. לעתים, רכוש וממון מהווים לגביו סמל של בטחון רגשי, על כן הוא נוטה לחסכנות ונתפש כרכושני. הפרדוכס של בן מזל זה: מצד אחד - הוא פסיבי, ביישן וחושש מדחייה, ומצד שני - השתייכותו לאיכות היוזמה, גורמת לו להיכנס ליוזמות ופרויקטים חדשים באופן נמרץ ובלתי מתפשר,מה שעשוי לאפשר את הצלחתו כאיש עסקים. בגלל השתייכותו ליסוד המים, הוא רומנטיקן ובעל דמיון ואינטואיציה מפותחת. גם זכרונו טוב במיוחד, והוא נוטה לזכור עוולות שנעשו לו ולשמור טינה כמו שהוא זוכר מספרי טלפון. לסרטן קשר אמיץ עם העבר, והוא נוטה לנוסטלגיה. זיכרונותיו מעוררים בו רגשנות רבה. קשה לו בד"כ להיפרד מדברים השייכים לו, על כן הוא נוטה לאסוף מזכרות או כל מה שיזכיר לו את ילדותו ונעוריו: בין אם זה כרטיסי נסיעה באוטובוס, אבן חלקה שמצא בטיול, קופסת פח בעלת משמעות מיוחדת עבורו, ובין אם זה בגד המזכיר נשכחות...

אריה:

האריה ידוע כמלך החיות, אך האם באמת ראוי בן מזל זה לכנויי המלכותי? כמו האריה המטיל חיתתו על חיות היער, כך בן המזל נהנה לשלוט בסובבים אותו. כראוי למלך החיות, הוא גאה, מרשים ומלא סמכות. חלילה מלפגוע בגאוותו, פן תעוררו את שאגותיו האדירות. זכרו, כי אריה פגוע הוא אריה הנוהג כדיקטאטור. פנקו אותו והעניקו לו ליטופי אגו ומנה גדושה של מחמאות, ותיהנו מנדיבותו ומרוחב לבו. רכישת סטאטוס חשובה לו ביותר, ומשמשת לו אמצעי להאדרת ה"אני" שלו, לעתים עד כדי סנוביות. הוא אוהב לפעול בגדול, מהמר בנשמתו, ולא פעם יסתכן במודע, שכן המוטו שלו: "מי שלא לוקח סיכון, לא מקבל סיכוי". השמש, שליטת המזל, מקנה לו כאריזמה ואהבת אור הזרקורים - בין אם אלו אורות הבמה, או מועדון המעריצים שהקים לו, כדי שיתפעלו מכישוריו. הוא זקוק לקהל, לפידבקים ולשפע של מחיאות כפיים. הכרה והערכה הם הדלק המניע את היצור המלכותי הזה. לעתים, יפגין נטיותיו הדרמטיות כך - שעול חלש ירמז על דלקת ראות, ואירוח של מספר חברים ייהפך לאירוע השנה. האריה רומנטי וניחן ביצירתיות וחוש אסתטי. יש בו קסם ילדותי שובה לב, אך גם גאווה בלתי מוצנעת. הוא נלהב, מלא חיוניות ואנרגיה, והוא מונע ע"י רגשות, תשוקות ואינסטינקטים. קשה לו לקבל כשלון והוא בז לחולשות של אחרים. הוא עלול להתגלות כעיקש, רכושני, קנאי, אגוצנטרי ומרוכז יתר על המידה בעצמו. האריה הוא איש חברה תוסס ומלא שמחת חיים. אם ייאלץ להישאר בגפו, ירגיש בודד ואומלל. הוא שופע חמימות כלפי ילדים, גם אם אינם שלו. הוא בהחלט מסוגל להשתולל עמם ולבטא את הילדותיות החבויה בו עצמו. הוא יעיל, בעל יכולת ארגון טובה, כושר מנהיגות ויכולת השפעה המאפשרים לו להגיע בקלות לעמדת ניהול. הוא יפגין נחישות, התמדה נאמנות ואומץ לב ובכך גדולתו. חולשתו טמונה בגאוותו ובלהיטותו לדברי חנופה ושבח.

בתולה:

"אמרתי לך" הוא בטויי שגור בפי הבתולה, ומטרתו להעמיד את שומעו על הטעות שעשה כאשר לא הסכין לשמוע וליישם את "עצותיו" של בן מזל בתולה. ואכן, הביקורתיות היא חלק אינטגראלי מאישיותו. הוא נחשב למבקר הדגול של גלגל המזלות, מה שהופך אותו לציני ועוקצני. הוא רואה בזולת כל פגם, אך בשל הערכתו העצמית הנמוכה גם את עצמו ישפוט בחומרה. יליד המזל הוא פרפקציוניסט מושבע. השאיפה לשלמות, גורמת לכך שיקפיד על פרטי פרטיו של כל עניין, לעתים עד כדי קטנוניות. הוא יעיל, מסור, אוהב לתת שירות וידוע בנטייתו להתמכר לעבודתו. הוא עובד בדייקנות וחריצות, ונוטה לסגל לעצמו שיטות והרגלי עבודה, שיאפשרו בצוע מושלם של כל מטלה שהציב לעצמו. בן המזל כבול לחובותיו ולשגרת יומו. הוא אכול דאגות ונוטה לעצבנות וחוסר מנוחה. אלה עלולים להזיק לקיבתו, או לגרום לו למחושים כרוניים בבטנו. לעתים הוא אף לוקה בכיב קיבה. הוא זהיר ומעשי - רגליו תמיד מעוגנות בקרקע מוצקה. הוא בררן, צנוע וביישן - בהופעתו החיצונית יעדיף לבוש צנוע והולם. הוא שמרני ומאופק - אין הוא אוהב לבלוט ויעדיף לעשות את מלאכתו מאחורי הקלעים. צד אחר באופיו קשור לשכלתנותו. אין הוא הטיפוס המרחף ויעדיף לעסוק בעניינים שתוצאותיהם נראות לעין. טיעוניו תמיד הגיוניים וראייתו צלולה. אולם בכל זאת יקשה עלינו למצוא ולו מידה זעירה של הגיון בהיפוכונדריות שלו. ארון התרופות שלו הינו בית מרקחת פרטי גדוש גלולות מסוגים שונים או מלאי עצום של ויטמינים. הוא טרוד בשמירה על בריאותו ובעיקר על תזונה נכונה, וחזקה עליו שיתמצא להפליא בטבעונות, צמחונות, או בדיאטות למיניהן. לסדר, ניקיון והיגיינה - זיקה חזקה לענייני בריאות, לכן אף הם מיוחסים לבן מזל בתולה, אשר הופך לעתים, את הניקיון לכפייתי.

מאזניים: 

בני מזל זה מחפשים כל חייהם את האיזון המושלם, בחיפושים אחר האיזון, יכולים הם להיות נעימי הליכות ובעלי נימוס טבעי וקסם אישי רב, או וכחנים, נבוכים וחסרי מנוח. שאיפתם להרמוניה נעה בין שני קצוות אלה כ"מטולטלת". מתוך הצורך להגיע להרמוניה, לשאת חן ולהסב נחת לזולת - יהיו נכונים לוויתורים ופשרה, יפגינו עדינות והתחשבות, לעתים תוך וויתור על צרכיהם האמיתיים. גישתם שכלתנית והם נוטים להתעמק בעניינים מופשטים ולנתח כל נושא בהגיון. נטייתם לעסוק בתחומים אינטלקטואלים, חוש הצדק המפותח בו ניתנו ורצונם לצאת כנגד עוולות , מובילים אתם לעיתים קרובות לווכחנות לשמה. כאשר הוויכוח מתחיל לשעמם, הם יחליפו צד בעיצומו של הטיעון. בשל החשש מבדידות והרצון להתחלק עם הזולת, מחפשים יליד המזל יחסי שיתוף, אלה אף מסייעים להם להגיע לאיזון הדרוש להם. יש להם יכולת לעבוד כצוות ותוך שתוף פעולה. הם חברותיים בדרך כלל ואהודים, מצודדים ובעלי יכולת לקשור בקלות קשרים חברתיים. יש להם חוש לאומנות ויופי וטעמם מעודן. ראייתם אובייקטיבית, והם בעלי יכולת לבחון את צדדיה של כל בעיה. כישורים אלה יסייעו להם בתפקידים של מתווכים ומפשרים. הם יכולים להסכים עם שני הצדדים, להבין ולהזדהות עמם, להרגיע את הניצים ולהושיבם סביב שולחן אחד. ניתן לומר, שהם דיפלומטים מושלמים. אולם דווקא יכולתם לשקול כל עניין לכאן ולכאן ולחשב את כל האפשרויות, עלולים לגרום לבני המזל הזה להססנות וקושי בקבלת החלטות. הם יתלבטו בעניינים קטנים כגדולים. גם אחרי שהחליטו - הם עלולים לחזור בהם שוב ושוב. ההססנות המאפיינת אותם גורמת להם לדחות למחר כל דבר שהכרעה בו קשה. לעתים, חוסר ההחלטיות עלול לשתק אותם.

עקרב:

"מים שקטים חודרים עמוק" - הוא ביטוי המיטיב לתאר את אישיותו של בן מזל זה: חיצוניותו שלווה ואינה מסגירה את הסערות הרגשיות המתחוללות בנפשו. שליטתו העצמית ואופיו המרוסן יעניקו לו ארשת פנים קפואה. אישיותו - רבת עוצמה ומגנטית, והוא ניחן ביכולת פסיכולוגית המאפשרת לו לחשוף בקלות את מניעי הזולת ודחפיו ולחדור לנשמתו. חייו של העקרב הם אינטנסיביים ובמהלכם הוא עלול להתנסות במשברים ובמהפכים, אולם יכולת ההתחדשות שלו תאפשר לו לצאת מחוזק מכל משבר. שמעו של העקרב יצא לשמצה בשל קיצוניותו, כפייתיותו, נקמנותו ואכזריותו. האומנם? העקרב הינו איש קצוות, אך הוא מסוגל להשקיע את כל אונו באהבה, בעזרה ובטפול, בבניה ורפוי, בדיוק כשם שהוא משקיע מרצו בתכנון נקמה ובשנאה בלתי מתפשרת. העקרב לא ישכח עוול שנגרם לו, ובד"כ יחפש הזדמנות מתאימה להיפרע מזולתו. אולם הוא יגמול ביד נדיבה לאדם שהוא רוצה ביקרו. כשהוא אוהב - הוא אוהב מאד, שנאתו - קשה מאד. לעתים, כאשר אין בידו אפשרות לספק את תאוות הנקם, הוא יהיה אכול מרירות, ישמור טינה במשך שנים, והמועקה הנפשית שבו - תרעיל את גופו ותזיק לבריאותו. לעקרב יש צורך חזק בשליטה, בצבירת כח ובהשגת אתגרים. הוא זקוק לתחושת מטרה, שאם לא כן הוא עלול לתת ביטוי ליצר ההרס העצמי הטמון בו. חוסר התקדמות - משמעותו עבורו - נסיגה. הוא רכושני וצבירת ממון מאפשרת לו להפגין כוח. לעתים, המטרה מקדשת את האמצעים, ולעתים, יקריב את זמנו ואפילו את חייו למען מטרה נעלה. עקשנותו גורמת לו לדבוק בדרכו - גם אם טעה. הוא נחוש והחלטי, כפייתי ולוחץ כאשר ירצה להשיג דבר מה, ולא יירתע מתכסיסנות ומהפעלת מניפולציות. אי אפשר שלא להזכיר את מיניותו של העקרב, את חושניותו ותאוותנותו. לעתים המין משמש אף הוא - אמצעי שליטה. לבן מזל זה צורך חזק בפרטיות וחשאיות, הוא סודי ומסתורי ונראה לעתים כתעלומה. משיכתו למיסטיקה ולעולם הנסתר והאינטואיציה בה ניחן, מסייעים בידו להבין את סודות החיים והמות..

קשת:

סמל המזל מתאר נכונה את תכונותיו הבסיסיות של יליד קשת: סוס דוהר מסמל את האנרגיה רבת העוצמה בה ניחן ואת אהבת המרחבים, ואילו האדם היורה חץ למרומים, מסמל את מחשבתו המבזיקה ואת הדחף הנמרץ לגעת במרחבים אינטלקטואליים. יושרו, והיותו כנה וגלוי לב, לצד פטפטנותו הבלתי נלאית, עלולים לגרום לפגיעה בזולת ללא שמץ של כוונה רעה. אין הוא מסוגל לומר דבר שקר, ויותר מכל שנואה עליו ההונאה. חוסר טקט בו הוא לוקה נובע מתוך רצון כנה להתבטא באופן גלוי - מתוך תמימות ילדותית, ולעתים יסבך אותו באמירה שיש בה משום עלבון ופגיעה באדם הניצב מולו. האופטימיות, השמחה, ההתלהבות והספונטאניות המאפיינים את בן המזל, גורמים לסובבים אותו להמשך אליו. החום והנדיבות שהוא מקרין, מזמנים לפתחו קשרים חברתיים רבים. אמונתו היא שהמחר תמיד יהיה טוב יותר. הוא נהנה לחיות את הרגע, אינו מתרפק על העבר ולא יחשוש מהעתיד. סיסמתו: "אכול ושתה כי מחר נמות". נהנתנותו עלולה להביאו לידי זלילה והשמנת יתר. הקשת עלול להיות מהיר חמה עם נטייה לצעקנות. עליו לתת ביטוי חיובי לחוסר המנוחה המאפיין אותו. לעתים ילקה בנטייה להגזים - אם בפטפטנותו וחוסר יכולתו לנצור סוד, ואם בפזרנותו או בהימוריו. יליד המזל הוא שוחר חופש מובהק - תרתי משמע: הוא בוחל בהגבלות וזקוק למרחבים פתוחים, ובהיותו כלוא הוא נתקף בקלסטרופוביה. הוא זקוק גם לעצמאות לפעול בדרכו שלו, ואין הוא מוכן לקבל תכתיבים מאחרים. הוא יצא לכל מסע, שהיעד שלו מרתק - בין אם זה מסע רוחני, או מסע גיאוגרפי. תאוות הנדודים מקננת בו ומאפשרת לו לתור את העולם ולהרחיב אופקיו. כל הרפתקה שיש בצידה סיכון - מהווה אתגר עבורו ומעוררת אותו. לעומת זאת, אמות המידה הגבוהות בהן ניחן, מובילות אותו תדיר לחיפוש אחר אמיתות משלו. הוא יגבש לעצמו כללי מוסר שינחו אותו ופילוסופיות חיים שיספקו את רוחו החקרנית.

גדי:

מכל בני המזלות הגדי נחשב לשאפתן ביותר. הוא מסוגל לטפס אט אט במעלה החיים על מנת להגיע לפסגה. גם אם הוא כושל ימשיך הלאה, ולעולם לא ישכח את היעד שלו. הוא מסתפק במועט, וחותר להשגת מטרותיו בנחישות מדהימה, ולרוב ידע לנצל כהלכה את ההזדמנויות הנקרות בדרכו. הוא יתחכך באנשים בעלי מעמד ויקשור קשרים במקומות הנכונים. הוא חומרני ולהוט לצבור ממון ויוקרה, ויעשה זאת בעבודה קשה, תוך הפעלת משמעת עצמית וחוש האחריות. הגדי מתמקד בד"כ בהשגת בטחון כלכלי, לכן הוא רציני, זהיר ומחושב ולעולם לא יניח כספו על קרן הצבי. נאמר על הגדי, כי "לעולם לא יפסיד בקרב, אלא אם כן חישב ומצא שההפסד בקרב חיוני לניצחון במלחמה כולה". הוא מעשי ואינו שוגה בחלומות. רגליו מעוגנות בקרקע מוצקה, ולא יניח לרגשותיו לפגוע בדרכו המציאותית ובהגיון הבריא השולט בו. הוא יכול להפגין חביבות, נועם ואדיבות, אולם בתוכו הוא חזק כברזל ומסוגל לעמוד בלחצים רבים. הוא נוטה לשמרנות, על כן ישתדל ללכת בתלם. פעילות חריגה זרה לו ואף מעוררת בו התנגדות. לגדי כושר ארגון ותכנון מעולים. הוא נוטה לתכנן את סדר יומו זמן רב מראש, ואינו שש לשיבושים בלוח הזמנים. הוא יעיל מאד בעבודתו, מסור, אחראי ובעל תחושת חובה אך נוטה לדאגנות יתר, לפסימיות ודיכאון. יש בו לעתים, הבעה חמורת סבר, אך למרות זאת ניחן הגדי בחוש הומור סרקסטי, אהבת מתיחות וקריקטורות (כל עוד אין הוא מהווה חלק מהן). יש בו בגדי תחושה של יראה כלפי העבר - הן כלפי התבונה והניסיון של עולם המבוגרים, והן כלפי השורשים המייצגים את המשפחה על כל ערכיה.

דלי:

"חייה ותן לחיות" - זו הסיסמה החרוטה על דגלו של הדלי. כשוחר החופש והקדמה הוא אכן יבטא את יצר העצמאות הטבוע בו, ויממש את החירות הבלתי מתפשרת של גוף ונפש. הוא לא ינסה להכתיב לאחרים את מהלכיהם, וישתוקק שאלו יכבדו את האינדיווידואליות שלו. חשוב לו לחיות על-פי דרכו, וכל מי שיעז להתערב בחייו ולהכתיב לו את מהלכיו, יתקל בעקשנות ובמרדנות. לדלי - פתיחות וסובלנות לכל מה שחדש, שונה, מוזר או יוצא דופן. הוא בעל "ראש פתוח", ונחשב ליברלי בכל תחומי החיים. עם זאת, כאשר גיבש לעצמו דעה בנושא מסוים, שום דבר לא יסיט אותו ממנה. לא רק שהוא סובלני, אנושי, בעל אידיאלים נאורים ולוחם למען תיקון העולם, הוא גם בעל אינסטינקט אחווה, ויתייחס בשוויון מוחלט לבני האדם. עם זאת, הוא חסר את המימד האישי. הצלם, שצילם בני אדם גוועים ברואנדה, למען ידע העולם ויצילם, לבטח היה בן מזל דלי. הוא דואג לרווחת הכלל ולאו דווקא לפרט זה או אחר. הוא חברותי, ומיטיב לפעול בקבוצות. הוא מקיף עצמו בידידים, אך אלו אינם חברים אינטימיים. הוא מקרין ריחוק וקרירות. לרוב יברח מקשרים קרובים מדי, כי אינו מעוניין להגיע לעומק רגשי אשר מאיים על רצונו בחופש ומרחב מחיה. חייו מאופיינים בשינויים וניתוקים, ודווקא ה"לא צפוי" הוא האלמנט הצפוי ביותר בחייו. הוא נראה לעתים שליו ונינוח, כשלפתע ידהים את הסובבים אותו במעשה חריג או בהצהרה יוצאת דופן - רק כדי להביע את סלידתו ממוסכמות ולהדהים את השומעים. תכונה בולטת אצל הדלי הינה העדר חומרנות ורכושנות. אין הוא חפץ לשלוט בבני אדם ועינו אינה צרה ברכושם של אחרים. כסף ורכוש מהווים רק אמצעי עבורו, ובהחלט לא מטרה בפני עצמה. בן המזל הוא טיפוס שכלתני, זקוק לגרויי אינטלקטואלי, ובעל יכולת אינטואיטיבית. הוא מסוגל לקלוט מידע ולדעת את המתרחש סביבו, כאילו צויד ברדאר. מקוריותו מקנה לו כושר המצאה ויכולת לעצב ולהתנסות ברעיונות חדשים. הדלי הוא ישר, אמין ונאמן. הוא שונא דברי שקר והונאה, ובאותה מידה שונא הוא מלחמות. מלחמותיו שלו תהיינה בד"כ ענייניות - במישור האינטלקטואלי - את האלימות יותיר לאחרים.

דגים:

סמל המזל - הדגים השוחים לכוונים מנוגדים, מדגישים את השניות והניגודים של בני המזל. הדגים מסמלים את הפיצול הפנימי החבוי בנפשם וגורם להם להתלבטות מתמדת בין הצורך להתמודד עם מציאות קרה ולוחצת, לבין הרצון לברוח לעבר עולם נפלא של אשליות וחלומות בהקיץ, ולעתים אף למצוא פורקן בהתמכרויות לסמים, לאלכוהול וכו'. הדגים יכולים לשחות מעלה, ואז יהפכו למצליחנים. ויכולים הם לשחות מטה או אז ידרדרו לתוך תחושה עמוקה של רחמים עצמיים, פסיביות והתמכרויות מכל סוג שהוא (בין אם זו התמכרות ליחסים כושלים, לסבל, לשליטה או לעבודה). יש בהם נטייה לעשות אידיאליזציות ולהביט אל העולם בערגה דרך משקפיים ורודות. האכזבה אינה מאחרת לבוא, ובעקבותיה הבריחה אל עולם האשליות, וחוזר חלילה.הדגים הטיפוסי הוא בעל הערכה עצמית נמוכה. הוא נוטה לבטל את  ה"אגו" שלו  ולהזדהות באופן מוחלט עם הסביבה. הדגים משמשים ראי לסביבתם, מושפעים ממנה, ואינם מודעים כלל לחיץ שבינם לבין הזולת. הם מבינים אפילו את אלה הפוגעים בהם, ולעתים אף מושיטים את הלחי השנייה.המלחמות זרות להם, ולרוב יימנעו מעימותים. אין הם מעוניינים להתמודד ישירות עם מציאות בלתי נעימה, אם מתוך תחושת חוסר אונים, או מתוך ציפייה שהדברים יסתדרו בכל זאת מאליהם. ויש בקרבם תשוקה עזה לעזור לחלש ולנצרך. הם מבינים מצוקה מהי, ומכאן מעורבותם במקצועות הטיפוליים. יש בהם מידה רבה של הקרבה עצמית, ולעתים קרובות יוותרו על צרכיהם על מנת לספק את צרכי הזולת. הם סובלים, אך מקבלים את הסבל כחלק בלתי נפרד מהחיים. רגישותם והדמיון היצירתי בהם ניחנו מביאה רבים מהם לעיסוק באמנות. החיים עבורם הם במה אחת גדולה ויש להם מסכה לכל תפקיד ואירוע. על במת התיאטרון ייטיבו להפגין מגוון אינסופי של מסכות ורגישויות.בני מזל דגים הם הרומנטיקנים של גלגל המזלות. תחושת געגועים עזה מלווה אותם כלפי הרגש העילאי הנקרא אהבה. את אהבתם יבטאו בשירה, בנגינה, במבטים עורגים. הם בעצם מאוהבים באהבה. בקלות יפתחו תלות באדם קרוב, עליו יוכלו להישען ולסמוך בעת צרה.יש להם אינטואיציה מפותחת, והם חשים את מה שעתיד לקרות. ביכולתם לשמש מדיומים וראיית הנסתר אינה זרה להם. לעתים, חוויות אל-חושיות מהוות עבורם גשר אל מימד רוחני גבוה יותר. יש מזלות שלא מודגשים בסדר? אתם יודעים שאומרים שמפי הכוכבים קיים עוד מזל ששמו מזל נחש

 
 
 
כל הזכויות לאתר שמורות לבעל האתר ולו בלבד ,אם ראיתם חומר פוגע אנא דווחו לנו ונורידו , האתר נבנה על ידי יו-יו בניית אתרים בחינם כנסו ובנו לכם אתר בחינם שייך ליו-יו אתר פנאי לילדים ונוער האתר שיש בו הכל
דיווח על אתר
משחקים | אתרים לבנות | משפטים לפייסבוק | סרטונים מצחיקים | רקעים | בדיחות | משחקים יפים | משחקי בנות | משחקים לאייפון | משחקים חינם | חיפוש משחקים | משחקים וירטואלים |
משחקי דפדפן | דפי צביעה | עולם הדוגמניות | קונטר סטרייק | אתרים לילדים | 250 משחקים | עולם המשחקים | באבלס | תמונות מצחיקות | סטטוסים לפייסבוק | טריוויה | קטנטנים | 200 משחקים | טיפו משחקים - 365 משחקים |